28 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

28 Ekim 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 28 Ekim  2015 burç yorumları…

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz hem maddi hem de manevi konular üzerinde sakinleştirici ve sabırlı düşünmenize yol açıcı Ay-Boğa burcu geçişiyle devam ediyor. Doğal olarak günlük aktivitede kendimize karşı dürüst olduğumuz gibi, başkalarını da yanıltmaktan hoşlanmayız.  Huzur duygumuz önemlidir.

Saat 06:16 Ay-Pluto güçlendirici görünümü, başarının ancak sabretmekle ve zaman faktörünü göz önüne alarak düşünmekle mümkün  olacağını söylüyor. Saygın, stil sahibi, zirvede olan kişilere gizli bir hayranlık duyarsınız. Bulunduğunuz konumda yükselmeyi hedeflersiniz. Hafife alınmaktan pek hoşlanmazsınız.

Saat 10:50 Ay-Jüpiter görünümü, paramıza sahip çıkmamızı ve buna uygun şekilde hareket etmemizi sağlayıcıdır. Detaylı düşünürüz, mantığımızı öne alırız ve işimize sahip çıkarız.

Saat 12:54 Ay- Chiron güçlendirici ve şifalı görünümü güç, huzur ve güven aşılayıcıdır. Kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında kıymetli bulduğunuz güzelliklere sahip olmak, zayıflıklarınızı yenmek istersiniz.

Saat 14:23 Ay-Venüs görünümü, iş hayatımızdaki ilişkiler ve kazancımızla alakalı konularda hesabi düşünmemizi sağlıyor. Nasıl bir ortamda çalışıyoruz, nasıl insanlarla beraberiz bunun üzerinde duracağız. Yaptığımız işe göre elde ettiğimiz kazancımız yeterli mi değil mi sorusuna cevap arayacağız.

Saat 18:21-29 Ekim saat:09:25 arasında etkili Ay-boşluk ilerleyişinde önümüze çıkabilecek bir yenilik, teklif veya öneriyi çok iyi analiz etmemiz lazım. Boşluk zamanlarında bir şeyi hemen kabul etmek pek uygun olmaz. Henüz olmamış, olgunlaşmamış demektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Çarşamba günümüz, burcunuzda ilerleyen sakin ve ılımlı Ay etkisi altında başlıyor. Kendimizden emin olmanın rahatlığını yaşayacağız.

Saat 06:16 Ay-Pluto destekleyici görünümü, yeni bir şeyler yapmak, var olanı sağlamlaştırmak, işler hale getirmek niyetinde olduğumuzu gösteriyor. Aklımızda ne varsa onun üzerinde odaklanabiliriz.

Saat 10:50 Ay-Jüpiter görünümü, umut verici, şüphelerimizden arındırıcı, sevdiklerimizden destek görmemizi sağlayıcıdır. Huzursuzluklar geride kalır. Moralimiz yükselir, dinleniriz, rahatlarız.

Saat 12:54 Ay- Chiron olumlu görünümü, arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef olarak belirlediğiniz her konuda sağlam ve sağlıklı kararlar almaktan yana olduğunuzun göstergesidir. Hangi ortamda bulunursanız bulunun, hem kendiniz hem de ailenizin geleceği adına düşünür ve iyilikleri gönülden yaparsınız.

Saat 14:23 Ay-Venüs görünüm etkisi altında, sağlamlıktan yanayız. Aşk hayatımızdan kişisel kararlarımıza kadar her konuda ince eleyip sık dokuyacağız. Huzur bulmak, güven duymak isteyeceğiz.

Saat 18:21-29 Ekim saat:09:25 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında, sizi ilgilendiren her konuda  hassasiyet içinde olmanız, durumlar kendi bakış çerçeveniz doğrultusunda ele almanız ancak arzu ettiğiniz şekilde hareket edememenin gerilimi duymanız mümkündür. Burada dikkat edilecek nokta, akışa ayak uydurmak ve kendinizi zorlamamaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Çarşamba günümüz Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, davranışlarımızı otomatik olarak sakinleştiriyor, sevgi ve güvence duygusuna önem vermemizi sağlıyor. Baktığımız, dokunduğumuz, içinde yer aldığımız her ortamda sağlamlık ve uzun ömürlülük istiyoruz. İstiyoruz ki, kafamızda soru işaretleri kalmasın ve istikrarlı ilerlememiz mümkün olsun.

