3 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

3 Eylül 2015 Perşembe günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 3 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Perşembe günümüz hem maddi hem de manevi konular üzerinde sakinleştirici ve sabırlı düşünmenize yol açıcı Ay-Boğa burcu geçişiyle devam ediyor.  Doğal olarak günlük aktivitede kendimize karşı  dürüst olduğumuz gibi, başkalarını da yanıltmaktan hoşlanmayız.  Huzur duygumuz önemlidir. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümü, işlerimiz ve mali konular üzerinde hesaplamalarda bulunmamızı sağlıyor.

Saat 09:50 Ay-Pluto güçlendirici görünümü,  başarının ancak sabretmekle ve zaman faktörünü göz önüne alarak düşünmekle mümkün  olacağını söylüyor. Saygın, stil sahibi, zirvede olan kişilere gizli bir hayranlık duyarsınız. Bulunduğunuz konumda yükselmeyi hedeflersiniz. Hafife alınmaktan pek hoşlanmazsınız.

Saat 12:20 itibariyle etkili Ay-Venüs görünümü, seçkin bir yaşam sürme arzumuzu belirleyicidir. Eğer paramız varsa, güvendeysek, hayata daha fazla sarılırız, sevildiğimizi hissederiz. Bizi mutlu hissettirecek olan ne varsa ona sahip olmak isteriz.

Saat 15:24 Ay-Mars mücadeleci görünümü, değerlerinize büyük bir güven duygusuyla sahip çıkmanın önemini gösteriyor. Bunu yaptığınızda hayatın ne kadar keyifli ve güzel olduğunun farkına varmanız kolaylaşıyor.

Saat 20:53 Ay- Chiron güçlendirici ve şifalı görünümü güç, huzur ve  güven aşılayıcıdır. Kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında kıymetli bulduğunuz  güzelliklere sahip olmak, zayıflıklarınızı yenmek istersiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Perşembe günümüz,   burcunuzda ilerleyen sakin ve ılımlı Ay etkisi altında başlıyor. Kendimizden emin olmanın rahatlığını yaşayacağız. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümünde, hisleriniz sizi yanıltmaz. Aşk hayatınızla ilgili konularda doğru kararlar verilir. Hayatın zevkli yanlarının tadına varmayı bilirsiniz.

Saat 09:50 Ay-Pluto destekleyici görünümü,  yeni bir şeyler yapmak, var olanı  sağlamlaştırmak, işler hale getirmek niyetinde olduğumuzu gösteriyor.  Aklımızda ne varsa onun üzerinde odaklanabiliriz.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, ailenizi, evinizi ve huzurunuzu fazlasıyla önemsediğinizi, eğer canınızı sıkacak bir şey olursa buna asla müsaade etmeyeceğinizi gösteriyor.

Saat 15:24 Ay-Mars görünümü, sahip olduklarınızı korumak yanlısı davranacağınızı gösteriyor. Kimseye taviz vermeye ve kimsenin de size ait bir şeye elini uzatmasına müsaadeniz yok. Burcunuz üzerinde ilerleyen Ay kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme arzunuzun simgesi. Mars-Aslan burcunda zorluyor sizi. Çünkü dışa belli etmeseniz de, iç dünyanızda bir şeylerin canınızı sıkması mümkün.   Kişi ne istediğinin farkında ve çevresindeki gelişmelere, durumlara hakim olmaktan yana. Biraz abartılı davranabilirsiniz.

Saat 20:53 Ay- Chiron  olumlu görünümü, arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef olarak belirlediğiniz her konuda sağlam ve sağlıklı kararlar almaktan yana olduğunuzun göstergesidir. Hangi ortamda bulunursanız bulunun, hem kendiniz hem de ailenizin geleceği adına düşünür ve iyilikleri gönülden yaparsınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Perşembe günümüz Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, davranışlarımızı otomatik olarak sakinleştiriyor, sevgi ve güvence duygusuna önem vermemizi sağlıyor. Baktığımız, dokunduğumuz, içinde yer aldığımız her ortamda sağlamlık ve uzun ömürlülük istiyoruz. İstiyoruz ki, kafamızda soru işaretleri kalmasın ve istikrarlı ilerlememiz mümkün olsun. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümü, gayet akıllıca ve ne yaptığınızı bilerek hareket edebilmenizde yardımcıdır.

