27 Şubat 2014 günlük burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar: 
(23 Eylül – 22 Ekim)
Bugün şanslı bir gündesiniz. Hayatın zevklerini tadabilir, kendinizi ortaya koymakta rahat davranabilirsiniz. Aşk hayatınızı, sanatsal özelliklerinizi, sportif faaliyetlerinizi geliştirebilirsiniz. Cesaretiniz artarken attığınız adımlara dikkat etmelisiniz. Riskli girişimlerden kaçınmalısınız.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar: 
(23 Ekim – 21 Kasım)
Gün içinde işte yoğun olsanız bile evinizle ilgili konuları ihmal etmemelisiniz. Yapmanız gereken işleri iyi organize ederseniz, aile büyüklerinizden eleştiri değil tebrik alabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmenin rahatlığı da yansıyacak. Böylece hedeflerinize, eşinize konsantre olabilirsiniz.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar: 
(22 Kasım – 20 Aralık)
Bugün herkesle bağlantı kurmaya çalışmalı, çevrenizdeki iletişimi artırmalısınız. Ancak artan trafik sebebiyle gerilmemeye özen göstermelisiniz. Bilgi bombardımanı altında kalıp tepkisel davranmamalısınız. Bilgiye ulaşmaya çalışken yalan, yanlış şeyleri de ciddiye almamalısınız.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar:
(21 Aralık – 19 Ocak)
Harcamalarınızı kontrol etmeye çalışmalı, gerekli olmadıkça masraftan kaçınmalısınız. Satın almanız gereken şeyleri iyi analiz etmelisiniz. Kazandıklarınızı daha uygun değerlendirmek için daha farklı bir bakış açısı bulmalısınız. Maaşınızı, bütçenizi, elinizdekileri iyi değerlendirmelisiniz.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar:
(20 Ocak – 18 Şubat)
Gün içinde şanslısınız, kendinizi gösteriyorsunuz. Özellikle iletişim yeteneklerinizi sergileyerek dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Önem verdiğiniz kişilerle bağlantı kurabilir, onlara yakınlaşabilirsiniz. Ancak ilişkiler konusunda bu kadar rahat olmayabilirsiniz. Empati kurmaya çalışmalısınız.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar: 
(19 Şubat – 20 Mart)
Bugün geçmiş konular ortaya çıkabilir, kendinizi yalnız, huzursuz hissedebilirsiniz. Oysa enerjinizi boşa harcamamalı, unutmak istediklerinizi irdelememelisiniz. İçinizi arındırmanın daha farklı yollarını bulmalısınız. Olayları şikayet edecek birisini ararsanız, içinize dönmelisiniz. Dışarıdaki dedikodulara yönelmemelisiniz.

Astroloji Uzmanı Asude Argun
asudeargun.com

1
2
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.