Saat 06:16 Ay-Pluto destekleyici görünümü,  bir takım sorunları aşabilmek için,  sabırlı olmanın ne kadar önemli olduğunu işaret ediyor.

Saat 10:50 Ay-Jüpiter görünümü, huzura olan ihtiyacımızı kendi başımıza veya ailemizle ilişkimizde, evimiz içinde yaşama arzumuzun göstergesidir. Bu saatlerde karmaşık hiçbir şeyi istemeyiz. Endişelerden kurtulmayı arzularız. Hayatı sevmek, güzelliklere kavuşmak arzumuz yükselir.

Saat 12:54 Ay- Chiron görünümü, ailenizle olan ilişkinizi ve toplumsal hayatınızdaki yerinizi göz önüne alarak hareket etmenizi destekliyor. Kimseye belli etmesiniz de, siz paranın birçok zayıflıkları örtücü etkisinin farkındasınız. Onun içindir ki, artık aza kanaat etmek yerine, büyük oynamak istiyorsunuz. Tabii ki, bunun için en doğru kararı vermekten yanasınız.

Saat 14:23 Ay-Venüs görünümünde, iç huzurumuzu önemseyeceğiz. Özellikle ilişkimiz, ailemiz ve yuvamızla alakalı konularda eleştirilmekten ve huzurumuzun kaçırılmasından hoşlanmayacağız.

Saat 18:21-29 Ekim saat:09:25 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında, içinden çıkamadığımız bir durumu zorlamak yerine, bu saatlerde kendi akışına bırakmak ve sakin bir şekilde düşünmek, iç sesimize kulak vermek gayet yararlıdır. Böylece hem kendinizi üzmemiş hem de yormamış olursunuz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni gün Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında Çarşamba günümüz başlıyor. Arkadaşlık ve eş ilişkilerinde sıcaklık, besleyicilik, koruyuculuk sizin için gayet değerlidir.

Saat 06:16 Ay-Pluto güçlü görünümü, bizi ideallerimizi gerçekleştirmeye teşvik ederken, güvenilir bir ilişkinin hayatımızdaki önemini belirliyor. Bir dönüşüm devresindeyiz. Ya, tümüyle her şeyi düzenleyeceğiz veya düzeltemediklerimizi tespit edip gerçekçi bir şekilde yolumuzu çizeceğiz.

Saat 10:50 Ay-Jüpiter görünümü, bizi huzurlu kılabilecek paylaşımların, bağlantıların işaretçisidir. Hem yakın çevremizde bulunan kişilerle hem yeni dostlarımızla paylaşımda bulunabiliriz. Yolculuk, iş, eğitim, sağlıkla alakalı konularda endişelerimiz azalır.

Saat 12:54 Ay- Chiron görünümü, hem kendinize hem de başka insanlarla huzur dolu etkileşimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Hayata dair olumlu dileklerde bulunabilirsiniz. Birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmeye özen göstereceğiniz bugün, sizin arzunuz herkesin yararına olacak şekilde düşünmesi ve hareket edilmesidir.

Saat 14:23 Ay-Venüs görünümünde, ileriye dönük olarak düşündüğümüz her konuda sağlamlık, maddi ve manevi anlamda güvenlik arzusuyla hareket edeceğiz. İlişkilerimizde de, bu olgulara önem vereceğiz.

Saat 18:21-29 Ekim saat:09:25 arasında Ay-boşluk etkisi altında, bilinçli şekilde hareket edeceğiz. Huzurumuzu her şeyin üzerinde göreceğiz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Çarşamba günümüz, Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, alıştığınız ve bildiğiniz her şeyin sizin için önemli olduğunun göstergesidir.

Saat 06:16 Ay-Pluto görünümü, ihtiyaçlarımızın, arzularımızın elde edilmesi adına bizi baskı altına alacak ve bize, -İstiyorsan, o zaman kalk ve gerekeni yap diyecektir.

