3 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

3 Kasım 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 3 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Salı günümüz saat 02:59 Ay-Satürn görünümüyle başlıyor. Bu enerji, aşk hayatımızla ilgili konularda ciddiyetle durmamızı sağlarken, kendi görüş yapımıza uygun kişilerle anlaşmamızda yardımcı oluyor. Duygularımızı ateşli bir şekilde ifade edebiliriz.

Saat 04:10 Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. Çalışma hayatımızı ilgilendiren konular üzerinde incelemede bulunacağız. Aksaklıklar varsa hemen gözümüze çarpabilir, düzenlemede bulunabiliriz. Sağlığımız tabii ki önemlidir. Rutin iş hayatı birçoğumuzu yoruyor. Doğaldır ki, kendimize özen göstermemiz lazım. Bu tarih, kişisel bakımımız, estetik görüntümüz, giyimimiz, psikolojik anlamda rahatlamamız yönündeki aktiviteleri destekleyicidir.

Aslan-Akrep burçları arasında oluşacak  sondördün saat 15:23 itibariyle gerçekleşecektir. Aşk hayatınız, çocuklarınız, sanatsal faaliyetleriniz gibi konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, takdir edilmek arzunuz yoğundur. Bunu sağlamak için farklı ve özel yanlarınızı ortaya koyarak dikkati çekmekten hoşlanabilirsiniz. Bu ister popülerlik ister fiziksel isterse cinsellik anlamında olsun fark etmez. Burada önemli olan ne kadar güçlü biri olduğunuzu dışa karşı göstermektir. Size göre diğerlerinden oldukça özelsinizdir ve bunun mutlaka kabul edilmesi gerekir. Bu bakış açınız nedeniyle  sizi hiç kimsenin tuhaf veya kendini beğenmiş birisi olarak görmeye hakkı yoktur. İstediğiniz şekilde düşünmekte özgürsünüzdür. Ancak bu özgürlüğün abartıya kaçması halinde itici bulunmanız mümkündür. Hangi hallerde bu geçerlidir?

İstekleriniz konusunda inatlaşmanız halinde. Benim dediğim olacak, benim düşüncelerim doğru, şunu yaparsan bendensin yapmazsan gidersin tarzında bir baskı uygularsanız durum değişir. İlişkiyi bir meydan savaşı haline getirmek, hep haklı olmaya çalışmak gibi. Bu sadece aşkta değil, çalışma hayatının içinde de geçerlidir. Sizinle aynı düşünmeyen, aynı şekilde çalışmayan kişiler üzerinde denetim uygulamak, illa zirvede olmak ve çevrenizdeki kişiler tarafından sürekli pohpohlanmayı beklemek. Şunu unutmayalım ki, bizi kimsenin yönetmesi mümkün olmadığına göre bizim de başkaları üzerinde egemen olmaya çalışmamız yanlıştır. Ayrıca kin ve intikam duyguları enerjimizi bir kurt gibi kemirir. Bütün bunlara gün boyunca biraz dikkat vermemiz gayet iyi olur.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Salı gününe saat 02:59 Ay-Satürn görünümüyle adım atıyoruz. Evimizle ilgili kira artışı veya ödemelerimizi, eşimiz ve iş ortağımızla aramızdaki mali konuları, aldığımız ücret ve işverenlerle olan görüşmeleri bu saatlerde yapabiliriz.

Saat 04:10 Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. Aşk hayatımız, çocuklarımız, bize kendimizi keyifli hissettiren her ne varsa, bunlar üzerinde dikkatli, inceleyici ve gayet bilinçli hareket etmemizi sağlıyor. Görüyoruz ki, durumumuzu önemsemek, düzenlemek, eleştirmek yerine, doğru olanı tespit etmek vaktidir. Daha dikkatli olacağımız aşikardır. Çünkü yanılmak istemiyoruz. Aklımıza başımıza alarak düşüneceğiz ve gerekli olanla olmayanı birbirinden ayırarak tercihte bulunacağız. Gerçekçi bir şekilde düşünürsek, aşk hayatımız ve insanlarla olan her türlü bağlantımızı düzenleyebilir, faydalı olana yönelebiliriz. Merkür şu sıralarda Akrep burcunda özellikle ikili ilişki, ortaklık meselelerinde başkaları size karşıymış gibi bir his duyabilirsiniz veya inatlaşmalar yaşanabilir. Sakin olmak gerekiyor.

