30 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

30 Eylül 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 30 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat  02:51 Ay-Mars görünüm etkisinde  Çarşamba günümüzü karşılıyoruz. Bu enerji hem maddi-manevi, hem çalışma hayatımızı, sağlığımızı ilgilendiren konular üzerinde de etkili olduğunu görüyoruz. Bu meselelere titizlikle bakmak durumunda kalıyoruz ve mutlaka  işlerimizi düzenlememiz gerekiyor. Sağlam işlere, uzun vadeli projelere, kendimize özen göstermek için sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor.

Saat 10:15 Ay-Neptün görünümü, maddi-manevi konularda güven hissi verici  hem de farkındalık gücünüzü yükseltici, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, paramıza sahip çıkmamızı ve buna uygun şekilde hareket etmemizi sağlayıcıdır. Detaylı düşünürüz, mantığımızı öne alırız ve işimize sahip çıkarız. Sağlığımızı önemseriz.

Saat 17:39 Güneş-Merkür kavuşumu, geçtiğimiz 2 Eylül ve civarı günlerde ilişkiniz, iş ortaklığınızla alakalı konularda yaşanmış veya düşünülmüş konulara bir daha tarafsız şekilde bakabilmenin önemini vurguluyor. Kesip atmıyoruz, durumları bilinçli şekilde gözden geçiriyoruz. Bu ilişkide paylaşım önemli, sevgi alışverişi önemli, iki tarafın da birbirine yönelişindeki açıklık ve netlik önemli. Bunlar var mı, bunlarda sorun yaşanıyor mu diye bir daha ele alalım. İlişkisi yeni başlayanlar için bir tek sözüm var. Karşınızdaki kişiyle fikir alışverişlerinde bulunarak, onunla aranızdaki farklılıkları anlamaya çalışınız.

Saat 18:54 Ay-Pluto görünümü, başarının ancak sabretmekle ve zaman faktörünü göz önüne alarak düşünmekle mümkün  olacağını söylüyor. Saygın, stil sahibi, zirvede olan kişilere gizli bir hayranlık duyarsınız. Bulunduğunuz konumda yükselmeyi hedeflersiniz. Hafife alınmaktan pek hoşlanmazsınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat  02:51 Ay-Mars görünümü Çarşamba günümüzün ilk etkili enerjisi olup, fiziksel, ruhsal anlamda kendimize özen gösterdiğimizi, kalıcı ve sağlam olan her şeyi istediğimizi,   kendimizi güçlü hissetmek arzumuzu, bizi rahat ve güvende hissettirecek bir yaşamı tutkuyla istediğimizi  işaret ediyor. Çocuklarımız, aşk hayatımız, görüntümüz, değerlerimiz tümüyle bizim için önemli hale geliyor. Kaliteli bir yaşam istiyoruz. Huzur, güven, başarı için yanıp tutuşuyoruz.

Saat 10:15 Ay-Neptün görünümü, bizlere  hem huzur duygusu hem de güvenlik sunuyor. Kişi hayata güzel hislerle ve dileklerle  yaklaşır. Bir insana veya bir olaya sakin biçimde yanaşır ve onu güzel yönleriyle ele almaya çalışır. Hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve sağlam bir çerçeve içine alarak uzun ömürlü kılmak ister. İlham gücü yüksektir. Söylediği veya dinlediği sözden zevk alır. Huzur bulmak ve huzur vermekten yanadır.

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, umut verici, şüphelerimizden arındırıcı, sevdiklerimizden destek görmemizi sağlayıcıdır. Huzursuzluklar geride kalır. Bu saatlerde moralimiz yükselir, dinleniriz, rahatlarız.

Saat 17:39 Güneş-Merkür kavuşumu, geçtiğimiz 2 Eylül ve civarı günlerde sağlığımız, çalışma hayatımız, iş arkadaşlarımızla olan ilişkimiz, diyet, evcil hayvanlarımızla ilgili konularda yaşanmış, düşünülmüş veya karar verilmiş meselelerin, bugün geldiği son hale bakma zamanıdır. Hala belki kafamıza yatmayan, uymayan durumlar olabilir. Bir şeyler tam olarak yerli yerine oturmayabilir. Bize düşen, akışta kalmak, meseleleri bir daha incelemek, yarım kalan işlerimizi bitirmek, yeni başlanan işlere zaman tanımaktır. Hangi konuda olursa olsun, Ekim ortasına kadar kendinize ve şartlara zaman tanıyınız.

