27 Haziran günlük burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Cuma günümüz saat 11:08 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Yeniayın, kıymetli ve olumlu tesirleri altında başlıyor. Evimiz sınırları içinde huzur ve güvenliğin tesisi anlamındaki faydaları işaret ediyor. Gönlümüzün içindeki zenginlikleri, değerleri sevdiklerimizle paylaşmamızda bize rehberlik ediyor. Ailenin bir araya gelişi, sevgi ve huzurun temin edilişi, köklerimizin kuvvetlenişi yönünde de bizi sarıp sarmalıyor. Bu Yeniay önümüzdeki iki haftalık süreçte bir evin alınışı, bir mülkün satışı ve pay edilmesi, yeni bir yere taşınılması, evinizi güzelleştirme, bir yuva kurmak, ailenin büyümesi ve genişlemesi gibi konulardaki gelişmelerin işaretçisi olabilir.

28 Haziran, 3 ve 9 Temmuz tarihlerindeki Güneşin olumlu tesirleri de, bu Yeniaya dahildir. Ev ve ailevi konularda gelişmelerin umutlandırıcı olduğunu söyleyebiliriz. Anne ve Baba Koçların evlatlarıyla ilgili konular üzerinde olumlu düşünce ve sevgi birliğiyle hareket etmelerini sağlayan bu Yeniay, aşk hayatınızı ilgilendiren konular üzerinde de kendinizi huzurlu hissetmenizde yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Cuma günümüz olumlu bir Yeniayın, güçlendirici tesirleri altında başlıyor. Saat 11:08 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Yeniay, önümüzdeki iki haftalık süreçte özellikle yakın çevrenizden, kardeşlerinizden destek görmeniz ve birlik-beraberlik içinde hareket etmeniz mümkündür. Ailenin bir araya gelmesi, yolculuklar veya iletişim yoluyla birbirinize destek olmanız mümkündür.

Etrafımızdaki insanlar, tanıdığımız ortam, mahallemiz, ülkemiz tümüyle önemlidir. İnandığımız değerlerin savunmasını yapabilir, onlara saygı duyulmasını sağlayabiliriz.  Güven duyduğumuz  her ne varsa onu gözümüzde yücelten bu Yeniay, geçmişin tozlu sayfalarında yer alan olumsuz anıları da hafızamızdan silip atıcıdır.  Önümüzdeki 28 Haziran, 3 ve 9 Temmuz tarihleri, bu yeniaya dahildir ve gayet olumludur.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 11:08 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Yeniayın güçlü tesirleri altında Cuma günümüz başlıyor. Önümüzdeki iki haftalık süreç boyunca geçerli olacak. Hayatınızı garanti altına alacak şekilde maddi kazanç elde etmek ve bu kazancı büyütmek, yatırımlarınızı değerlendirmek anlamında yardımcı olan bu Yeniay,  risk faktörlerini gayet iyi görerek, paranıza sahip çıkacak şekilde hareket etmenizi sağlıyor. Tutumluluk olgusu hayli etkin. Büyümek ve üretim adına düşünmenizde destek oluyor. Kişi kazanç getirici işlere yöneldiği gibi, elindekinin kıymetini de gayet iyi biliyor.

Belli bir hassasiyet söz konusu olsa da, bu olumsuz manada değil. Sınırlarını bilmek, elindekileri korumak, kaybetmekten çekindiğimizi işaret ediyor. Böyle düşününce tabii ki, yanlış bir karar vermekten sakınıyoruz. Önümüzdeki 28 Haziran, 3 ve 9 Temmuz tarihlerindeki görünümler de bu Yeniay etkisiyle örtüştüğü için, olumlu yönde gelişmeler sayesinde parasal açıdan rahatlamamız mümkün hale gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler burcunuz üzerinde saat 11:08 itibariyle oluşacak Yeniay, önümüzdeki iki haftalık sürecin sizler açısından gayet olumlu gelişmeleri işaret ediyor. Hayatı ele alışınızda ulvi bir tesir, besleyici ve bereketlendirici olan bu Yeniay, değerlerinizi sahiplenici ve koruyucu tarzda davranmanızda kolaylıklar sağlıyor. Kendinizi çok daha huzurlu, güvenli ve ferah hissedebilirsiniz. Evet yaşamda zorluklar da var, ancak mucizeler de hayata dairdir. Bu Yeniay, Neptünden olumlu yönde de tesir aldığı için, hayallerinizi, inandıklarınız, değer verdiklerinizi gözünüzde yüceltiyor ve sizi ruhsal anlamda da motive ediyor.

