28 Ağustos 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

28 Ağustos 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 28 Ağustos  2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar,  Cuma günümüz Ay-Kova burcu geçişiyle başlıyor ve günün tümünde etkili olacak enerjiler, özgürlük ihtiyacımızın yükselişini gösteriyor. Saat 07:24 Ay-Mars karşıtlığı, partnerinizle ortak noktalar üzerinde buluşmak, birlikte keşif yapmak, bilinmeyenleri araştırmanın, hedeflerinizi gözden geçirmenin simgesidir.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı hem kişisel hem de toplumsal ilişkilerin önemini vurguluyor. Arkadaşlarımızın bizi takdir etmesini, sevgilimizin bizi yüceltmesini istiyoruz. Toplumla birebir ilişkilerde demokratik davranırken, aşk hayatımızla ilgili meselelerde hükümran tavırlar gösterebiliriz.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, sürpriz güzelliklere açık olduğunuzu gösteriyor. Keşke her şey,  tam da düşündüğüm gibi olsa diye içinizden geçireceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar,  gün boyu Ay-Kova burcu geçişi etkileri altındayız. Size karşıymış gibi hareket eden veya sizden farklı düşündüğünü belli etmeye çalışan partnerinizle anlaşmanın yolu, öncelikle işbirliğine açık olmanızdan geçiyor. Saat 07:24 Ay-Mars karşıtlığı, ilişki konusunu yine gündem maddemiz haline getiriyor. Partneriniz eşitliğe inanmayan ve sadece kendi isteklerini öne sürmekten hoşlanan bir yapıdaysa doğaldır ki gün içinde birçok kereler karşı karşıya gelebilirsiniz. Hatta bazen incir çekirdeğini bile doldurmayan mevzular üzerinde dakikalarca konuşabilirsiniz. O an sizi birileri uzaktan izlese, bu çift nasıl da bir arada yaşıyor diyebilirler. Ancak işin bir de güzel tarafı vardır. Farklılıkların büyüsü.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı iş hayatınızla ilgili konularda demokratik davranmanın önemini işaret ediyor. İlişkilerinizde herkesin yararına olacak şekilde düşünürseniz hiçbir sorun çıkmayacaktır. Ancak sevgi çerçevesinde hareket edilmezse, ev içinde huzursuzluk yaşanması mümkündür.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, sizi stres altına alan her şeyden kaçıp kurtulmak ve rahatlamak arzunuzu işaret ediyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, gün boyu Kova burcunda ilerleyecek Ay, potansiyel gücümüzü, farklılıklarımızı kolayca ortaya koymamızı sağladığı gibi, aşkı özgürce yaşamak, günü hoş bir şekilde geçirmek ihtiyacımızı da  yükselticidir.

Saat 07:24 Ay-Mars karşıtlığı, arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yazışmak, konuşmak  kişiyi size kendinizi iyi hissettirebilir. Anne-Baba İkizler günlük aktivitede çocuklarıyla ilgilenmek, ihtiyaçlarında yanlarında olmak, destek vermekten zevk alabilirler.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı yakın veya uzak çevremizle alakalı ilişkilerimizde yaşanması muhtemel gelişmelerin işaretçisidir. Bir yandan dost canlısı ve paylaşımcı hareket ederiz. Diğer yandan ilgi uyandırmayı, beğenilmeyi, takdir edilmeyi bekleriz. Yolculuk, üyelik işlemleri, faaliyetlerde bulunmak adına bir araya gelme şeklinde gelişmeler yaşanabilir.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeniliklere, güzel sürprizlere duyduğunuz arzunun işaretçisidir. Bağımsız olmak  isteyen birey, kendini ve sevdiklerini mutlu edebilecek gelişmelere bir hayli heveslidir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Cuma günümüz Ay-Kova burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji,  yeteneklerinizi geliştirme arzunuzu gösteriyor. Mantıklı hareket edebilir, sorumluluklarınıza sahip çıkabilirsiniz. İyi biliyoruz ki bir Yengeç  güven içinde benzetme yerindeyse güvenli limanında yaşamaktan hoşlanır. Ancak eğer bir amacı, hedefi varsa bunu gerçekleştirmeye karar vermişse onu yolundan kimse döndüremez.

Saat 07:24 Ay-Mars karşıtlığı, kabul etmek zorunda olduklarınızdan ziyade, sizin için en yararlı en doğru olanını seçme istekliliğinizin göstergesi.  Birilerinin ne dediğinden ziyade, ne düşündüğünüz veya neyi istediğiniz çok daha önemlidir. İpleri teslim etmeye niyetiniz yoktur.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı çıkarlarımızı zora sokabilecek ve ilişkilerimizi bozabilecek durumları işaret etmektedir. Bu durumda anlayış göstermemiz mümkün olmayabilir. Hem biz hem de başkaları arasında soğukluk yaşanabilir. Elden geldiğince bilinçli olalım.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, eğer bazı durumlar istediğiniz gibi gelişmezse, aradığımızı bulamazsak,  –Ne biçim iş, nasıl bir haksızlıktır bu diyerek isyan ederiz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar,   Cuma gününe Ay-Kova burcu etkisi altında devam ediyoruz.  Gündelik hayatın içinde sağlık başta olmak üzere zorunluluklarımız konusunda değişimde bulunma arzumuz ön plandadır.