Saat 15:23 itibariyle Aslan burcunda oluşacak sondördün etkisi altında, birilerinin size karşı olumsuz düşündüğünü ve sizi bilerek üzdüğünü fark ederseniz, ilişkinizle alakalı konularda partnerinizin üzerinizde hakimiyet kurduğunu anlarsanız yine de hayata gülümsemekten vazgeçmeyin. Siz bir toprak grubu bir burcun insanısınız  ve size pes etmek asla yakışmaz. Sadece bundan sonra çevrenizdeki insanlara dikkat ediniz ve kim dostunuz kim düşmanınız gözlemlemeye  çalışınız. Bugünkü enerjinin bir diğer yansıması, eleştirilere karşı tahammülsüz olmanızdır. Bunun en önemli nedeni, çalışıp çabalamanıza rağmen, çevrenizdeki kişilerin bunun farkında olmayıp, size sıradan bir kişiymiş gibi davranmalarıdır. Böyle durumlarda öncelikle kişisel gücünüzü söz veya tavırlarınızla hissettirmeye çalışabilir, kimi zaman etrafınızdaki kişilere mesafe koyabilir, kimi zaman da gizemli bir kişi gibi davranmaya çalışabilirsiniz. Amacınız sizin hakkında hiçbir şeyi öğrenmemeleridir. Dikkat ederseniz bunlar epey zorlu durumlar. Yapılması gereken nedir? Günü olabildiğince sakin, hani eskilerin deyimiyle, etliye sütlüye karışmadan işinizi yaparak ve etrafınızdaki insanların ne düşündüğünü ne yaptığını kendinize dert etmeden ilerlemektir. Çünkü tam tersi davranmanız sizi haklıyken haksız duruma düşmenize ve boş yere sinirlenmenize yol açabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Salı gününe, saat 02:59 Ay-Satürn görünümüyle uyanacağız. Bu görünüm, ilişkinizle alakalı konularda birbirinize karşı daha hoşgörülü yaklaşımların önemini vurguladığı gibi, gelir geçer tarzda değil, meseleleri ciddi biçimde ele alacağınızı işaret ediyor.

Saat 04:10 Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. Ailevi meselelerin ortaklaşa ele alınarak düzenlenmesi gerekiyor. Tabii ki geleceğe daha güvenli bakabilmek için, mevcut durumu iyi analiz etmekte yarar var. Yerleşim yerinizle alakalı değişimlerin, aceleye getirilmeden şartlarınız çerçevesinde ele alınması yararlı olur. Bu geçişin yöneticisi Merkür-Akrep burcunda ilerlediği için, çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız mutlaka artı ve eksileriyle ele almanız lazım. Eğer çocuk hatırına bu evliliği sürdürüyorsanız onun hatırı için, problemlerinizi kesinlikle çözmeniz lazım. Eleştirel tavırlar yerine onarıcı bakış açısı, hayalci davranmak yerine bilinçli gözlemde bulunulması faydalıdır. Bu ara hepimizde belli bir mesafe söz konusu. Öyle çok sıcak davranmıyoruz dışa karşı. Ancak keskin sözler sarfetmeden, ya hep ya hiç demeden önce iyi düşünmek lazım. Bu kavuşum doğru ve gerçekçi biraz da sevgi dolu yaklaşımların yuvanız içindeki huzurun sağlanması yönünde önem taşıyor.

Aslan  burcunda saat 15:23 itibariyle meydana gelecek sondördün etkisi altında, başarılı olma ihtiyacınız fazlasıyla yüksektir. Olayları genel kapsamlı bir bakış açısıyla ele almanız gerektiği halde, etrafınızdaki insanlara emreder gibi konuşabilir, belli sınırlar içinde düşünebilir, dışarıdan gelebilecek önerilere kapalı olabilirsiniz. Size göre işini en iyi şekilde yapan kişi olarak takdir görmeniz lazımdır. Çünkü kimse sizin kadar aşkla ve doğru şekilde çalışmamaktadır. Hatta bu yüzden çevrenizdeki insanları garip ve anlaşılmaz bir şekilde tersleyebilir, siz ne biliyorsunuz ki, her şeyi ayarlayacak olan kişi benim tarzında tepkilerde bulunabilirsiniz.

