28 Haziran burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

28 Haziran 2015 Pazar günü burç yorumları ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 01:06 Ay-Pluto olumlu görünümüyle Pazar gününe adım atıyoruz. Bu enerji, derinliklerimizle temasımızı sağlarken,  ortama göre hareket etmenin önemini vurguluyor. Fakat biz, hiç kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermekten yana değiliz.  Çıkarlarınızı ister istemez ön planda tutabiliriz.

Saat 10:43 Ay-Venüs görünümü, ister cinsel hayatınızla ilgili olsun ister maddi konularda olsun, arzu ve tutkularınızın yükselmesini sağlar. Kişi ilişkisinde baskındır ve  arzularını doyurmaya yönelik hareket eder. Hiç kimsenin değil, sizin ne istediğinizdir önemli olan. Böyle düşünmeyenlere tahammülünüz yoktur.

Saat 13:41 Ay-Jüpiter görünümü, aşkta cinselliğin önemini vurguluyor. Hatta ilk kez deneyimlemekten zevk alacağınız heyecanlara açıksınız. Arzularınıza sınır koymaktan yana değilsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 01:06 Ay-Neptün görünüm etkisi altında Pazar gününe adım atıyoruz. Duygularımız öylesine yoğun  ve öylesine güçlüdür ki, ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız. Konuşurken kullandığı sözcüklerin ardında neler saklı çözmek isteriz.

Saat 10:43 Ay-Venüs görünümü, ilişkide yanlış anlama ve baskınlık  kurma tarzında  kısa süreli bir keyifsizlik yaratabilir. Hassas veya gergin, isteklerinin kabulünde inatçı davranan partnerinizle aranızda büyük bir sorun yaşamamak için lütfen sakin olunuz.

Saat 13:41 Ay-Jüpiter görünümü, derinlikli düşünmenizi sağlıyor. Ancak bu çoğu zaman yorgun düşmenize neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Pazar gününe, saat 01:06 Ay-Pluto olumlu görünümüyle, katı ve bizi sınırlayıcı olan her şeyi geride bırakmanın rahatlatıcı olacağını söylüyor. Kolay olmasa da, bu görünüm sayesinde, derinlemesine gözden geçirmelerde bulunuyoruz. Ancak kendimize yüklenmeden ve güven duygumuzu ayakta tutarak bunu yaparsak faydasını olumlu yönde görebiliriz.

Saat 10:43 Ay-Venüs görünümü, çevresel ilişkilerde biraz da ortam şartlarına göre hareket etmenin, ona göre bu saatleri değerlendirmenin önemli olacağını gösteriyor. Hani bazı durumları değiştirmek mümkün değildir veya bazı insanları anlamak zordur. Ama üzerine gitsek moralimiz bozulur ya. İşte bu görünüm de, bunları bilerek sakin olmaya çalışmanın yararlı olacağını göstermektedir.

Saat 13:41 Ay-Jüpiter görünümü, bir çok mesele üzerinde bazen abartılı düşünmenize neden olabilir. Yaptığınız planların dışına çıkıldığında, bir aksilik olduğunda veya bir şeylere zorlandığınızda lafınızı hiç esirgemezsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Pazar günümüz, saat 01:06 Ay-Pluto olumlu görünümüyle başlayacak. İlişkimizin hayatımızdaki yerini, tutkularımızın kıymetini, yüreğimizin derinliklerindeki özlemlerimizi hatırlatıyor. Güce fazlasıyla ihtiyacımız olduğu bu dönemde, sevgilimizin bir güzel sözü veya yalnızsak karşımıza çıkacak biri, bizi yeniden canlandırabilir ve hayata bağlayabilir.

Saat 10:43 Ay-Venüs görünümü, hayatın tüm keyifli, güzel ve olumlu yanlarına kavuşmak ve maddi yönden de güçlenmek isteyen bireyin hassasiyetini işaret eder. Arzular yüreğimizin içinde büyür. Ne olursa olsun, kazanmak, yükselmek isteriz. Geri adım atmayız ve neyi hedefliyorsak onu elde etmek için mücadele veririz.

