27 Nisan haftası burç yorumları

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

27 Nisan haftası burç yorumları. 27 Nisan-3 Mayıs arası haftalık burç yorumları. 27 Nisan haftası sizi neler bekliyor?

Koç Burcu 27 Nisan haftası yorumu

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Ve bilesin üstüne aşkı giydirdiğim bu yüreğe ben söz verdim. Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim, Şemsi Tebrizi.

Bu hafta finansal konularda risklerden uzak durmalı alım satımlar aileyi ilgilendiren miras ortak yatırım planlarında ön planda ve yönlendirici olmalısınız. Özel yaşamınızda ise bekar Koç’lar hayat arkadaşınızla karşılaşabilir evlilik kararınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığınızın önem kazandığı bir haftadasınız. Karın ağrısı ve üst solunum yollarına bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sizler de diyete başlamayı düşünüyorsanız 23 Nisan’dan itibaren başlayabilirsiniz. Diyet programınızda yağlı ve şekerli gıda ürünleri tüketmekten kaçının. Evli Koç’lar eşinizle ilişkilerinizi iyileştirebilir evliliğinizde yeni bir sayfayı aşkla fedakarlıkla sabırla açabilirsiniz.

Boğa Burcu 27 Nisan haftası yorumu

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sesini değil sözünü yükselt! Yağmurlardır yaprakları büyüten gök gürültüleri değil, Hz.Mevlana.

Gökyüzü haftayı yüksek bir enerji ile karşılayacağınıza işaret etmekte. Yaşamı değerlendirme tarzınızın çok daha olumlu ve farklı olacağı bir haftasınız. Haftanın ilk gününden itibaren sahip olduğunuz maddi ve manevi değerler üzerinde önemli kararlar alarak haklarınıza sahip çıkacaksınız. Deneyimlediğiniz zorluklar sizleri güçlendirdi şimdi, Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız sizi engelleyen tavırlarınızdan insanlardan uzaklaşacak ve herkese hak ettiği gibi davranarak bilgeliği güce gücü başarıya çevireceksiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda her zamankinden daha hassas olacak ve sıkıntı yaratan hemen her şeyi hayatınızdan ayıklayacaksınız. Kariyerinizle ilgili hiçbir şeyi ertelememeli ve yeteneklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. Ruhtan bedene enerjiniz tazelenerek yenilecek özel hayatınızda yapmış olduğunuz fedakarlıkların anlayışınızın ödülünü fazlasıyla alacaksınız. Yaptığınız işte hedeflerinizi yüksek tutmalı ve cesur adımlarla ilerlemelisiniz popülaritenizin oldukça yükseleceği bu şanslı süreci iyi değerlendirmelisiniz.

İkizler Burcu 27 Nisan haftası yorumu

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyIeri kaybetmeIisin. Ve unutma; kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yeniIirsin, C.Guevara.

Gökyüzü bu hafta sizleri maddi konularda sınavlardan geçirecek. Finansal konularda oldukça dikkatli olmalısınız. Verilen sözler yerine getirilmeyeceği gibi başkalarının yüzünden siz sorumlu tutulabilir ve maddi bir külfetle karşılaşabilirsiniz. Ortak iş yaptığınız insanlarla yeni düzenlemelerde bulunarak tüm idareyi onların yetkisine bırakmamalısınız. Temkinli olur ve hesaplamalarınızı dikkatle yaparsanız bu sorunları aşabilir ya da tamamen yaşanmasının önüne geçebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili’ de ihmalkar davranmamalı, Bedeninize gerekli özeni göstermeyi öğrenmelisiniz. Öğrenci İkizler hafta boyu öğrenme isteğiniz artacak ve hangi alanda bilgi sahibi olmak istiyorsanız o alana yönlenerek bilgi sahibi olabileceksiniz. Bir eğitim programı ya da kurs için uygun zamanlardır. Özel hayatınızda ise aile ile olan ilişkilerinizi daha samimi bir hale getirmek sizin elinizde. Eş ya da uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz yeni bir arayış hevesi bir anlık öfke ile sonrasında büyük pişmanlık duyacağınız bir ilişki deneyimleyebilir ve var olan ilişkinizin kötü bir şekilde bitmesine sebep olabilirsiniz.