Tabii ki normal günlerde sorun oluşturmayan bu tutumunuz, bugün rahatsız edici bulunabilir. Aşk hayatınızla ilgili konularda da aynı şekilde sakin ve ılımlı davranmaya çalışmanız gerekir. Sözlerinizle partneriniz üzerinde hakimiyet kurmaya kalkışabilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan güçlü biri, bu aileniz veya kardeşiniz olabilir. Size ihtiyaç duyduğunuz anda destek olabilirler. Ancak tanımadığınız kişilerle ilişkinizi veya işinizle alakalı mevzuları konuşmayınız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 02:59 Ay-Satürn görünümüyle Salı günümüz başlayacak. Maddi konulardaki işlerimizi bu saatlerde yoluna koyabiliriz. Alacak-vereceklerimizi düzenleyebiliriz. Sağlık giderlerimiz, ihtiyaçlarımızla ilgili bütçemizi yapabiliriz.

Saat 04:10 Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. Gerek iş gerekse yakın çevremizde bulunan kişilerle ilişkilerimizi dikkatli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Biraz titizlenmemiz, duygularımızı tam olarak belli etmememiz, hatta bazen endişeli davranışlarda bulunmamız mümkündür. Risk içeren konularda bilhassa çekiniriz. Her işin düzgün, mükemmel, bir saat gibi işlemesinden yanayız. İşlerimizde başarılı olmak isteriz. Başkalarına göre sıkı çalıştığımızı biliriz. İnce eleyip sık dokuduğumuz için insanlar bizi biraz endişeli kişi olarak değerlendirirler.

Güneş ve yöneticiniz Ay arasında meydana gelecek sondördün saat 15:23 itibariyle oluşacak.  Parasal meseleler, aşk hayatınız ve kendinizi ifade gücünüzle alakalı konularda etkili olacaktır. Öncelikle bugün, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve egemenlik sahibi olma arzunuz fazlasıyla ön plandadır. Bu güçlü dürtü, maddi konularda yükselme hırsınızı körükleyebilir. İkincisi, hayatın güzelliklerinin tadını çıkarma ihtiyacınız büyüyebilir. Üçüncüsü, her güzelliğin sadece parayla sağlanabileceğini düşünmenize yol açabilir. Bu güçlü enerji altında doğal olarak bu hissedişler gayet normaldir.

Fakat belli bir miktar ayarlamada bulunarak aşırıya kaçılmasına engel olunması şarttır. Bunun yapılmaması halinde, dışa karşı dediğim dedik, tarzı davranışlar sergilemeye başlayabilirsiniz. Aşka hayatınızla alakalı mevzularda ise bugün oldukça derinlemesine düşünebilirsiniz. Ancak kimi zaman saplantılarınız size rahat vermeyebilir. Bu sert tavırlar karşı cins üzerinde fazla kuşkulu, agresif ve uzlaşmaz bir kişi profili çizmenize neden olabilir. Oysaki yapılması gereken aşırı hassasiyeti bir yana bırakarak gerçekçi düşünmenizdir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 02:59 Ay-Satürn görünümü, Salı günümüzün ilk etkili görünümüdür. Bu görünüm gayet olumludur, gönlünüzü şenlendirir. Ay, burcunuzda ilerliyor ve size yaşama hevesi, güzelliği sunuyor. Bu saatlerde keyifliyiz, hevesliyiz.

Saat 04:10 Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. Maddi kazancımız ve manevi zenginlikler, her ikisi de kendimizi iyi hissetmemiz anlamında önemli. Her ne kadar yüreğimizdekileri söze dökmeyi istemesek de, birilerine endeksli yaşamak bize göre değil. Bu kavuşum dikkatli ve iktisatlı olmanın göstergesidir. Enerjimizi en fazla yönlendirdiğimiz alan hırslı bir şekilde çalışmak ve bütçemizi düzenlemek. Çünkü biliyoruz ki, insan birilerine muhtaç olduğunda kendini hoş hissetmez. İş hayatında ve çevremizle olan ilişkimizde inceleyici olabiliriz. Bu sağlam ve uzun ömürlü olana kavuşmak içindir. Bir şeyler ne kadar sizi yoruyorsa da, küçük zaman molaları yaratmaya çalışınız. Böylece daha verimli kararlar alabilirsiniz.