Saat 13:41 Ay-Jüpiter görünümü, para-aile-ilişkimiz söz konusu olduğunda kendimizi denetlemekte zorlandığımızın göstergesidir. Bunlar sizin için bir hayli kıymetlidir ve onlar üzerinde hiç kimsenin hak talep etmesine izin vermezsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz, saat 01:06 Ay-Pluto olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerji,  başkalarına olan desteğiniz ve yardımlarınızı işaret ediyor. Ancak gereğinden fazla kendinizden verirseniz yorulursunuz. Biliyorum çok cömertsiniz. Ancak sizin de gücünüz bir yere kadar. Gerektiğinde hayır demeyi bilmek lazım.

Saat 10:43 Ay-Venüs görünümü, her türlü ilişkide kendi kararlarınız, arzularınız yönünde hareket etme isteğiniz yoğundur. Haklı olduğunuzu ve değerinizin mutlak bilinmesi gerektiğini düşünürsünüz. Taviz vermeye de pek yanaşmazsınız.

Saat 13:41 Ay-Jüpiter görünümü, ben haklıyım-sen haksızsın tarzında gelişen ve bazen abartılı davranışlara neden olabilecek bir enerjidir. Özellikle aile ortamında, çocuklarla ilgili konularda veya eşler arasında görülebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 01:06 Ay-Pluto olumlu görünümüyle Pazar günümüze uyanıyoruz. Bu enerji, engellerle baş edebilme gücünüzü yükseltici olduğu gibi, sahip olduğunuz her değeri koruyup kollamanızda yardımcıdır. Bu görünüm aşk hayatımızla ilgili konularda güçlenmemizi sağlayıcıdır. İstediğimiz her ne ise, ona doğru inançla yöneldiğimizde kimse onu elimizden alamayacaktır.

Saat 10:43 Ay-Venüs görünümü, ruhumuzun derinliklerinde olan biteni hiç kimseden, hiçbir olaydan çekinmeden haykırmak isteyebiliriz. Sevmek, tutkuyla birleşmek, aşkı doyasıya hissetmek arzusuyla yanıp tutuşuruz.

Saat 13:41 Ay-Jüpiter görünümü, bir yanıyla olumlu düşünmek istediğinizi gösteriyor. Ancak yine de bunun tek başına önemi olmadığını biliyorsunuz.  Dışarıdaki dünya acımasız ve ben kendime dikkat etmeliyim diye içinizden geçirirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 01:06 Ay-Pluto olumlu görünümüyle güne adım atıyoruz. Bu enerji, ailemiz, sevdiğimiz ve güvendiğimiz insanların varlığına duyduğumuz ihtiyacı gösteriyor. Fazla didikliyoruz bir çok meseleyi. Öyle ki, bu didikleme çoğu zaman kendi kendimizi engellememize neden olabilir. Oysaki bu enerji, bazı kişilerin bize yardımcı olabileceğini gösteriyor.

Saat 10:43 Ay-Venüs görünümü, para konusunda kim ne derse desin ve hakkımızda ne düşünürse düşünsün oldukça ihtiraslıyız. Hatta hiç olmadığımız kadar. Çünkü bunun bize kazandıracağı iktidarı,  parıltıyı istiyoruz. İşte bu görünüm, bu arzunun yükselişini işaret ediyor.

Saat 13:41 Ay-Jüpiter görünümü de, tutku duyduğumuz hangi konu olursa olsun, onun üzerinde hakimiyetçi davranmaya neden olur. Bu para veya toplumsal ilişkiler de görülebilir. Gerektiği yerde kendimizi dizginlemeliyiz. Özellikle israftan kaçınalım.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Pazar günümüz, saat 01:06 Ay-Pluto olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerji, Akrepler için rahatlatıcıdır. Dış etkenlere karşı sizi korur ve güven duygunuzu yükseltir. Kimsenin sınırlarınız içine girerek sizi rahatsız etmesine izin vermez. Yakınlarınızdan destek görmenizi sağlar. Bir işi başarıyla yerine getirmenizde yardımcı olur.

Saat 10:43 Ay-Venüs görünümü, bazı kişilerin sizi  yönetmeye, kendi isteklerini dayatmaya çalışmaları anlamına gelse de, siz buna pek müsaade etmezsiniz. Ay, burcunuzda ilerlediği için, sizi güçlendirmiştir. Bu nedenle başarılı olmaları mümkün değildir.

