27 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

27 Temmuz 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 27 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:26 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür olumlu görünümüyle yeni haftamıza start veriyoruz. Bu enerji, yenilikler hakkında konuşmaktan, gezmekten, fikirlerinizi ifade etmekten hoşlandığınızın göstergesidir. Hoşunuza giden haberler alabilirsiniz.

Saat 08:43 Ay-Neptün zorlu görünümü gerçekleşiyor. Her şeyin iyi olacağına, yolunda gideceğine inanmak istiyor insan. Hayallerinin onu sürüklediği yerde olmaktan yana. Belki bazı şeyler ters gidecekmiş gibi düşünüyor. Ancak bir yandan da iyimser düşünmeye gayret gösteriyor. Beklenmedik durumlardan uzak kalmak istiyor. Beklentileriniz bir hayli yüksek olacaktır. Olumlu bir gün olarak değerlendirebiliriz.

Saat 10:03 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, aşkta kendinizi gayet güçlü ifade etmenizi ve geleceğinizi düşünerek kararlar almanızı sağlayıcı fırsatları işaret ediyor. Karşı cinsle veya genelde insanlarla işbirliğine açık tarzda hareket edersiniz. Uzlaşıdan yanasınızdır. Böyle olmanın, beraberliği, ortaklığı pekiştirici olduğunu bilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftamızın ilk etkili görünümü, saat 05:26 Ay-Merkür arasında oluşacak. Bu enerji, çıkarlarınız söz konusu olduğunda veyahut bazı kişiler hoşunuza gitmeyen sözler sarfettiklerinde tepkisel davranabilirsiniz. Oysaki konuşarak neler halledilmez ki?

Saat 08:43 Ay-Neptünle zorlu bir görünüm yapacak. Hedefine odaklanan kişi başarı  özlemiyle yanıp tutuşuyor. Çevresiyle olan  ilişkisini önemsiyor ve ileriye dönük olarak düşünülen işlerde  yanılmak istemiyor. Doğru ve net bir şekilde olayları görmekten yana olmamızda yarar var. Benim günlük aktivitede size tavsiyem her zaman bir  açık bir kapı bırakmanızdır. Bu sizi yanılmaktan koruyabilir.

Saat 10:03 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, gayet sıcacık yaklaşımlarla ailenizi ve sevdiklerinizi kucaklamanız ve yaşamınızı verimli sürdürecek  düzenlemelerde bulunmanız yönünde etkilidir. Önemli olan, egomuzun sağlıksız işleyen yönlerini terbiye ederek, huzura kavuşmaktır. Bu huzur için aile içinde herkesin el birliğinde bulunması adına, bu görünüm faydalar getirebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler yeni haftamız, saat 05:26 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerji, iletişim gücünüzü, hakimiyetinizi yükselticidir. Kullandığınız sözcükler partneriniz üzerinde epeyce etkili olabilir.

Saat 08:43 Ay-Neptünle zorlu bir görünüm yapıyor. Bu görünüm düzeltmeye çalıştığınız ve işin içinden çıkamadığınız konularda sizi zorluyor. Bir yandan sorumluluklarınız var, diğer yandan yapmak istedikleriniz. Her ikisinde de başarılı olmaya çalışmak zorlayıcıdır.

Saat 10:03 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, çevremizle olan temasımızı her anlamda güçlendiren bir uzlaşı enerjisidir. Anlaşmak adına gayet olumlu bir etkidir. Yeni insanlar tanımak, yenilikleri uygulamak, aşkı kendine çekmek için bu enerjinin gücünden yararlanabiliriz. Çocuklarımız ve sevdiğimiz herşeyi sahipleniriz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 05:26 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür olumlu görünümüyle yeni haftamız karşılayacağız. Bu enerji, mali ve iş hayatınızla ilgili konular üzerinde zihniniz sürekli meşguldür. Sorunları görmezden gelmeniz pek mümkün değildir. Her durumu kontrol altında tutmak istersiniz.

Saat 08:43 Ay, Neptün ile  zorlu görünüm yaptığında, yüreğinizin sesi her türlü olumsuzluğu geride bırakarak isteklerinizin peşinden gidebileceğinizi söylüyor. Yanlış olsa dahi, içinizdeki sesi dinlemeye hazırsınız. Ancak o sese kulak verirken, önümüze ardımıza iyi bakalım.

Saat 10:03 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, her alanda değerlerinize sahip çıkmanız ve aile içindeki birliğin sağlanması yönünde etkin bir enerjidir. Dengeli bir bütçe için gözden geçirmelerde bulunmanızda yardımcıdır. Huzurun sürekli etkili olması için, el birliğinde bulunulması adına fırsatlar getirebilir. Eğer problemleriniz varsa, bunları ailecek veya sevdiğiniz kişiyle çözümlemeniz adına destekleyicidir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar yeni haftamızın ilk belirleyici görünümü, saat 05:26 itibariyle Ay-Merkür arasında olumlu yönde gerçekleşiyor. Bu enerji, sorunlardan uzak, umut verici, rahatlatıcı tarzda konuşmanızı sağlar. Etrafınızdaki insanların da bu şekilde davranmasını istersiniz.