Yengeç Burcu 27 Nisan haftası yorumu

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Düşmanın yoksa hayatta hiç başarıIı oIamadın demektir, C.Guevara

Gökyüzü bu hafta işinizle ilgili konularda girişimleriniz de yaşanacak engellerle paniğe kapılarak yanlış kararlar almaktan kaçınmanız yönünde uyarıyor sizleri. Finansal konularda ayrıntılara önem vermeli ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Her türlü fikir alışverişine açık olun ama son kararı ve gerekli düzenlemeleri kendiniz yapın. Bu ay boyunca gerek özel hayatınız gerekse iş hayatınızda ilişkileriniz önem kazanacak. Ailenizi ilgilendiren konularda geri planda kalmamalı gördüğünüz yanlışı uygun bir dille ifade ederek engel olmaya çalışmalısınız. Özel hayatınızda ise devam eden beraberliğinizde tartışmaları büyütmemeye çalışmalı fikir ayrılığı yaşadığınız konularda uzlaşmacı tutumunuzla olayları yumuşatmalısınız. Bekar Yengeçler sizlerde korkularınızın içinde boğulmayı mı? Yoksa aşkın yolunda yürümeyi mi seçeceksiniz?

Aslan Burcu 27 Nisan haftası yorumu

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sus gönlüm! Bütün bu susmalarına karşılık her şeyin hayırlısının olacağına inanarak sus, Hz.Mevlana.

Haftanın ilk gününden itibaren zamanı doğru kullanabilmeniz için gerekli düzenlemelerde bulunmalı ve öncelik sıranızı belirlemelisiniz. Bunu yaptığınız takdirde daha az yorulacak daha verimli olacak istediğiniz sonuçları alacaksınız. Sağlığınızla ilgili konularda duyarlı olmanız her hangi bir rahatsızlık hissettiğiniz anda dikkate alarak uzman bir doktora başvurmanız olası bir problemin önüne geçmenize neden olacaktır. Ortaklaşa iş yapan Aslan’lar ise emeklerinin karşılığını almaya başlayacak. Kanuni konularda olumlu gelişmelerle hakkınız olanı alacak zorlukların üstesinden başarı ile gelecek dostu düşmanı ayırt edebilmiş olmanın güzelliklerini deneyimleyeceksiniz. Perşembe gününden itibaren yeni iş anlaşmaları başvuruda bulunduğunuz iş görüşmesinden gelecek olumlu cevap yaşamınızda yeni bir sayfa açılmasını sağlayabilir. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgiliyle ortaklaşa kararlar alabilir ilişkinizde var olan problemleri sevgiyle aşabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Aslan’lar ise ilişkilerine resmiyet kazandırmak için kararlar alabilirler.

Başak Burcu 27 Nisan haftası yorumu

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sen bana kendi gözünle bakma Benim gözümle bak da biri iki görme! Bana bir an olsun benim gözümle bak da varlıktan öte bir meydan gör! Hz.Mevlana.

Bu hafta eşinizden işinizden sevgilinizden isteklerinizin gerçekleşmesi için mücadele edecek ve başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz bir hayli önem kazanacak eleştirel durumlara karşı sakin bir tavır takınmalı öfkeli davranışlardan uzak durmalısınız. Her konuda siz haklı olamazsınız karşınızda ki insanları anlamaya çalışarak hareket etmelisiniz. Uzun zamandır beklediğiniz terfiiniz bu hafta gerçekleşebilir. Yaşanan bu olumlu gelişmelerle var olan şartları bir adım ötesine taşımak için yapmayı düşündüğünüz yatırımları bir sonra ki haftaya ertelemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Özel hayatınızda ise var olan sorunları aşacak ve ilişkinizi yeni bir boyuta kavuşturarak huzur bulacaksınız. Bekar Başak’lar ise hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Yine ilişkisi devam eden Başak’lar ilişkinizi resmiyete dökme kararı alabilirsiniz. Biraz cesaretli olun ve keyifli günlerin tadını çıkarın.