Saat 18:54 Ay-Pluto görünümü, yeni bir şeyler yapmak, var olanı  sağlamlaştırmak, işler hale getirmek niyetinde olduğumuzu gösteriyor.  Aklımızda ne varsa onun üzerinde odaklanabiliriz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, saat  02:51 Ay-Mars görünümü Çarşamba günümüzün ilk etkili enerjisidir. Bilinçaltınızda birikmiş, kökleşmiş, siz ne kadar kabul etmeseniz de sizin üzerinizde etki yaratmış arzu, istek, korku ve tutkuları belirginleştiriyor. Çünkü ailevi konulardan, evinizle alakalı meselelere ve tüm ilişkilerinize kadar her şeyde bunların izlerine rastlamak mümkün.  Siz bu arzularınızdan, değerlerinizden, size ait olan hiçbir şeyden vazgeçemezsiniz. Belki de bu yüzden aşka aşık, geleceğini garanti altına almak isteyen, huzuru önemseyen ve gizli düşmanlıklardan fazlasıyla çekinen birisisiniz.

Saat 10:15 Ay-Neptün görünümü, iç dünyanızdaki güvenlik hissinizi kuvvetlendirici ve ne  yönde ilerlemek istediğinizi kafanızın içinde oturtmanızda yardımcıdır. Sizi çelişkilerden kurtarır. Boş ümitler yerine, doğru ve sağlam adımlar atabilmenin ne kadar önemli olduğunu hissettirir. Birlik ve beraberlik ruhunu yüreğinizin içinde hissetmenizi sağlar.

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, huzura olan ihtiyacımızı kendi başımıza veya ailemizle ilişkimizde, evimiz içinde yaşama arzumuzun göstergesidir. Bu saatlerde karmaşık hiçbir şeyi istemeyiz. Endişelerden kurtulmayı arzularız. Hayatı sevmek, güzelliklere kavuşmak arzumuz yükselir.

Saat 17:39 Güneş-Merkür kavuşumu, aşk hayatımız, çocuklarımız, hamilelik-doğumla alakalı konular, sanatsal aktiviteler, eğlenmek, gezmek, görmek amaçlı girişimlerimizle alakalı konularda geçtiğimiz 2 Eylül tarihinden bu yana olanlara bir daha bakmak, incelemek zamanıdır. Belki kafanızda soru işaretleri veya içinize sinmeyen durumlar olabilir. Yeni biriyle tanışmışsınızdır veya eski sevgiliniz geri dönüş sinyali verebilir. Belki de çocuk sahibi olmuşsunuzdur, çocuklarınızla ilgili durumlar söz konusudur. Bunun gibi sizi birebir ilgilendiren konularda zaman olgusu kıymetli. Kararlarınızı bir daha gözden geçiriniz. Aceleyle hareket etmeyiniz. Henüz tam olarak bir şeyler netleşmediği için, sabırlı olmak, izlemek, gözlemlemek yararlı olur.

Saat 18:54 Ay-Pluto görünümü, bir takım sorunları aşabilmek için,  sabırlı olmanın ne kadar önemli olduğunu işaret ediyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler 02:51 Ay-Mars görünümüyle güne adım atıyoruz. Bu enerji sizin için değerli olan her ne varsa, onunla ilgili konularda sağlamlık, güvenlik arzunuzu işaret ettiği gibi, toplumsal ve sosyal anlamda insanlar üzerinde güçlü bir tesir yaratmak isteğinizi de simgelemektedir. Siz yararlı, kazançlı çıkabileceğiniz girişimlerde bulunmak, hedeflerinize ulaşmak istiyorsunuz. Böylece kendinizi garantide hissedeceğinizi, tatmin olacağınızı biliyorsunuz. Ve bu yüzden bir hayli titiz ve mükemmeli arayan birisiniz. Bu tabii ki zaman zaman sizi yorabilir. Dikkat ediniz.

Saat 10:15 Ay-Neptün görünümü, farklı bir hayat sürdürmek ve yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür.  Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz yerine gelir.

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, bizi huzurlu kılabilecek paylaşımların, bağlantıların işaretçisidir. Hem yakın çevremizde bulunan kişilerle hem yeni dostlarımızla paylaşımda bulunabiliriz. Yolculuk, iş, eğitim, sağlıkla alakalı konularda endişelerimiz azalır.