Saat 08:43 Ay, Neptün ile  zorlu görünüm yaptığında iç dünyamızda yaşadığımız gelgitlerin, anlaşılması zor olan duygularımızın, ideal bir yaşam arzumuzun peşine düşüyoruz. Birileri ne derse desin, yanlış veya doğru hiç fark etmiyor. Bizim ne gördüğümüz önemli hale geliyor. Yanılsak  bilsek bile  bu saatlerde pek umurumuzda olmaz.  Yeter ki biraz olsun rahatlamamızı sağlasın. -Gerçek olan, benim yüreğimde hissettiğimdir diyerek ilerliyoruz.

Saat 10:03 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, çevreniz üzerinde kişiliğinizle etkili olmanızı sağlayan bir kuvvettir. Hem kendinizle barışık olursunuz hem başkalarıyla anlaşmaya gönüllüsünüzdür. El sıkışmayı, uzlaşmayı tercih edersiniz. İnsanlar da size bu şekilde davranmayı bilirler. O nedenle, bugünün gündem maddesi elimizi uzatmak, tokalaşmak, anlaşmak yönünde gayet olumludur. Yolculuklar faydalı geçer, iletişim güçlenir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 05:26 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür olumlu görünümüyle yeni haftamızı selamlıyoruz. Bu enerji,  ister istemez canınızı sıkan meseleler üzerinde düşünmenize neden olabilir.

Saat 08:43 Ay-Neptün görünümü,  hayata  güven dolu  sarılmamızı sağlayacak birine  ihtiyaç  duyduğumuzun göstergesidir.  Her şeyi  oluruna bırak diyen  iç sesiniz nedeniyle,  yanlış birinin bile peşinden gitmeye hazır olursunuz. Sizin arzunuz rahatlamak ve huzur bulmaktır. Ancak dikkatli olmayı da bilelim dostlarım.

Saat 10:03 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, sizi bir hayli rahatsız eden meseleleri çözebilmek adına girişimde bulunmanızı sağlayan bir enerjidir. Aşırı gururlu tepkilerde bulunmadan, olan durumu bilinçli şekilde ele almanızda yardımcıdır. Gücünüzü kısıtlayan her ne varsa, ondan kurtulmanızı, hafiflemenizi destekleyicidir. Bir şeyleri sürekli kafanıza takarak endişelenmek yerine, bunları tekrar gözden geçirerek, gereksizleri ayıklamanızda yardımcı olur.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 05:26 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür olumlu görünümüyle yeni haftamıza merhaba diyeceğiz. Bu enerji, hiç kimsenin etkisi altında kalmadan konuşmanızı sağlar. Bildiklerinizi başkalarıyla paylaşabilir ve insanları etkileyebilirsiniz.

Saat 08:43 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, gerçekler yerine düşlerinizi, yanlışlar yerine kendi doğrularınızı koyarak rahatlamanızı sağlıyor. Huzur bulmak, sıkıntılar olsa bile biraz olsun bunlardan uzak durmak arzumuz yoğun olacaktır.

Saat 10:03 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, moralinizi yükseltici dostlukların ve gönül gönüle buluşmaların işaretçisi olarak gayet olumludur. Toplumsal ilişkileri düzenleyici fırsatları getirir. Anlaşabileceğiniz insanlarla bir araya gelmenize vesiledir. Kendinizi dış dünyada ve içsel anlamda güçlü bir şekilde ifade etmenizde yardımcıdır. İnsanların size olan bakışlarını olumlu yönde etkiler. Kişisel anlamda aradığınız huzur ve barışın tesisi yönünde faydalar getirir. İlerisi adına umutlanmanızda destekleyicidir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 05:26 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür olumlu görünümü, yeni haftamızın ilk etkili görünümüdür. Bu enerji, ailenizin üzerinizdeki baskınlığı, maddi anlamda dikkatli olmak zorunda kalışınız sizi bir hayli sıkabilir.

Saat 08:43 Ay-Neptün görünümü, aşka yeniden şans vermemizi sağlıyor. -Evet belki yanıldım veya aradığımı bulamıyorum ancak aşksız da duramam  diyerek tutkularımızın  peşinden gitmemiz  için bizi  destekliyor. Bazen masumuz bazen de şüpheci. Ancak bütün bu halleriniz hoşunuza gidebilir. Doğal davranmaktan hoşlanırsınız.

Saat 10:03 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, mesleki ve toplumsal anlamda bizi rahatsız eden, bazı kişilerle anlaşmakta zorlayan ve fazlasıyla özveride bulunduğumuz halde bir türlü ortaklaşa hareket edemediğimiz kişiler hakkında bir karar vermemizde yardımcıdır. işlemeyen, verimsiz ve pek de sağlıklı yürümeyen ne varsa, bunları devredışı bırakarak asıl faydalı olana yönelmemizde karşımıza fırsatlar çıkartır. Gerekli gereksiz arasındaki ayrımı gayet bilinçli şekilde yapmamızı sağlar. Böylece boş yere üzülmeyiz ve ağır yüklerden kurtuluruz. Yararlı olana yöneliriz, yararsız olan için zaman kaybetmemiş oluruz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar yeni haftaya, saat 05:26 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür olumlu görünümüyle adım atıyoruz. Bu enerji, aktif ve kendinize güvenli bir şekilde düşünmenin simgesidir. Sözleriniz gayet etkilidir. İnsanlar size saygı duyarlar.