Saat 09:50 Ay-Pluto destekleyici görünümü,  bir takım sorunları aşabilmek için,  sabırlı olmanın ne kadar önemli olduğunu işaret ediyor.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, sizin korumaya çalıştığınız ve asla kaybetmek istemediğiniz bir takım değerleri, bazı kişilerin sırf egoları nedeniyle görmezden gelmelerine sebep olabilir. Bu  durum sizi rahatsız eder.

Saat 15:24 Ay-Mars görünüm etkisinde, bir yandan huzur ve güvende olmak isteyeceğiz. Diğer yandan çevremizdeki insanları ikna ederek isteklerimizi elde etmeye çalışacağız. Ancak işimiz kolay değil.  Ya, iç huzurumuzu önemseyip günün geri kalanının,  kendi  geçirelim veya illa öne çıkacağım diye iki misli enerji harcayalım. Ben derim ki, sakin olalım ve kafamızı bir şeylere takmayalım.

Saat 20:53 Ay- Chiron  görünümü, ailenizle olan ilişkinizi ve toplumsal hayatınızdaki yerinizi göz önüne alarak hareket etmenizi destekliyor. Kimseye belli etmesiniz de, siz paranın bir çok zayıflıkları örtücü etkisinin farkındasınız. Onun içindir ki, artık aza kanaat etmek yerine, büyük oynamak istiyorsunuz. Tabii ki, bunun için en doğru kararı vermekten yanasınız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni gün Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında Perşembe günümüz başlıyor. Arkadaşlık ve eş ilişkilerinde sıcaklık, besleyicilik, koruyuculuk sizin için gayet değerlidir. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünüm etkisiyle, her durumu titizlikle ele alabilirsiniz. Huzurunuz yerindedir. Bu huzur, yeni başlayacak haftaya güzel bir adım atmanızı sağlar.

Saat 09:50 Ay-Pluto güçlü  görünümü,  bizi ideallerimizi gerçekleştirmeye teşvik ederken, güvenilir bir ilişkinin hayatımızdaki önemini belirliyor. Bir dönüşüm devresindeyiz. Ya, tümüyle her şeyi düzenleyeceğiz veya düzeltemediklerimizi tespit edip gerçekçi bir şekilde yolumuzu çizeceğiz.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, toplum içinde huzur ve güvenliğinizi bir hayli önemsemenizi sağlar. Çünkü  bir problem oluştuğunda, bunun tüm hayatınızı etkileyeceğini düşünürsünüz.

Saat 15:24 Ay-Mars görünümü,  güvende olmayı, doğru hedef üzerinde doğru bir şekilde yol alarak hayatınızı garanti altına almayı simgeler. Kişi para konusunda fazla ateşlidir. Çünkü yaptıklarının karşılığını almak istiyordur.

Saat 20:53 Ay- Chiron görünümü, hem kendinize hem de başka insanlarla huzur dolu etkileşimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Hayata dair olumlu dileklerde bulunabilirsiniz. Birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmeye özen göstereceğiniz bugün, sizin arzunuz herkesin yararına olacak şekilde düşünmesi ve hareket edilmesidir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar  Perşembe günümüz,  Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, alıştığınız ve bildiğiniz her şeyin sizin için önemli olduğunun göstergesidir. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümüyle parasal konularda gayet akıllı bir şekilde  düşünmek ve planlamada bulunmak  mümkün hale gelir.

Saat 09:50 Ay-Pluto görünümü,  İhtiyaçlarımızın, arzularımızın elde edilmesi adına bizi baskı altına alacak ve bize, -İstiyorsan,  o zaman kalk ve gerekeni  yap diyecektir.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, bazı kişilerle ilişki kurmanın, bu ilişkiyi sürdürmenin ne kadar zor olduğunu düşünürsünüz. Herkesin keseri kendine yontmaya çalıştığını, kimsenin kimseyi düşünmediğini bildiğiniz için sıkılabilirsiniz.

Saat 15:24 Ay-Mars görünümü, size güven ve parasal kazanç sağlayacak alanlara yönelme arzusu verebilir. Ancak piyasanın durumuna bakmak lazım. Hesabımızı iyi yapalım.

