27 Ekim günlük burç yorumları

Astrolog Demet Baltacı'dan 27 Ekim günlük burç yorumları! Bakalım bugün yıldızlar bize neler müjdeliyor....

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

51161Bugün 27 Ekim Pazartesi…Ay günündeyiz…

Yay burcunda ilerleyen Ay, hevesli ve iyimser enerjilerle hareketli bir gün vaadediyor. Sabah ve öğle saatlerinde Ay Uranüs ile üçgen, Merkür ile sextile açı yapacak.

Sürpriz durumlar heyecanımızı arttırabileceği gibi, sosyal ilişkilerde başarılı olmamız da mümkün. Eğitim, diplomasi, hukuksal konular, anlaşma ve sözleşmeler için günü değerlendirebiliriz.

Akrep burcundaki Venüs ve Balık burcundaki Neptün arasında oluşan üçgen açı sevgi, aşk, romantizm, sanat ve ruhsal kavramlarda destekleyici enerjiler veriyor.

Ay öğleden sonra 18:19’da Aslan burcundaki Jüpiter ile üçgen açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Keyifli ve huzurlu ruh hali akşam saatlerinde de devam edebilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Manevi ve ruhsal kavramlar yaşamınızdaki etkinliğini arttırabilir. İnançlarınızla paralel ruhsal çalışmalar yapabilir, ihtiyaç sahipleri için maddi yardımlarda bulunabilirsiniz. Sağlık veya estetik amaçlı küçük bir operasyon için, hastane ve klinik ziyaretleri yapabilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal şifa bulmanız mümkün.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Venüs ve Neptün arasındaki muhteşem üçgen size çok özel romantik bir gün vaad ediyor. Sevdiğiniz kişi ile sosyal veya sanatsal bir etkinliğe katılabilir, aşk ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. İlişkiniz yoksa kalabalıklar arasına karışın, hayal ettiğiniz kişi karşınıza çıkabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Çalışma ortamınızda memnun edici gelişmeler olabilir, hayal ettiğiniz koşullara kavuşabilirsiniz. Sanatsal, yaratıcı çalışmalar, estetik ve bayanlara yönelik işlerden fayda sağlamanız mümkün. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkiler daha özel boyutlara taşınabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Yurtdışı bağlantılı beklentileriniz ve hayallerinize daha fazla yaklaştığınızı hissedebilirsiniz. Bir seyahatte tanıştığınız kişi ya da mevki sahibi bir kişiden özel yardımlar alabilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler size destek olmak için çabalayabilirler.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ev, yuva ve aile ilgili önemli bir isteğiniz gerçek olabilir. Hayal ettiğiniz koşullarda ev bulmanız, ihtiyacınız olan paraya kavuşmanız mümkün. Yakın zamanda aile büyükleri ile ilgili bir mülk ve miras yoluyla da maddi refaha kavuşabilirsiniz. Bunun işaretleri gelebilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Aile üyeleri ve akrabalarla ilgili bazı sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Eski kırgınlıkları unutmak, detaylara takılmamak, bağışlamak en doğru yol olabilir. Sizin yumuşak ve uzlaşmacı tavrınız yakın ilişkilerinizi de güçlendirecektir. Arzu ettiğiniz güven ortamını sağlayabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Çevrenizde aşırı hayalpereset ve dürtüsel davranan kişiler olabilir. Sık sık aşırı uçlara kayan kişileri kontrol etmek onları dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Anlayışlı ve uzlaşmacı yaklaşımlarınız, insanların birbirlerine destek olduğu olumlu bir çalışma ortamı yaratabilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Şans oyunlarından kazanç elde etmeniz veya bir dileğinize kavuşmanız mümkün. Bugün dilek ve arzularınızı evrene iletin. Dua, meditasyon çalışmaları yapabilir, küçük bir bağış ile hayır işleyebilirsiniz. Verdikleriniz kat kat geri dönebilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün en çok kendinize özen gösterebilirsiniz. Sakin zaman geçirip sağlık ve bedensel bakımınızla ilgilenebilir, evde bir yakınınıza yardımcı olabilirsiniz. Ailenin yaşlı üyelerini hastane, klinik, bakımevi vb. yerlere götürmeniz veya ziyaret etmeniz de mümkün.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Yaşamınızda sizi rahatsız eden şeyler varsa, bunların içinizde nereye dokunduğunu bulmaya çalışabilir, yarattığı etkiler üzerine kafa yorabilirsiniz. Gelecekle ilgili hayaller kurup plan yapmanız mümkün. Olumlu şeyler düşünün, gerçek olabilir. Kalabalıklar içinde kendinizi iyi ifade edebilir, zihinsel iletişim kurabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Çalışmalarınız karşılığı beklediğiniz bir para, ikramiye, prim vb. ile gelişmeler hızlanabilir. Kariyerinizle ilgili yeni bir dönem başlayabilir ve hayal ettiğiniz gelire kavuşabilirsiniz. Sanat eserleri, fotograf, video için harcamalar yapabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Eğitim veya mesleki nedenlerle girdiğiniz bir sınavı kazanmanız, akademik konularda başarı elde etmeniz mümkün. Sezgileriniz ve manevi yönünüz çok güçleniyor, yaşamın derin anlamlarını farkedebilirsiniz. Arzu ettiğiniz yurtdışı seyahatine çıkabilir, keyifli ve romantik günler geçirebilirsiniz.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.