Saat 08:43 Ay-Neptün görünümü, başkalarının düş kırıklığına uğratmak istemediğiniz için, sizi rahatsız eden konuları dile getirmekten yanasınız. Çünkü bunları içinizde tuttuğunuz sürece üzüleceğinizin farkındasınız. Hayatın anlamını keşfetmek istiyorsunuz. İdeallerinizi ancak bu şekilde gerçekleştireceğini düşünebilirsiniz. Ancak gerçekten özgür müsünüz? Bazı şeylere dur diyebilir misiniz bunları tekrar düşünmekte fayda var.

Saat 10:03 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, sizi mutlu edebilecek kişilere, ortamlara çeken, gayet güçlü bir enerjidir. Yeni yerler, yeni insanlarla karşılaşmanızda destekleyicidir. Zamanı ve hayatı en olumlu yönleriyle ele almanızda moral takviyesidir. İlerisi adına daha etkili kararlar vermenizde yardımcıdır. Özgüveninizi arttırır. İnancınızı yükseltir. Bir karar verdiğinizde, sizi destekleyici şartların oluşmasında rehberlik edicidir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 05:26 itibariyle etkili Ay-Merkür olumlu görünümü, yeni haftamızın ilk etkili görünümüdür. Bu enerji, aşk hayatınız ile ilgili konularda iyimser düşünmeye çalışsanız da, doyuma ulaşmakta zorlanırsınız. Sözler, hareketler, ilgisizlik gibi durumlarda sözünüzü sakınmazsınız.

Saat 08:43 Ay-Neptün  görünüm etkisi altında,   iç sesiniz,  –Huzurlu ol çağrısı yapıyor. Her şeyi denetlemekten, yoluna koymaktan, düzenlemekten vazgeç. Önünde duran yaşama bak ve rahatla diyor.  İlişkisinde problemi olanlar, iş hayatında ve ailevi konularda zorluklar yaşayanlar bu sese kulak veriniz olur mu?

Saat 10:03 Güneş-Kuzey düğüm görünümü,  insana kendini yalnız hissettiren ve güçsüz olduğunu düşündüren  konularda destek sağlayan bir enerjidir. Sorunların çözümünde karşınıza fırsatlar getirebilir. Mesleki ve toplumsal anlamda anlaşmaların göstergesidir. Beklediğiniz bir yardımın gelmesini sağlayabilir. Yeteneklerinizi değerlendirmeniz için size özgüven aşılayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar yeni haftamıza, saat 05:26 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür olumlu görünümüyle adım atacağız. Bu enerji, arkadaşlarınızla, eşinizle, sevdiklerinizle paylaşımda bulunmaktan, konuşmaktan hoşlanırsınız.

Saat 08:43 Ay-Neptün görünüm etkisi altında yepyeni ve hiç denenmemiş olanı isteyeceğiz.  Ruhumuz kendince akmaktan yana. Başkalarının bizi nasıl gördüğü veya değerlendirdiğinin önemli yok.  Biz kendimizle barışık olmaktan yanayız.

Saat 10:03 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, ilişkiler yönünde sizi destekleyen, anlaşma sağlanmasında yardımcı bir kuvvetir. El sıkışmanın, gönül gönüle olmanın işaretçisidir. Olumlu ve uzlaşıdan yana insanlarla karşılaşmanızda size rehberlik edicidir. İkili ilişkilerin kurulmasında, sorunlar varsa çözümlenmesinde, el birliğinde bulunulmasında yol göstericidir. Yeni birisiyle tanışmanızda da bu enerjinin olumlu etkisinden yararlanabiliriz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 05:26 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür olumlu görünümüyle merhaba dediğimiz yeni haftamızın bu ilk gününde, güven, sağlamlık, güzellik gibi olumlu duygulara olan ihtiyacınızı yükseltir. Sorun çıkaran insanlardan hiç hoşlanmazsınız. Çözüm üreten, şefkatle yanaşan kişilerle bir arada olmaktan zevk alırsınız.

Saat 08:43 Ay-Neptün  zorlu görünüm etkisi altında, iç dünyamızda olan biteni  birilerinin anlaması pek mümkün değil. Duygusal açıdan  toparlanmak, olumsuzlukları geride bırakmak için biraz geriye çekilebiliriz. Bu gayet doğaldır. Böylece  olayları farklı bir açıdan görebilmemiz mümkün olur.

Saat 10:03 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, gerçek anlamda bize fayda getirici ve yarar sağlayıcı  işlere, ilişkilere yönelmemizde yardımcıdır. Ayrıca gereksiz zaman kayıplarının önüne geçebilir. Daha verimli bir yaşam için gerekli olan ne varsa bunları tespit etmenizde destekleyicidir.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.