29 Haziran Burç Yorumları

Güneş Neptün Üçgeni İle Sezgilerimiz ve Yaratıcılığımız Güçleniyor! Astrolog Demet Baltacı'dan 29 Haziran Burç Yorumları...

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 29 Haziran Pazar…Güneş günündeyiz…

Güne Yengeç burcunda ve boşlukta başlayan Ay 11:43’ de Aslan burcuna geçecek. Öğleden sonra yaratıcı,canlı ve sosyal enerjiler devrede olacak. Kendimizi ifade etme ihtiyacı ve özgüvenimiz artabilir.

Bugün Yengeç burcundaki Güneş, Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yapacak. Duygusal ve yumuşak enerjiler yakınlarımızla ilişkilerimizi kuvvetlendirebilir. İlham, yaratıcılık ve sezgiler güçleneceği için özellikle sanatsal konularda başarı verebilir. Çevremize karşı daha duyarlı davranabilir, empati yapabilir, yardım çalışmalarına katılabiliriz.

Akşam ve gece saatlerinde İkizler burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapacak. İlişkilerimizde duygularımızın etkisinde  kalabiliriz. Beklentilerin ve hayallerin kuvvetlenmesi gerçeklerden uzaklaştırabilir. Hayal gücümüzü edebi ve sanatsal konulara yönlendirmek daha doğru olabilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Manevi yönünüzün ve sezgilerinizin güçleneceği bir gündesiniz. Aile ile duygusal paylaşımlar artabilir. Yakın çevrenizden bir bayanın etkisinde kalabilirsiniz. Çevrenize karşı duyarlılığınız artabilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Sevgi ilişkinizde uyumlu ve açık bir iletişim içine girmeniz mümkündür. Karşınızdaki kişiyle istediğiniz her konuyu tartışabilir, normale oranla daha hoş sohbetler de yapabilirsiniz. Birlikte geçirdiğiniz vakit keyifli olacaktır.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Maddi kazançlarınızla ilgili kurduğunuz hayallere daha fazla yaklaştığınızı hissedebilirsiniz. Kariyer yaşamınızda sizi destekleyen ve umut veren kişiler olabilir. Yetenekleriniz ve yaratıcılığınız dikkat çekiyor.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Eğitim ve yurt dışı bağlantılı hayallerinizin gerçekleşme olasılığı yükseliyor. Önemli işaretler alabilirsiniz ve bunları çevrenizdekilere aktarmak isteyebilirsiniz. Bir bayan arkadaşınızla ilgili kararsızlık yaşamanız mümkün. Bazı davranışları sizi yanıltabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İç dünyanızı rahatlıkla gözlemleyebileceğiniz ve çözümleyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Günü sakin geçirebilir, manevi ve ruhsal konulara zaman ayırabilirsiniz. Bakıma muhtaç, hasta ve ihtiyaç sahibi kişilerle ilgilenmeniz kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Geleceğinizi etkileyecek önemli girişim ve projeler için beklediğiniz yardım ve destekler gelebilir. Kalabalıklara hitap eden ruhsal ve sanatsal çalışmalar söz konusu olabilir. Maddi beklentilerinizde daha gerçekçi olmalısınız.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugün aile büyüklerinin bazı beklentileri günlük planlarınızı değiştirebilir. Aile içerisinde ve akrabalarla ilgili yapılacak bir organizasyonu düzenleme ile ilgili işleri üstlenebilirsiniz. Planladığınız seyahat ile ilgili hazırlıkları ertelemeniz gerekebilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Kalabalık bir sosyal ortamda çeşitli fikir alışverişlerinde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Diğer taraftan, kendi görüş ve inançlarınızı da rahatça ifade etmeniz mümkün olacaktır. Hukuksal işlerinizde önemli bir yardım alabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Ev yaşantınızla ilgili konularla ilgilenirken iletişim yeteneğinizi öne çıkarabilirsiniz. Özellikle de ev bütçesi veya eşinizin parası ile ilgili konularda verimli tartışmalar yapmanız mümkündür. Eşinizin hayallerini destekleyin.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Özel yaşamınızda oldukça dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Dikkatinizi çevrenizdeki kişilere yönelterek gözlemleriniz doğrultusunda uzun vadeli planlamalar yapamaya eğilebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Görev duygunuz güçlü olacaktır. Bu nedenle, ricaları bile görev olarak algılayabilir ve sonuçta kendinizi gereğinden fazla yorabilirsiniz. Enerjinizi dengeli kullanmaya özen göstermelisiniz. Maddi konularda dengeli davranmalı işi şansa bırakmamalısınız.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Duyguların ve romantizmin çok güçlendiği bir gündesiniz. İçinizdekileri paylaşmakta zorlanmayacaksınız. Yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi göstermek için önemli adımlar atabilirsiniz. Aile içerisindeki bayan üyeler sizden daha fazla ilgi bekliyor olabilir.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.