27 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
5.00 avg. rating (95% score) - 1 vote

27 Ekim 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 27 Ekim  2015 burç yorumları…

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Salı günümüz saat 15:06  itibariyle Boğa burcunda oluşacak Dolunay etkisinde başlıyor. Bu Dolunay, maddi ve manevi anlamda kazanç elde etmek, kendimizi güven altına almak ve ihtiyaçlarımızı elde etmekten yanayız. Bu içgüdüsel olarak bizi itekleyen bir arzu ve doyum noktamız. Rahatlık, konfor, huzur bizim için önemli. Bu yönde düşündüğümüz için, başkalarıyla da ilişkimizi güçlü tutmaktan yanayız. Çünkü onun da bir getirisi, faydası olabilir diye düşünüyoruz. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ve başkalarıyla dirsek teması yapmamız, destek vermemiz gerektiği işaret ediyor. Sizi buna zorluyor da diyebiliriz.

Venüs-Chiron karşıtlığı ise, ilişki meselelerinde de önemlidir.  Eğer partnerinizle ortak haritanızda olumsuz görünümler var ise, bu karşıtlık tatminsizliğe yol açar.  Eğer sevginiz güçlü ise, şu sıralar aranızda bir problem yoksa fazla rahatsız edici değildir Ancak tek taraflı yürütülen bir ilişki ise, sürekli fedakarlık yapmak zorunda kalınıyorsa, bir türlü yerli yerine oturmuyorsa keyfiniz kaçabilir. İş hayatı veya günlük tempoda, karmaşık durumlarınıza akılcı çözümler bulmanın önemini vurguluyor. Bu Dolunay, gerekli olan olmayanı, ihtiyaçlarınızı bilinçli şekilde tespit etmek gerektiğini vurguluyor. Neptün olumlu görünümü, maddi-manevi konularda güven hissi verici  hem de farkındalık gücünüzü yükseltici, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir. Bu görünüm Dolunayın zorluklarını manevi anlamda rahatlatıcı duruyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Salı günümüz saat 15:06 burcunuzda oluşacak Dolunay etkisinde başlayacak. Duygularımız tümüyle kendimizden yana olmanızı sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda güçlü olmak, elde etmek, fiziksel ve ruhsal anlamda doyuma ulaşmaktan yanayız. Her anlamda bir hayli iştahlıyız. İlişkimiz ve iş ortaklıklarımızda da karşı tarafın baskın olmasına, bizi geri plana atmasına, kendini merkeze koymasına pek izin vermeyiz. Bizim arzularımızı da göz önüne alarak düşünmesini isteyeceğiz. Dolunayın yöneticisi Venüs, burcumuzla uyumlu görünüm yapıyor. Aşkta ve hayatın genelinde seçiciyiz. İnsanların veya partnerimizin bize destek vermesini, yükümüzü taşımamızda yardımcı olmasını bekleyeceğiz. Yalnızsak, böyle birine ihtiyaç duyacağız.

