30 Haziran burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

30 Haziran 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 30 Haziran burç yorumları…

Temmuz 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle Salı gününü adım atıyoruz. Bu, hem yenilikçi bakış açımız hem de huzurlu bir gün geçirme arzumuzu işaret ediyor. Hangisi daha etkin olur derseniz, bunun cevabı, sizin hayata bakış açınıza göre değişebilir. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, hayallerimizin gerçeklik sınırları içinde ele alınmasıdır.
Saat 13:20 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, adil düşünmemiz, tarafsız hareket etmemiz,  kendimiz kadar bir başkasının da önemli olduğunu kabullenmemizi gerektiren durumlar yaşatabilir.  Ilımlı konuşmakta, dengeyi muhafaza etmenin faydası büyüktür.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeni ve farklı olan deneyimlere hevesli bir şekilde katılmamızı veya açık olmamızı  sağlıyor. Heyecanımız yüksek ve özgürce hareket etmekten yanayız. Farklı insanlar ve ortamlar dikkatimizi bir hayli çekebilir.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, bir yolculuğun, bir görüşmenin, bir araya gelmenin, kişide hissettireceği olumlu duyguların işaretçisidir. Kısa süreli hoş bir etki olarak memnunluk yaratır.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında Ay, Yay burcunun son derecelerinde boşlukta kalacak. Bu zaman diliminde, kendi  görüşleriniz doğrultusunda hareket ederken, abartılı davranmamakta fayda var.  Yaşamınızla alakalı her türlü meselede dikkatli olmanız,  ani kararlar vermemeniz lazımdır. Yapılması gereken, hoşgörülü, ılımlı, olgun tavırlar içinde hareket etmek,  yenilik olarak düşündüğünüz konuları lütfen bir daha gözden geçiriniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle Salı gününe merhaba diyoruz. Bu enerjinin etkisi altında, ilişkimizde beklentilerimizi önemseriz. Buna uygun şekilde hareket edilmesini arzularız. Yanılmak istemeyiz.

Saat 13:20 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, iş konuları, ortaklık münasebetleri, sağlığınızla ilgili meseleler önemini daha fazla hissettirebilir. Elde olmayan gerginlikler, özellikle çalışma hayatınızda sorunlara yol açabilir. İçe akıtılan öfke, fiziksel ve ruhsal olarak rahatsız edici olabilir. Sakin olalım, soğukkanlı düşünmeye gayret edelim.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, sıkıntılarımızı, bizi bağlayan, zorlayan koşullarımızı aşabilmek, rahatlayabilmek arzumuzun işaretçisidir.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, ortaklaşa hareket edebileceğimiz insanlar arıyoruz. Kendimizi iyi hissedeceğimiz ortamda bulunmak istiyoruz. Bu saatlerde ailemiz, eşimiz, sevdiklerimizden olumlu davranışlar bekleriz.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arası Ay-boşluk etkisi altında geçecek. Bu zaman dilimi,  yaşamınızı yakından ilgilendiren değişiklikler ve herhangi bir konuda yapılacak sonlandırma veya başlangıç anlamındaki eylemlerinizi askıya almanız, ani kararlardan uzak durmanız son derece önemlidir. Üzerinde düşünmeden bir karar vermemeli, bir daha incelemeliyiz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Salı günümüz, saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle başlıyor. Bu enerji, işimiz ve ilişkimizle alakalı konular üzerinde sağlıklı bir karar vermek için gözden geçirmelerde bulunmanın önemi büyüktür.