Saat 15:23 itibariyle Aslan burcunda oluşacak sondördün etkisi altında, iki konuda hakimiyeti elinizde tutmak isteyebilirsiniz. Birincisi dış dünyada kimliğinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, ikincisi duygusal ve ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmektir. Fiziksel açıdan gayet çekici olduğunuz için, karşı cins tarafından beğeniyle izlenebilirsiniz. Burcunuzla uyumlu görünümde olan Güneş, nedeniyle buna şaşırmamak gerekir. Kişisel anlamda otoritenizi kabul ettirme arzunuz yoğundur. Tabii ki bunun ayarını çok iyi yapmanız lazımdır.

Her konuda haklı olduğunuzu iddia etmeniz abartılı hareket etmeniz, başta arkadaşlarınız daha sonra partnerinizle aranızda tatsızlıklar yaşanmasına neden olabilir. Başkaları tarafından onaylanmak, alkışlanmak ihtiyacı içinde olacağınız bugün, önce çevrenizdeki insanlarla iyi bir iletişimde bulunmanız, yeri geldiğinde onlara yardım etmeniz gerekir. Böylece hem yardımsever bir kişi olduğunuzu gösterir hem de liderliğinizi herkesin kabul etmesini sağlayabilirsiniz. Ev alanı içinde veya duygusal konularda ise, biraz daha dikkatli olmak gerekliliği vardır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Salı günümüz saat 02:59 Ay-Satürn görünüm etkisiyle başlıyor. Durumumuzu  kimse bilmese de, gururlu tepkilerde bulunabiliriz. Aslında ilgi görmeye ve takdir edilmeye ihtiyacımız var.

Saat 04:10 Venüs-Mars kavuşumu burcunuz üzerinde oluşacak. Bu durum neredeyse iki yıl sonra Mars, 225 gün sonra Venüsün aynı alanda ilerlemesi ve çok ender de olsa yan yana gelişidir. Bu anlamlı kavuşumun kişisel kararlarınız için bir doping etkisi olduğunu söylemek isterim. Tabii ki amacınızı, yapmak istediklerinizi net olarak tespit edebilirseniz çok olumlu. Merkür şu aralar Akrep burcunda. Ondan da destek alıyorsunuz. Titizliğinizi biliyorum ancak şimdi derinlikli düşünüp karar verme zamanınızdır. Eğitim, iş, maddi kazanç, ortaklaşa paylaşım gibi konuların iyi takip edilmesi ve bir sağlam zemine oturtulması gerekiyor. Enerjinizi doğru yönlendirmek biraz da sizin azimli, çalışkan, kararlı olmanıza bağlı. Böylece planlar ve projeler üzerinde eksikler tamamlanır ve doğru bir adım atılabilir.

Saat 15:23 itibariyle Güneş ve Ay arasında meydana gelecek sondördün, tepkisel davranışlara sebep olabilir. Bunun nedeni, yaşanan gelişmelerin ve şu andaki mevcut durumun sorgulanması halidir. Bu durumda kendinizi gayet sakin bir şekilde gözden geçirmeye devam etmeniz yararlıdır. Yani bugün ne olursa olsun, sakın ümidinizi kaybetmeyiniz, gerilime düşmeyiniz, kendinizi toplum dışına itilmiş gibi hissetmeyiniz.

Bunu sağlamanın yolu ise, ruhsal açıdan inancınızı güçlü tutmaktan geçiyor. Bu inanç bireyliğinizin farkına varmanızda, toplum içindeki yerinizi belirlemenizde, hangi konularda gerçekten yetenekli olduğunuzu anlamanızda ve her şeyden önemlisi yeni bir değişim için kendinizi güçlü bir şekilde hazırlamanızda, eksiklerinizi tamamlamanızda size yardımcıdır. Tabi ki şu aralar yaşanan krizi aşabilmenin yolu, öncelikle kendinize inanmaktan geçmektedir. Lütfen bugün, kendiniz için bir amaç ve hedef belirleyin ve oranın sahibi olduğunuzu düşünün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 02:59 itibariyle etkili olacak Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla olan her türlü paylaşımı zenginleştirici, yaratıcı tarzda düşünmemizi sağlayıcı, işlerimizi sağlam ve uzun vadeli şekilde ele almamızı destekleyicidir.