Chiron karşıtlık etkisi, bu Dolunayda aşk hayatınız, çocuklarınız, yaşamınızı yakından ilgilendiren her konuda titizlenmenizi sağlar. Size göre mutlaka dikkate alınması gereken meseleler vardır. Bir şeyler eğer yerli yerinde değilse, yolunda gitmiyorsa, sizin önemsedikleriniz başkaları tarafından fazla endişeli biri olarak değerlendirilmenize yol açıyorsa ve bir de fedakarlıkta bulunmanız bekleniyorsa tabii ki bunlara katlanmanız pek kolay değildir. Neptün ile görünüm, akşam saatlerine doğru size, hem huzur duygusu hem de güvenlik sunuyor. Kişi hayata güzel hislerle ve dileklerle yaklaşır. Bir insana veya bir olaya sakin biçimde yanaşır ve onu güzel yönleriyle ele almaya çalışır. Hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve sağlam bir çerçeve içine alarak uzun ömürlü kılmak ister. İlham gücü yüksektir. Söylediği veya dinlediği sözden zevk alır. Huzur bulmak ve huzur vermekten yanasınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Salı günümüz saat 15:06 Boğa burcunda oluşacak Dolunay etkisinde başlıyor. İç dünyamızda huzur, güven, ruhsal ve fiziksel anlamada doyum ihtiyacımız bir hayli yükselir. Belki dışa yansıtmıyoruz ancak hakikaten dinlenmek, rahatlamak arzumuz yükselmiş durumda. Ancak bir taraftan da çalışma hayatımızla ilgili mecburiyetler, günlük tempoda birileriyle anlaşmak veya karşılaşmak zorunluluğu, tuhaf oyunlar, çıkarlar bizi rahatsız ediyor. Bu yüzden içe yönelip her şeyden uzak durmak istiyoruz. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda. Bu da gösteriyor ki, ailevi ilişkilerde ve evimizle ilgili konularda düzene koymamız gereken işlerimiz var. Bunları göz ardı edemeyiz.

Chiron ile karşıtlık,  şu andaki mevcut duruma ve olan bitenlere şöyle bir eğilmemizi sağlıyor. Neden sıkılıyoruz ve neden umutsuzuz. İlişkiniz mi sorunlu, yoksa iş hayatınızla ilgili konularda mı işler zor ilerliyor. Peki, bunları halledecek olan siz değil misiniz? O zaman gelin önce kendinize güven duyun. Yoksa siz değil ama başkaları sizin üzerinizde etkili olmayı sürdürecek ve boşuna stres altına gireceksiniz. Bunu kendinize yapmayın olur mu? Neptün ile görünüm, bu Dolunayın güven duygunuzu yükseltici, ilerlemek istediğiniz yönü tespit etmenizde yardımcıdır. Sizi çelişkilerden kurtarır. Boş ümitler yerine, doğru ve sağlam adımlar atabilmenin ne kadar önemli olduğunu hissettirir. Birlik ve beraberlik ruhunu yüreğinizin içinde hissetmenizi sağlar.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Salı günümüzün tümün etkili olacak Dolunay, Boğa burcunda saat 15:06 da oluşacak. Maddi ve manevi anlamda kazanç sağlayan işlere, hedeflere ve kendimizi güvende hissettirecek dostluklara, gelişmelere ihtiyacımız yüksek. Etrafımızdaki dünyanın güzelliklerini, konforunu, zenginliklerini yaşamaktan yanayız. Bu ise paraya ve güçlü olmamıza bağlı. Aşkta da durum bundan yana kalır değil. Tutkuluyuz, baskınız ve sahip olduğumuz hiçbir şeyi kaybetmeye tahammülümüz yok. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerliyor. Bu da gösteriyor ki, Dolunayda ilişkilerimizde bir hayli titiz ve seçiciyiz.

Ancak unutmayalım ki, başkalarının da bizden talepleri olabilir. Onlara destek vermemiz gerekebilir. Chiron ile karşıt görünüm, ilişkiniz ve çevrenizde durumları fazlasıyla hassas ele almanıza neden olabilir. Her şey yerli yerinde olmalı, hayatımda bir terslik çıkmamalı ve sıkıntılarım bir an önce son bulmalı diye düşünürsünüz. Bu yüzden de,  sürekli bir şeyyer kontrol etmeye çalışabilirsiniz. Bu sizi yorabilir. Neptün ile  olumlu görünüm, bu Dolunayda yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz yerine gelir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Salı günümüz saat 15:06 Boğa burcunda oluşacak Dolunay etkisinde başlayacak. İş hayatımızla ilgili konularda güven, istikrar, kazanç ve huzurdan yanayız. Sağlam bir işimiz olsun, kaliteli yaşayalım, geleceğimiz de garanti altında olsun istiyoruz. Bugün şöyle bir duruma bakacağız. Gerçekten biz şu anda ne kadar mutlu ve huzurluyuz. Sabah işimize giderken, akşam evimize dönerken kendimizi tatmin olmuş hissediyor muyuz? Yoksa işimizde ayrı, evimizde ayrı bir mücadele mi sürdürüyoruz. Bunlar üzerinde bir hayli duracağız. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerlediği için ilişkilerimizde ve parasal konularda dikkatli bir gözden geçirmede bulunacağız ve daha seçici davranacağız.