Saat 10:50 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatımız ve maddi konulardaki işlerimizi başarılı, verimli bir şekilde yoluna koymak isteriz. Eğer gün içinde bunları hallettiysek, akşam saatlerinde huzur duyarız. Bazılarımız internet üzerinden çevrimiçi olarak ödemelerini yapabilirler. Bütçemizi ayarlarız veya nerelere ne vereceğiz, bunları gözden geçiririz.

Saat 12:54 Ay- Chiron şifalı görünümü, özel hayatınızla ilgili konular üzerinde düşünmenizi sağlıyor. Eğer hayat, umduğunuz gibi geçmiyorsa, hala bir şeyleri kafanızın içinde tam olarak oturtamıyorsak bu biraz da bizim ürkekliğimizden kaynaklanabilir. O zaman ciddi anlamda kendimizi gözden geçirelim.

Saat 14:23 Ay-Venüs görünüm etkisi altında, iş ve toplumsal alandaki ilişkilerimizde  maddi ve manevi anlamda tatmin olma arzumuz yoğun olacak. Yaptığımız iş ile kazandığımız paranın tatmin edici olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ilişkilerimizde seçici davranacağız.

Saat 18:21-29 Ekim saat:09:25 arasında Ay-boşluk etkisi altında, etrafınızda gelişen olayları rahatsız edici yönleriyle  ele almak mümkündür. Yani bardağın hep boş tarafı görüldüğü için keyif duymak neredeyse zordur. Benim bu zaman diliminde size tavsiyem,  ne olursa olsun sağduyulu davranmanız, olayları kendi akışına bırakarak zorlamamanızdır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında Çarşamba günümüz başlıyor. Bu olumlu ışık sayesinde, kararlı olduğunuz konularda kimseye taviz vermeden ilerleme arzunuz yoğundur. Problemlerle karşılaşsanız dahi bunları mantıklı ve sakin bir biçimde ele alarak çözüme kavuşturabilir, karmaşık ve hiçbir işe yaramayan şeyleri ayıklayarak sağlam bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Saat 06:16 Ay-Pluto görünümü, kendimizi her anlamda derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlıyor. Nerdeyiz ve ne yöne gitmek niyetindeyiz. Elimizde olanlar nedir ve bunlarla yetinmek mümkün müdür. Bunları gözden geçireceğiz.

Saat 10:50 Ay-Jüpiter görünümü, yaşamı ele alış biçiminize uygun şekilde huzurlu bir akşamın işaretçisidir. Detaylar içinde bütünü kaçırmadan, güzellikleri, sağlıklı olanı kucaklamanızda yardımcıdır.

Saat 12:54 Ay- Chiron destekleyici görünüm etkisinde, yaşınızdan olgun tavırlarınızla dikkat çekersiniz.  Kendinizin farkına varmanız ve neler yapmanız gerektiğini bilerek eylemlerde bulunmanız kolay olabilir. Kişisel görünümünüze son derece önem verebilir, üstünüze giydiğiniz her şeyi itinayla seçebilirsiniz. Görüştüğünüz insanların sizin ağzınızdan çıkan her sözü dikkatle dinlediklerini fark edebilirsiniz.

Saat 14:23 Ay-Venüs görünüm etkisi altında, maddi ve manevi anlamda sağlam kararlar vermeye çalışacağız. Özellikle ilişki meselelerinde bunu çok fazla önemseyeceğiz.

Saat 18:21-29 Ekim saat:09:25 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında durumunuzu sakin bir biçimde ele alınız. Bir şeyleri düzenlerim umuduyla olayların üstüne gitmek risk almak demektir. Özellikle boşluk etkisi altında verilen kararlar daha sonra tekrar düşünülmeyi gerektirir. Oysaki kendinizi rahatlatıcı olan yöntemleri denemek faydalı olacaktır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Çarşamba günümüz, Boğa burcunda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji sevdiklerinizden uzakta olmanın, onlardan ayrı durmanın veya onları kaybetmiş olmanın zorluklarını yüreğinizde hissetmeniz demektir.