Saat 17:39 Güneş-Merkür kavuşumu, şu anda yaşadığınız ortam, (eviniz v.b) ailenizle olan ilişkiniz, malınız, yatırım anlamındaki emlak veya paranızla alakalı konular, ailenize ait birikim, özel hayatınız gibi meseleler üzerinde etkili bir enerjidir. Geçtiğimiz 2 Eylül ve civarı günlerde bazı kararlar vermiş, uygulamış veya üzerinde düşünmüş olabilirsiniz. O günden bu yana ne gibi gelişmeler yaşandı, bugün bunlara bir daha bakacağız. İçimize sinmeyen, yerli yerine oturmayan durumlar varsa, onları gerçekçi şekilde ele alalım. Ortaklaşa düşünelim, başkalarıyla görüş alışverişinde bulunalım, aile içinde birbirimizin fikirlerine önem verelim. Aceleyle kararlar vermeyelim. Bir bakalım, iyice netleşsin dostlarım.

Saat 18:54 Ay-Pluto görünümü, bizi ideallerimizi gerçekleştirmeye teşvik ederken, güvenilir bir ilişkinin hayatımızdaki önemini belirliyor. Bir dönüşüm devresindeyiz. Ya, tümüyle her şeyi düzenleyeceğiz veya düzeltemediklerimizi tespit edip gerçekçi bir şekilde yolumuzu çizeceğiz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Çarşamba günümüzün ilk etkin enerjisi, saat 02:51 Ay-Mars görünümü olup, mesleki konular ve finansal anlamdaki işlerimizi sağlam ve uzun vadeli olacak şekilde düzenleme arzunuzu bir hayli belirlemektedir.  Siz emeğinizin karşılığını almak, girişimlerinizde istediğiniz olumlu sonuçları elde etmekten yanasınız. Ancak hiç kimsenin size ne yapmanız ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini söylemesinden hoşlanmıyorsunuz. Hırslısınız. Ancak bu hırs, bugüne dek yaşadığınız zorluklar nedeniyle olduğu için haklı olduğunuzu düşünmektesiniz.

Saat 10:15 Ay-Neptün görünümü, hayalini kurduğunuz bazı planlarınızı hem maddi hem de manevi anlamda ele almanızda yardımcıdır. Yaşam, ölüm, bilinmeyen esrarlı konular  ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız.  Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur.

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatımız ve maddi konulardaki işlerimizi başarılı, verimli bir şekilde yoluna koymak isteriz. Eğer gün içinde bunları hallettiysek bu saatlerde  huzur duyarız. Bazılarımız internet üzerinden online olarak ödemelerini yapabilirler. Bütçemizi ayarlarız veya nerelere ne vereceğiz, bunları gözden geçiririz.

Saat 17:39 Güneş-Merkür kavuşumu, geçtiğimiz 2 Eylül civarı günlerde,  eğitim hayatı, yakın akraba ilişkileri, seyahatler, ticaret ve bazı belgeler, yurtiçi veya yurtdışıyla ilgili meseleler, yeni bir çevre değişimiyle ilgili konular üzerinde, bugün gelinen duruma bir daha bakmak yönünde önem taşıyor. Henüz durumlar tam istediğiniz gibi netlik kazanmamış, hala sizi rahatsız ediyor veya düşündürüyor olabilir. Bunlar Ekim ortasına doğru düzelir veya bir karar verme aşamasına gelinir. O güne dek, izlemede kalınız, eksikleriniz varsa onları tamamlayınız, acil kararlar vermeyiniz. Bir yolculuk tekrarlanabilir, bir görüşmede daha bulunabilirsiniz.

Saat 18:54 Ay-Pluto görünümü, ihtiyaçlarımızın, arzularımızın elde edilmesi adına bizi baskı altına alacak ve bize, -İstiyorsan,  o zaman kalk ve gerekeni  yap diyecektir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar 02:51 Ay-Mars görünüm etkisinde Çarşamba günümüz başlayacak. Bu enerji, kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak olan bilgi ve gelişmeleri büyük bir arzuyla istediğinizi işaret ediyor. Siz kendi alanınızda bir numara olmaktan yanasınız. Parayı önemsiyorsunuz. Çünkü paranın size kazandıracağı güven duygusuyla hayatınızı istediğiniz gibi yönlendirebileceğinizi iyi biliyorsunuz.