Saat 07:24 Ay-Mars görünümü stres yaratabilir.  Ancak bu stres kişiyi olumlu yönde itekleyici de  olabilir. Çünkü engeller,  kişiyi hırslandırır  ve yeniliklerde bulunmaya sevkeder.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı bir yandan partnerimizle ortak hareket etmeye çalışırken, diğer yandan ilişkide tüm kontrolü elimizde tutmaktan yana olduğumuzu gösteriyor. Bu durum aranızda tatlı-sert tarzda itişmelere neden olabilir. Ancak akıllıca bir düzenlemede bulunulursa, ılımlı hareket edilirse problemler çözülür.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, umutlu düşünmeye çalıştığınızı ancak bir taraftan da,  bazı meselelerin sizi kaygılandırdığını gösterir. Hatta içinizden -Aman gözünü seveyim, huzurumu kaçıracak hiçbir şeye tahammülüm yok diye düşünebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar,   Cuma gününün tümünde etkili olacak Ay-Kova burcu geçişi ve diğer önemli üç  görünüm,  maddi dünyanın karmaşası, zorunlulukları ile sınırlanmak yerine, ruhunuzun özgür tarafını ortaya çıkarmakla kendinizi daha iyi hissedeceğinizin garantisi gibidir.

Saat 07:24 Ay-Mars görünümü altında, daha iyi imkanlara sahip bir iş sahibi olmayı düşünebilirsiniz. Zihniniz bugün fazlasıyla işlektir. Özellikle parasal konularda yaratıcı düşünebilirsiniz.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı belirsizliklerin, haksızlıkların, bencil düşünen kişilerin yarattığı baskıların sizi bir hayli rahatsız ettiğini gösteriyor. Siz ayrımcılığa karşısınız. İnsan ilişkilerinde haklı ile haksızın, doğru ile yanlışın belirlenmesini istiyorsunuz. İster iş ister günlük yaşamınızda prensipleriniz doğrultusunda hareket etmekten yanasınız. Böyle davranmayan kişiler yüzünden bir hayli sıkılabilirsiniz.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeniliklerde bulunmak için sıkı çalışmanız gerektiğinin göstergesidir. Maddi konularda hızlı bir şekilde işlerinizi halletmek istersiniz. Problemleri sakince, herkesin yararı ancak çıkarlarınızın farkında olarak akıllıca çözmeye çalışınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler,  alışılmışın dışında  yaşama arzunuzu körükleyen Ay-Kova burcu etkisi altında  Cuma gününe başlamaktasınız. Özgürce yaşama arzumuz ve değişime olan ihtiyacımız gayet yüksek. Hayatınıza heyecan ve renk katabilecek, günü olumlu yönde geçirmenizi sağlayacak aktivitelere yönelebilirsiniz. Saat 07:24 Ay-Mars görünümü sosyal yaşamı canlandırıcı, hedeflerinizi tayin etme yönünde kararlılık sağlayıcıdır. Kişi özgürce kendini ortaya koymak, amacına ulaşmak ister.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı ilişkide bulunmak, bu amaçla haberleşmek, insanlarla tanışmak, bir araya gelmek arzunuzu işaret ediyor. Siz grup faaliyetlerinde ön sıralarda yer alabilecek bir kişisiniz. Yaratıcı tarzda ve tarafsız bir şekilde ilişki kurduğunuz için birçok kişi tarafından beğenilirsiniz.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, partnerinizle aranızdaki  buzların çözülmesini sağlar. İlişkiniz düzgün seyirde ilerliyorsa, minik tatsızlıklar kendiliğinden ortadan kalkar. Eğer sorun büyükse, her iki kişinin de birbirine karşı saygılı olmasında  fayda vardır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler,   Uranüs idaresinde ilerleyen Ay ve  günün tümünde etkili olan enerjiler, iletişim yeteneğinizin güçlenmesini, kariyer hayatınızdan aile yaşamınıza kadar her konuda kendinizi farklı ve özel biri olarak görme ihtiyacınızı  yükseltir.  Saat 07:24 Ay-Mars görünümü, birilerinin sizin üzerinizde baskı kurabileceğini düşünmenize  yol açtığından, bardağın dolu tarafını görmek istemezsiniz.   Ne olursa olsun amacınız, sadece ve sadece kendi istediğiniz şekilde günü değerlendirmektir. Belki de sırf bu yüzden kontrollü hareket edebilirsiniz.  İş konusunda büyük başarılara imza atmak istersiniz. Bunun nedeni, yükselişinizin diğer kişiler üzerindeki etkisini izlemektir.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı her Akrep için aynı olamaz. Kimileri işi gereği ailesinden uzakta yaşadığı için sıkıntı çekiyordur. Bazıları yuvasında aradığı huzuru ve mutluluğu bulamadığı için bunalıyordur. Bir kısmı türlü nedenler yüzünden kendini psikolojik olarak rahatsız hissediyordur. Hangisi olursa olsun, bu etki altında aykırı düşünmek, hareket etmek mümkündür. Daha fazla huzursuz olmamak için, hepimizin sakin olması gerekiyor.