Chiron ile karşıtlık, bu Dolunayda, kazancınızı belli bir alanda değerlendirme, doğru ve titiz bir şekilde hayatınızı düzene koyma yönünde önem taşıyor.  Benim tavsiyem, yatırım konularında piyasanın durumuna iyi bakınız. Önünüzü göremediğiniz işlere para yatırmayınız. Elden borç vermeyiniz ve almayınız. Gelelim ilişki meselesine. Bugün, senin değerlerin-benim değerlerim gibi sizi karşı karşıya getirecek çekişmelerden uzak durunuz. Diyelim ilişkiniz yok. Doğru insan beni bulur mu, ne olacak benim halim diyerek olumsuz düşünmeyiniz. Neptün ile görünüm bu Dolunayda, hayalini kurduğunuz bazı planlarınızı hem maddi hem de manevi anlamda ele almanızda yardımcıdır. Yaşam, ölüm, bilinmeyen esrarlı konular  ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız.  Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Salı gününe saat 15:06 Boğa burcunda oluşacak Dolunay etkisinde adım atacağız. Hayata bakış açımızda önemsediğimiz kriterlerimiz var. Güven-istikrar-huzur ve emniyet duygusu. Bunlar doğan günü daha mutlu ve doyumlu şekilde kucaklamamızı sağlıyor. Biz huzurdan yanayız, geleceğimizi de aynen bu şekilde teminat altına alacağımız şekilde kurmak niyetindeyiz. Böyle düşünen kişilere, bunu sağlayacak işlere, gelişmelere önem veriyoruz. Yakın çevremize baktığımızda bazı kişilerin sadece kendi çıkarları için bize yaklaşmaları canımızı sıkıyor. Artık daha seçici düşünmemizin de sebebi bu. Dolunayın yöneticisi Venüs burcumuzda ilerlediği için, bu Dolunayda kendimize daha fazla özen gösterecek, güzel ve bakımlı görünmekten hoşlanacağız.

Chiron ile karşıt görünüm yapacak  Dolunayın yönetici gücü Venüs,  partnerimizle ortaklaşa düşünmenin önüne geçiyor. İnsan ister istemez titizleniyor, her şeyin kendi düşündüğü gibi olmasını istiyor. Bu olmadığında başlıyorsunuz her şeyi didiklemeye. Peki didikliyorsunuz diyelim. Neden hala bu kadar fedakarlıkta bulunuyorsunuz. Ondan sonra da her konuda şikayetçisiniz. Ya, mantıklı bir şekilde ilişkinizi gözden geçirin veyahut bu denli kendinizden ödün vermeyin. Eğer uzun zamandır birlikteyseniz, onu tanımış olmalısınız. Değişmiyorsa, değiştirmeye zorlamanız ne işinize yarayacak. Diyelim ki, yeni tanıştınız. O zaman lütfen zaman tanıyın birbirinize. İş konularında da, hemen sonuç alayım diye, kendinizi hırpalamayınız. Zamanla eksiklerinizi tamamlarsınız ve mutlaka başarılı olursunuz. Eğer böyle giderse boş yere kendinizi üzmeye devam edeceksiniz. Neptün görünümü ise, bu Dolunayda, hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Hem maddi hem de manevi anlamda güven içinde yaşamak istersiniz.  Eğer sorunlarınız varsa bu saatlerde konuşarak, birbirinize ılımlı bir şekilde yanaşarak, karşı taraftan beklemek yerine, biz bir adım atarak huzuru sağlayabiliriz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Salı gününü, saat 15:06 Boğa burcunda oluşacak Dolunay etkisinde karşılıyoruz. İş ortağımız veya partnerimizle ilgili meselelerde güven ve istikrarı bir hayli önemseyeceğiz. Yararlı olanı, kazanç getirici ve huzur verici beraberliği tercih ediyoruz. Derinlikli düşündüğümüzde sadakatin, parasal anlamda rahat etmenin önemi büyük. Bu bakış açısı her ne kadar maddiyatçılık gibi dursa da, geleceğimizi düşünmemiz gerektiğinin de farkındayız. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerlediğinden, içten içe bizi rahatsız eden ilişki sorunları nedeniyle canımız biraz sıkkın olabilir.