Saat 06:16 Ay-Pluto arasındaki güçlendirici görünüm, şöyle bir iç dünyamızda hesaplaşmalarda bulunmamızı, hani benzetme yerindeyse, sapla samanı birbirinden ayırmamızı sağlıyor.

Saat 10:50 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve manevi anlamda hayatımızı garanti altına almak isteriz. Huzurlu ve güvenli olmak isteriz. Borcumuz olmasın, kenarda paramız olsun ve kimseye muhtaç olmayalım.

Saat 12:54 Ay- Chiron olumlu görünümü, sizi yakından ilgilendiren, uzun süredir aklınızı meşgul eden konular üzerinde moralinizi yükselticidir. Hedefiniz büyük bunu biliyoruz. Yorulmamak için gücünüzü en iyi şekilde toplamalısınız. Kaçış göstermeden ve asla bıkmadan hedefleriniz yönünde düşününüz. Eğer bir yola adım atacaksanız, yeni bir yaşam kurmak istiyorsanız, tutarlı olmak şarttır. Bunları en ince ayrıntısına kadar hesaplayınız. Sonrası kendiliğinden gelecektir. Karmaşık yolları değil, güvenli olanları tercih etmeyi sakın unutmayınız.

Saat 14:23 Ay-Venüs görünümünde, kendimizi garanti altına alacağımız şekilde hareket etmek ve güvende olmak isteyeceğiz. Eğer ilişki meselelerinde veya bazı konularda kafamızın içindeki sorular cevapsız kalıyorsa, hangi konuda olursa olsun karar vermekten kaçınacağız. Önce onların çözüme kavuşması gerektiğini düşüneceğiz.

Saat 18:21-29 Ekim saat:09:25 arasında etkili Ay-Boşluk ilerleyişiyle başlıyor. Bu süre içinde kişi, güvenliğini, geleceğini sorgulama gereği duyabilir. Ancak bu saatlerde verilecek bir karar daha sonra pişmanlık uyandırabilir. Sakin ve kendi akışı içinde durumları ele almak yararlıdır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Çarşamba günümüz Boğa burcunda ilerleyen, sakin ve kararlı şekilde düşünmemizi sağlayan Ay etkisi altında başlıyor. Huzur ve güven olguları, özellikle ilişkilerde son derece kıymetleniyor.

Saat 06:16 Ay-Pluto görünümünde,  kendimize önem vereceğiz. İlişkinin hayatımızdaki anlamını, gerçek sevginin paha biçilmez kıymetini ve aşkın insanı dönüştürme gücünü yüreğimizin derinliklerinde hissedeceğiz.

Saat 10:50 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkimizde güven, sadakat, huzur olguları bizim için kıymetli olduğunun işaretçisidir. Hem bugünümüz hem de ilerisi adına düşündüğümüzde bunu bize yaşatabilecek bir partnerin ve beraberliğin özlemi içinde, seçimlerimizi gözden geçireceğiz.

Saat 12:54 Ay- Chiron olumlu yansıması, ilişkinizle alakalı problemlerin düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi anlamında şifalıdır. Zaten Ay-Boğa burcu geçişlerinde huzur ve güvenlik olgusu son derece önemlidir. Eğer problem varsa ortaklaşa çözümlenmelidir. İlişkiniz yoksa kendinize şöyle bir dışarıdan bakmanız faydalı olur. Güvenliğiniz, maddi konular, çevre değişimi, iş girişimleri yine ön planda olacak.

Saat 14:23 Ay-Venüs görünümünde, geleceğe dönük düşündüğümüz için, hem özel ilişkimizde hem de tercihlerimizde maddi ve manevi yönden tatmin olmak istiyoruz. Birlikte olduğumuz veya olacağımız kişinin bizimle aynı doğrultuda düşünmesi ve hareket etmesinden yanayız. Ayrılık, gayrılık olsun istemeyeceğiz.

