29 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

29 Eylül 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 29 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Salı günümüz, burcunuzda ilerleyen ve sizlere cesur yaklaşımlar, güçlü duruş ve  dünyaya kim olduğunuzu gösterme olanağı sunan Ay etkisi altında başlıyor. Saat 10:45 olana dek içinizden geldiği gibi hareket edebilir, işlerinizi düzenleyebilir, çabucak bitirebilirsiniz.  Kurallar, dayatmalar, sık boğaz edilmelerden hoşlanmazsınız.

Saat 10:45-21:58 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Duygusal olarak bizi etkileyen, kendimizi güvende hissetmememize yol açan her durumu hassasiyetle ele alabiliriz. Aslında haklı sebeplerimiz vardır. Fakat dış dünyadaki insanların anlaması pek mümkün değildir. Kendimiz veya ailemizi ilgilendiren konulardaki tüm eksikler ve hatalara isyan edebiliriz. Boşluk etkisi altında tabii ki sakin olmamızda yarar var.

Saat 21:58 itibariyle Ay-Boğa burcunda seyredecek. Bütçemizi gözden geçirebilir ne kadar güvende olduğumuzu, elimizdeki miktarın ihtiyaçlarımızı karşılamada yeterli olup olmadığını hesaplamaya çalışabiliriz. Ay-Boğa burcu geçişleri Koçlar için mali konularda genelde destekleyicidir. Ayrıca sakinleştirir, duygularınızı kuvvetlendirir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Salı günümüz, Ay-Koç burcu etkisi altında başlıyor. İşinizle ilgili bir  karar vermeniz gerektiğinde iyice düşünmenizi tavsiye ediyorum. Otorite konumunda bulunan kişilerle aranızda istenmeyen durumlar oluşması ihtimaline karşı sakin ve ılımlı bir şekilde hareket etmek en akıllıca yöntemdir. Saat 10:45 olana dek, yarım kalan işlerin bitirilmesi faydalıdır.

Saat 10:45-21:58 arasında kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altındayız. İnsanların huzurumuzu kaçırmasından hiç hoşlanmayız. Yuvamızı, ailemizi, değer verdiklerimizi koruma arzumuz yoğundur. Ancak boşluk etkisi altında dağılmamaya çalıştıkça daha fazla yorulabiliriz. Ben sakin ve akışta kalmanızı tavsiye ediyorum.

Saat 21:58 itibariyle  burcunuzda ilerleyecek Ay,  küçücük şeylerin bile sizi mutlu etmesini,  ruhunuzun arzu ettiği huzura  kavuşmasını sağlar. Güven olgusu kıymetlidir. Sağlamlık asla vazgeçemeyeceğiniz kadar değerlidir. Sağlığınızı, hayattaki var oluşunuzu, değerlerinizi, mücadele ederek oluşturduklarınızı koruma altına almak istersiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Ay-Koç burcunda Salı gününe adım atarken,  inandığınız her şeye sahip çıkarsınız ve  girişimde bulunmaya hazır olursunuz. Doğal olarak sizi  ön saflarda görmek mümkün olduğu gibi,  hakkınız olanı elde etmek adına atak davranırsınız. Saat 10:45 olana dek önemli işlerinizi bitirmekte yarar görüyorum.

Saat 10:45-21:58 arasındaki Ay-Boşluk süresince, içinde yaşadığımız toplumun sorunları çevremizdeki insanların sıkıntıları bizi bir hayli rahatsız edebilir. Ancak hangi konuda olursa olsun halledilmesi mümkün olmayan durumlara karşı tedbirli olmakta yarar vardır.