Saat 13:20 itibariyle etkili olacak, Ay-Merkür karşıtlığı, aşk hayatınızla ilgili konularda uzlaşının sağlanması ve uyumlu bir gün geçirilmesi için dengeli ve adil davranmakta, ılımlı hareket etmekte fayda var.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, heyecanlı bir şeyler yaşamak isteğimizi gösteriyor. En azından ilişkimizde sorunlar varsa bunları daha fazla düşünmek niyetinde değiliz. Bir şeyler olmalı ve biz arzu ettiğimiz değişimi gerçekleştirmeliyiz. İlişkimiz yoksa, yeni biriyle tanışmak ne de güzel olur. Şöyle bizi canlandırabilecek bir aşk nasıl da rahatlatır.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, ilişkide buzları eriten, sorunları ortadan kaldıran kısa etkili bir enerjidir. Özellikle ilk kez bir araya gelenler için bu saat gayet hoş olup, canlandırıcıdır. Ancak aşağıda belirttiğim Ay-Boşluk etkisini göz ardı edemeyiz. Eğer problemlerinizi konuşmak istiyorsanız, bu enerji size destektir. Fakat problemler varsa aranızda 21:18 sonrası daha dikkatli hareket etmekte yarar vardır.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.  Bu süre içinde  ilişkinizle ilgili her türlü mevzuda dengeli davranmak, paylaşımdan yana olmak,  ortaklık bilinci içinde sorunları çözmeye çalışmak gayet mantıklıdır. Karşınızdaki kişiyi eleştirirken, kendi yanlışlarınızı es geçmek yerine dürüstçe gözden geçirmek  faydalıdır. Karakter yapınızdaki farklılıkları sorun etmek yerine, birbirinizi bu sayede tamamladığınızı düşünmeniz, hem ilişkinizin güçlenmesi hem de aranızdaki sevginin çoğalmasını sağlayıcı olabilir. Yeni tanışanlar veya bugün ilk kez buluşanlar  birbirleri hakkında olumlu-olumsuz yargıda bulunmak yerine öncelikle birbirlerini gözlemlemeyi tercih etmelidirler.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji, bir yanıyla  inanç aşılıyor diğer yanıyla hayal kırıklığı yaşadığımız meseleleri üzerinde düşünmemizi sağlıyor.

Saat 13:20 itibariyle gerçekleşecek Ay-Merkür karşıtlığında, dengeli paylaşımlarda bulunmanın ve huzur kaçırıcı kişi ve durumlardan uzak durmanın gayet önemli olduğunu biliniz. İş hayatınızla ilgili konularda ve özellikle duygusal meselelerde  gayet dikkatli bir şekilde, dengenizi muhafaza ederek  ve mantığınızı ön plana alarak hareket etmeniz yararlıdır. Dolduruşlara gelmeyiniz.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, işimiz gücümüz, sağlığımız ve ilişkimize farklı bir pencereden bakabilmemizde yardımcı oluyor.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, maddi ve iş hayatınızla ilgili konularda olumlu yönde desteklenmeye ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Özellikle bu saatlerde sevilmekten, takdir edilmekten, değerli bulunmaktan zevk alırsınız.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında Yay burcunda boşlukta kalacak Ay, gündelik iş temponuzu ilgilendiren  tüm  hizmetler, çalışma yöntemleriniz  kişisel gayretleriniz,  iş ve  iş ortamınızla alakalı her durum (iş arkadaşlarınızla olan ilişkinize kadar) stajla alakalı tüm konular, yaşamınızı günlük işleriniz açısından düzene sokmak,  evcil hayvanlarınız ve sağlığınızla ilgili konularda düşünmeden verilecek kararlardan uzak durmamız anlamına gelmektedir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, Salı günümüzün ilk enerji etkinliğidir. Aşk hayatımız ve güzel olan her şeyin zevkine varma yönünde etkileyicidir.  Ancak özel hayatımızda bizi rahatsız eden konular varsa akşam saatlerinde bunları düşünmeden edemeyiz.

Saat 13:20 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında çevremizdeki kişilerle uzlaşı içinde olmak, bastığımız yeri bilmek, ilişkilerimizde dikkatli olmamız  gerekiyor. Herkesin sizin gibi düşünmeyeceğini unutmayalım. Yakınımızda bulunan kişilerle adil ve tarafsız bir şekilde ilişkilerimizi düzenleyelim. Dış çevrelerde sabırsız davranmayalım. Risk altına girecek sözler sarfetmeyelim.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yenilikleri uygulama, aşkla sarmaş dolaş olma, özgür bir şekilde yol alabilme anlamında bizi teşvik ediyor.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, akşamı canlandıran, paylaşımları güçlendiren, çevrenizle aranızdaki bağlantıyı sağlayan bir enerjidir. Aşk ilişkilerinde duygular gayet akışkan, gönüller bir o kadar şenliklidir. Kısa süreli bir etki de olsa, bu saatlerde ruhumuzu ışıklandıracağını söyleyebilirim.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında Ay-Yay burcunda boşlukta ilerleyecektir. İlişkilerde ve ilk  buluşmalarda yanıltıcı bir etki yaratabilir. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan veya  olayları anlamadan dinlemeden, sözler vermeye kalkmak yanlıştır. Sanatsal konularda size ilham gücü veren bu oluşum altında eserlerinizi dışarıya tanıtmanız, başka insanlarla bağlantı kurmanız daha kolay olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle Salı gününü selamlıyoruz. Bu enerji, ilişkimiz, ailevi ve özel meselelerin biraz endişeli, önyargılı şekilde ele alınmasına neden olabilir.

