3 Mayıs burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 3 Mayıs Cumartesi…Satürn günündeyiz…

Güne İkizler burcunda ve boşlukta başlayan Ay sabah 09:14’ de Yengeç burcuna geçiş yapacak. Ev ve aileyle ilgili konular bugün öne çıkabilir.

Ay sabah saatlerinde Venüs ile kare açı yapacağı için güzellik, bakım, estetik ile ilgili konularda ve bayanlarla olan ilişkilerimizde zorluklarla karşılaşabiliriz.

Boğa burcundaki Merkür ve Akrep burcundaki Satürn karşıt açı yapacağı için iletişimlerimizde ve maddi konularda bazı engel ve kısıtlamalarla karşılaşabiliriz. Düşüncelerimiz biraz daha endişeli ve karamsar olabilir.

Akşam saatlerinde Ay Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yaptığında kendimizi akışa bırakabilir, daha dingin ve huzurlu olabiliriz.

Bugün Venüs Koç burcuna geçiyor. Venüs 29 Mayıs’a kadar Koç burcunda kalacak. Sevgi, aşk, ilişkiler, ortaklıklar konusunda hevesli, atılgan ve bencil davranışlar yoğunlaşabilir. Koç, Aslan, Yay burçlarının yaratıcılıkları yükselirken maddi manevi çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirler.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün, aileniz önem kazanacaktır. Evde daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Ailedeki bayanlar ve özellikle annenizle olan ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Bazı iletişim sorunları oluşabilir. Tartışılmayı bekleyen ciddi konuların, özellikle de maddiyat ile ilgili olanların üzerine eğilebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve iletişimlerinizde bugün temkinli olmalısınız. Ertelediğiniz bazı sorunlar tekrar gündeme gelebilir ve huzursuz olabilirsiniz. Aileniz ve partneriniz arasında dengeyi korumakta zorlanmanız mümkün. Bugün şartları fazla zorlamayın ve tartışma ortamlarından uzak durun.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Fiziksel enerjiniz biraz düşebilir ve bazı kronik sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Beslenmenize ve dinlenmenize özen göstermeli, bağışıklığınızı güçlendirmelisiniz. Özel hayatınız ve çocuklar nedeniyle artan masraflar maddi konularda kaygı ve karamsarlık yaratabilir. Kendinizi fazla zorlamayın.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Duygularınız son derece güçlenebilir ve bu durum sorumlu olduğunuz alanlarda duygusal yaklaşımlara girmenize neden olabilir. Aileniz veya iş ortamınızdaki bayanlarla olan iletişimlerinizde temkinli olmalısınız. Daha önceden planlanan bazı organizasyon ve toplantılar ertelenebilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Her zamanki sosyal ve öne çıkmaya eğilimli doğanız, bugün değişebilir. Yalnız kalmak, hayatınızı gözden geçirmek ve ilişkileriniz üzerinde düşünmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden bir kişiyle kuracağınız iletişim sizi duygulandırabilir. Karamsar ve inatçı düşüncelerden uzak durmalısınız.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Gün içerisinde bazı toplantılar ve grup çalışmaları öne çıkabilir. Bu nedenle konfor ve lüks için harcamalar gündeme gelebilir. Tüm hazırlıklara rağmen bazı planların ertelenmesi ve iletişim sorunlarının çıkması günün hızını yavaşlatabilir. Titiz doğanız rahatsız olsa da her şey den kendinizi sorumlu tutmamalısınız.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Önceliği, görev ve sorumluluklarınıza vereceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizin beklentileriyle fazlaca uğraşabilir ve bu yüzden yorulabilirsiniz. Maddi ve manevi yaptığınız özverilere rağmen memnun olmayan kişiler olması sizi biraz yıpratabilir. Gerektiğinde hayır demenin bencillik olmadığını öğrenmeniz gerekiyor.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Uğraştığınız iş veya ilgilendiğiniz eğitimle ilgili yurtdışından bazı dokümanlar elinize geçebilir. Gördüğünüz ve okuduğunuz şeylerin içinde bulunduğunuz şartlara uymaması hayal kırıklığı yaratabilir. Hemen karamsar düşünceler içerisine girmeyin. Gerekli şartlar kısa süre sonra oluşmaya başlayabilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün, duygusal hayatınızdaki ilişkilerin veya durumların sizi engellediği hissine kapılmayın. Kendi iç dünyanıza dönmek istiyor olabilirsiniz ama çevreye karşı sahip olduğunuz sorumlulukları birinci plana almalısınız.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün özel ilişkileriniz ve sorumluluklarınız arasında dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Her durumda bir tarafı ihmal etmeniz gerekebilir. Keyfinizi kaçıracak durumlar olmaması için partnerinizin beklentilerine önelcik verebilirsiniz. Bazı iş toplantılarını erteleyebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Özel yaşamınızda veya iş ortamınızda size yardımcı olan bir kişi veya elemanın özel hayatı ile ilgili bazı problemler gündeme gelebilir. Sorununu size açıp yardımcı olmanızı isteyebilir. Bu nedenle işlerin gecikmesi üstlerinizle iletişiminizi etkileyebilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün aşk, romantizm ve kişisel zevkler öne çıkabilir. Lüks ve konforlu ortamlarda bulunabilir, bütçenizi zorlayabilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili düşünceleriniz ciddileşebilir ve biraz endişelenebilirsiniz. Karamsar düşüncelerden kurtulun ve sahip olduklarınızın değerini bilin.

Astrolog Demet BALTACI/ Elmaelma.com
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.