27 Temmuz burç yorumları

Bakalım bugün burcunuza göre sizi ne gibi sürprizler bekliyor? İşte 27 Temmuz burç yorumları

27 Temmuz burç yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KOÇ
Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal heyecanlarınız ön planda olacak. İçgüdülerinizle hareket etmek isteyebilirsiniz. Bugün, yoğun duygular içindesiniz ve isteklerinizin planladığınız gibi yürümesini arzuluyorsunuz. İçsel sıkıntılarınızın sizi esir etmesine izin vermemelisiniz. Olaylara değişik bir yorum getireceksiniz.

BOĞA
Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz. Eski deneyimlerinizden yola çıkarak, olayların köküne mantıklı bir şekilde yaklaşacaksınız. Daha iyi olanaklara sahip olmanız için gerekli donanıma sahipsiniz. Bugün, istekleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz.

İKİZLER
Arkadaşlarınızın iş kapasitesi sizin için büyük önem teşkil ediyor. Bugün, kariyerinize katkı sağlayacağınız bazı kişilerle, iletişim içinde olacaksınız. Sağlam ve güvenilir dostlarınız sayesinde, bazı problemlerinizin üstesinden geleceksiniz. Hedeflerinizi belirgin bir şekilde ortaya koymanız, sakin yapınızı zorlayıcı davranışlar içine sürükleyebilir.

YENGEÇ
Ay tepe evinizde ilerliyor. Tepkileriniz ortada ve hedeflerinizde ani değişimler yaşamanız mümkün. Bugün birlikte iş yaptığınız kişilerle aranızda coşkulu fakat bir o kadar gergin anlar yaşayabilirsiniz. Fikir çatışmaları yaşamaktan sakınmalı ve bu geçici durum için, kendinizi zorlamamalısınız. Israrcı olmak size çok şey kaybettirebilir.

ASLAN
Yoğun enerji birikimi içindesiniz. Güneş burcunuzda ilerlediği için, içsel güveniniz oldukça yüksek seyrediyor. Merkür’ün burcunuzdaki ters hareketini unutmamalısınız. Bugün düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Israrcı davranışlarınızın size kaybettirme riski olacağını hatırlatmalıyız. Yaşam felsefeniz sürekli değişiyor.

BAŞAK
Kendi düşünceleriniz doğrultusunda yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen, bugün Venüs’ün burcunuzda ilerlemesi, aşk yaşantınızla ilgili güzel değişimleri de beraberinde getiriyor. Partnerinizle kişisel duygularınızı paylaşacak ve birlikte derin bir odaklaşma içinde olacaksınız. Onun tarafından fikirlerinizin rağbet görmesi sizin için çok önemli.

TERAZİ
Ay kombinasyon burcunuz Koç’ta ilerlemekte ve kişisel ilişkilerinizi olumlu etkilemektedir. Duygusal olaylarınızda enerjik ve hareketli günler sizi bekliyor. Partnerinizle birlikte ortak aktivitelere katılacaksınız. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Başak’ta yer alması, sizin duygusal konulara daha detaycı bir bakış açısı getirmenize neden oluyor.

AKREP
Tepe evinizde ilerleyen Satürn ve Güneş ‘in olumlu katkılarını her geçen gün, hissetmeye başlayacaksınız. Daha hırslı ve sorumluluk duygunuzun daha yoğun olduğunu göreceksiniz. Kariyerinizle ilgili düşüncelerinizi gerçekleştirmenin zamanı. Taviz vermek istemiyor olmanız, sizi daha güçlü kılacaktır.

YAY
Kombinasyon burcunuz Aslan’daki güçlü gezegenlerden olumlu ve destekleyici etkiler alıyorsunuz. Dostlarınıza bakış açınızda farklılıklar olabilir. Zamanınızı en iyi şekilde kullanmak için kişiselliğinizi güçlü pozisyonlarda denemek isteyebilirsiniz. Kararlı davranışlarınız, size ses getirecek.

OĞLAK
Ortak burcunuz Başak’ta ilerleyen Venüs, sezgisel yeteneklerinizi olumlu bir şekilde kullanmanıza neden oluyor. Sevdiğiniz kişilerden beklediğiniz haberlerin gecikmesi, canınızı sıkabilir. Merkür’ün ters hareketi yatırım konusunda içsel sesinizi dinlemeli, fakat başlangıçlar yapmak için acele etmemenizi öneriyor.

KOVA 
Kendinize yatırım yapmak isteyecek ve bazı konularda hassas davranacaksınız. Bugün, birçok değişik teklifler karşısında bocalamanız mümkün. Kendinizi aşacak konuların size sağlayacağı amaçları belirlemeli ve olayları kendi düşünceleriniz doğrultusunda yönlendirmelisiniz. Sosyal ilişkilerinizin size sağladığı avantajları kullanmalısınız.

BALIK
Bugün olayların üstesinden gelebilme mücadelesi vereceksiniz. Yaşantınızda hızlı gelişen olaylara karşı hedeflerinizde sapmalar görülebilir. Maddi konularda güven arayışı içindesiniz. Bugün Ay, para evinizi olumlu etkiliyor. Birlikte çalıştığınız kişilere yardım etme isteği içindesiniz. İnatçı kişiliğinizi biraz törpülemekte yarar var.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.