Saat 04:10 Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. Bilinçaltınızdaki endişelerin sizi rahatsız edebileceğini gösteriyor. Her şeyi belli bir düzene koyamadığınızı, hiçbir şeyin mükemmel gitmediğini düşünürsünüz. Zihniniz sanki sürekli her durumu en olumsuz yanıyla görmeye müsait olduğu için ruhsal anlamda rahatsız edicidir. Bu da verimsiz çalışmanıza neden olabilir.

Aslan burcunda oluşacak sondördün, saat 15:23 itibariyle oluşacak. Aşk konusunda kendinizden son derece hoşnut bir şekilde, isteklerinizin kabulünü bekleyeceğiz. Karşınızdaki kişinin ne düşündüğü veya sizin beklentilerinize ne cevap vereceği, geri çevirip çevirmeyeceği gibi bir sorununuz yoktur. Çünkü bugün, Ay-Aslan burcu seyri altında siz özelsinizdir ve bunun böyle bilinmesi, kabul edilmesi gerekmektedir. Sizi,  aşkta cesur kılan bu bakış açısı öylesine etkilidir ki, karşı cins tarafından reddedilmeniz size göre mümkün değildir. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme isteği ön plandadır. Size göre,  beraber olduğunuz kişi oldukça şanslıdır. Bu durumun haklı  gururunu yaşarken, karşılığında size ilgi göstermeli, pohpohlamalı ve özel davranmalıdır.

Maddi ve manevi paylaşımlar konusundaki düşüncelerinizin de aşk hayatınızdan pek geri kalır yanı yoktur. Bu konuda da, uzlaşmaz bir tavır içinde olmanız mümkündür. Tüm isteğiniz, gerek aşkta gerekse paylaşımlarda liderliğinizi ilan etmek ve yenilenmede bulunmaktır. Ancak tutkularınız nedeniyle bencil düşünebiliriz. Bu yüzden de sorunlar çıkması mümkündür. Bunun önüne geçmenin yolu, mütevazı düşünmek, kibirden uzak durmak ve belli bir ayarlamada bulunmaktır. Nasıl siz istekleriniz konusunda ısrarlıysanız, karşınızdaki kişinin de bu yönde hareket etmesi mümkündür.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Salı günümüz saat 02:59 Ay-Satürn görünüm etkisi altında başlıyor. Bu görünüm, iş hayatımız ve mali konuları vurgulayıcı olup bize güç verir. İlerisi adına umutlandırır. Ayrıca ciddi ve tutarlı şekilde düşünmemizi sağlar.

Saat 04:10 Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. Hedefimize varabilme, işlerimizi detaylıca gözden geçirme ve nasıl başarılı olabiliriz, yaşantımızı nasıl düzenleyebiliriz bunlar üzerinde durabilmemiz anlamında önemsiyorum. Duygular belli mesafede olabilir. Belki sadece bizi anlayan kişilerle oluruz, dertleşiriz, konuşuruz. Ancak bütün bunlar gayet doğal. İlişkimizde biraz kafamız karışık gibi. Evet devam ediyor veya bitti bitecek gibi. Ancak yine de alıştığımız bir ten ve onca geçen zaman, durduruyor bizi. Fakat şu var ki, beraberliğimizi daha iyi gözlemlemek, karar vermek yönünde bir hayli etkili günlerdeyiz. Yeni tanışmalar, genelde iş veya özel bir tanıtım esnasında olabilir. iki kişi de birbirini yakından inceleyebilir. Zamanla anlaşılır devam edip etmeyeceği. Çoktan bitmiş bir ilişkide hala bir taraf unutmadı ise, bu kavuşum etkisi altında, kılı kırk yarabiliriz, elimiz gitse de telefona, aynı şeyleri yaşamak istemeyiz. Biraz duyarlıyız, biraz eleştirel yaklaşabiliriz. Ancak şu var ki, neyi isteyip istemediğimizden emin olabiliriz.

