3 Temmuz Burç Yorumları

Ay Satürn Kontağı ile Somut ve Pratik Değerler Üretebiliriz... Astroloji danışmanı İrem SU'dan 3 Temmuz burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 3 Temmuz Perşembe…Jüpiter günündeyiz…
Başak burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Satürn ile olumlu açı yapacak. İş ve sorumluluklarımızla ilgilenebileceğimiz bir gündeyiz. Finans,hesap işleri, toplantılar ve detay gerektiren işlerde daha verimli ilerleyebiliriz.
Kişisel bakım, sağlık ve beslenme ile ilgili kavramlarda ön planda olabilir. Bugün sindirim sistemimiz daha hassas olabilir. Hem bedenimizi hem ruhumuzu rahatlatacak çalışmalar yapmak kendimizi iyi hissettirebilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Sevgili Koçlar Perşembe  günümüz, saat 01:20 Ay-Pluto arasında oluşacak görünümle başlıyor. Sizi yakından ilgilendiren önemli konularda derinlemesine düşünmenizi ve planlamada bulunmanızı  sağlıyor.  Bilinmeyen veya belirsizlik içeren durumları çözüme kavuşturmanız için sizi itekliyor.

Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümünde,  aileniz, eviniz ve çıkarlarınız söz konusu olan her konuda güvencenizi ön plana alarak düşüneceksiniz. Çünkü huzur, sağlamlık ve rahat bir yaşam arzumuz bir hayli yüksek olacak.

Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, fikirlerimizi güçlü bir şekilde ifade ederken, farklı düşüncede olan kişilerle anlaşmak adına dinlemeyi de bilmenin önemini vurguluyor. Özellikle eşimiz, sevgilimiz, ortaklaşa iş yaptığımız insanlarla aramızdaki problemleri bu şekilde giderebiliriz. Gelişim yolumuz da bu noktalara dikkat etmekten geçiyor. Bu görünüm sayesinde ikili ilişkilerde doğru bir analizde bulunmamız kolaylaşıyor. Not: (Bu görünüm tüm burçlar için, Merkür geri hareketinin bitişiyle son kez gerçekleşiyor. Yorumunuzda söz edilen konuları bir kez daha ele almanızı  sağlıyor)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.