29 Haziran burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

29 Haziran 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 29 Haziran burç yorumları…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar yeni haftamız, saat 06:20 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji size özgürce yaşama arzusu kazandırıyor. Kişi tüm prangalarından kurtulmak ve gönlünce hayatını sürdürmek ister. Bazen çok bilmiş gibi davranabiliriz bazen de sevgi olgusu içinde dünyayı kucaklayabiliriz. Olabildiğince cömert ve olabildiğince açık görüşlü ve bizimle aynı doğrultuda düşünmeyen kişilere bile gülümseyerek bakmaktan yanayız.

Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, özgür hareket etmek, serbest bir ilişki yaşamak, arkadaşlar edinmek, hayatın zevklerini tatma arzusu ve kimseye bağımlı olmama isteği anlamına gelir.  Denetim altına girmekten hoşlanmama ve ilişkilerde bağlayıcı unsurlardan kaçınma, farklı bir şeyler arzulama bir hayli etkilidir. Devam eden bir ilişkide eğer sorunlar varsa, bunlara tahammül göstermezsiniz. Bütün bu sayılanlar gösteriyor ki, ilişkilerde sıkılmak, yorulmak, birilerinin idaresi altına girmek istemeyeceğiz. Dilediğimiz gibi hayatımızı yaşamaktan yanayız. Sürprizlere açığız ve yeni arkadaşlıklar kurmaya eğilimliyiz. Bu enerjinin etkisi altında, hoş ve güzel sürprizlerle karşılaşabiliriz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 06:20 itibariyle Yay burcunda ilerleyen Ay etkisiyle yeni haftaya adım atıyoruz. Bu enerji, hayatın zorlukları, bağımlılıklarımız, mali konular ve problemlerden kaçış arzumuzu işaret eder. İnsan bir yanıyla, zorunlu olduğu bir hayatı sürdürmenin, diğer yanıyla aslında özgürlüğün peşindedir. Ancak bunun için para da önem taşımaktadır. Özellikle yalnızsanız veya bir takım nedenlerle birilerine endeksli yaşıyorsanız canınız sıkkındır. Ancak yine de Ay-Yay burcu geçişinin kendi içindeki, her şey güzel olacak bakış açısı sizi biraz rahatlatabilir.

Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm ailemizi, bizi veya yakın bulduğumuz kişileri şaşırtma, sürprizler hazırlama, onlara farklı görünme arzumuzun işaretçisidir. Evimizde yapacağı değişimler veya bizzat kendimizle alakalı yenilikler yaparak ilgi uyandırmak isteyebiliriz. Amacımız, takdir toplamak, şaşırtmak ve ne kadar sıra dışı ve özel biri olduğumuzu göstermektir. Ancak faaliyetlerimizi gizlice yürütürüz. Kimsenin bilmesini istemeyiz. Bu görünüm,  sanatsal bir çalışmanın işaretçisi olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler  yeni haftamız, saat 06:20 itibariyle Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, ilişkinize bakış açınız önemli. Birbirinizi tamamlayan iki ayrı ruhsunuz. Bunu böyle görerek birbirinize saygı duyarsanız, problemler en aza iner. Zaten sevgi temeliniz güçlü ise, Yay burcunda ilerleyen Ay, sizi birbirinize yöneltir. Bekar İkizler için yeni biriyle tanışma işareti olabilir. Fakat aceleci karar verilmemelidir.

Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm rahatlatıcıdır. Hem söylediklerinizin anlaşılmasını hem de ulaşmak istediğiniz hedefe varmanızı destekleyicidir. Böylece stresten uzak durabilirsiniz. Hoş sürprizlerle karşılaşmanız, karşı cins üzerinde etkili olmanız, bir çok kişi tarafından elle tutulmanız mümkündür. Gayet aktif ve orijinal yöntemlerle her işin altından kolayca kalkarsınız. Tanıştığınız kişiler size yepyeni ortamlarda bulunma yönünde destek olabilirler. Amacınıza uygun şekilde kendinizi ispat edebilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 06:20 Ay-Yay burcunda geçişine başlayacak. Yeni haftaya bu enerjinin etkisi altında adım atıyoruz. Dışa karşı, kendinizi rahat biri gibi göstermeye çalışsanız da,  iş veya özel hayatınızla ilgili yaşanabilecek belirsizliklerin canınızı sıkma ihtimalini gösteriyor. Tedbir anlamında insani ilişkilerde daha dikkatli olmamızda yarar var. Bir de sağlam olmayan, güven vermeyen konularda karar almayalım.

Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, iş hayatınızla ilgili konularda prensiplerinize uygun ve istediğiniz şekilde çalışma arzunuzu işaret ediyor. İş ilişkilerini fazlasıyla önemsiyorsunuz. Size karşı tavır alınmasından, birilerinin örnek olarak gösterilmesinden hiç hoşlanmıyorsunuz. Bu yüzden de bazen hassas tepkilerde bulunuyorsunuz. Bu görünüm sizi, farklı yöntemlerle çalışma, yenilikte bulunma, kimsede olmayanı ortaya koyma anlamında fayda sağlayabilir. Böylece parasal açıdan arzu ettiğiniz çıkışı gerçekleştirebilirsiniz. Alınganlık yok tamam mı?

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar,  yeni haftamız saat 06:20 Ay-Yay burcu geçiş etkinliği altındadır. Sizler hayatın güzelliklerinin tadını çıkarmayı, ilgi görmeyi, beğenilmeyi seversiniz. Geri planda kalmaktan hoşlanmazsınız.  Hatta böyle bir ihtimal bile sizi  huzursuz etmeye yeter de artar bile. Sıradanlaşmak bir Aslan için oldukça keyifsiz bir durumdur. İşte Yay burcundaki Ay, sizin gibi pırıltılı kişiler için harika bir enerjidir ve problemlerinizin altından kalkabilmenizde ışığınız olur.

Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm gayet güzel. Gün boyunca sürpriz gelişmeler, heyecanlandırıcı aktiviteler, yeni arkadaşlıklar, ilginç ve farklı aktivitelerde bulunabiliriz. Beklediğimiz haberleri almamız, buna göre yenilikleri uygulamamız kolaylaşıyor. Değişik yerler görmek, rutin bir hayattan uzak durmak niyetindeyiz. Belki de hesapta olmayan bir seyahate çıkabiliriz. Daha önce düşünmediğimiz ancak aklımızı bir anda çelen her şeye Evet diyebiliriz. Güzel ve bakımlı görünmek, ilgi uyandırmak arzumuz bir hayli yoğunlaşır. Değişik bilgiler edinmek, kendimizle birebir ilgilenmek, bir işi farklı bir şekilde yapmak hoşumuza gidebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Ay-Yay burcu seyri saat 06:20 itibariyle etkili olacak. Bedenen ve zihnen sizi yorabilecek hiçbir şeye müsaade etmezsiniz. Yeni haftanın bu ilk gününde, ailevi ve duygusal konularda  sorunlarla  uğraşmak istemeyiz.  Detaylarla uğraşmadan, sıkıntıya düşmeden günümüzü geçirmek ve işlerimizi yapmaktan yana olacağız.

Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm aslında sizin için gerekli olan bir uyarıdır. Bu uyarıyı doğru şekilde algılarsanız bu enerjinin sizi rahatlattığını farkedersiniz. Öncelikle ilişki-ortaklık-mali konular-cinsel yaşamınız-sağlığınızla ilgili konular üzerinde olumsuz düşünmemenizi tavsiye ediyorum. Her şeyi bu kadar incelemekle, sürekli endişelenmekle, şunu da yapayım, bunu da ayarlayayım, düzelteyim, keşke şöyle olsa, neden böyle değil diye sürekli düşünerek kendinize haksızlık etmiyor musunuz? Sonunda zaman geçiyor ve bir şekilde işler yoluna giriyor veya girecek. Ancak siz kendinize bu denli yüklendiğiniz için sıkılıyor, üzülüyor ve hayatın tadına varamıyorsunuz. Bugün şöyle bir kendinizi akışa bırakın. Dünyayı kurtarmak zorunda olmadığınızı biliniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler yeni haftamızın ilk gününü,  saat 06:20 itibariyle etkili Ay-Yay burcu seyriyle karşılıyoruz. Kiminle beraber olursanız olun veya hangi işle uğraşırsanız uğraşın, farklı konulara yönelme arzumuzu yükseltecektir. Düşüncelerinizi  coşkulu bir ifade tarzı ve  ilgiyi üzerinize çekecek şekilde dile getirebilirsiniz.  Bu enerji, girişimde bulunma cesareti aşılayıcıdır.

Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, ilişki konularında verilen sürpriz kararların işaretçisidir. Bitti dediğimiz bir beraberlik tekrar canlanabilir veya olmaz dediğimiz bir ilişkiye adım atılabilir. Burada esas olan, yenilik arzusu ve artık canımıza tak eden durgunluktan kurtulmak. Değişmek, her alanda yenilenmek, hayatın güzelliklerinin tadını çıkarmak istiyoruz. Kafamızın içinde oturup hesap kitap yapmak istemiyoruz. Gönlümüz nereye giderse biz de rotamızı oraya çevirmekten yanayız. Artık bağlayıcı, durgunluğa sevkedici veya bizi rahatsız edici bir ilişkiden yana değiliz. Bazılarımız bu enerjinin etkisi altında, belli bir akit olmadan birlikte yaşamaya karar verebilirler. Bu sıra dışı bir aşk veya farklı bir beraberlik anlamına gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 06:20 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu geçişiyle yeni haftayı selamlıyoruz. Bu enerji,  parasal konularda özgürce harcama, yaşama, rahat etme arzumuzu vurguluyor. Yolculuğa çıkmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak istiyoruz. Düşündüğünüz bir yenilik veya istediğiniz bir şeye sahip olmak sizin için son derece önemlidir. Bazen düşünmeden para harcayabilirsiniz.

Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, değişik usuller, teknikler, yöntemler öğrenerek işinizde başarılı olacağınızı hatırlatan ve kendinizi geliştirmeniz gerektiğini söyleyen uyarıcı bir enerjidir. Uyarıcı olması, olumsuz anlamda değildir. Sadece artık rutin bir yaşam yerine farklı arayışlarda bulunarak geleceğinizi çizebilirsiniz. Kimileri bu görünüm sayesinde yeni bir işe kavuşabilir, bazıları yeni bir alanda sesini duyurabilir. Bir kısmınız daha az yorulacağınız ancak yönetici kadrosunda yer alacağınız bir bölümü tercih edebilir. Burada önemli olan işinizde yenilikleri takip etmek ve yeteneklerinizi geliştirmek. Sağlığımızı da ihmal etmeyelim olur mu?

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 06:20 itibariyle burcunuz üzerinde  ilerleyen Ay, iki gün boyunca sizleri aydınlatıyor, moralinizi yükseltiyor. Özgürce hareket etmek, aktif olmak için bu enerji tam size göre. Bugün sizler açısından gayet olumlu bir gün.  En güzel yanlarınızı  rahatlıkla sergileyebilir ve çevrenizdeki insanlar üzerinde kolayca etkili olabilirsiniz.

Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, biraz önce bahsettiğim değişim arzusunun her alanda etkili olmasını sağlıyor. Aşk hayatınızla ilgili konular, varsa çocuklarınızla ilgili meseleler üzerinde yenilik anlamında gelişmeler meydana gelebilir. Özgür bir birey olarak denetim altına alan her şeyden uzak durmak istersiniz. Arzularınız sizi uzak diyarlara, farklı yollara doğru çekebilir. Belki de hiç ummadığınız bir yerden gelecek haber bir anda yaşamınızı değiştirebilir. Umudunuzu koruduğunuz sürece ve azimle ilerlediğinizde göreceksiniz ki, imkansız diye bir şey yok hayatta. Bir sürpriz aşk, nicedir beklediğiniz bir yolculuk, geciktiğini düşündüğünüz bir terfi, tayin veya ödül, bir davanın sonuçlanması, bir etkinlikte yer alma teklifi sizin için harika bir günü müjdeliyor olabilir. Neden olmasın ki?

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 06:20 itibariyle etkili olacak, Ay-Yay burcu geçişi, yeni haftanın bu ilk gününde,  her zorluğun üstesinden gelebilecek inanç ve iyimserliğin işaretçisidir. Geçici çözümler yerine yarınlarınızı garanti altına alabilecek işler üzerinde düşünürsünüz. Ruhsal anlamda birkaç gün önceye göre bu saat sonrası daha rahatsınız.

Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, heyecanlı gelişmeleri, finansal anlamda destekleri işaret etmekte. Bazı davaların sonuçlanması umduğumuz gibi bir sonuç alabilmemiz için bugün bazı kişilerle anlaşma yoluna gidebiliriz. Sözgelimi boşanma davalarında çocuğun velayeti ve nafaka şartlarının konuşulması, ev satışı, kiralama, vergi ve sigorta gibi konularda yeni gelişmeler yaşayabiliriz. Burada dikkat edeceğiniz husus, artık eskiden kurtulmak ve yeni için mücadele etmekten kaçınmamaktır. Şartlar zorlayıcı olabilir. Ancak hayatınızda yeni bir sayfanın açılması için, geçmiş yüklerinizden kurtulmanız şarttır. Korkmayınız ve yolunuzda emin adımlarla ilerleyiniz. Gün doğmadan neler doğar. Banka kredileri veya alacak-verecek konularında geleceğinizi düşünerek akıllıca ilerleyiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Ay-Yay burcu geçişi, saat 06:20 itibariyle etkili olacak. Bu sizler açısından gayet olumlu bir günün müjdecisidir. Gerek iş gerek sosyal ilişkileriniz ve gerekse hedefleriniz konusunda heveslenmenizi, umutlanmanızı sağlar. Bir çok konuyla  ilgilenmek, yenilikte bulunmak, önde olmak, ilgi görmek, tatile çıkmak, canlanmak, tazelenmek için etkin bir gündesiniz.

Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm biraz önce izah ettiğim enerjiye benzer özellikler taşıyor Yolculuklar, haberleşme ve atacağınız yeni adımlar hem ilişkimizle alakalı konuları yürürlüğe koymamızda hem de kendimizi daha güçlü hissetmemizde faydalı olabilir. Bazıları bu görünüm sayesinde sürpriz bir aşkın hayatlarını değiştirdiğini düşünebilir. Bir kısmımız bitti derken yeniden alevlenen bir aşkın peşinden koşabiliriz. Bir çoğumuz ilişkimizle alakalı sorunları son bir defa daha konuşmak üzere bir araya gelebiliriz. Hangi durum olursa olsun bir çıkış kapısı arıyoruz. Umutsuzluğu yok eden, hayata sarılmamızı sağlayan. İşte bu yüzden heyecanlıyız ve belki de gerilimliyiz. Ancak ben derim ki, sakin olalım ve olumsuz düşünmeliyim. Bizim için hayırlısı ne ise o olsun diyerek güne adım atalım.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, yeni haftanın bu ilk gününe, saat 06:20 itibariyle  etkili Ay-Yay burcu seyriyle adım atıyoruz. İş ortamında, dışarıda veya ilişkilerde baskıya pek gelemeyeceğiz. Özgür olmak, biraz canlanmak, değişik yerler görmek arzumuz bir hayli yüksek olacak.  İş veya özel seyahatler gündeme gelebilir. Bu yönde bir karar alabilirsiniz.

Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünümün bir çok anlamı var. Her Balık aynı durumları yaşaması mümkün değil. Yaşanması muhtemel gelişmeleri olasılıklar dahilinde ele alalım. Birincisi, ilişkinizle alakalı bazı noktaların veya aranızdaki her türlü paylaşımın gözden geçirilmesi. İkincisi, iş hayatınızla ilgili yenilikte bulunma arzusu ve yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz bir işe başvurmak. Üçüncüsü, işinizle alakalı bir para meselesinin bugün halledilmesi. Dördüncüsü, sağlık konularındaki harcamalar. Beşincisi, bir diyete başlanması veya buna karar verilmesi. Altıncısı, estetik bir operasyon için randevu alımı veya doktorla görüşme. Yedincisi, fiziksel bir değişimde bulunmak, spora yazılmak veya cilt bakımı yaptırmak gibi. Bu örnekler çoğaltılabilir. Bu görünümün özünde değişim arzusu ve yenilenme ihtiyacı yer almaktadır diyerek özetleyebilirim.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.