Saat 15:23 itibariyle gerçekleşecek sondördün, ilişkinizle ilgili konularda, bugüne dek yaşananların yüreğinizde bıraktığı izler, uzun yalnızlık duygusuyla birleşince doğal olarak kendinizi koruma altına almak isteyebilirsiniz. Üzerinizde denetim ve baskı kurmaya çalışan bir partneriniz varsa, bu durum daha fazla yoğunlaşabilir. Çatışmaya dünden hevesli ve ne yapsanız da bir türlü kendinizi kabul ettiremediğiniz, düzelmesini istediğiniz halde bir türlü huzur bulamadığınız ilişkinizde bugün sorunları kimin çıkardığından ziyade, nasıl toparlanırız sorusunu cevaplandırmak çok daha yararlı olur kanaatindeyim.

Benim tavsiyem önce sakin olunuz ve her şeyi son bir kez daha gözden geçiriniz. İlişkisi olmayanlar ise, duyguları ve düşünceleri arasında çelişkiler yaşarken geçmişi, bazı kişileri suçlayabilirler. Bu durumda Akrepler  lütfen elinizden geldiğince sakin olunuz. Hayatta yaşanan zorlu deneyimlerin bizden götürdükleri kadar bize öğrettikleri de vardır. Önemli olan çıkarılan derstir. Geçmişi unutmayalım ama yeni bir sayfa açabileceğimizden kuşku duymayalım.  Mesleki konularda ise, otoriteler veya ailenizin baskısıyla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda sakinlik ve sabır en iyi çaredir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Salı günümüz saat 02:59 Ay-Satürn görünüm etkisi altında başlayacak. Bu görünüm sizi olumlu yönde destekleyicidir. Dış ülkelerle olan bağlantılar, haberleşme, yolculuk, iş girişimi gibi meselelerin dikkatlice ve doğru biçimde ele alınmasını sağlayıcıdır.

Saat 04:10 Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. İşlerinizi dikkatli ve özenli yapılmasında mükemmelliğin simgesidir. Hiçbir şey şansa bırakılmamalı ve tekrar kontrolden geçirilmelidir. Zaten bu görünüm ister istemez titizlenmenizi sağlar. Planlı bir şekilde olunursa ne kısa sürede bitirilir. Genel olarak çok samimi olmayız. Görüşmelere belli bir mesafeyi korumaya çalışırız. İş başvurularında ortama, şartlara, temizliğe, güvence olgusuna önem veririz. Giyimimize dikkat ederiz. Çevremizdeki kişilerin de mantıklı yaklaşımları hoşumuza gider.

Aslan burcunda, saat 15:23 itibariyle gerçekleşecek sondördün, çevreniz üzerinde etkili olmak, tanınmak, güçlü görünmek ihtiyacınızı yükseltiyor. Özel bir kişi olduğunuzu ve ayrıcalıklara sahip olmanızı gerektiğini düşünürsünüz. Çünkü yaptığınız işler başarılıdır ve insanlarla ilişkiniz olumludur. Fakat nedense, bunun parasal anlamda geri dönüşü istediğiniz gibi olmamaktadır. Aslında bunun sebebi, kendinizi çoğu zaman sanki hiçbir şeye ihtiyacı yokmuş gibi göstermenizden kaynaklanabilir.

Sondördün etkisi altında, iyi niyetli düşünmenin, çabalamanın, elinizden geldiğince herkese destek olmanın,  size maddi ve manevi açıdan geri dönüşü olmadığını hissedebilirsiniz. Bu sıkıntı gergin tavırlarla dışa yansıtıldığı gibi, tam tersine hüzünlü bir şekilde geri çekilmenize de yol açabilir. Hatta nasıl davranmanız gerektiği konusunda çelişkiler yaşamanız bile mümkündür. Benim tavsiyem, birileri için kendinizden vazgeçmek yerine, içinizden nasıl geliyorsa o şekilde hareket etmeniz ve çıkarlarınızı ön plana almayı öğrenmenizdir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 02:59 Ay-Satürn görünüm etkisiyle Salı gününe adım atmaktayız. Bu görünüm, genel olarak başkalarıyla aramızdaki maddi veya duygusal yöndeki paylaşımların ciddiyetle ele alınmasını sağlıyor. İşlerimizi iyi takip edeceğiz ve planlarımızı da ona göre yapacağız.