Saat 18:21-29 Ekim saat:09:25 arasında Ay-boşluk etkisi altında bir şeyleri anlamak pek kolay değildir. Genellikle sağlamlık, kalıcılık gerektiren doğru kararlar almak güç olabilir. Onun içindir ki, sert çıkışlarda bulunmamalı,  kendinize yüklenmemelisiniz. Keskin sirke küpüne zarar misali, sakin olmakta fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Çarşamba günümüz Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. İhtiyacımız olan huzur ve güvenlik duygusunu dışarıda aramak yerine kendi içimizde oluşturmanın önemine işaret ediyor.

Saat 06:16 Ay-Pluto görünümü,  çalışma hayatımız ve mali konular üzerinde derinlikli düşünmemizi sağlıyor. Hem huzur, güvenlik, rahatlık arayışındayız hem de ileriyi görmek istiyoruz. Ayaklarımızın yere sağlam basmasından yanayız.

Saat 10:50 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve manevi anlamda güvende olmak arzumuzu işaret ediyor. Sağlıklı bir hayat sürmek, kazanmak, ilerlemekten yanayız. Bunun için ne yapmamız gerekiyor, bunlar üzerinde duracağız.

Saat 12:54 Ay- Chiron olumlu görünümü huzur, emniyet ve güven olgularını baş tacımız yapıyor. Mantığınızı daha fazla ön planda tutarak, şikayetçi olduğunuz konular üzerinde düşünebilirsiniz ve güvencenizi önemseyebilirsiniz.

Saat 14:23 Ay-Venüs görünüm etkisi altında, iş hayatımızla ilgili konularda maddi ve manevi şekilde tatmin olmak isteyeceğiz. Güven içinde olmak, rahat etmekten yanayız. Eğer işimiz bize bunu sağlamıyorsa veya özel ilişkimizde bir sorun varsa, bunun çözümlenmesi gerektiğini düşüneceğiz.

Saat 18:21-29 Ekim saat:09:25 arasında Ay-boşluk etkisi altında çabuk karar vermeyelim. Kişisel bakımınız, sağlığınız, iç huzurunuz için gerekli olan aktivitelere yönelmekte yarar var. Pozitif düşünmenizi, rahatlamanızı, kendinizle barışmanızı sağlayan ne varsa ona yönelin. Dünyanın tasası bitmez. Ancak insan kendine özen göstermeyi de bilmelidir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz, Boğa burcunda ilerleyen Ay ışığının rahatlatıcı yansımaları altında başlıyor. Kendimizle hayatla barışığız. Karmaşa, zorluklar, tuhaflıklar bizden uzak olsun istiyoruz.

Saat 06:16 Ay-Pluto görünümü, güçlendirici, güven hissi verici ve tutkularımızı kuvvetlendirici bir etki yaratıyor. Aşkta, çocuklarımızla olan ilişkimizde, içinden çıkamadığımız her meselede ipi elinden tutan tarafız.

Saat 10:50 Ay-Jüpiter görünümü, huzurlandırıcı bir enerjidir. Aşk hayatınız başta olmak üzere, yaşamınızı gözden geçirdiğinizde olumlu düşünürsünüz. Bazı pürüzlerin, zorlukların aşılacağına dair inancınız yükselir.

Saat 12:54 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünümü, hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak.

Saat 14:23 Ay-Venüs görünüm etkisi altında, hayatın genelinde değerlerimize fazlasıyla sahip çıkacağız. Bu her anlamda olabilir. Yeter ki, maddi ve manevi yönden huzur versin, güven getirsin. Bunları çok önemseyeceğiz. Ayrıca ilişkilerimizde, başkalarıyla olan her türlü bağlantıda sağlamlığı öne alarak hareket edeceğiz.

Saat 18:21-29 Ekim saat:09:25 arasında etkili olacak Ay-Boşluk etkisi altında, soğukkanlı olmak, keskin kararlardan uzak durmak yararlıdır. Huzurunuzu önemseyiniz. Karışık, can sıkıcı veya kafa kurcalayıcı olan meselelerden uzak durmaya çalışın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar yeni gün, kararlılık etkisi veren Boğa burcunun güçlü ışığı altında başlıyor. Ailemiz başta olmak üzere iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde de sağlam ve istikrarlı şekilde ilerlememiz adına bize güç katıyor.