Saat 13:20 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında maddi konularda dikkatli ve ölçülü davranmaya çalışalım. Borç-alacak konularında düşünmeden kararlar vermeyelim. Riskten uzak durmakta yarar var.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, şu sıralarda yaşadığımız ailevi ve finansal anlamdaki sıkışmalara çözüm bulabilmek ve artık rahatlamak istediğimizi gösteriyor.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, arzu ettiğimiz bir hayatın, ailenin, ilişkinin özlemi içindeyiz. Kimileri yanlış bulabilir, sorgulayabilir, ancak biz ne istediğimizi gönülden biliyor ve gerçekleşmesini diliyoruz. Kısa süreli bir etki olmasına rağmen, yüreğimizdeki duyguları bir hayli yükselttiğini söyleyebiliriz.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında etkili Ay-boşluk süresince,  ilişkilerde sinirli ve huysuz tepkilerde bulunmaya çalışmak yanlış olduğu gibi, görüşleriniz konusunda baskıcı bir tutum izlemek de aynı şekilde sakıncalıdır. Çünkü herkes kendi fikirlerinin doğru olduğunu düşünür ve bu düşünce çerçevesinde hareket etmeye kalkışırsa,  sonunda anlaşmazlıklar çıkması doğaldır. Herhangi bir konuda tartışmak, yapılacak en yanlış davranış biçimidir. Çünkü bir faydası yoktur. Boşluk etkisinin bitimine dek, evinizi ilgilendiren meselelerde veya duygusal hayatınızla ilgili her konuda odaklanma sorunları yaşamanız mümkündür. Bu da gösteriyor ki,  kolayca dağılabilir, asıl problemi halletmek yerine, yeni sorunlar yaşanmasına neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Salı gününe, saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle merhaba diyoruz. Bu nedenle, bir çok konuda karar vermekte zorlanıyoruz. Özellikle iş hayatı, sağlık, evimiz ve ailemizi ilgilendiren meseleler üzerinde dikkatlice durabiliriz.

Saat 13:20 Ay-Merkür karşıtlık etkisinde, iletişim gayet önemli bir olgu.  Bize karşı olduğunu düşündüğümüz kişilerin tavırları nedeniyle gerginlik yaşamamak için, belli bir mesafe koymak yararlıdır. Özellikle sevgilimizle, eşimizle, iş ortağımızla aramızdaki söz düellolarından kaçınmamız gerekiyor. Konuşmak kadar dinlemeyi de bilmek lazım.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yolunda gitmeyen ilişkimiz, iş ortaklığımızla alakalı meselelerin aslında gözümüzü dört açmamız gerektiğini gösteriyor. İstikrarsız bir şeyin devamı mümkün olmaz diye düşünebiliriz.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, kısa süreli bir etki olsa da, güzelliklerin farkında olmamızı, arkadaşlıkları, olumlu paylaşımları işaret ediyor. Çevremizdeki insanların hoş bakışları, sözleri, tavırları gayet memnun edicidir.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında Yay burcunda boşlukta ilerleyecek Ay,  başta haberleşme olmak üzere, basın, yayıncılık faaliyetleri, bilgisayar ağı, eğitim hizmetleri alanlarındaki işlerinizde aksamalar yaratabilir. Tedbirli olmakta fayda vardır. Üzerinde düşünülmemiş ve planlamamış kararlar vermekten kaçınmalı, yenilik anlamındaki uygulamaları mümkünse boşluk bitişine  bırakmalısınız.  Eğer mecburi işleriniz varsa, o zaman her bir detayın üzerinde dikkatle durmalısınız. Böylece sonra sorun çıkarabilecek durumların önüne geçilmiş olur.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümü Salı günümüzün ilk etkili enerjisidir. Aşk hayatımızı ilgilendiren meseleler yüzünden bazen de parasal konuları kafamıza takabileceğimizi gösteriyor.

