29 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

29 Temmuz 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 29 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz Ay-Oğlak burcu seyriyle başlıyor. Her konuda, harekete geçmeden önce, kararlarımızın sonuçlarının  nereye varacağını hesap etmemizde yarar var.

Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki zorlu görünüm, ilişki ve iş hayatımızla ilgili konularda da bir hayli zorladığımızı gösteriyor. Fakat biz bu zorlukları, bir uyarı gibi görerek meselelere bakmamız lazım. Böylece doğru bir yön tespitinde bulunabiliriz. Tam tersi durumda geriliriz, sıkılırız ve kendimizi üzeriz.

Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü en azından üzerimizdeki ağırlığı hafifleten, dinlendirici, sakinleştirici bir enerjidir.

Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında duygularımızı gizleme ihtiyacı duyarız. Çünkü sinirlenip konuşsak derdimizi anlamazlar, sussak farklı bir yöne çekerler. Bu yüzden en iyisi kendimle baş başa kalmak diye düşünürsünüz. Rahat bir görünüm değilse de, kendinizi kanıtlamak arzunuz yükseliştedir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar,  Ay-Oğlak burcu geçişiyle Çarşamba günümüz başlayacak. Gerçekçi ve sorumluluk sahibi birey olarak, problemleri veya günlük hayatta karşılaştığınız durumları lehinize çevirebilecek güce sahipsiniz.

Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm gösteriyor ki bilgimiz, tecrübemiz doğrultusunda duruma bakarken, iş çevremiz ve günlük hayattaki ilişkilerimizde de dikkatli olmayı bilmeliyiz.

Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü, hem vizyonunuzu geliştirme hem de olumlu anlamda deneyimler yaşamanızı sağlayıcıdır.

Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşumu kendimizi kanıtlamak, insanlar üzerinde etkili olmak isteyeceğiz. Başkalarıyla temasımız, yolculuklar, iş ve ilişki anlamında kendimizi kuvvetli hissedeceğiz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Çarşamba gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanacağız. Her konuda belli bir ciddiyet üzerimizde hakim olabilir.

Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünümü finansal ve ilişkimizle ilgili meselelerin bir tek açıdan değil, her yönüyle gerçekçi ve hakkaniyetli bir şekilde ele alınmasının önemini gösteriyor.

Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayallerinizi güçlendiricidir. Kişi misyonu gereği, kendine en uygun yolda ilerlemek için kendine söz verir. Yanlıştan uzak durması gerektiğini bilir.

Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz. Olur olmaz yere korkular, kaygılar duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde sanki pek rahat değilsinizdir. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler,  Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Çarşamba günümüz başlıyor. İlişkilerimizde ciddiyet ve sorumluluk duygusunu önemsememiz gereken bir gündeyiz.

Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişki tercihlerimizi gerçekçi bir şekilde bakmanın, uyum ve uyumsuzluk gibi olguları hakkaniyetli bir şekilde ele almanın önemli olduğunu belirleyecek.

Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü maddi dünyanın sıkıcı baskılarından manevi bir dünyanın huzurlu ortamına sizi davet eder.

Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında sağlığımıza özen göstermeliyiz. Kendimizi korumayı bilmeliyiz. İlişkide baskın davranmaya çalışan partner, canımızı sıkabilir. Bu tavırlar sizin hassas dünyanızda bir hayli üzücüdür. Onu anlamaya çalışmak bazen ne kadar yoruyor beni diye düşünürsünüz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Çarşamba gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanacağız. Günlük aktivitede sorumluluklar, aileyle temas, ciddiyet gibi olgular ön planda olacaktır.

Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, bize karşı uyumsuz davranan kişileri veya bize uymayan durumları tepkiyle karşılamak yerine, gerçekçi bir şekilde gözden geçirelim. Böylece yanlışları, doğruları tespit etmiş oluruz.

Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü, olayların sonuçlarını rüya veya farklı bir yolla hissetmenizi sağlayabilir.

Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşum etkisi her konuda derinlikli düşünmeyi sağlasa da, kısıtlayıcı gelebilir size. Siz yepyeni bir şeyler istiyorsunuz. Rutin bir hayat, sürekli aynı şeyleri yaşamak yoruyor sizi.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Oğlak burcunda ilerleyen Ay, Çarşamba  günü süresince etkilidir. Aşk hayatımızı ilgilendiren konulara ciddiyetle yaklaşacağız. Duygularımızın rotasında hep bu olgu baş planda yer alacak. Sağlam, güvenilir, dürüst olana yöneleceğiz.

Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, ciddiyetin aşk hayatımız ve maddi konular üzerinde bir hayli etkili olduğunu göstermekte. Biz bu iki olguyu gerçekçi bir şekilde ele almalıyız. Böylece durumumuzu doğru değerlendirmiş oluruz.

Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü, ilişkinizdeki sorunları ciddi bir biçimde ele almanız gerektiğini gösteriyor.

Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşumu,  güven duygunuzu yükseltiyor. Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor. Yarınki işlerinizi kafanızın içinde planlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliği altında Çarşamba günümüz başlıyor. Duygularımız ciddileşiyor. İster istemez her şeyi köşeliyoruz. Sağlamlık, dürüstlük, sorumluluk çerçevesi içinde durumları ele alacağız.

Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, mevcut durumumuzu hem ailevi hem de kişisel yönden gözden geçirmenin işaretçisi. Bu baskıları, sorumlulukları işaret ediyor. Ancak biz bunlarla başa çıkabilecek güçteyiz Yeter ki, gerçekçi olalım.

Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü, tasarlama, hayalleri yazıya ve tuvale yansıtma gibi işlerde destekçinizdir.

Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, kazancınız, aileniz, evinizi ilgilendiren hususlarda güçlü ve hırslı olmanızı sağlıyor.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Çarşamba günümüz başlayacak. Çevremizde bulunan kişilerle ciddi konular üzerinde konuşabilir, bağlantılar kurabiliriz. Ailemizle olan temasımız da bir hayli yoğunlaşır. Sorumluluk, hak bilirlik, saygı, dürüstlük gibi ilkelere önem vereceğiz.

Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, ilişki sorunlarının, uyumsuzlukların, arzu etmediğimiz durumların bizi yorabileceğini gösteriyor. O zaman bizim yapmamız gereken mutlaka gerçekçi olmak. İşte o zaman, doğru karar verebiliriz.

Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü,  aşk hayatınızla ilgili konularda güzel gelişmelerin işaretidir.

Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, bazı meseleler umduğumuz gibi gitmiyor diye karamsarlığa kapılmayınız. Kendine güvenli bir insan yaşanabilecek her türlü durumda belli esneklik içinde gelişmeleri ele alabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Çarşamba günümüz, Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Maddi konularda daha dikkatli, sorumluluk çerçevesinde hareket edeceğiz. İhtiyaçlarımızı alırken, bütçemiz şartlarını gözeteceğiz. Ailemize önem verecek, onların gereksinimleriyle ilgileneceğiz. Genelde duygularımız mesafeli ve ciddi olabilir.

Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm mali kazanç ve amacımıza göre bir yön tespitinde bulunmamızı sağlıyor. Duruma bakalım ve gerçekçi olalım.

Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü, ev-aile-güvence konularında ideallerinize sahip çıkmanız ve hayallerinize uygun bir dünya yaratmak arzunuzu pekiştirir.

Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşumu, mali konular üzerinde düşünmemizi sağlayacak. Güven içinde yaşama arzumuz yükselecek. Elimize geçen miktar, bizi tatmin etmiyorsa, bunu iyileştirmek adına neler yapabileceğimizi tekrar bir gözden geçireceğiz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay, prensiplerinize verdiğiniz önemin işaretçisi. Ciddiyet ve sorumluluk duygusu bir hayli yoğun.  Etrafınızdaki insanların size karşı saygılı davranmasını bekleyebilirsiniz. Kendinizle çelişmezsiniz. Duygularınız ve istekleriniz aynı doğrultudadır.

Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, sorumluluklarımızı hatırlatıcı olduğunu vurguladığı gibi, bizim iş hayatımız ve ilişkilerimizi gerçekçi bir şekilde ele almamız gerektiğini söylüyor.

Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü, moralinizi yükseltici ve ruhunuzu okşayıcıdır.

Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşumu, çevrenizde bulunan insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı göstermelerini bekleyeceksiniz.  Siz kendi doğanıza uygun şekilde toplumsal ilişkilerinizi düzenlemekten yanasınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Ay-Oğlak burcu geçişiyle Çarşamba günümüz başlıyor. İç dünyanızın derinliklerinde belli bir mesafe duygusu hakim olabilir. Kendinizle yalnız kaldığınızda bir hayli ciddileşirsiniz. Başkalarıyla konuşarak, bağlantılarda bulunarak rahatlayabilirsiniz.

Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm ilişkimizi, hedeflerimizi ve bizzat kendimizi tarafsız bir şekilde geçirmenin önemini vurguluyor.

Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü, yaratıcılık yönünüzü öne çıkarır. Gizli yeteneklerinizi keşfetmenizde yardımcı olur.

Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşum etkisi, sınırlarınızı  korumaktan yana olduğunuzu gösteriyor. Sezgilerinizi güçlendiriyor. Ancak ilişkilerde tarafsız bir şekilde hareket etmekte fayda vardır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Ay-Oğlak burcu geçişi, Çarşamba  günü boyunca etkilidir. Ailenizde bulunan büyükleriniz, yaşça büyük kişiler, tecrübelerini önemsediğiniz insanlarla temasınız daha yoğundur. Etrafınızda aklı başında, hoşgörülü insanlar olsun istersiniz.

Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, gelişim yolunuz üzerinde ilişki ve iş ortaklıklarının önemini vurguluyor. Tarafsız bir şeklide bunları ele almak lazım. Sağlam mı değil mi, diye bakmak gerekiyor.

Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü, şifalandırıcı, hayal dünyanızı renklendiricidir.

Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşumu etkisi altında, sevgilimizin duygu ve ihtiyaçlarımıza karşı daha hassas olması gerektiğini işaret eder. Güvende olmak için sevdiğimiz kişinin bize olan yaklaşımı son derece önemli. Bu enerji, her durumu ciddiyetle ele almamızı sağlıyor.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.