Saat 04:10 Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. Burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için, oğlakların zaten doğalarında var olan mesafeli ve sağlamlık olgusu her anlamda etkin gözüküyor. İlişkilerimizde genel anlamıyla bir durup düşünme hali yoğun. Karşımızdaki kişinin güvenilir, tatmin edici ve hayatı birlikte göğüslemeye hazır tavrı bizim için önemli. Yeni bir tanışmada aynı bakış açısı etkin gözüküyor. Bunun nedeni yanılmamak içindir. Bu kavuşumda uzaktaki sevgili özlenir doğal olarak. Ancak yakınımızdaki uzaksa bizden sorgulanır içten içe. Aslında istenirse pekala sorunlar çözülebilir. Uzaklar yakın edilebilir. Şunun şurasında birkaç gün sonra Venüs-Terazi burcunda ilerleyecek. Problemleri el birliğiyle çözmek mümkün hale gelecek. Ben derim ki, aileniz ve iş hayatınız, ilişki konularında, eğitimden ticari meselelere kadar geniş bir alanda gözlemde bulunalım ancak pire için yorgan yakmayalım. Hiç kimse mükemmel değildir, bunu da unutmayalım.

Aslan-Akrep burçları arasında oluşacak sondördün, saat 15:23 de gerçekleşecek. Maddi ve manevi konularda yaşanan belirsizlikler canınızı sıkıyor olabilir. Bir an önce bunlara çözüm bulmak için güçlü birine ihtiyaç duyabilir veya isteklerinizi partnerinize kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Ancak bu noktada sınırınızı iyi belirlemelisiniz. Yoksa aranızda sorunlar oluşabilir. Evet, bu aralar kimileriniz özel ilişkiniz bazılarınız çocuklarınız veya ileriye yönelik hedefleriniz konusunda zorlanmaktasınız. Fakat bütün bunların geleceğiniz adına önemli olduğunu biliniz. O yüzden mücadelenizde yılgınlık göstermeyiniz.

Etrafınızdaki insanları şöyle bir gözden geçirin. Dikkat ederseniz, herkesin bir sıkıntısı var. Peki, çaresiz misiniz? Tabi ki hayır. Aslında burada yapılması gereken, amaçlarınızın farkında olmaktır. Sabırlı davranırsanız, engelleri güce dönüştürebilirsiniz. Bırakın etrafınızdaki insanlar sizin için ne düşünüyorlarsa düşünsünler. Siz asla pes etmeyiniz. Eğer doğru yolda iseniz, kimsenin hakkını yemiyorsanız, sadece kendi yaşamınız için çaba sarf ediyorsanız, o zaman tedirgin olmanıza gerek yoktur. Sondördün zamanları her sene buna benzer bir iki gün bu türden durumlara yol açar. Önemli olan neyi işaret ettiğini anlamamız ve ona göre günü tedbirli geçirmemizdir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 02:59 itibariyle etkili olacak, Ay-Satürn görünümü Salı günümüzün ilk etkili enerjisidir. Bu görünüm, ilişkimiz veya ortaklaşa olan tüm işlerimizin ciddiyetle gelişimini sağlar. Karşı cins üzerindeki etkimiz yükselir. Kendimizi daha net ifade edebilmemiz yönünde bize kuvvet verir.

Saat 04:10 Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. ortaklaşa paralar evinizde oluşacak bu kavuşum, hesaplarınızı gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Bütçenizin düzgün ve işler hale getirilmesi lazım. İş hayatından elde edilen gelir veya elinize geçen para, mevcut ödemelerde zorlanmanıza neden olabilir. Burada önemli olan biraz daha beklemede kalmak, hemen karar vermemektir. Muhasebemizi iyi yapmalı, dereyi görmeden paçaları sıvamamalıyız.