Saat 13:20 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, ilişkimizle ilgili konular üzerinde dengeli ve adil bir biçimde düşünelim. Bu düşünce biçimi kendimizi ezdirmemiz anlamına gelmiyor. Sadece olan bitene gerçekçi bakmakta yarar var. Sağlığımız, verimli bir hayat sürmemiz, gerginlikten uzak durmamız için kendimize çok dikkat edelim.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeni arayışların işaretçisi. Kendi yolumuzu bulmak istiyoruz. Hem parasal hem çalışma hayatımız hem de her alanda değişimin hayrımıza olmasını arzuluyoruz. Bazı kişilerle anlaşmakta zorlanıyoruz.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, maddiyat, ilişki, iş hayatı gibi önemli konularda desteklenmeye olan ihtiyacımızı vurguluyor. Anlayış bekliyoruz. Moralimizi yerine getirecek sözler, davranışlar gönlümüzü hoş kılabilir.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında Yay burcunda boşlukta ilerleyecek Ay, ilişkinize dikkat etmenin,  riskli kararlar almamanın işaretçisidir.  Mali durumunuz, alım-satım işleri için benim sizlere tavsiyem, durumunuzu mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz, temkinli olmanızdır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle Salı günümüz başlıyor. Bu enerji, yaşanan olaylar sizi derinden etkiler. Ne kadar iyimser düşünen biri olsanız da, bazı meseleler sizde fazlasıyla hayal kırıklığı yaratır.

Saat 13:20 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında hedefimizi gerçekleştirmek için birileriyle dengeli ve ölçülü bir şekilde ilişkide bulunmak lazım. Aşk hayatımızla ilgili konularda ise, neyi istediğimizi iyi bilelim. Biz eğer bastığımız yeri bilirsek, doğru kararlar verebiliriz. Acele etmeyelim. Risk altına girmeyelim.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, değişim eğer güzel olacaksa hayır demeyiz. Bu görünüm, bize farklı ve heveslendirici olan ne varsa, ona doğru yönlenmemizde yardımcı olabilir.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, olumlu güzellikleriyle sizleri kucaklayıcı bir enerjidir. Aşk ve özgürlük birbiriyle arkadaştır. Dilediğiniz gibi hareket etmekten zevk alırsınız. Sevilmek ve sevmek, paylaşmak olguları aşınızın tacıdır. Yeni olan her şeyi hayatınızda istersiniz. İlişkileri güçlendirici bu yansıma kısa süreli de olsa, mutlu edici gelişmelerin işaretçisidir.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kişiliğinizin dışa yansıyan yönleri ve yaşama ilişkin kişisel bakış açınız konularında kendi içinizde değerlendirmelerde bulunmanız gayet faydalıdır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Salı gününe, saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümünde adım atıyoruz. Bu enerji, bir yandan huzur bulmak istiyoruz diğer yandan hayallerimizi gerçekleştirmek niyetinde olacağız.

Saat 13:20 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, sorumluluklarımız gereği insanlarla iyi geçinmekte yarar var. Dışarıdaki dünyanın kuralları bize uymadığında, belli bir mesafe bırakarak konuşalım.  Ev içinde, özellikle aile bireylerinin huzuru ve güvenliği için, herkesin adil düşünmesi ve hareket etmesinde yarar var. Ayarı tutturursak, kimse kimseyi üzmemiş olur.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, ev içinde hareketliliğin, psikolojik anlamda pozitif ve sıra dışı düşünmenin işaretçisidir. Yeniliklere hevesli ve açığızdır.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, bir ilişki nasıl olmalıdır, paylaşım ne demektir, gerek kişisel gerek toplumsal hayattaki beklentilerimiz nedir bütün bunlara cevap arayacağız. Bazen fikri ve tavrı bizden farklı olan kişilere içerleyebilir, ancak pek bozuntu vermeyiz.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte hayallerinizi gerçekleştirmek ve yeni kararlar alarak kendinizi dış  dünyada göstermek istersiniz. Oysaki  çok iyi düşünmeniz gerekir.  Ne yapmak istediğinizi, sizin için gerçekten önemli olanı mantıklı bir şekilde saptamanız adına etkili olan boşluk süresince, analizde bulunmak son derece yararlıdır. Böylece  önlem alır, olumsuz bir tepki ile karşılaşma riskinizi  en aza indirmiş olursunuz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Salı günümüz, saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle başlayacak. Bu enerji, maddi konular üzerinde  düşünmemizi sağlıyor.  Ödenecekler, alacaklar üzerinde sabah saatlerinde bütçemizi gözden geçirebiliriz.