Saat 13:41 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatınızdan ailevi yaşantınıza kadar önemli konularda, derinlemesine tahlilde bulunmanın doğru olacağını gösteriyor. Bir hayli tutkulusunuz. Başarı, alkışlanmak, yeni bir şeyler yapmak arzunuz bir hayli yüksek.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 01:06 Ay-Pluto olumlu görünümüyle Pazar gününü karşılıyoruz. Bu enerji, bazı işlerinizi yerli yerine koyabilmek için güçlü bir desteğe ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Para bunların başında gelebilir. Birikmiş borçlarınızı temizlemek için daha iyi bir iş arayışında bulunmayı düşünebilirsiniz.

Saat 10:43 Ay-Venüs görünümü, ilişkimizle alakalı problemler üzerinde durmamıza neden olur. Bir yandan umursamıyormuş gibiyiz diğer yandan taviz vermemek için inatlaşabiliriz.  Ancak ben derim ki, sakin olun. Duruma iyice bir bakın.

Saat 13:41 Ay-Jüpiter görünümü, bazen iyi niyetli hareket etmenin işaretçisi olduğu gibi, tam tersine öfkemize yenilmenin de göstergesi olabilir. Derin bir nefes çekip, olan bitene bakmak lazım.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 01:06 Ay-Pluto olumlu görünümüyle Pazar gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  hem sağlığınızı güçlendirici hem de derinlikli düşünmenizi sağlayıcıdır. Gönüllü çalışmanın, iş birliğine açık olmanın işaretçisi olan bu görünüm çıkarlarınızı korumanızda destekçinizdir.

Saat 10:43 Ay-Venüs görünümü, günlük aktivite içinde kendinizi diğer günlere göre daha hırslı, başarıya aç, dürtüsel hareket etmeye meyilli hissetmeniz mümkündür. İster istemez kontrolü elde tutabilmek amacıyla kişiliğinizin en güçlü yanlarınız, sizi başkalarından farklı kılan özelliklerinizi cesurca sergileyebilirsiniz.

Saat 13:41 Ay-Jüpiter görünümü, kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali hareket ederiz ve inandığımız değerlerimizden asla taviz vermeyiz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 01:06 Ay-Pluto olumlu görünümüyle Pazar günümüzü karşılıyoruz. Bu enerji, kişisel ilişkilerde en iyi yaklaşımın, karşınızdaki kişinin değerlerini, düşüncelerini ve arzularını iyi tanımanızdır. Bir takım insanların zamanla sizi ne kadar çok yanılttığını düşünebilirsiniz. Paylaşıma açık olmayan insanlardan uzak durmakta yarar var.

Saat 10:43 Ay-Venüs görünümü, başarıya olan açlığımızın simgesidir. Ayrıca, yeteneklerimizi, farklılıklarımızı toplumsal arenada sergileyerek kendimizi en güçlü şekilde ifade edebilme dürtümüzün de işaretidir.

Saat 13:41 Ay-Jüpiter görünümü, dış baskıların, aşırı ihtirasların, bazen gereğinden fazla olan her şeyin bizi rahatsız etmesine yol açabilir. Dilediğimiz gibi davranmaktan yanayız. Sınırlar çizilmesinden hoşlanmıyoruz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 01:06 Ay-Pluto olumlu görünüm etkisi altında Pazar gününe adım atıyoruz. Bu enerji, hayatı derinlikli analiz etmemiz, anlayışlı bir bakış açısıyla ele almanızı sağlar. Bir yolculuğun planlanmasında, bir görüşmenin yapılmasında, yararlı işlere yönelmemizde destekleyicidir.

Saat 10:43 Ay-Venüs görünümü, insanları mıknatıs gibi kendi yönümüze çevirebiliriz. Kendimize ait olan her şeyi tutkuyla sarıp sarmalarız.  İşimizde, her türlü uğraşımızda kendimizi ispat yoluna gidebiliriz. Ben buradayım diyerek, varlığımızı kabul ettirebiliriz.

Saat 13:41 Ay-Jüpiter görünümü, belli bir sınır içinde, kendi görüşlerimiz çerçevesinde durumları ele almamıza yardımcıdır. Bize uymayan kişilere sabır göstermekten yana değiliz. -Ben buyum kardeşim, işinize geliyorsa, daha fazla da canımı sıkmanıza izin veremem diyerek tepkide bulunabiliriz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.