Chiron ile karşıtlık, şu mükemmel değil, bu tuhaf, hayatım karışık, işler ters gidiyor, beni kimse anlamıyor diye söylenirsiniz. Peki, ne yapalım ki, biraz ferahlayalım. Öncelikle şunu söylemeliyim ki, eğer içinizden gelmiyorsa hiç kimseye ağam paşam demek zorunda değilsiniz. Ayrıca hiçbir şey mükemmel olmak zorunda değil, onu da bilesiniz. Neptün ile karşıtlık, hem başkalarıyla olan münasebetimiz hem de düzenlenmesi gereken bazı meseleler üzerinde sakince düşünmeyi sağlıyor. Ancak bu sakinlik, içinde bulunduğumuz durum ve ruh haline göre değişecektir tabii ki.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Salı günümüz saat 15:06 Boğa burcunda oluşacak Dolunay etkisinde başlayacak. Karşı cinsle olan ilişkimizde bizim için güven olgusu çok önemli. İstikrarlı bir yaşam,  parasal açıdan rahat etmek arzumuz ön planda.  Eğer mevcut beraberliğimizde parasal anlamda sorunlar varsa, sadece cinselliğe dayanan bir yaklaşım ve sadece kendi doyumunu düşünen bir kişiyle berabersek bu Dolunayda canımız sıkkın olur. Tepki gösterebiliriz ve biz de kendi çıkarlarımızı korumaktan yana düşünebiliriz. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerlediği için, ilişkilerde kriterlerimiz bir hayli yüksek olacaktır. İnce eleyip sık dokuyabiliriz. Hatta eleştirel tarzda davranabiliriz.

Chiron karşıtlığı, bu Dolunayda, bir yandan ilişki anlamında her şeyi titizlikle ele alıyorsunuz, kontrol ediyorsunuz, düzeltmeye çalışıyorsunuz. Diğer taraftan aşkta aşırı fedakarlıkta bulunuyor. Sonra da neden istediğim gibi olmuyor diye kendinize yükleniyorsunuz. İş konularında da durum buna benziyor. -Hedefe mutlaka varmalıyım, değerlerime sahip çıkmalıyım, karmaşık durumlardan kurtulmalıyım diye düşünürken, diğer taraftan -Her şeyi kontrol edemem ki, ben de bir insanım, biraz rahatlamaya ihtiyacım var diyebilirsiniz. Neptün ile görünüm rahatlatıcı bir etki. Ciddi niyetli veya arkadaşlık anlamındaki beraberlikler açısından hoş bir yansımadır. İnsan bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan sağlam ve uzun vadeli olanı arzu eder. Güvende olmak, sevilmek arzusu duyarız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Salı günümüzü saat 15:06 Boğa burcunda oluşacak Dolunay etkisinde karşılıyoruz. Fiziksel ve bedensel sağlığımızı, ruhsal anlamda huzurumuzu bir hayli önemseyeceğiz. Güven duygumuz çok kıymetli. Çalışma hayatımızın mali anlamdaki getirisi kadar, çevremizde bulunan kişilerin de bize karşı sevgiyle yaklaşması, işimizi beğenmeleri, destek vermeleri, güven duygumuzu yükseltici. Bu Dolunayda bizi rahatlatan, sakinleştiren, üstümüzdeki gerginliği atmamızda yardımcı olan insanlara ihtiyacımız var. Çünkü içten içe birçok mesele bizi rahatsız ediyor. Çoğu zaman endişelerimiz nedeniyle pek ortalarda görünmek istemiyoruz. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerliyor. Ve en yoğun şekilde mesleki konularda endişeleneceğiz. Bu endişeli halimiz, iş ilişkilerimizi zorlayabilir.