Saat 10:15 Ay-Neptün görünümü, hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Hem maddi hem de manevi anlamda güven içinde yaşamak istersiniz.  Eğer sorunlarınız varsa bu saatlerde konuşarak, birbirinize ılımlı bir şekilde yanaşarak, karşı taraftan beklemek yerine, biz bir adım atarak huzuru sağlayabiliriz.

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, yaşamı ele alış biçiminize uygun şekilde huzurlu bir akşamın işaretçisidir. Detaylar içinde bütünü kaçırmadan, güzellikleri, sağlıklı olanı kucaklamanızda yardımcıdır.

Saat 17:39 Güneş-Merkür kavuşumu, geçtiğimiz 2 Eylül ve civarı günlerde, parasal anlamdaki işlerimiz, durumumuz veya kararlarımızla ilgili, bugün gelinen duruma bir daha bakmanın önemini vurguluyor. Ne değişti, neler yaşandı? Ayrıca işimizden elde ettiğimiz geliri hangi alanda kullanmayı düşünmüştük veya nelere ödemelerde bulunduk, harcamalar yaptık. Aldığımız ürünler, girişimlerimiz yönünde gelinen son duruma bir bakalım. Aceleyle kararlar vermeyelim. Bekleyelim. Elimizdekini tutalım. Bol keseden harcamalar yapmayalım. Hayati konularda özellikle ilerisi adına düşünelim. Piyasanın durumuna bakalım.

Saat 18:54 Ay-Pluto görünümü, kendimizi her anlamda derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlıyor. Nerdeyiz ve ne yöne gitmek niyetindeyiz. Elimizde olanlar nedir ve bunlarla yetinmek mümkün müdür. Bunları gözden geçireceğiz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  02:51 Ay-Mars görünüm etkisinde Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu görünüm,  hem ilişki paylaşımlarında maddi güvenceyi hem cinsel anlamda partnerinizi etkileme arzunuzu hem de hedeflerinizi gizlilik içinde yürütmeyi tercih ettiğinizi gösteriyor. Siz çıkarlarınızı çok iyi kollamaktan yanasınız. Yaşadığınız tecrübeler nedeniyle o denli zaman kaybettiniz ki, artık bu saatten sonra kimsenin beni üzmesine izin vermeyeceğim diye düşünebilirsiniz.

Saat 10:15 Ay-Neptün görünümü, hem başkalarıyla olan münasebetimiz hem de düzenlenmesi gereken bazı meseleler üzerinde sakince düşünmeyi sağlıyor. Ancak bu sakinlik, içinde bulunduğumuz durum ve ruh haline göre değişecektir tabii ki.

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve manevi anlamda hayatımızı garanti altına almak isteriz. Huzurlu ve güvenli olmak isteriz. Borcumuz olmasın, kenarda paramız olsun ve kimseye muhtaç olmayalım diye düşüneceğiz.

Saat 17:39 Güneş-Merkür kavuşumu, kişisel veya ilişki konularında bizim kendimiz adına, kendi geleceğimiz adına düşündüğümüz bir takım kararların tekrar gözden geçirilme vaktidir. Geçtiğimiz 2 Eylül ve civarı günlerde yaşanmış veya o günden bu yana üzerinde analiz yaptığımız meseleler varsa, bunlara bir daha bakacağız. Gözlerimiz, bilincimiz açık olacak. Son durum bu demeyeceğiz. Çünkü şu andaki mevcut gelişmeler veya içinde bulunduğunuz durum Ekim ortasına doğru netlik kazanabilir. Biz sadece akıllıca gözlemde bulunacağız.

Saat 18:54 Ay-Pluto görünümü, arasındaki güçlendirici görünüm,  şöyle bir iç dünyamızda hesaplaşmalarda bulunmamızı, hani benzetme yerindeyse, sap samanı birbirinden ayırmamızı sağlıyor.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Çarşamba gününün ilk etkili enerjisi,  saat  02:51 Ay-Mars görünümüdür.  Dostluk ve  özel beraberlik anlamında seçici, güvenli, maddi anlamda geleceği olan kişilere yönelmenizi sağlıyor. Siz kolay kolay beğenmiyorsunuz. Kriterleriniz var. Başkalarında ve partnerinizde gördüğünüz  yanlışları kolaylıkla tespit eden bir gözlem gücüne sahipsiniz.