Saat 20:53 Ay- Chiron şifalı görünümü, özel hayatınızla ilgili konular üzerinde düşünmenizi  sağlıyor.  Eğer hayat, umduğunuz gibi geçmiyorsa, hala bir şeyleri kafanızın içinde tam olarak oturtamıyorsak bu biraz da bizim ürkekliğimizden kaynaklanabilir. O zaman  ciddi anlamda kendimizi gözden geçirelim.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında Perşembe günümüz başlıyor. Bu olumlu ışık sayesinde, kararlı olduğunuz konularda kimseye taviz vermeden ilerleme arzunuz yoğundur. Problemlerle karşılaşsanız dahi bunları mantıklı ve sakin bir biçimde ele alarak çözüme kavuşturabilir, karmaşık ve hiçbir işe yaramayan şeyleri ayıklayarak sağlam bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümüyle işlerinizi titiz ve gayet akıllı bir şekilde program yapabilirsiniz. Böylece güne, kuvvetli bir adım atmış olursunuz.

Saat 09:50 Ay-Pluto görünümü, kendimizi her anlamda derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlıyor. Nerdeyiz ve ne yöne gitmek niyetindeyiz. Elimizde olanlar nedir ve bunlarla yetinmek mümkün müdür. Bunları gözden geçireceğiz.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, her ne olursa olsun ilişkilerde güvenilirlik ilkesini gözetmenizi sağlar. Ancak bazı kişilerin, hiç de göründükleri olmayışı sizi rahatsız eder.

Saat 15:24 Ay-Mars arasındaki görünü, maddi ve manevi değerlerin hayatınızdaki önemini vurguluyor ve kazanmak için cesur olmalısın diyor. Ancak adım atmayı düşündüğümüz konular üzerinde iyi düşünmemiz gerekiyor.

Saat 20:53 Ay- Chiron destekleyici görünümü, yaşınızdan olgun tavırlarınızla dikkat çekersiniz.  Kendinizin farkına varmanız ve neler yapmanız gerektiğini bilerek eylemlerde bulunmanız kolay olabilir. Kişisel görünümünüze son derece önem verebilir, üstünüze giydiğiniz her şeyi itinayla seçebilirsiniz. Görüştüğünüz insanların sizin ağzınızdan çıkan her sözü dikkatle dinlediklerini fark edebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Perşembe günümüz, Boğa burcunda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji sevdiklerinizden uzakta olmanın, onlardan ayrı durmanın veya onları kaybetmiş olmanın zorluklarını yüreğinizde hissetmeniz demektir. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümü, henüz yerli yerine oturmamış meselelerin konuşulmaması, söz verilmemesi, bir daha düşünülmesi gerektiğini gösteriyor.

Saat 09:50 Ay-Pluto arasındaki güçlendirici görünüm,  şöyle bir iç dünyamızda hesaplaşmalarda bulunmamızı, hani benzetme yerindeyse, sap samanı birbirinden ayırmamızı sağlıyor.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümünde,  bazı kişilerin sırf kendi çıkarlarını düşündüklerini ancak ihtiyaç duyulduğunda ortadan kaybolduklarını bildiğiniz için, herkese güvenmezsiniz.

Saat 15:24 Ay-Mars görünümü,  maddi konularda, akıllı hareket etmenin önemini gösteriyor. Tam olarak emin olmadığımız konularda harekete geçmemek, bilinçli olmak lazım.

Saat 20:53 Ay- Chiron olumlu görünümü, sizi yakından ilgilendiren, uzun süredir aklınızı meşgul eden konular üzerinde moralinizi yükselticidir. Hedefiniz büyük bunu biliyoruz. Yorulmamak için gücünüzü en iyi şekilde toplamalısınız. Kaçış göstermeden ve asla bıkmadan hedefleriniz yönünde düşününüz. Eğer bir yola adım atacaksanız, yeni bir yaşam kurmak istiyorsanız, tutarlı olmak şarttır. Bunları en ince ayrıntısına kadar hesaplayınız. Sonrası kendiliğinden gelecektir. Karmaşık yolları değil, güvenli olanları tercih etmeyi sakın unutmayınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Perşembe günümüz Boğa burcunda ilerleyen,  sakin ve kararlı şekilde düşünmemizi sağlayan Ay etkisi altında başlıyor. Huzur ve güven olguları, özellikle ilişkilerde son derece kıymetleniyor. Saat 05:06 Ay-Güneş  olumlu görünümü, ilişkinizi ilgilendiren konularda  düşünmenin işaretçisi. Mantıklı olunursa her sorunun üstesinden gelinebilir.