Maddi konular üzerinde ve başkalarıyla olan her türlü temasınızda sizin adınıza güzel gelişmeleri işaret ediyor. Hayatı daha huzur verici yanlarıyla ele almanızı sağlıyor. Zorluklar içinde olduğunuz bir süreçten geçiyorsanız, bunları düzeltip, toparlanmanızda size kuvvet aşılıyor. Bu Yeniay ile örtüşecek 28 Haziran, 3 ve 9 Temmuz tarihlerindeki görünümleri de hesaba katarsak, sizin adınıza, parasal konulardan, kişisel anlamdaki her türlü meseleye kadar geniş bir alanda sağlamlaşma, köklenme, güvenli olana yönelme anlamında enerjileriniz olumlu diyebiliriz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Cuma günümüz saat 11:08 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Yeniayın güçlendirici etkileri altında başlıyor. Önümüzdeki iki haftalık süreçte, güçlü bir inançla, olumlu yönde ferahlandırıyor diyebiliriz. Değerleriniz, aileniz, kökleriniz, moral duygunuz, kendinize ve hayata duyduğunuz güvenle rahatlamak mümkündür. Başkalarının üzerinizdeki olumsuz tesirlerini, negatif hallerini yükselen moral duygunuzla siz devre dışı bırakabilecek güçtesiniz.

Niyetin karşılık bulduğu, iyiliklerin kalkan olduğu, değerlerin kıymetinin bilindiği bir Yeniay olduğu için, sizin de gönlünüzdeki güzellikler size geri dönebilir. İnsanın aslında hiç de güçsüz bir varlık olmadığını bu Yeniay ile hissedeceğiz, idrak edebileceğiz. Bizi gereksiz yere üzen, vaktimizi alan, aile ve gönül birliğimizi bozan her ne varsa, bunları yeniden inşa edebiliriz. Bu iki haftalık süreçte, Yeniay ile örtüşecek olumlu görünümler özellikle 28 Haziran, 3 ve 9 Temmuz tarihlerini olumlu yönde işaret etmektedir. Beklenmedik meselelerin güven hissinizi azaltıcı etkilerini düzenleyicidir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar  Cuma günümüz, saat 11:08 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak faydalı Yeniayın tesiri altında başlıyor ve önümüzdeki iki hafta boyunca etkili oluyor. Bu süreçte, hem kendimizi garanti altına alacak hem de büyümek, gelişmek adına düşüneceğiz. Hedeflerimizde bize destek olabilecek kişilerle karşılaşabiliriz. Geçmişe ait meseleler üzerinde yeniden düşünerek, doğru bir yön tespit edebiliriz. Aramızda sorun olan dostlarımızla barışabiliriz. Yaptığımız işlerden haz duyabiliriz. Projelerimizi bitirebiliriz. İç dünyamızda bizi hassas kılan, bazen içinden çıkamadığımız problemleri şimdi güçlü bir manevi destekle çözebiliriz. Bir dostumuz aracılığıyla tanışacağımız bir kişiyle duygusal bir yakınlık yaşayabiliriz.

İlişkimizdeki sorunları geride bırakarak, güven dolu bir adım atabiliriz. Önümüzdeki 28 Haziran, 3 ve 9 Temmuz tarihindeki enerjiler, bu Yeniay ile örtüşeceğinden, geleceğe dönük olarak yeni kararlar verebiliriz. Ruhumuz huzurlu, maneviyatımız kuvvetli, hayallerimizi gerçekleştirme istekliliğimiz yüksek bir Yeniay ile olumlu yönden çevrelenmiş durumdayız. Güçlü konumda bulunan kişilerden yardım görebiliriz. İşverenimizin mali sıkıntıları sona erebilir, bundan biz de finansal anlamda yararlanabiliriz. Ailemiz, yaşadığımız ülke ve kıymetlerimizle ilgili konularda da olumlu gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Cuma gününe, saat 11:28 itibariyle etkili olacak Yengeç burcundaki Yeniayın güçlendirici tesirleri altında başlıyoruz. Bu Yeniay, önümüzdeki iki haftalık süreçteki mesleki, ailevi konularda rahatlatıcı ve  güven duygunuzu yükseltici bir yansımadır. Değerlerinize sahip çıktığınız gibi, sınırlarınızı ve kıymetlerinizi de muhafaza edebilirsiniz. Sorumluluklarınızın farkından, kendinizden emin ve hayatın ne anlama geldiğinin farkında olarak adımlarınızı atarsınız. Risk alınmaması gerektiğinin bilinciyle kararlarınızı gözden geçirirsiniz.

