30 Ağustos 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

30 Ağustos 2015 Pazar günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 30 Ağustos  2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Pazar gününe saat 01:21 Ay-Neptün kavuşumuyla başlamamız,  ruhsal manada rahatlatıcı ve inancı güçlendiricidir. Evet bazılarımızı hayat şartları zorluyor olsa da, kişi kendi değerlerine sahip çıkarak ve olumlu düşünerek enerjisini yükseltebilir.

Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü, uzun vadeli düşünmenin işareti. Her konuda bu böyle.  Bastığınız yeri, hem iş hem de özel hayatınızda bilmek istersiniz. Bu enerji bir çok açıdan güç aşılayıcıdır.  Ancak merdivenleri tırmanırken yavaş ve emin adımlarla çıkmaya çalışmak gayet mantıklıdır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar  Pazar günümüz  Ay-Balık burcu seyriyle başlıyor. Saat 01:21 Neptünle kavuşum yapan Ay, duygularımızı hem  bakış açımızı pozitif yönde destekliyor. Değerlerimizin hayatımızdaki yerini, onlara olan sevgimizi ve düşkünlüğümüzü yükseltiyor. Gönlümüz huzuru,  rahatı, mutluluğu istiyor. Düşünmek istemiyor insan, eğrileri, çirkinlikleri. Görmezden geliyor bütün kirlilikleri.

Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Gün boyu hem güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler  Pazar günümüz saat 01:21 Ay-Neptün kavuşumuyla başlamakta. Hayatın güzelliğini, anlam ve önemini ruhsal anlamda hissediyoruz.   Engin duygularımız, koruyucu ve olumlu bir duygusal hassasiyet içinde birbiriyle harmanlanıyor.  Böylesi bir görünüm güçlü bir sinerjinin ruhumuzda oluşması anlamına gelir ki, hakikaten son derece rahatlatıcıdır.

Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü maddi ve manevi değerlerimizi korumak, çıkarlarınızın farkında olarak yaşamak istediğimizi, kafamıza  koyduğumuzu yapmaktan vazgeçmeyeceğimizi anlıyoruz. Çünkü güçlü olmanın insanı her türlü kötülükten koruyacağını düşünebiliriz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler pazar  günümüz saat 01:21 Ay-Neptün kavuşumuyla başlıyor. Başkalarının duygularını anlamanızda, sizinle aynı düşünmeseler de, onları sevgiyle kucaklamanızda destekleyici olan bu görünüm, hayatın zorlu yanlarından ziyade, bizim için önemi olan güzellikleri kucaklama arzumuzu büyütüyor.

Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü ruhsal olarak kendinizi güçlü hissetmemizi ve  maddi konularda olumlu düşünmemizi sağlar.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz  Ay-Balık burcu seyriyle başlıyor. Saat 01:21 Neptün ile kavuşum yapacak olan Ay, alışkanlıklarınıza olan düşkünlüğünüzü vurguluyor. Ancak  gerçekçi olmak zorundayız.

Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü ilişkinizle ilgili meselelerde, partneriniz veya siz birbirinize karşı ılımlı yanaşmaya çalışınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Pazar günümüz  saat 01:21 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında başlayacak. Doğal olarak  iyimserlik, bazen hüzün, sevdiklerimizle kucaklaşmak, ayrı olduğumuz kişileri hatırlamak, kaybettiklerimizi yüreğimizde hissetmek gibi duygular yoğun olabilir. İsteriz ki, problemlerimiz bir an önce çözülsün ve hayatımızda artık güzellikler var olsun diye içimizden geçiririz.

Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü başkalarıyla ortak hareket etmek ve farklı düşüncelere saygı göstermek anlamındadır. İşimize gelmese de, bunu yapmakta yarar var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 01:21 Ay-Neptün kavuşumuyla Pazar gününe adım atıyoruz. Problemlerimiz olsa da, bu enerji  yaşam sevincinizi ve hayata olan inancınızı yükseltici bir etki yaratabilir.

Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü partnerinizle olan  iletişiminizi güçlendiricidir. Birbirinize destek vermeniz, hayatı birlikte kotarmaya çalışmanız, el birliğinde  bulunmanız gayet olumludur.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Pazar günümüz saat 01:21 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında başlayacak. Sevgi, şefkat ve ılımlı duyguların esiriyiz.  Kurallar ve kısıtlamalardan uzaklaşmak isteyeceğiz. Aşk hayatımızda romantik paylaşımlar, güzel ve huzur verici sözlerle günü geçirmek istiyoruz.Duygularımızın karşılık görmesini umuyoruz.

Saat 08:46 Ay-Pluto görünüm etkisiyle,  partnerinizin size karşı hem dürüst hem de ılımlı davranmasını istersiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar  Pazar gününün ilk görünümü,  saat 01:21 Ay-Neptün kavuşumudur. Bu görünüm, Hayata pozitif açıdan bakmamızı sağlar.  Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğundur. En azından sorunlarımızdan, sıkıntılarımızdan bir parça olsun uzaklaşmak isteriz.

Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü zorlukları gözünüzde büyütmeden hedefinize ulaşmanız için destekleyici olan bu görünüm,  engelleri kolayca  aşabilmenizde yardımcıdır. Evinizin, ailenizin geçimi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için para kazanmayı, biriktirmeyi, güç sahibi olmayı çok daha fazla arzularsınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Pazar günümüz  saat 01:21 Ay-Neptün kavuşumuyla başlıyor. Ilımlı bir havanın hem ruhsal hem bedensel anlamda bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde  hissedeceğiz.

Saat 08:46 Ay-Pluto görünüm etkisiyle,  çevrenizde bulunan kişileri gayet rahatlıkla etkileyebilir, bir mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Pazar günümüz  saat 01:21 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında başlıyor. İlişkisi olmayanlar, hayalini kurdukları  insanın bir an önce karşılarına çıkmasını diliyor, ilişkisi olanlar sevgileri hiç bitmesin, hayal kırıklığı yaşanmasın dileğindeler.  Sevdiklerimizi memnun etmek istiyoruz. Güzel günlerin hayalini kuruyoruz. Aşkı değerlendirme biçimimiz, aşka bakış açımızla, sanki farklı bir pencereden güne uyanıyor gibiyiz.

Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü maddi konular üzerinde etkili. Bütçemizi, alışkanlıklarımızı, derinliklerimizdeki her duyguyu gözden geçirmenizde bize yardımcı oluyor.  Ayrıca gizli sırlarımızı, hayallerimizi, fantezilerimizi, dünyayı ele alış biçimimizi ılımlı hale getiriyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Pazar  gününe burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyoruz ve saat 01:21 itibariyle  Neptünle kavuşum yapan Ay, hayata ve sevdiklerimize karşı güzel hisler duymamızı sağlıyor. Sorunlarımızı unutmak, dinlenmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak, mutlu olmak istiyoruz.  Güzel bir söz, bir davranış, ılımlı bir yaklaşımın kıymeti öylesine büyük ki. Hemen karşılığını vermek isteriz.

Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü her türlü zorluğa rağmen yılmayıp ayakta durabilmeniz yönünde yardımcıdır. İleriye yönelik bir şekilde hem hedeflerinizi gözden geçirmenizde hem de ılımlı bir şekilde olanı biteni değerlendirmenizde, gücünüzü kaybetmeden neler yapmanız gerektiğini saptamanızda bu enerji size yardımcıdır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here