Saat 10:15 Ay-Neptün görünümü, ciddi niyetli veya arkadaşlık anlamındaki beraberlikler açısından hoş bir yansımadır. İnsan bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan sağlam ve uzun vadeli olanı arzu eder. Güvende olmak, sevilmek arzusu duyar.

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkimizde güven, sadakat, huzur olguları bizim için kıymetli olduğunun işaretçisidir. Hem bugünümüz  hem de ilerisi adına düşündüğümüzde bunu bize yaşatabilecek bir partnerin ve beraberliğin özlemi içinde, seçimlerimizi gözden geçireceğiz.

Saat 17:39 Güneş-Merkür kavuşumu, geçtiğimiz 2 Eylül ve civarı günlerde yaşananların, üzerinde düşünülen konuların, bizi sezgilerimiz, rüyalarımız yoluyla uyarmış, farkındalık kazandırmış olayların tekrarlanmasına benzetilebilir. Fedakarlıklarımız, gönlümüz, iç huzurumuz ve ilişkimiz ne durumda? Gerçek anlamda bizi mutlu eden veya rahatsız eden meseleler nedir? Hala aynı şeylerin etrafında, aynı meselelerin testinden mi geçiyoruz? Bunları artık bilinçli şekilde ele almalıyız. Bazen hayat bir şeyler, birileri kanalıyla bizi uyarır. Bu uyarıları görmezden geliriz, atlarız. İşte bugün atlamıyoruz. Çünkü bu uyarıların devamı niteliğinde içsel gözlemde bulunarak eğriyle doğruyu, dengesiz olanı birbirinden ayırabilecek adil gücümüz var. Tabii ki netlik kazanmayan durumlar da var. Bunlar ancak Ekim ortasına doğru anlaşılır, kesinleşir. O güne dek, kendinizle iç temasınızı güçlü tutunuz. Ölçüp tartınız. Bunu yaparken de sizi zayıf düşüren, yoran ve üzen meseleleri gerçekçi şekilde ele alınız.

Saat 18:54 Ay-Pluto görünümü, kendimize önem vereceğiz. İlişkinin hayatımızdaki anlamını, gerçek sevginin paha biçilmez kıymetini ve aşkın insanı dönüştürme gücünü yüreğimizin derinliklerinde hissedeceğiz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar 02:51 Ay-Mars görünüm etkisinde Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu enerji, kariyer hayatınızı ilgilendiren tüm konularda şu aralar sıkı bir analizde bulunarak mevcut durumunuz hakkında bir takım kararlar almanıza neden olabilir. Sizin arzuladığınız iş koşullarına uymayan şartlarda çalışıyorsanız, bu sizi hem fiziksel hem de ruhsal anlamda tatmin etmiyor olabilir.

Saat 10:15 Ay-Neptün görünümü, hangi konuda olursa olsun kendimizi güvende hissetme arzumuzu büyütüyor. İnsan hayal ediyor. Mutlu ve huzurlu bir yuva. Sevgiyle yaşanan bir hayat. Sağlıklı ve güzel çocuklar, bizi seven bir insan. Bütün bunlar ne güzeldir değil mi? İşte bu görünüm, bize bu güzellikleri düşündürüyor.

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatımız ve yaşantımızla ilgili konularda maddi ve manevi anlamda güvende olmak arzumuzu işaret ediyor. Sağlıklı bir hayat sürmek, kazanmak, ilerlemekten yanayız. Bunun için ne yapmamız gerekiyor, bunlar üzerinde duracağız.

Saat 17:39 Güneş-Merkür kavuşumu, ilerisi adına düşündüğümüz iş ortaklıkları, mevcut dostluklarımız, özel ilişkilerimiz, planlarımız, projelerimiz üzerinde geçtiğimiz 2 Eylül ve civarı günlerde yaşanmış, karar verilmiş, girişimde bulunulmuş meselelerin geldiği son duruma bir bakacağız. Yenilenme var mı, yolunda gidiyor mu, içimize siniyor mu? Cevabımız evet bile olsa, yine düzenlemeye, bakmaya devam edeceğiz. Çünkü gözümüze önceden çarpmayan bazı noktaları, eksikleri görebiliriz. Diyelim ki, hiçbir şey yolunda gitmiyor. Kafamızı yoruyor, içimizi bulandırıyor. O zaman üzülmeyiniz. Çünkü şu sıralarda eğreti duranların toparlanması için zaman olgusu kıymetli. Ancak Ekim ortasına geldiğimiz zaman anlayacağız. Şimdi yapılması gereken, gözlemde kalmak, rutin işlere ağırlık vermek, araştırmak, ne doğru olur ne olmaz diye düşünmektir.