Terazi Burcu 27 Nisan haftası yorumu

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Ben insanların ayıplarını gören gözlerimi kör ettim. Sen de onlara benim gibi iyi gözle bak, Hz.Mevlana.

Bu hafta iş hayatınızda yaşanan gelişmelerle rahatlayacak ve ruh haliniz enerjiniz yükselecek ayrıca ailenizle olan problemlerinizi de ortadan kaldıracaksınız. Ev ve iş yaşamınız arasında ki dengeyi sağladıkça kendinize olan güveniniz artacak. Sizler duygularıyla yaşayan insanlarsınız, İhmal ettiğiniz konularda daha duyarlı davranarak bu açığı kapatacaksınız. Özel yaşamınızda ise yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkinizde bir takım konular ne kadar özverili davransanız da düzelmiyorsa ciddi anlamda bir yüzleşme ile ayrılık kararı alabilir yola tek başınıza devam edebilirsiniz. Hafta sonu ise kendinize zaman ayırarak sağlığınız başta olmak üzere fiziksel bakımınıza da zaman ayırabilirsiniz. Saç cilt bakımı için oldukça uygun zamanlardır. Özel hayatınızda bekar Teraziler için Aşk zamanı, Uzun zamandır tanıdığınız birinin ilanı aşkıyla kendinizi bir anda güzel bir ilişkinin içine bulabilirsiniz.

Akrep Burcu 27 Nisan haftası yorumu

Gökyüzünün bu hafta bizlere mesajı: Düşün; her şey üstüne üstüne geliyorsa, Belki de sen ters gidiyorsundur. Dostoyevski

Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda yaşanan gelişmelerle yoğun bir temponun içinde olacağınıza işaret etmekte. İşiniz gereği seyahatler toplantılar oldukça yorucu olabilir. Gizliliğe fazlasıyla önem vermeli ve birlikte çalıştığınız insanlardan da bu konuda sizin gösterdiğiniz duyarlılığı göstermelerini beklemelisiniz. Bunun getirdiği yorgunlukla yakınlarınızla ilişkilerinizde sizden kaynaklanan problemler yaşamamaya özen gösterin. Onların desteği sizin için bu kadar önemliyken özellikle dikkatli olmanız faydanıza olacaktır. Hafta boyunca özel hayatınızda fazlası ile önem kazanacak birlikte olduğunuz insana olan duygularınız daha da kuvvetlenerek bir birinize olan bağınızı kuvvetlendireceksiniz. Bu dönem çocuk isteyen çiftler için oldukça uygun bir zamandır. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ise yanlış anlaşılmalar huzurunuzu kaçırabilir.

Yay Burcu 27 Nisan haftası yorumu

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bir şeyi yapmak için onu çok sevmelisiniz. Bir şeyi sevmek için ana delicesine inanmalısınız, C.Guevara.

Bu hafta finansal konularda istediğiniz gelişmelerin gecikmesi sebebiyle gergin ortamları yönetmek zorunda kalabilir, Sizin dışınızda gelişen olaylara müdahale etmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle ortaklaşa yapılan işlerde kararlı tavırlarınızla hakkınızı aramalı gerekirse yasal yaptırımlara başvurmalısınız. Çarşamba gününden itibaren finansal konularda nakit akışınızda rahatlamalar söz konusu. Salı gününden itibaren işinizle ilgili önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, Bu süreçte işinin uzmanı ve güvendiğiniz dostlarınızın da görüşüne başvurmanız yararınıza olacaktır. Girişimci ruhunuz şimdi iş başında dır. Yeter ki kendinize ve yeteneklerinize güvenerek hareket edin. Özel yaşamınız da ise bencilce davranışlar sergilememeli kurguları bir yana bırakıp gerçekleri görüp aşka el uzatmalısınız.