Saat 21:58 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, iç dünyamızın derinliklerinde dünyevi zevklere düşkünlüğümüz artarken, rahatınızı bozmadan günü geçirme arzunuzun da yoğunlaşacağını söyleyebiliriz. Arınmak, rahatlamak, güzellikleri yaşamak günlük aktivite içinde öne çıkarken, geleceğe güvenle bakma arzunuz da o denli yüksek olabilir. Eldekini çoğaltmak ve duygusal konularda sağlam olarak yere basmak için gayet dikkatli davranmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Ay-Koç burcu etkisi altında Salı günümüz başlıyor.  Eviniz, ailevi ilişkileriniz ve duygu dünyanızla ilgili konularda, dikkatli yaklaşımlarda bulunarak, ancak kendinizden taviz vermeden bunu yapmanız yerinde olur. Başkalarının sizden beklentileri  bir hayli fazla olur.

Saat 10:45-21:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman süresinde, başlanan işler pek yolunda gitmeyebilir. En iyi bildiğiniz işi yaparken bile zorlanabilirsiniz. Siz acele ettikçe sanki işler daha fazla karışmış gibidir.

Saat 21:58 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, kişi kim olursa olsun,  onun  ne kadar sağlam ve güvenilir olduğunu anlamak, bilmek  isteriz. Eğer bundan eminsek o zaman yüreğimizin içine alır, sevgiyle onu sarmayabiliriz. Ancak tam tersi durumda belli bir mesafeyi korumaya özen gösterebiliriz. Zorlukla oluşturduğumuz değerleri koruma altına alırız. Kendine saygısı olan insanlarla temas etmeye gayret ederiz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Salı gününe,  Ay-Koç burcu etkisi altında başlıyoruz. Saat 10:45 olana dek,  yakın çevreniz, partneriniz, kardeşlerinizle alakalı meseleler üzerinde durabilirsiniz. Yolculuklar, eğitim, bilgilenme anlamındaki işlerinizi takip edebilirsiniz. Ancak sabırsız davranmayınız. İnsanlarla konuşurken, belli bir tolerans göstermekte yarar var.

Saat 10:45-21:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Her işte, her durumda  şöyle bir çevremize, olan bitene bakalım.  Herkesin zorlandığı konularda bizim de canımız sıkkın olabilir. Ülkeniz, toplum hayatında yaşananlar, içinizdeki gizli saklı üzüntüleriniz hassas tepkilerde bulunmanıza neden olabilir.

Saat 21:58 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, geleceğimizi ilgilendiren konularda tabii ki maddi ve manevi anlamda sağlam olanı tercih etmemizi sağlayacak. Kafamızda soru işareti uyandıran hiçbir şeyden hoşlanmayacağız. Her düşünceyi ve her insanı gerçekçi bir gözle testten geçireceğiz. Neye bastığımızı bilmek ihtiyacımız önemli olacak.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Ay-Koç burcu geçişiyle Salı günümüzü karşılıyoruz. Bugün bizi  huzurlu ve mutlu kılmanın yolu maddi yönden refahta olmak ve geçiminizi kimseye muhtaç olmadan sağlamak düşüncesinde yatıyor.  İş ortamınız eğer huzursuzsa, hassas ve kırılgan bir ruh hali ile içinize kapanabilirsiniz. Tabii ki hayattan beklentileriniz var, öncelikle siz gerçekçi düşünebilen bir kişisiniz. Çalışkanlığınız ve dürüst yaklaşımlarınızla iş çevresinde her zaman aranılan bir kişisiniz. Saat 10:45 olana dek önemli işlerinizi bitirmeniz faydalıdır.

Saat 10:45-21:58 arasında etkili olacak  Ay-Boşluk süresince, başkalarından destek görmekte, kendi arzularınızı tatmin etmekte, istediğiniz gibi hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşınız veya bir tanıdığınızla ilgili olan bazı meseleler üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yardımcı olmanız pek mümkün olmadığı için sıkılabilirsiniz.