Kendinize, ailenize, işinize olan sorumluluk duygunuz yücelir. Bastığınız yeri bilerek ve onun gereklerini yerine getirerek hareket edersiniz. Ayrıca dış dünyanın baskıcı, bunaltıcı ve çoğu zaman güven duygunuzu azaltıcı etkilerini devre dışı bırakabilecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sizin için hassasiyet taşıyan değerleriniz her ne ise, onları kimsenin hafife almasına müsaade etmezsiniz. Siz de sınırlarınızın farkında olursunuz. Ekmeğinize sahip çıkarsınız. Önümüzdeki 28 Haziran, 3 ve 9 Temmuz tarihlerindeki görünümler de, Yeniay ile örtüşeceğinden olumlu gelişmelerle karşılaşarak, yerinizi, konumunuzu güçlendirebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 11:08 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak olumlu bir Yeniayın güçlü tesirleri altında Cuma günümüz başlıyor. Mesleki konulardan, hayatı ele alışımızdaki güven duygumuza kadar geniş bir alan üzerinde sizlere moral ve şifa oluyor. Önümüzdeki iki haftalık süreçte, özellikle yüksek eğitim tercihlerini yapacak kardeşlerimiz açısından olumlu buluyorum. Gurbette yaşayan canlarımızın ülkelerine ziyareti veya yerleşimiyle ilgili meseleler üzerinde de faydalı görmekteyim.

Aile, ülke, vatan gibi kıymetlerin gözümüzde yüceldiği bu Yeniay sayesinde, ahlaki değerlerimizden vizyonumuza kadar geniş bir alanda moralimiz güçleniyor. Sezgilerimiz bize doğru yönü işaret edici bir rehberlik sunuyor. Bizim için hangi değerleri önemli ise, onları korumamız, güçlendirmemiz, köklendirmemiz mümkün oluyor. Babalık ve annelik yönümüzle insanları kucaklıyoruz. Uzaklardan gelen haberler mutlu ediyor, hayata sarılmamızı sağlıyor. Özellikle 28 Haziran, 3 ve 9 Temmuz tarihlerindeki enerjiler de, bu Yeniay ile örtüştüğü için, bir yuva kurmak, sevdiklerimizle bir araya gelmek, ulvi değerlerle sarıp sarmalanmak kolaylaşıyor.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Cuma günümüz, saat 11:08 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Yeniay, önümüzdeki iki haftalık süreç boyunca etkili olacaktır. Bu Yeniay, güvence olgusunun hayatımızdaki önem ve değerini anlamamızı sağladığı gibi, bizim doğru ve güvenilir olana yönelmemizde rehberlik ediyor. Kimlerle ne gibi bağımız varsa, o bağın güçlendirilmesi ve hayatımızın garanti altına alınması yönünde rotamızı belirlememizde yardımcı oluyor. Doğru ve işlevi olmayanı bizden uzaklaştırırken, kararlarımızı tekrar gözden geçirmemizde de vesile oluyor. Kriz yaratan meselelerin ardında yatan nedenleri görmeye başlıyoruz. Maddi ve manevi anlamdaki ortaklıklarımızı, ailemizi, değerlerimizi riskten nasıl uzak tutabiliriz, bunlar üzerinde duracağız.

Eşimiz veya ortaklığımızla ilgili konuları ele alarak, kayıp ve kazanç anlamında gözden geçirip, ona göre bir yol belirleyeceğiz. Aile, ortak veya farklı yerlerden beklediğimiz desteklerle ilgili önümüzdeki iki hafta belirleyici unsurdur. Kredi alımı, bir borcun bitirilmesi, yeni bir iş ortaklığının kurulması yönünde son durumu göreceğiz. Bunları olumsuz değil, bilakis iyileştirme olarak görünüz. Özellikle 28 Haziran, 3 ve 9 Temmuz tarihlerindeki görünümler de, Yeniay ile örtüşeceğinden kendinizi garanti altına alabilecek kararları verebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Cuma günümüz, saat 11:08 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak olumlu yöndeki Yeniayın tesiri altında başlıyor ve önümüzdeki iki haftalık süreçte, özel hayatımız, ilişkilerimiz, iş ortaklığı meselelerinde ilerisi adına umutlandırıyor. Güven olgusunun kıymetini her zaman bilen Oğlaklar, mevcut ilişkilerinde huzur buluyor. Yalnız Oğlaklar için bu iki haftalık süreç gayet kıymetli ve faydalıdır. Hani mucizeler vardır ya, tam umudu kesmişken, çıka gelir biri karşımıza. Ben bu Yeniayın bu yönde sizlere destek olma ihtimalini güçlü görüyorum. Problemli ilişkileri düzeltici, yeniden köklendirici, ilerisi adına emin olmanızı sağlayıcı bir yansıma, bir start olduğunu belirtmek isterim.