Oğlak Burcu 27 Nisan haftası yorumu

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bütün kâinat birbirine sevgi ile bağlanmış. Sevgini vermesini öğren. Çünkü gönlün anlasın ki hepsine yer varmış. Sevgisiz insandan dünya unutma ki korkarmış. Hz.Mevlana.

Haftanın ilk gününden itibaren işinizle ilgili konularda görmezden geldiğiniz ya da göremediğiniz konu ve olayları fark edecek ve değişime karşı koymak yerine ayak uydurmayı seçerek hareket edeceksiniz. İşinizle ilgili konularda disiplinli davranışlarınızla hakimiyeti elinize alacak kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla ilerleyerek kısa süre içinde başarınızla adınızdan söz ettireceksiniz. Haftanın zorlayıcı etkisi Kendi yakınlarınızdan kaynaklanacak finansal sorunlar olacaktır. Onlara karşı duygusal yaklaşımlarda bulunmak yerine son derece adil haksızlığa uğramayacak kadar da zekice davranarak doğru davranışlarla hiç kimsenin duygularınızı suiistimal etmesine izin vermeden zarar görmeden kendinize yeni bir yol çizerek ilerleyeceksiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle daha da yakınlaşacak geçmişte ona karşı haksız tutumlarınızın pişmanlığı ile adeta günah çıkartacak kendinizle yüzleşebilmenin hafifliği ile aşkınızı yeniden yapılandırırken ona kendisini çok özel ve değerli hissettireceksiniz.

Kova Burcu 27 Nisan haftası yorumu

Gökyüzünün bu hafta bizlere mesajı: İnsan bir şeyi elde etmek için çabalar. Onu elde edince de bir kenara atar. Gerçek değerini ise onu kaybedince anlar. Dostoyevski

Bu hafta ailevi konularda ciddi gerginlikler yaşanabilir ben yerine biz olmayı seçmeli sağ duyunun peşinden gitmelisiniz. Özel hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara kavuşabilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken karşı koymadan akışta kalın ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Bekar ve ilişkisi olmayan Kovalar 23 Nisan’dan itibaren aşk hayatınızda arkadaşlarınızdan gelecek destek ve cesaretle hayallerinizin aşkını bulabilirsiniz.

Balık Burcu 27 Nisan haftası yorumu

Gökyüzünün bu hafta bizlere mesajı: Hayat bir sınavdır ama diğer sınavlara pek benzemez; bazen yaptığın bir yanlış tüm doğrularını götürebilir. – Dostoyevski

Bu hafta iş hayatınızda ekip çalışması yaparak isteklerinize ulaşmaya başlayacak düşündüğünüz fakat uygulamaya geçmekte zorlandığınız konularda yardım göreceksiniz. İş ve yakın çevrenizdeki insanların desteği ile karşılaştığınız tüm problemleri aşabileceksiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli ve ben merkezli düşünmekten kaçınmalısınız. Özel hayatınızda ise beraberlikleri devam eden Balık burçları karşı tarafın haksız davranışları karşısında gergin günler geçirebilirler.. Hiçbir ilişkide fedakarlık tek taraflı olmayacağından sizde değiştiremeyeceğiniz olayların üzerine gitmekten vazgeçerek ilişkinizle ilgili keskin kararlar alabilirsiniz. Beraberliği olmayanlar ise sosyal çevrenizle daha fazla ilgilenmeli ve size ilgisi olan insanların yaklaşmasına izin vermelisiniz.

Astrolog Şenay YANGEL

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.