Saat 13:20 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, dünyaya bakış açınız adil ve tarafsız bir gözlem gücüne dayanır. Ancak çevrenizdeki insanların da aynı hassasiyeti göstermemesi halinde sözler kılıçtan keskin olur. Kimse kimsenin düşüncesine uymak mecburiyetinde değildir. Bunu siz bilirsiniz. Fakat başkaları bilmiyorsa, anlaşmazlıklar çıkabilir.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, kendinizi hafife almamanızı söylüyor. Çünkü sosyal kimliğiniz, zekanız ve popülerliğinizle her zaman gözdesiniz. Hoş sürprizler yaşanabilir.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, paylaşımları güçlendiriyor, anlaşmazlıkları çözüme kavuşturan olumlu bir hava estiriyor. Kısa süreli bir yansıma ancak ilişki kurulması, ortak bir noktada buluşulması yönünde destekliyor. Sorunları çözüme kavuşturmak için yeterli olur diyemeyiz ancak toplumsal ve özel ilişkilerde zevkli bir saatin göstergesi olarak dikkat çekiyor.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arası Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Bu süre içinde,   planlarınızı dış dünyaya sunma konusunda zorluklar yaşanabileceğini gösterse de, sakin olmanız halinde bu zorlukları güce dönüştürmeniz mümkündür. Grup ortamlarındaki davranış tarzınıza ve çevrenizdeki kişileri etkileşim biçiminize ayna tutacak bu oluşum altında, elinizden geldiğince  olgun hareket etmek, ani tepkilerde bulunmamak faydalıdır. Eğer düşündüğünüz bazı yenilik ve değişimler varsa, bunları yürürlüğe koymadan önce etraflıca düşünmeyi ihmal etmeyiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Salı gününe, saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle adım atacağız. Bu enerji, kararlarımızı dikkatli bir şekilde ele almamız gerekiyor. Biraz heyecanlıyız, biraz da huzursuz. İş hayatımız ve kişisel anlamdaki durumumuzu gözden geçireceğiz.

Saat 13:20 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür karşıtlığı, başkalarıyla olan her türlü alışverişte sarfedilen sözler çok önemlidir. Ne kadar adil düşünmeye çalışsak da, konu para-ilişki-güven olduğunda kimi zaman sınırları aşabiliriz. Bunun nedeni, bazı kişilerin üzerinizdeki gereksiz baskılarıdır. Doğal olarak tahammül gücünüz düşüktür.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bilginizden, yeteneklerinizden şüphe duymamanız gerektiğini gösteriyor. Öne çıkmaya, iş alanında gelişmeye açık olursanız, geliriniz de ona göre artacaktır.  Ancak harcama alışkanlıklarınızı gözden geçirin. Bunun ayarını bilirseniz sorun yaşamazsınız.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, yaşadığımız toplum ve dünyadaki sorunları çözmek, düzeltmek arzumuzun işaretçisidir. Bir şeyler bize ters gelirken, başkaları bunu destekleyebilir. Özellikle ilişkilerimiz söz konusu olduğunda, bu ayrılık gayrılıktan hoşlanmayız. Özgür olmak ihtiyacı duyarız. Denetlenmekten hoşlanmayız.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arası Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ailevi ve  mesleki konularda dikkatli olunması gerektiğini söylemek isterim. Bu etki altında,  belli bir konu üzerinde net bir görüşe sahip olmanız zor olduğu gibi, kimi zaman huzursuz, haddinden fazla abartılı davranmanız da mümkündür. Siz kendi bildiklerinizin doğru olduğunu düşünürken, başkaları bunun tam tersini iddia edebilirler. Sakin olmakta, rutin işlerinizi yerine getirmekte yarar var.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.