Saat 18:54 Ay-Pluto görünümü, çalışma hayatımız ve mali konular üzerinde derinlikli düşünmemizi sağlıyor. Hem huzur, güvenlik, rahatlık arayışındayız hem de ileriyi görmek istiyoruz. Ayaklarımızın yere sağlam basmasından yanayız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar 02:51 Ay-Mars görünümüyle  Çarşamba gününe merhaba diyeceğiz. Bu enerji, aşk hayatınızda sağlamlık ve güvenirliliği bir hayli önemsemenizi sağlıyor. Siz hayatı hafife almaktan hoşlanmadığınız için, aşkta seçici ve oldukça kritik edicisiniz. Bu dolunayda hem maddi açıdan rahat içinde yaşamak hem de istediğiniz özelliklere sahip biriyle tanışmak isteyeceksiniz. Rastgele biriyle olmaktan hoşlanmayacaksınız.

Saat 10:15 Ay-Neptün görünümü, hayatın zevkli yanlarını hissetme yönünde rahatlatıcı, huzurlandırıcı ve güven hissi vericidir. İnsan böyle bir etki altında, olumlu yönde düşünür, hayal eder veya umutlarının yükseldiğini hisseder.  Bundan sonrası için  yepyeni bir sayfa açacağım ve güzellikleri karşılamaya hazırım diyerek kendinizi motive  edebilirsiniz.

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, Oğlakları huzurlandırıcı bir enerjidir. Aşk hayatınız başta olmak üzere, yaşamınızı gözden geçirdiğinizde olumlu düşünürsünüz. Bazı pürüzlerin, zorlukların aşılacağına dair inancınız yükselir.

Saat 17:39 Güneş-Merkür kavuşumu, iş hayatımızdan-kariyer üst noktalara kadar düşünülen işlerin, iş girişimleri ve ilişkilerimizin, bazı kişilerle olan görüşmelerin, toplantıların, yeni projelerin tekrar bir gözden geçirilmesi halidir. Geçtiğimiz 2 Eylül ve civarı günlerde neler yaşanmıştı, ne gibi planlarınız vardı, ne gibi gelişmelerle karşılaşmıştınız? Şimdi durum nedir, bunları ele alalım. Bir daha bakalım. Tatmin edici mi, değil mi, eksilerimiz var mı, doğru şekilde karar vermek için mutlaka iyi analiz yapmalıyız. Bu gibi durumlar için, Ekim ortasına kadar kendinize ve durumlara zaman tanıyınız. O vakit geldiğinde anlarız ki, durum bu, ona göre kararımızı veririz.

Saat 18:54 Ay-Pluto görünümü, güçlendirici, güven hissi verici ve tutkularımızı kuvvetlendirici bir etki yaratıyor. Aşkta, çocuklarımızla olan ilişkimizde, içinden çıkamadığımız her meselede ipi elinden tutan tarafız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Çarşamba gününe, 02:51 Ay-Mars görünüm etkisinde adım atıyoruz. Bu enerji, sizin için değerli olan her ne varsa ona sahip olmak arzunuzu bir hayli yükseltiyor. Belki bir çok seçenek var dış dünyada ve bir çok insan. Ancak sizin için, değer verdiğiniz kişi ve onunla yaşadığınız ilişkinin tadı bambaşka. Vazgeçmek asla mümkün olmadığı gibi, bir hayli endişeli şekilde ilişkinizi kritik edebilirsiniz. Cinsel konularda kolayca kendinizi ele vermezsiniz.

Saat 10:15 Ay-Neptün görünümü, kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamlara, insanlara çekilirsiniz. Huzur-güven ve sakinlik içinde akışa uydurmak kolaydır. Eğer bir sorununuz varsa bunun üzerinde düşünmek yerine, bir kitap okumak, müzik dinlemek yararlı olabilir.

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz ve ailemizle ilgili meseleleri maddi-manevi anlamda gözden geçirmenizi sağlayıcıdır. Sizin arzunuz, yarınlarınızı garanti altına almaktır. Her konuda güven ve huzur ilkelerini gözetirsiniz.