Saat 15:23 itibariyle gerçekleşecek sondördün etkisi altında, ailevi ilişkileriniz başta olmak üzere, duygu dünyanızla alakalı konularda hayatın güzelliklerinin tadına varma arzunuz yükselir. Yaratıcı zekanız ve övüngen tavırlarınız bugün fazlasıyla ön plandadır. Siz bu yüksek özgüvenle, yuvanız sınırları içinde ve çevrenizdeki herkesin size karşı saygılı davranmasını ve isteklerinizi kabul etmelerini bekleyebilirsiniz. Buyurgan tavırlarınızla her şeyi kontrolünüz altına almaya çalışabilir, size ev içinde bir kral veya kraliçe gibi davranılmasını bekleyebilirsiniz. Tepkileriniz kimi zaman cömert ve sıcak gibi dursa da, bütün bunların nedeni ihtiyaçlarınızın karşılanması adına olabilir.

Amacınız, varlığınızın kabulü ve yüceltilmesidir. Hakimiyet arzunuzun yükselmesi enerjiler nedeniyle ne kadar normal gibi görünse de, konu ilişkiniz, iş ortaklığınız, evliliğiniz olunca daha dikkatli olmanız gerekebilir. Kaldı ki, bugün eşiniz, sevgiliniz veya iş ortağınızla sırf bu haliniz nedeniyle anlaşmazlıklar yaşamanız mümkündür. Benim tavsiyem, isteklerinizi, biz olgusu içinde ele almanızdır. Böylece her ikiniz de ihtiyaçlarınız konusunda uzlaşma sağlayabilir, birbirinizin farklılıklarına saygı duyarak aranızdaki pürüzleri düzeltebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Salı günümüz saat 02:59 Ay-Satürn görünümüyle başlayacak. Bu görünüm, işimiz ve ilişkilerimizde takdir edilme, beğenilme, güçlü şekilde kendimizi ifade etme arzumuzun göstergesidir. Belli konularda taviz vermeye yanaşmayız. Bizim de kendimize göre bildiklerimizi vardır. Bunların kabulünü bekleriz.

Saat 04:10 Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. İlişkimizle alakalı konularda iletişimin önemi bir hayli büyük. Eleştirel konuşmalar yerine birleştirici, detaylara takılmak yerine bütünü önemseyici tarzda hareket edilirse sorun çıkmaz. Beraberliği sağlam temele dayalı olan çiftler için, bu kavuşum önemli bir karar için detaylı düşünmenin işaretçisidir. Mali konular da işin içinde olunca, tabii ki dikkatli bir şekilde bütçe gözden geçirilir. Şu aralar elde olana sahip çıkmakta yarar var. İş ortaklığı gibi konularda ise, finansal paylaşımların dengeli bir şekilde, piyasanın durumuna bakılarak yapılmasında fayda görüyorum. Paramızı tabii ki risk altına almayıp, beklemede kalıp, her şey yerli yerine oturuncaya kadar sakin olmakta yarar görmekteyim.

Saat 15:23 itibariyle Aslan burcunda oluşacak sondördün etkisi, üzerinizde denetimi olan kişi veya kişilerle olan ilişkinizi kapsıyor. Özünde yardımlaşma, paylaşım veya tam tersine zorunluluklar da yer alıyor olabilir. Bir annenin çocuğuna ve eşine desteği veya çocukların anne ve babalarına yardımcı olmaları gibi. Yani karşılıklı olarak birbirinizin hayatında yer almanın getirdiği fedakarlıklar. Bu oluşum altında ister bugün isterse geniş manada bir Balık paylaşıma son derece açık bir burçtur. Ancak yaptığı insanlıklar, verdiği destekler karşısındaki kişi tarafından değer görmediğinde ve hiçe sayıldığında bir de arkasından vurulduğunda hakikaten çok acı çeker. Ancak Balık insanı, kendini çoktan aşmış bir burç mensubu olduğu için doğal olarak yanıldığını hissettiğinde sessizce derinliklerine çekilir ve bekler. Sondördün, bir mesele hakkında diğerlerinin ne düşündüğünü anlamanızda, hissetmenizde yardımcıdır. Biraz zorlar ama emin olun ki kafanızın içindeki soru işaretlerini gidermiş olur.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.