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yuvanızdaki hareketliliğin, ailenizle paylaşımın veya bazı konularda onlardan farklı düşündüğünüzü ifade etmeniz anlamındadır. Kimsenin size ait meseleler üzerinde hak iddia etmesine izin vermezsiniz. Şu aralar durumları hassas bir şekilde ele alabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, Cuma gününe Ay-Kova burcu enerjisinin farklı yönlerimizi açığa çıkarıcı etkisi altında başlamaktayız. Umutla güne  adım atmak istiyoruz. Hepimiz olumlu değişimlere açız. İşte bugünkü Kova burcu geçişi ve diğer görünümler,  bu isteğimizi onaylıyor gibi.  Saat 07:24 Erkek ve Kadın ilkesinin astrolojik temsilcisi Ay ve Mars karşı karşıya geliyor. Yeni bir aşk, belki şaşırtıcı bir gelişme karşısında bir andan günün seyri değişebilir.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı ilişkideki paylaşım ilkesinin bozulmasına sebep olabilir. Siz yaşadığınız beraberliğin niteliğini herkesten daha iyi bilirsiniz. O zaman tekrar durumları bir gözden geçiriniz. Sadece partnerinizle alakalı değil, çevreniz ve toplumla alakalı konularda da, isyankar tavırlar içinde olmayınız. Meseleleri mantıklı bir şekilde ele alınız.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, sürpriz bir güzel haber, aşkla sarmaş dolaş olma, yeni bir sayfa açabilme arzumuzu, heyecanımızı işaret ediyor.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar,  Cuma günümüz  Ay-Kova burcu geçişi etkinliğinde geçecek. Saat 07:24 Ay-Mars görünümü devreye girdiğinde ve sizi rahatsız eden durumlarla karşılaştığınızda önce mantık süzgecinden olayları geçirerek ele almaya çalışınız. Çünkü bu hem sinirlerinizi rahatlatır hem de gereksiz yere olayların büyümesini önler. Ayrıca şunu da belirteyim ki, bugün umutlarımız arzularımızın temelinde para son derece önemli hale gelir.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı çıkarlarımıza, görüşlerimize, bildiklerimize ters düşen kişilere karşı kızgın davranabiliriz veyahut onları yok sayabiliriz. Ben böyle düşünüyorum, işinize gelirse diyerek kestirip atabiliriz. Eğer böyle davranmak zarar görmemize yol açacaksa tabii ki dikkatli olmamızda yarar var.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, hem maddi hem ailevi konularda yeni bir şeyler yaşama, oluşturma arzumuzun işaretçisidir. Niyetimiz ve dileğimiz her ne ise onunla karşılaşmak isteriz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, gün boyu burcunuzda ilerleyecek Ay, dünyaya farklı bir gözlükle bakma arzunuzun simgesidir. Bu farklılık giyiminizden tavırlarınıza kadar yansır. Saat 07:24 Ay-Mars görünümü altında, her zaman izlediğiniz yolun tam tersine gitmek, beklenmedik tepkilerde bulunmak insanları şaşırtmak sizi keyiflendirir. Tek isteğiniz birileri tarafından kontrol altına alınmamaktır.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı tabii ki ilişki anlamında karşı tarafın görüşlerini almamız yönünde bir uyarıdır. Ancak bu uyarının partneriniz tarafından da kabul edilmesi gerekir. Biz anlayış gösterirken o, kendi dediğim doğru diyerek inatlaşırsa, bu duruma katlanmamız pek mümkün değildir. Bu yüzden de aramızda istenmeyen zıtlaşmalar meydana gelebilir.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, duygularımızı dışarıya kendimizden emin bir şekilde ifade ederiz. Yeniliklere açığızdır. Özgürlüğümüzü hiçbir şeye değişmeyiz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar güne, Ay-Kova burcu etkisi altında adım atmaktayız. Her şey olağan gibi dursa da sizler her an şaşırtıcı bir şeyler olabilir diye tetiktesinizdir.  Saat 07:24 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında,  hayatımıza hükmeden her ne varsa,   onun sizi daha fazla  etki altına almasına izin vermek istemezsiniz.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı toplumsal haklarımız, dostluk ve özel ilişkilerimiz anlamında benzetme yerindeyse aslan kesildiğimizi gösteriyor. Kimsenin kimse üzerinde baskın olmasını istemiyoruz. Belki çok ortalarda görünmüyoruz diye düşünebilirler. Ancak biz nerde nasıl davranmamız gerektiğinin farkındayız. Susuyorsak bunun bir sebebi var.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bizi kıskaç altına alabilecek her şeye öfkeleniriz. Her alanda yenilik arzularız ve özgür olmak isteriz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.