Chiron ile karşıtlık, bu Dolunayda, mesleki konularda, ilişkilerde,  önemli kişilerle yapılacak görüşmelerde, ailevi meselelerde sakinlik gerektiriyor.  Olur, belki tuhaf davranabilirler. Ne dedikleri belli olmayabilir. Sizden gücünüzü aşan isteklerde bulunabilirler. Aynı şekilde biz de etrafımızdaki insanları eleştirebiliriz. Lütfen nazik olmayı ihmal etmeyelim. Kimseyle yol ayrımına gelmeyelim. Ancak birileri memnun olsun diye de üstümüze yüklenmelerine izin vermeyelim. Sakin olalım, korku duymayalım. Kendi payımıza düşeni yapalım. Sorunlar oluşursa bunları eğer yapabiliyorsak sakince konuşmaya çalışalım. Neptün ile görünüm, hangi konuda olursa olsun kendimizi güvende hissetme arzumuzu büyütüyor. İnsan hayal ediyor. Mutlu ve huzurlu bir yuva, sevgiyle yaşanan bir hayat, sağlıklı ve güzel çocuklar, bizi seven bir insan. Bütün bunlar ne güzeldir değil mi? İşte bu görünüm, bize bu güzellikleri düşündürüyor.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Salı günümüz saat 15:06 Boğa burcunda oluşacak Dolunay etkisinde başlayacak. Aşkta huzur ve güvenilirliğin önemini vurguluyor. Yaşamı lezzetli kılan ve güzellikleri gönlümüzün içinde hissetmemizi sağlayan ilişkiler bizi tatmin ediyor. Maddi açıdan konforlu bir yaşam tabii ki herkes gibi bizim de arzumuz. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarımızla ilgili konularda geleceklerini sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyoruz. Bu Dolunayda dış ortamlarda bulunmak yerine,  iç dünyamıza çekilerek sakin ve huzur içinde kalmaya özen göstereceğiz. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başakta ilerliyor. Genel olarak iş amaçlı ilişkilere ve bizi destekleyen kişilere daha fazla yönelebiliriz. Chiron karşıtlığı bu Dolunayda sizi, gerek ilişki gerek iş gerekse mali konularda biraz baskı altına alır.

Yerine koyabileceğimiz bir başka insan olmadığı için, ilişkimiz konusunda fedakarlıkta bulunuyoruz. Çünkü yalnız kalmak istemiyoruz. Bazılarımız belki güzel bir beraberlik yaşıyor. Ancak kafamız başka konulara takılı olduğundan sevgilimizle sağlıklı bir ilişki yaşayamıyoruz. Bu görünüm finansal ve iş konularında titizlenmemize neden olur.  Bu parayla nasıl bir gelecek kurulur veya nasıl bütçe düzenlenir diye hesaplar yaparız.  Peki, bu karşıtlıkta nelere dikkat etmeliyiz?  İlişkimizle ilgili sorunları oturup konuşmalıyız. Ancak birbirimizi zorlamamalıyız.  İş hayatımız ve finansal konularda  piyasanın durumunu ve iş şartlarımızı gözden geçirmeliyiz. Neptünle görünüm, hayatın zevkli yanlarını hissetme yönünde rahatlatıcı, huzurlandırıcı ve güven hissi vericidir. İnsan böyle bir etki altında, olumlu yönde düşünür, hayal eder veya umutlarının yükseldiğini hisseder.  Bundan sonrası için  yepyeni bir sayfa açacağım ve güzellikleri karşılamaya hazırım diyerek kendinizi motive  edebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Salı günümüz saat 15:06 itibariyle  Boğa burcunda oluşacak Dolunay etkisinde başlıyor. Konforlu bir yaşam, huzurlu bir hayat, güvenli bir ev ve sevgi dolu bir aile arzumuzu işaret ediyor ve bunu bir hayli vurguluyor. Geçmişi, bugünü ve geleceği düşündüğümüzde tabii ki maddi ve manevi anlamda kendimizi garanti altına almaktan yanayız. Eğer şu günlerde bu konularda kendimizi rahat hissetmiyorsak bu Dolunayda sıkılırız. İş hayatımız ve toplumsal ilişkilerimizde bazı kişilerle aramızda sorunlar yaşanabilir. Aynı durum ev içinde de geçerli olabilir. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerlediği için, maddi anlamda bizi risk altına alacak kararlardan uzak durmamız lazım. Chiron ile karşıtlık, gerek ilişki gerek iş gerekse mali konularda, amacımıza uygun şekilde hareket etmenin önüne geçebilir.

