30 Haziran burç yorumları

Ay Aslan Burcunda...Daha Fazla Dikkat Çekmek İsteyebiliriz...Astrolog Demet Baltacı'dan Haziran burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 30 Haziran Pazartesi…Ay günündeyiz…

Aslan burcunda ilerleyen Ay dışa dönük, yaratıcı enerjiler veriyor. Öz güvenimizin artmasıyla birlikte günlük hayatımızda daha girişken davranabiliriz. Çevremiz tarafından onaylanma ve takdir edilmek bizim için daha önemli olabilir.

Yaratıcılığımızı ve yeteneklerimizi gösterebileceğimiz çalışmalar, sanat, hobiler, zevk aldığımız uğraşlar, çocuklarla ilgili konulara zaman ayırabiliriz. Bugün kişisel bakım, saç, makyaj, giyim vb. konularda daha iddialı davranabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Akrep burcundaki Satürn ile kare açı yapacak. Hareketli bir günün ardından biraz dinlenmek ve yalnız kalmak isteyebiliriz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Boş vaktinizi dilediğiniz gibi değerlendirebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanlarla sakin bir ortamda bulunabilir, arkadaşlarınızla eğlence faaliyetlerine katılabilir veya hobilerinizle uğraşabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bazı ailevi meseleler, zamanınızın büyük bölümünü evle ilgili konulara ayırmanızı sağlayabilir. Zamanınızı ailenize ayırmak sizin seçiminiz de olabilir ve sorunları çözmek değil, sadece birlikte olmak amacı güdebilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sevdiklerinizle sosyal ortamlara girebilir veya eğlence faaliyetlerinde yer alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sanat aktivitelerine katılmanız veya keyifli bir kısa geziye çıkmanız da ihtimal dahilindedir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Alışveriş yapma isteği duyabilir ve ani dürtülerle para harcayabilirsiniz. İstediğiniz her şeye bir anda sahip olma arzunuzu biraz engelleyin ve beğendiğiniz ürünleri daha uygun fiyatlara alabileceğiniz zamanı bekleyin.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hislerinizi olduğu gibi dışarı vurabilirsiniz. Bu, ön plana çıkmanızı kolaylaştıracak, dürüst yaklaşımınız takdir toplayacaktır. Ek olarak, ihtiyaçlarınızı vurgulamak, bunların karşılanmasını da hızlandıracaktır.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün sosyal ortamlara girmeyi değil, kendi başınıza vakit geçirmeyi isteyebilirsiniz. Sessiz ve sakin bir köşe, size her zamankinden daha dinlendirici ve cezp edici gelebilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Kalabalık sosyal ortamlara girmeniz ve bu ortamlarda oldukça hareketli saatler geçirmeniz mümkün. Bazı gelişmeler yaşayabilir ve sosyal hayatınızdaki programın değiştiğini görebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Aklınız, sevdiğiniz kişilere karşı sahip olduğunuz görevlerle meşgul olabilir. Yakın çevrenizin beklentilerine odaklanıp elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışabilirsiniz. İlgili kişiler çabalarınızı takdir edebilirler.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Yeni bir eğitim programına kaydolma fırsatı yakalayabilir veya bununla ilgili bazı planlar yapabilirsiniz. Yarım kalmış bir eğitime devam etmek de dönemin konularından biri olabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Ortak kullanılan kaynaklarla ilgili planlar yapmanız gerekebilir ve akşam dinlenmeye ayırmak istediğiniz vakti para konularıyla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Zihninizi çok yormayın, planlamaları bitirmek için daha vaktiniz var.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Eşiniz ile ilişkinizin ön planda olacağı bir gün geçirebilirsiniz. İletişim kabiliyetiniz artabilir; yanlış anlaşılmalardan korkmayın. Fikirlerinizi rahatlıkla aktarabilir ve çözümler üzerinde tartışabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Sevdiklerinizin beklentilerini karşılamaya bir nevi hizmet anlayışı ile yaklaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bu, insanları oldukça şaşırtabilir ama iyi niyetinizden ve fedakarlığınızdan da etkileneceklerdir.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.