Saat 06:16 Ay-Pluto görünümü,  her durumu derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlayacak. Kafamızın içindekileri uygulamak için tüm ihtimallerin ele alınması gerekiyor.

Saat 10:50 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz ve ailemizle ilgili meseleleri maddi-manevi anlamda gözden geçirmenizi sağlayıcıdır. Sizin arzunuz, yarınlarınızı garanti altına almaktır. Her konuda güven ve huzur ilkelerini gözetirsiniz.

Saat 12:54 Ay- Chiron olumlu görünümü,  yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların gündeme gelmesini sağlayıcıdır. Hayata bakış açımız çok önemli. Bazen en sevdiğimiz şeylerden vazgeçebiliyoruz. Kimi zaman da tutunuyoruz bir şeylere. Burada önemli olan bizim kendimize verdiğimiz değer. Çünkü biz yoksak, hiçbir sorunun bir anlamı kalmıyor.

Saat 14:23 Ay-Venüs görünüm etkisinde, gerçek anlamda huzurlu olmaktan yanayız. Hiçbir soru işaretiyle hareket etmemiz, karar vermemiz mümkün değil. Hem maddi hem manevi anlamda uzun ömürlü ve temeli sağlam olan bir yaşam sürmek isteyeceğiz. Karşımıza çıkabilecek kişileri veya durumları da bu kriterler çerçevesinde ele alacağız.

Saat 18:21-29 Ekim saat:09:25 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında, ani karar değişikliklerinde bulunmak ne kadar yanlışsa,  baskılar  altında aceleyle  kararlar alıp uygulamaya kalkışmak da o denli yanlıştır. Evimiz sınırları içinde ve gönül dünyamızda huzuru önemseyelim. Hiç kimsenin ve hiç bir şeyin kafamıza takılıp bizi rahatsız etmesine elden geldiğince izin vermeyelim.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar yeni günümüz iç huzuru, güvence, hoşluk, güzellikler içinde başlıyor. Ay-Boğa burcunda ilerlerken duyguların ruhumuzda çiçek açmasını sağlıyor. Huzurun önemi gayet açıktır. Etrafımızda bulunan kişilerle her türlü irtibatımızda güven olgusunu ön planda tutacağız.

Saat 06:16 Ay-Pluto görünümü,  bize güç kazandırıyor, kendimize ve hayata inanmamızı sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda rahatlatıyor. Kendimize güvenimiz yükselişte. Bu yükseliş, her problemi çözebilmemizde bize destek oluyor.

Saat 10:50 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkide mükemmeli arzularsınız. Detaylara bilhassa önem verirsiniz. Partnerinizin size karşı daha anlayışlı, eleştiriden uzak davranması gönlünüzü huzurlu kılar. Eğer yalnızsanız merak etmeyiniz. Jüpiter-Başak burcu sürecinde çok daha mantıklı seçimlerde bulunabilirsiniz.

Saat 12:54 Ay-Chiron arasındaki huzur ve güven verici olumlu görünüm, duygu dünyanızla alakalı konularda ise, inişli çıkışlı olan hislerinizi belirli bir noktaya odaklayarak mantıklı kararlar vermeniz mümkündür. İletişim anlamında en iyi kontak kuracağınız alan, yakın çevre ilişkileridir. Hiç kimsenin huzuru kaçırması mümkün olmaz.

Saat 14:23 Ay-Venüs görünümü, sağlam, köklü, umut verici ve maddi-manevi anlamda güven içinde olmamızı sağlayıcı tarzda ilişkilerimizi ele alacağız. Özellikle karşımıza biri çıktığında veya mevcut ilişkimizde seçici ve özenli düşünerek karar vermeye özen göstereceğiz.

Saat 18:21-29 Ekim saat:09:25 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında, maddi ve manevi anlamda huzurumuz, güvencemiz başımız tacı olacaktır. Bu kısa süre içinde,  etrafımızda olan bitene ve içinde bulunduğumuz duruma bir bakalım. İnatçı davranmayalım. Güvencemizi önemseyelim. Bir şeyleri kafamıza takıp,  altında bir şey aramayalım. Ancak bastığımız yeri de bilelim.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.