3 Temmuz burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

3 Temmuz 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 3 Temmuz burç yorumları…

Temmuz 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Cuma günümüz Ay-Oğlak burcu seyriyle başlıyor. Ciddiyetle işlerimizi yapacağız. Sorumluluklarımızı önemseyeceğiz. Belli kriterler çerçevesinde hareket edeceğiz. Bu enerji pek hoşumuza gitmese de, bu noktalara dikkat etmemiz yararlı olur.

Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Duygular arka planda olduğu için, varmayı istediğiniz  sonucu gerçekçi bir şekilde görebilirsiniz.   Burada dikkat edeceğiniz nokta, yeni bir adım atmamaktır.  Toplumsal hayatınız, aile bireyleriyle olan ilişkiniz açısından da ciddiyet ve sorumluluk içinde hareket etmenizi sağlayacak bu oluşum, sorumluluklarınızı hatırlatıcıdır. Kısa süreli bir keyifsizlik yaratabilir.

Saat 15:21 itibariyle Ay-Kova burcu seyir etkinliği, yeniliklere açığız ve hevesliyiz. Arkadaşlık ilişkileriniz, yakın çevrenizle olan temasımız yoğunlaşır. İletişimimiz güçlenir.Dostlarınızla yakından ilgilenebilir, işlerinizi çabucak halledebilirsiniz. Farklı bilgiler edinmek, bağımsız hareket etmek hoşunuza gideceğinden, etrafınızdakileri  kısıtlamak istemezsiniz. Ne istediğinizin bilincinde olarak seçimlerde bulunabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar,  Ay-Oğlak burcu geçişiyle Cuma günümüz başlayacak. Gerçekçi ve sorumluluk sahibi birey olarak, problemleri veya günlük hayatta karşılaştığınız durumları lehinize çevirebilecek güce sahipsiniz.

Saat 13:38-15:21 arası Ay-Boşluk etkisi altında geçecek.  Düşüncelerinizi belli bir noktaya odaklayarak mantıklı bir şekilde ele almanız mümkündür. İş hayatından duygusal yaşamınıza kadar yapmayı düşündüğünüz yenilikleri şöyle bir ciddiyetle gözden geçiriniz.

Saat 15:21 Ay-Kova burcu seyri hem arkadaşça paylaşımda bulunmak, hem yeniliklere açık olmak hem de yeri geldiğinde hakkınız ne ise onu uygun bir şekilde dile getirmekte yardımcı olur. Özellikle çıkarlarınızı düşünerek, bastığınız yeri bilerek kararlarınızı verirseniz, ileride rahat etmiş olursunuz. Maddi konularda fazla rahat davranmamak lazım. Nereye para yatırdığınızı, kimlerle ilişki kurduğunuzu biliniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Cuma gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanacağız. Her konuda belli bir ciddiyet üzerimizde hakim olabilir. Finansal konularda saat 13:38 olana dek halledilmesinde yarar var.

Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Her durumu ciddiyetle değerlendiririz. Dışarıdan sevgi ve anlayış beklemek, sıcak ve samimi duygularla karşılaşmak çok zordur. Kendi içinizde güven duygunuzu ayakta tutmanız gerekecektir. Sorumluluklar kendini hissettirir ve doğal olarak dış dünya ile aranızdaki mesafe artabilir. Kendinizi koruma altına alırsınız. Kimsenin size zarar vermemesi için, soğuk davranabilirsiniz.

Saat 15:21 Ay-Kova burcunda seyrine başladığında, farklı, sıra dışı bir şeyler yaşamak, özgürce paylaşımlarda bulunmak, yeniliklere kucak açmak amacıyla gün boyu bir hayli hızlı hareket edersiniz. İnsanları sürprizlerle şaşırtmaktan hoşlanırsınız.  Üzerinizde denetim kurmayacak, fikirlerinizi sizin bakış açınızla ele alacak insanlarla iletişimde bulunmayı tercih edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler,  Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Cuma günümüz başlıyor. İlişkilerimizde ciddiyet ve sorumluluk duygusunu önemsememiz gereken bir gündeyiz.

Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu durum, partnerinizle veya başkalarıyla aranızda belli bir mesafe oluşması anlamına geleceğinden, duygusal düşünmekten ziyade, ciddiyetle hareket etmeyi tercih edersiniz. Bazı önemli meseleleri konuşmak bu süre içinde pek kolay olmaz. Çünkü her iki taraf da kendince gözlemde bulunmayı veyahut hiçbir şey konuşmadan beklemede kalmayı tercih edebilir. Kısa süreli olmasına rağmen keyifsiz bir süre olduğunu söylemeliyim.

Saat 15:21 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, ilişkinizle alakalı konular sizi tedirgin edebilir. Özgür olmak istediğiniz halde sizi iş, ilişki meselelerinde yoran durumlar olabilir. Malum ayın başındayız. Ödenmesi gereken borçlarımız, parasal diğer konular üzerinde durabiliriz. Yaz tatili için, bütçemize göre bir planlamada bulunabiliriz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Cuma gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanacağız. Günlük aktivitede sorumluluklar, aileyle temas, ciddiyet gibi olgular ön planda olacaktır.

Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. İstesek de istemesek de, Ay Oğlak boşluk zamanlarında ciddiyet ön plandadır. Endişeli düşünmeye adayızdır. Boşluk etkisi yorgunluk, keyifsizlik yaratabilir.  Biraz karamsar düşünebiliriz. Sınırlandığımızı hissederiz.

Saat 15:21 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, partnerinizle veya  yakın çevrenizle  temasınız yoğunlaşır.  Arkadaşça paylaşımları önemsersiniz.  Sevgilinizin  dengeli ve tutarlı davranışlarda bulunmasını arzularsınız. Etrafınızdaki insanların size karşı dikkatli hareket etmeleri gerektiğini düşünüyorsunuz. Gereksiz konularla meşgul edilmekten hoşlanmazsınız. Ortak bir iş yapıyorsanız, ortağınızı incelersiniz. Baskı altına alınmaktan hoşlanmazsınız. Özgür olmak, dilediğiniz gibi hareket etmekten yanasınızdır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Oğlak burcunda ilerleyen Ay, Cuma  günü süresince etkilidir. Aşk hayatımızı ilgilendiren konulara ciddiyetle yaklaşacağız. Duygularımızın rotasında hep bu olgu baş planda yer alacak. Sağlam, güvenilir, dürüst olana yöneleceğiz.

Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Aşk hayatımızla ilgili konularda güven içinde olmak isteriz. Ancak bu güveni elde etmenin, sürdürmenin zor olduğunu düşünürüz. Endişeli düşünmeye adayızdır. Duygularımızı pek işin içine karıştırmayız. Karşımızdaki insanın bize güven vermesi, rahatlatması gerekir.

Saat 15:21 Ay-Kova burcunda seyrine başladığında, iş hayatı, arkadaşlık ilişkileri, ileriye yönelik beklentileriniz tümüyle öne çıkmaya başlar.  Şöyle bir etrafınıza baktığınızda artık bazı kişi ve durumlara sabretmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Sanki olan biten, sizi bir değişime sürüklemektedir. Bazen durup sakin bir şekilde düşünürsünüz bazen de bugün olduğu gibi içinizden bir ses, hadi harekete geç ve bu durumlardan kendini kurtar demektedir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliği altında Cuma günümüz başlıyor. Duygularımız ciddileşiyor. İster istemez her şeyi köşeliyoruz. Sağlamlık, dürüstlük, sorumluluk çerçevesi içinde durumları ele alacağız.

Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Ciddiyet her mesele üzerinde etkilidir. Ailemizi ilgilendiren veya özel hayatımızla alakalı konuları sorumluluk çerçevesi içinde ele almak mecburiyeti canımızı sıkabilir. Etrafımızdaki insanların yaklaşımları rahatlamamızı sağlayacaktır.

Saat 15:21 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde,  aşk hayatınız, sosyal faaliyetleriniz, çocuklarınızla olan ilişkiniz, hayatın farklı yanlarını keşfetme arzunuz bakımından bir hayli istekli olduğunuzu söyleyebiliriz. Sorunlar olsa dahi, bunlarla yüz yüze gelmekten pek hoşlanmazsınız. Yenilik anlamındaki aktiviteler sizi bir hayli heyecanlandırır. Farklı yerler görmek, güzel giyinmek, değişimde bulunmak, kendiniz adına sıra dışı bir şeyler yapmaktan zevk alırsınız. İlişkide bulunmaya, sürpriz bir aşk yaşamaya, hedefler tayin ederek bunlara ulaşmaya arzu duyarsınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Cuma günümüz başlayacak. Çevremizde bulunan kişilerle ciddi konular üzerinde konuşabilir, bağlantılar kurabiliriz. Ailemizle olan temasımız da bir hayli yoğunlaşır. Sorumluluk, hak bilirlik, saygı, dürüstlük gibi ilkelere önem vereceğiz.

Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Yakınlarımız, aile büyüklerimizle veya bizden yaşça büyük kişilerden destek ve sevgi görmek isteriz. Özellikle iş ortamımızda patron konumunda bulunan kişilerle aramızda garip bir huzursuzluk oluşabilir. Bu geçicidir. Kuruntu yapmayalım.

Saat 15:21 Ay-Kova burcu seyir etkinliği altında ilişkinizi, aile hayatınızı ve  iş konularını gözden geçirebilirsiniz. Zaten bu meseleler ister istemez öne çıkar. Eğer dışarıdan yönelen veyahut  kendi içinizde  sizi rahatsız eden mevzular  varsa, bunları çözüme kavuşturmak istersiniz. Hatta bir hayli sabırsız davranabilirsiniz. Çünkü, mali açıdan hayatınızı garanti altına almak, belki ailenize yardımcı olmak veyahut yeni bir yere taşınmak için güçlenmeniz gerekmektedir. Dışarıda bir ufak sorun oluşsa, hemen oturup düşünürsünüz. Şimdi ben bir tepkide bulunsam, işimi kaybederim, ondan sonra da parasız kalırım. En iyisi idare edeyim dersiniz. Fakat idare etmek de işinize gelmez.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Cuma günümüz, Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Maddi konularda daha dikkatli, sorumluluk çerçevesinde hareket edeceğiz. İhtiyaçlarımızı alırken, bütçemiz şartlarını gözeteceğiz. Ailemize önem verecek, onların gereksinimleriyle ilgileneceğiz. Genelde duygularımız mesafeli ve ciddi olabilir.

Saat 13:38-15:21 arasında Ay-Oğlak burcunun son derecelerinde boşlukta ilerleyecektir. Olaylara ciddi bir  perspektiften bakılır. Kaldı ki bir Yay için bu durum ateşli ve dağılan enerjisini belli bir çerçeve içinde tutabilmesi açısından etkilidir.

Saat 15:21 Ay, Kova burcunda seyrine başladığında, etrafınızla iletişim bulunabilir,  dostlarınızla irtibata geçebilir, kendinizi gayet  rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz.  Sosyal ilişkileriniz güçlenir ve uygulamaya dönük faaliyetlerde bulunabilirsiniz.  Doğal liderlik özellikleriniz ve girişim kabiliyetiniz ön plana çıkar. Yakınlarınızla olan iletişimde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bunlar hoş değişiklikler olacağı gibi harekete geçiren aktif sosyal faaliyetlerin de işaretçisidir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay, prensiplerinize verdiğiniz önemin işaretçisi. Ciddiyet ve sorumluluk duygusu bir hayli yoğun.  Etrafınızdaki insanların size karşı saygılı davranmasını bekleyebilirsiniz. Kendinizle çelişmezsiniz. Duygularınız ve istekleriniz aynı doğrultudadır.