Sorunlara rağmen, sırf alışkanlık veya alternatifimiz olmadığı için beraberliği sürdürürüz. Bu görünüm sadece ilişki değil finansal ve iş konularında da önemlidir. Eğer yetersiz bir gelirimiz varsa kaygılanırız. Peki, ne yapılmalı? Tabii ki gerçekçi olmalı, problemlerimizi ılımlı bir şekilde konuşmalıyız.  İş ve finansal konular da,  piyasanın ve bütçenizin şartlarına göre hareket etmeliyiz. Neptün ile görünüm, akşam saatlerinde kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamlara, insanlara çekilmenizi sağlar. Böylece Dolunayın zorlayıcı tesirlerini biraz aşılır.  Huzur-güven ve sakinlik içinde akışa uydurmak kolaydır. Eğer bir sorununuz varsa bunun üzerinde düşünmek yerine, bir kitap okumak, müzik dinlemek yararlı olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Salı günümüz saat 15:06 Boğa burcunda oluşacak Dolunay etkisinde başlıyor. addi ve manevi kazanç, huzur, güven, istikrar olgusu bizim için son derece değerleniyor. Çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizde bu kriterleri bir hayli önemsiyoruz. Durumları da bu açıdan ele alacağız. Birilerine göre değil, biz ne kadar tatmin oluyoruz. Bu önemli. Kardeşimiz, komşumuz, arkadaşımız, bağlantımız olan kişilerin yaklaşımları bizi mutlu ediyor mu, güven içinde olmamızı sağlıyor mu? Buna bakacağız.

Dolunayın yöneticisi Venüsün, Chiron ile karşıtlığı, sizi biraz yoracağa benziyor. Partneriniz ve siz bu Dolunayda birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz.  İlgisizlik ve aradaki belirsizlik can sıkıcıdır. Telefon edersiniz açmaz, mesaj gönderirsiniz cevap vermez. Ne oldu dersiniz, ses yok. Sizin tarafınızda ise durum bir hayli hassastır. Bu etki altında kimsenin kimseyi çekecek hali yoktur. Eğer baktınız ki, ses seda yok. Hiç üstüne gitmeyin. Akışa bırakın. Hayata küsmeyin. Astrolojik olarak,  eşleşim haritanızda Venüs ve Chironla alakalı bir uyumsuzluk varsa bu görünüm problem oluşturur. Onu da biliniz. Bir de bekar Balıklar, bu etki altında hayatınızda kimse yok diye üzülmeyin. Çünkü bu enerji altında başlayan bir ilişki pek uzun ömürlü olmaz.  Ay-Neptün olumlu görünümü, rahatlatıcı, huzur vericidir. İnsan hayalindeki dünyanın içinde yaşıyormuş gibi  kendini hisseder. Şifa verir, moralinizi yükseltir,  her şeye rağmen hayatın ne kadar güzel olduğunu düşünmenizi sağlar.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.