Saat 09:50 Ay-Pluto görünümünde,  kendimize önem vereceğiz. İlişkinin hayatımızdaki anlamını, gerçek sevginin paha biçilmez kıymetini ve aşkın insanı dönüştürme gücünü yüreğimizin derinliklerinde hissedeceğiz.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, partnerinizin  inatla bir şeyleri size kabul ettirmesine neden olabilir. Bir çoğu kabul edilir şeyler değildir. Bu tavırlarından hiç hoşlanmazsınız.

Saat 15:24 Ay-Mars mücadeleci görünümü, partnerin kendi öz değerlerine olan güvenini yükseltir. Sizin de böylesi güçlü bir kişiyle olma arzunuzu simgeler. Ancak burada önemli olan,  ilişkinin kalitesi ve sizin bu beraberlikten ne denli mutluluk duyduğunuzdur. İş konularında da ateşli ve cesur bazen de inatçı yaklaşımların işaretçisidir. Birilerinin sizi görmezden gelmesi hoşunuza gitmez.

Saat 20:53 Ay- Chiron olumlu yansıması, ilişkinizle alakalı problemlerin düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi anlamında şifalıdır. Zaten Ay-Boğa burcu geçişlerinde huzur ve güvenlik olgusu son derece önemlidir. Eğer problem varsa ortaklaşa çözümlenmelidir. İlişkiniz yoksa, kendinize şöyle bir dışarıdan bakmanız faydalı olur. Güvenliğiniz, maddi konular, çevre değişimi, iş girişimleri yine ön planda olacak.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Perşembe günümüz Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. İhtiyacımız olan huzur ve güvenlik duygusunu dışarıda aramak yerine kendi içimizde oluşturmanın önemine işaret ediyor. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümü, önemli işlerimizi, görüşülecek kişileri, halledilmesi gerekenleri,  şöyle bir kafanızın içinde tasarlamanızda faydalıdır.

Saat 09:50 Ay-Pluto görünümü,  çalışma hayatımız ve mali konular üzerinde derinlikli düşünmemizi sağlıyor. Hem huzur, güvenlik, rahatlık arayışındayız hem de ileriyi görmek istiyoruz. ayaklarımızın yere sağlam basmasından yanayız.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, kazanç anlamındaki işlere yönelmenizi sağlar. Ancak bunun için bazı noktaların aydınlığa kavuşması gerekir. Ayrıca ilişkide bulunduğunuz insanların ne kadar güvenilir olduklarını bilmeniz gerekir.

Saat 15:24 Ay-Mars görünümü, huzur ve maddi güvenliğin  yaşamınızdaki önemini bir kez daha belirliyor. Ancak sağlığınızı da düşünmeniz gerekiyor. Yani ne için mücadele etmek istiyorsanız ona göre düzenlemede bulunmakta fayda var.

Saat 20:53 Ay- Chiron olumlu görünümü huzur, emniyet ve güven olgularını baş tacımız yapıyor. Mantığınızı daha fazla ön planda tutarak, şikayetçi olduğunuz konular üzerinde düşünebilirsiniz ve güvencenizi önemseyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Perşembe günümüz, Boğa burcunda ilerleyen Ay ışığının rahatlatıcı yansımaları altında başlıyor. Kendimizle hayatla barışığız. Karmaşa, zorluklar, tuhaflıklar bizden uzak olsun istiyoruz. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümü, bir yandan huzur ve güveni her anlamda hissetmenizi diğer yandan fikirlerinizi uygun bir dille akıllıca ifade etmenizi sağlar. Bu görünüm sizler için gayet olumludur. Hem duygular hem aklınız gayet verimli çalışır.