Saat 21:58 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, güven olgusunu öne çıkaracak. Kazanmak, kazandığımızı sağlama almak, garantide olmak isteyeceğiz. Zaten bu saat sonrası güven duygumuz yükseleceğinden eskilerin deyimiyle sağlam ata oynamamız gerektiğini bileceğiz. Huzurumuzu önemseyeceğiz. Bastığımız yeri bileceğiz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Salı günümüz, Ay-Koç burcu etkisi altında başlıyor. Saat 10:45 olana dek, hayal gücünüzü yaratıcılık gerektiren alanlarda kullanarak kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Etrafınızda bulunan gerek karşı cins gerekse diğer kişilerle uyumlu ilişkiler kurarak idealize ettiğiniz sevgiyi içinizde hissedebilirsiniz. Arkadaş canlısı halinizle, sosyal hayatınıza renklilik katabilir, sanatsal konular başta olmak üzere her konuda yeteneklerinizi uygulama fırsatı bulabilirsiniz.

Saat 10:45-21:58 arasında kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında olacağız.  Partnerinizin tutumu, işlerinizin istediğiniz gibi gitmeyişi, aşırı yoğunluk ve hassasiyet, yaşadığınız dünyadaki sorunlar gibi geniş bir alanda hassas tepkilerde bulunabilirsiniz. Olaylara, durumlara müdahalede bulunmanız pek mümkün olmaz. Mecburen sakin olmanız gerekir.

Saat 21:58 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, hem başkalarının hem de bizim, kendimizi garanti altına alma eğilimimizi işaret eder. Bir ilişkiden, bir işten, bir girişimden neler kazanabiliriz veya kaybedebiliriz bunları hesap etmemiz daha kolay olacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Ay-Koç burcu geçişiyle Salı günümüz başlıyor. Yuvanız sınırları içindeki sıkıntılardan kurtulmak ve kendinize yeni bir dünya kurmak arzusu yine yoğun olacak. Başkalarına uymakta ve sabır göstermekte zorlanabilirsiniz. Saat 10:45 olana dek, acil işlerimize öncelik tanıyalım. İş ortamındaki gerginlikten uzak duralım. Sağlığımıza önem verelim.

Saat 10:45-21:58 arasındaki kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında, bazı insanlara mecburen anlayışlı olmanız gerekir. Aynı şekilde onların da size karşı, hassasiyetinizi göz önüne alarak hareket etmeleri gerekecektir. Özellikle toplumsal anlamdaki düşünceleriniz bir hayli hassastır. Durumları kontrol etmek istedikçe daha fazla yorulursunuz. Sevdiğiniz kişilerden destek beklersiniz.

Saat 21:58 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, huzur ve güvenin temini her anlamda kıymetlenir. Bu ilişkinizde de, iş hayatınızda da böyledir.  Tutarsız ve hiçbir geleceği olmayan bir ilişki sizi tatmin etmez.  Ay-Boğa burcunda gayet güçlüdür. Partnerinizden isteğiniz, size karşı dürüst davranması ancak ilişkinin bir ortaklık olduğu bilinciyle hareket edilmesidir. Bir taraf farklı düşünüyorsa diğer tarafın baskın olmaya çalışmaması gerekir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Salı günümüzü, Ay-Koç burcu geçişiyle selamlıyoruz.  Ekip çalışmaları, gruplar ve dostluklar bu enerjinin etkisiyle öne çıkar. Uyum, paylaşım ve sevgi alışverişinizde sorunsuz ve huzurlu bir şekilde günü geçirmek isteriz. Saat 10.45 olana dek, plan ve projelerimizi sunabilir, öncelikli işlerimize ağırlık vererek kolayca bitirebiliriz.

Saat 10:45-21:58 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Etrafınızda zorluk çıkaran insanlar, sizi anlamamakta ısrar eden kişiler, ilişkinizle alakalı meseleler bir hayli sıkıntı yaratabilir. Bazı kişileri bağışlamakta, anlayış göstermekte zorlanabilirsiniz. Neden her şeyi benden bekliyorsunuz diyerek tepkide bulunabilirsiniz.