Saat 13:38-15:21 arasındaki Ay-boşluk süresince, hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz, yapacaklarınıza odaklanabilirsiniz. Fiziksel açıdan biraz tembellik ve motivasyon düşüklüğüne sebep olsa da, her konuda mantık ve bilinçli irade ön plandadır. Etrafınızdaki insanlardan saygı, ilgi ve takdir görmek istersiniz. Bunu bulamadığınız zaman insanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Saat 15:21 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrine başlayacak. Harcamalarımıza dikkat edelim. Çünkü iki gün boyunca özgür hareket etmek isteriz ve arkası gelir mi gelmez mi diye düşünmeyiz. Hoşuna giden bir şey varsa çekinmeden alabilirsiniz. Genel olarak  paranızın değerini bilen kişiler olduğunuz için dengeli hareket edeceğinizi umuyorum.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Ay-Oğlak burcu geçişiyle Cuma günümüz başlıyor. İç dünyanızın derinliklerinde belli bir mesafe duygusu hakim olabilir. Kendinizle yalnız kaldığınızda bir hayli ciddileşirsiniz. Başkalarıyla konuşarak, bağlantılarda bulunarak rahatlayabilirsiniz.

Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Yaşamınızla alakalı meseleleri geri planda kalarak düşünmeye çalışabilirsiniz. Çünkü bu etki altında varsayımlardan ziyade gerçeklerle hareket etmek  sizin için çok daha önemli olmalıdır. Zaten boşluktaki dilimde önünüzdeki işler veya yaşadığınız bazı durumlar gizlenmenizi gerektirici olabilir.

Saat 15:21 itibariyle Ay boşluk etkisi sona erip, burcunuz üzerinde ilerlemeye başladığında, farklılıklarınız etrafınızdaki kişiler tarafından net bir şekilde görülür. Hızlı çalışan aklınızla her türlü konu üzerinde fikirlerinizi rahatlıkla ortaya koyarsınız. Bir çok durumu hem geniş manada ele alırsınız hem de yararlı çıkış formülleri sunabilirsiniz. Sizi dinleyenler bir hayli zeki olduğunuzu düşünürler. Doğrudur. Aslında bu tavırlarınızla dışa karşı ve sizi devre dışı bırakmaya çalıştığını sananlara, bir gözdağı vermiş olursunuz. Kurallarla sınırlanmış hiçbir şeye tahammülünüz yoktur.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Ay-Oğlak burcu geçişi, Cuma günü boyunca etkilidir. Ailenizde bulunan büyükleriniz, yaşça büyük kişiler, tecrübelerini önemsediğiniz insanlarla temasınız daha yoğundur. Etrafınızda aklı başında, hoşgörülü insanlar olsun istersiniz.

Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Ayağımızı bastığımız yeri bilmek, güven içinde yaşamak istiyoruz. Etrafımızdaki haksızlıklar bizi rahatsız ediyor. İçgüdüsel olarak ciddi düşünüyoruz. Yüreğimizin ortasında bir sıkışıklık bazen mecburiyetler yüzünden susmak zorunda kalış bizi bir hayli tedirgin edebilir.

Saat 15:21 Ay-Kova burcu seyri başladığında, değişim, yenilenme, özgür olma, sosyal ilişkilerinize önem verme ihtiyacınız yoğunlaşır.  Bunların tümünü arzu etmeniz hakkınızdır. Zaten bu etki altında üzerinizde hiçbir durumun baskı kurmasına izin vermezsiniz. Yenilikler yapmak, şöyle bir kendinizi toparlamak için gerekenleri tespit edersiniz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.