Saat 09:50 Ay-Pluto görünümü, güçlendirici, güven hissi verici ve tutkularımızı kuvvetlendirici bir etki yaratıyor. Aşkta, çocuklarımızla olan ilişkimizde, içinden çıkamadığımız her meselede ipi elinden tutan tarafız.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, borcumuz olmadan yaşamak isteğinizi vurgulayıcıdır. Ayrıca tek başınıza değil, size dışarıdan destek verecek bir insana duyduğunuz gereksinimi işaret eder.

Saat 15:24 Ay-Mars görünümü,  cinsel arzularınızı uyandırıcıdır. Kafanızın içinde her ne kadar maddi konular veya sorunlar rahatsız edici olsa da, aşka olan özleminiz her şeyden daha fazladır.

Saat 20:53 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünümü, hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar yeni gün, kararlılık etkisi veren Boğa burcunun güçlü ışığı altında başlıyor. Ailemiz başta olmak üzere iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde de sağlam ve istikrarlı şekilde ilerlememiz adına bize güç katıyor. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümü görünümüyle düşüncelerimizi mantıklı bir şekilde ifade etmemiz kolaylaşıyor.

Saat 09:50 Ay-Pluto görünümü,  her durumu derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlayacak. Kafamızın içindekileri uygulamak için tüm ihtimallerin ele alınması gerekiyor.  Hani derler ya, kaçışımız yok diye. Aynen öyle.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, ilişkinizde hem huzuru hem de tutkuyu hissetme ihtiyacınızı simgeler. Farklı bir şeyler yaşamak isteğiniz bir hayli yoğundur.

Saat 15:24 Ay-Mars arasındaki görünüm, hem maddi hem de manevi anlamda huzur ve güvenliğiniz için, bazı kişilerle veya bizzat partnerinizle aranızda yaşanabilecek gerilimi işaret ediyor. Siz huzurdan yanasınız ancak karşınızdaki kişinin kendini düşünmekten başka bir şey yapmadığı yok. İşte bu da sizi rahatsız ediyor ve ister istemez hırslanmanıza neden oluyor. Güvenliğinizi tehdit eden kişilere karşı öfke duyabilirsiniz.

Saat 20:53 Ay- Chiron olumlu görünümü,  yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların gündeme gelmesini sağlayıcıdır. Hayata bakış açımız çok önemli. Bazen en sevdiğimiz şeylerden vazgeçebiliyoruz. Kimi zaman da tutunuyoruz bir şeylere. Burada önemli olan bizim kendimize verdiğimiz değer. Çünkü biz yoksak, hiçbir sorunun bir anlamı kalmıyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar yeni günümüz iç huzuru, güvence, hoşluk, güzellikler içinde başlıyor. Ay-Boğa burcunda ilerlerken duyguların ruhumuzda çiçek açmasını sağlıyor. Huzurun önemi gayet açık. Etrafımızda bulunan kişilerle her türlü irtibatımızda güven olgusunu ön planda tutacağız. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümü, hislerinizi, düşüncelerinizi pozitif ve akıllı şekilde iletebilmenizde size yardımcıdır. İç huzurunuzu bozabilecek hiçbir şeye izin vermezsiniz. Özellikle ilişkinizi ilgilendiren konularda akıllıca düşünürsünüz.

Saat 09:50 Ay-Pluto görünümü,  bize güç kazandırıyor, kendimize ve hayata inanmamızı sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda rahatlatıyor. Kendimize güvenimiz yükselişte. Bu yükseliş, her problemi çözebilmemizde bize destek oluyor.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, bazı kişilerle iş veya özel anlamda çatışmanıza neden olabilir. Düşünceleri size uymayanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Saat 15:24 Ay-Mars mücadeleci görünüm etkisinde,  elden geldiğince günün geri kalanını  sinirlenmeden,  kimseyle karşı karşıya gelmeden geçirmenin önemini vurguluyor. Dikkatli olalım.

Saat 20:53 Ay-Chiron arasındaki huzur ve güven verici olumlu görünüm, duygu dünyanızla alakalı konularda ise, inişli çıkışlı olan hislerinizi belirli bir noktaya odaklayarak mantıklı kararlar vermeniz mümkündür. İletişim anlamında en iyi kontak kuracağınız alan, yakın çevre ilişkileridir. Hiç kimsenin huzuru kaçırması mümkün olmaz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.