Saat 21:58 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay, huzurun önemini vurguluyor. Çalışma hayatında veya nasıl şartlar altında yaşıyorsak yaşayalım güven içinde olma, kazançlı çıkma, uzun vadeli kılma, istikrarlı yaşama ihtiyacımız bir hayli önemli hale geliyor. Ancak iştahımız da bir hayli yükseliyor.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Ay-Koç burcu geçiş etkinliğinde Salı günümüzü selamlıyoruz.  Bugün, arzu ettiğiniz şekilde hayatınızı düzene koyma arzunuz ön planda olacaktır. Ancak parasal konularda dikkatli olmak, birilerinin aklınızı çelmesine izin vermemek lazım.  Çok iyi gibi görünen bir durum daha sonra pişmanlıklar yaşatabilir. Saat 10:45 olana dek, işlerimizi bitirelim. Ailemiz ve evimizle alakalı konularda yapmamız gerekenlere öncelik tanıyalım. Gerginlikten uzak duralım.

Saat 10:45-21:58 arasındaki  kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında, partnerinize, ailenize bir şeyleri sert şekilde ifade edersiniz. Aslında başka şeylere kızgınsınızdır. Sinirinizi boşaltamadığınız için en yakınlarınıza çatabilirsiniz.

Saat 21:58 Ay-Boğa burcu geçişi huzur vericidir. Sağlam olana yönelmeyi huzuru önemsemeyi, hem duygusal hem de maddi anlamda  güven içinde yaşamayı isteriz.  Ne yaparsam kendimi garantiye alırım, nasıl bir adım atarsam yararlı olur diyerek analizde bulunuruz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Ay-Koç burcu geçişiyle Salı günümüz başlıyor. Etrafınızdaki kişilerle olan ilişkimizde liderlik gücümüz kadar, onlarla anlaşma arzumuz da ön planda olacaktır.  Olumlu ve kendine güvenli hareket edebilirsiniz. Amacınıza erişmek için gayet kuvvetli bir hareket özgürlüğüne sahipsiniz. Sizin gibi sıra dışı düşünen biri için Ay-Koç burcu geçişi genel olarak bu anlama gelir. Saat 10:45 olana dek işlerimizi gayet hızlı bir şekilde bitirebiliriz.

Saat 10:45-21:58 arasındaki  kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında, her ne kadar güçlü gibi dursak da, aslında canımızı yakan, söyleyemediğimiz sorunlarımız yüzünden bir hayli hassas düşünürüz. Bu hassasiyet, sahip olduğumuz, değer verdiğimiz bazı kişi ve durumların üzerimizdeki etkisi nedeniyledir. Elden geldiğince sabırlı olmakta yarar var.

Saat 21:58 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay, evimiz ailemiz ve kişisel güvenliğimizi önemseyeceğiz.  Şartlarımızı gözden geçireceğiz. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alacak. Duyarlılık ve huzurun gün boyu önemi büyük olacak.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Ay-Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Salı günümüz,  bu geçiş etkinliğinde başlarken, maddi anlamda rahatça kararlarımızı uygulayabiliriz. Ancak yine de hesabı bilmekte yarar var. Saat 10:45 olana dek, enerjimiz yüksek. Piyasanın durumuna göre alış-satış, pazarlama, gereksinimlerin karşılanması yönündeki işlerimizi bitirmeliyiz.

Saat 10:45-21:58 arasında kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında, kazanmak adına  ileri atılmakta, ifade etmekte zorlandığımız konularda hassas tepkilerde bulunuruz. Ancak maddi konularda tabii ki tedbirli olmamızda yarar vardır.

Saat 21:58 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, Balıkların ruh dünyası ile  örtüşen bir enerjidir. Huzur, güvenlik, sakinlik getirir. Uzun ömürlü olana yönelmeyi sağlar. Meseleleri enine boyuna düşünürüz.  Güvenilir olanla olmayanı hissederiz. İşimizi sağlama almak isteriz ve ona göre kararlarımızı gözden geçiririz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.