Saat 17:39 Güneş-Merkür kavuşumu, bizim hayatı anlamamız, kendimizi tanımamız, eğitimden-iş hayatına kadar olan tüm girişimlerimiz yönünde geçtiğimiz 2 Eylül ve civarı günlerde yaşanmış gelişmelere, kararlarımıza ve şimdiki durumumuza bir daha bakma vaktidir. Ayrıca yolculuk, araştırma, keşif, dini seyahatler, inancımız, yeni tanıdığımız insanlarla olan bağlantımızla ilgili meselelere de bir daha göz atma vaktidir. Bir şeyler eğer yolunda gitmiyorsa, içimize sinmiyor, bizi tatmin etmiyorsa hemen pes etmeyiniz. Çünkü Ekim ortasına doğru bu durumlar netlik kazanacak. Eğer bir hazırlık dönemindeyseniz, o zaman eksiklerinizi tamamlayınız. Bu zaman kazanmanızı sağlayan bir görünümdür. Aceleci kararlardan sakınınız. Henüz vaktiniz var.

Saat 18:54 Ay-Pluto görünümü, her durumu derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlayacak. Kafamızın içindekileri uygulamak için tüm ihtimallerin ele alınması gerekiyor.  Hani derler ya, kaçışımız yok diye. Aynen öyle.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 02:51 Ay-Mars görünüm etkisinde Çarşamba günümüz başlıyor. Bilgilendirme, başkalarını tecrübeli olduğunuz konularda ikna edebilme, çabalarınızın meyvelerini toplama arzunuzu  bir hayli vurguluyor. Değerlerinize sıkı sıkıya sahip çıkıyorsunuz. Çevrenizle olan ilişkilerinizi bir hayli önemsiyorsunuz. Sizin için, şu aralar bulunduğunuz ortamda kendinizi kabul ettirme ihtiyacınız iyiden iyiye büyümüş durumda. Ancak özel ilişkilerde durum bundan farklıdır. Aradığınız ilgiyi, anlayışı sevdiğiniz kişiden görmeniz pek kolay olmaz. Eğer ilişkiniz yoksa, bu durum çok daha zorlayıcıdır.

Saat 10:15 Ay-Neptün görünümü, rahatlatıcı, huzur vericidir. İnsan hayalindeki dünyanın içinde yaşıyormuş gibi  kendini hisseder. Şifa bulduğunu, tüm dünyayı kucaklamaya hazır olduğunu, her şeye rağmen hayatın ne kadar güzel olduğunu düşünür.

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkide mükemmeli arzularsınız. Detaylara bilhassa önem verirsiniz. Partnerinizin size karşı daha anlayışlı, eleştiriden uzak davranması gönlünüzü huzurlu kılar. Eğer yalnızsanız merak etmeyiniz,  Jüpiter-Başak burcu sürecinde çok daha mantıklı seçimlerde bulunmayı öğreneceğiz.

Saat 17:39 Güneş-Merkür kavuşumu, öyle bir alanda etkili ki, zaten aceleye gelmez hiçbir şey. O nedenle şu iş veya özel ilişkilerimizi bir daha ele almak gerekiyor. Geçtiğimiz 2 Eylül ve civarı günlerde ne gibi gelişmeler yaşanmıştı. Cinsel yaşamınıza, partnerle olan ilişkinize de bir bakınız lütfen. Borç-alacak meseleleri, miras ve hukukla alakalı konular tekrar bir gözden geçirmeyi gerektiriyor. Bilinçaltımızda birikmiş olan zayıflık ve güçlü yanlarımız bizi uyarıyor bugün. Ne istiyorsun, ne bekliyorsun, ne gibi mücadele içindesin. Şu sıralarda seni en fazla zorlayan nedir? Diye soruyor. İşte o zorlayanların ardındaki nedenleri sorgulamanı söylüyor. Para mı, aşk mı, cinsellik mi, yanlış ortaklar mı, iyi niyet mi, fazla özveri mi? bunları dürüstçe yanıtlamak lazım. Ayrıca Ekim ortasına kadar sakin ve bilinçli olmak gerekiyor. Aklımızı başımıza alıp, tarafsız bir şekilde durumu tartmakta yarar var.

Saat 18:54 Ay-Pluto görünümü, bize güç kazandırıyor, kendimize ve hayata inanmamızı sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda rahatlatıyor. Kendimize güvenimiz yükselişte. Bu yükseliş, her problemi çözebilmemizde bize destek oluyor.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.