Son bir yıldır, bir çok Oğlak Jüpiter desteğiyle güçlendi, bir kısım Oğlaklar bekleyişte kalmıştı. Jüpiter giderayak, bu Yeniayın güçlü yansımasıyla lütufta bulunabilir. Onun için lütfen olumlu düşünün ve kendiniz için kalben güzel bir dilekte bulunun. Her yeni gün, yeni bir sayfadan hayata bakmaktır. Sizler de özellikle bugün, yarınlarınız adına güzellikler isteyin. Önümüzdeki 28 Haziran, 3 ve 9 Temmuz tarihlerindeki olumlu görünümler de, Yeniay ile örtüşüyor. Bu durumda ailevi, özel, çevresel, eğitim, mali konular üzerinde olumlu gelişmelerin yaşanma olasılığı yükseliyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Cuma gününe, Yengeç burcunda saat 11:08 itibariyle oluşacak Yeniayın etkisi altında adım atıyoruz. Önümüzdeki iki haftalık süreç içinde tam olarak tesirini anlayabileceğimiz bu Yeniayın özünde, güven olgusu bir hayli önem taşıyor.  Çalışma ortamımız, hizmet verdiğimiz insanlarla ilişkimiz, başkalarına olan desteğimiz ve ne kadar güvende olduğumuzu ele alacağız. Gelişmeler bu yöndeki sorularımıza cevap olacak. Bu cevaba göre kararlarımızı vereceğiz. Mevcut işimizden memnunsak, çok daha verimli şekilde çalışacağız. Eğer kendimizi güvende ve huzurlu hissetmiyorsak, buna göre seçimlerde bulunacağız. Mesleğimiz rehberliğe dayalı ise, bu Yeniayın gücü sayesinde insanlara güçlü şekilde ilerlemelerinde yol gösterebiliriz. Besleme, büyütme, üretme, köklendirme, aile ve çocuk sağlığı, danışmanlık, finans, denizcilik, eczacılık gibi alanlarda ise, bu konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Geleceğe dönük ve güvenli bir şekilde yaşamanızı düzenleme anlamında kararlar verebilirsiniz. Riskli işlere kalkışmadan, hassas olduğunuz noktalara dikkat ederek, kazanmak ve kazandığınızı  korumak adına hareket edebilirsiniz. Sizi üzen, yoran meseleler varsa, bunları devre dışı bırakabilecek tedavilere yönelebilirsiniz. Ailenizin geçmişi ve bugünkü durumuyla ilgili konularda yaşadığınız sıkıntılarınızla yüzleşebilir, iyi niyetliliğin sınırlarını tekrar belirleyerek, kendinize hem ilişki hem iş hem de güvence anlamında rota belirleyebilirsiniz. Bu Yeniay, 28 Haziran, 3 ve 9 Temmuz tarihindeki görünümlerle örtüşecek. Bu tarihlerde yukarıdaki bahsettiğim konularda gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Cuma günümüz gayet olumlu ve güçlü bir Yeniay etkisi altında başlıyor. Saat 11:08 itibariyle oluşacak Yeniay, önümüzdeki iki haftalık süreç boyunca aşağıdaki konular üzerinde etkili ve sonucu almamız yönünde kıymet taşıyor. Öncelikle belirtmek isterim ki, güven olgusunun aşk hayatınızdaki önemini yüreğinizde hissedebileceğiniz bir yeniay ile sarıp sarmalanıyorsunuz. Hissi tüm duyarlılığınız ve güzel niyetlerinizin sonuçlarını alabileceğiniz bir iki hafta önünüzde başlıyor. Bekar Balıklar için umut vaat edici, problemli ilişkisi olanlar için huzurlandırıcı, kıymet verdiğiniz değerlerinizi başkalarının da önemli görmesini destekleyici bir Yeniay bu. Neptün ile olumlu görünümü, vizyonunuzu ve ideallerinizi güçlendirici bir tesir yaratıyor.

Aşk gelir geçer bir şekilde değil, ruh dünyanızda güvence olarak kendini gösteriyor. Çocuk sahibi olmak, çocuklarınızla ilgili konuları yerli yerine koymak, hayata olan güven duygunuzu restore etmek anlamında bu Yeniayın şifalı etkisi olduğunu söylemeliyim. Özellikle 28 Haziran, 3 ve 9 Temmuz tarihindeki görünümler de, Yeniay ile örtüşerek sizi çok daha fazla rahatlatıyor. Aşk her an kapıyı çalacak gibi. Onu buyur etmeye hazır olunuz ve kendiniz için güzel dileklerde bulununuz. Yüreğinizi olumlu güzelliklerin size doğru yönelmesi için sonuna kadar açınız. Sezgileriniz, rüyalarınız size gerçeği gösterebilen güçte. Düşünün, isteyin, dileyin ve umutla ilerleyin.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.