26 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

26 Temmuz 2015 Pazar günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 26 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 12:14  olana dek  Ay-Akrep burcunda ilerliyor.  Bizler de geceyi biraz düşünceli, bazı meseleleri yerli yerine oturtmakta zorluk çekmiş bir halde geçirebiliriz. Ben derim ki, sabah uyandığınızda mutlaka iyi bir kahvaltı ile güne başlayınız. Saat 08:54 Ay-Jüpiter görünümü, aşkta cinselliğin önemini vurguluyor. Hatta ilk kez deneyimlemekten zevk alacağınız heyecanlara açıksınız. Arzularınıza sınır koymaktan yana değilsiniz.

Saat 12:14-15:24 arasında geçerli olacak Ay-boşluk süresince sizi derinden derine rahatsız eden konular üzerinde hayatı doğal akışına bırakınız. Sizi bir şeylerin baskı altına aldığını düşünerek kendinizi çaresiz hissetmeyiniz. Olan bitenden sürekli olarak kendinizi sorumlu tutmayınız. Bu saatler içinde hayatta her şeyin boş olduğunu, hiç kimseye güven duyulmaması gerektiğini düşünürsünüz. İşte bütün bu baskılar aslında sizi iyileştiricidir. Nasıl mı? Çünkü kendinizle yüzleşmenizi sağlar. Bu yüzleşme sonucunda korkunuzun üstesinden gelirsiniz ve kendinize çeki düzen verirsiniz.

Saat 15:24 itibariyle Yay burcunda ilerleyecek Ay özgürlük anlamına geliyor.  Çevrenizdeki insanlara, yaşadığınız ortama, dünyada olup bitenleri anlamak istiyoruz. Ayrıca okumak, bilgi sahibi olmak, araştırmak bazılarımız için gayet zevk verici olabilir.

Saat 16:48 Ay-Venüs görünümü kişinin gerek iş gerekse kendini geliştirme anlamında verdiği mücadelenin işaretçisidir.  Doğal olarak bir yandan duygusal gelgitlerinize çare bulmaya çalışırsınız,  diğer yandan işlerini düzenlemeye gayret gösterirsiniz. Böyle bir etki altında bilgilenmeye önem veriniz. Çünkü bu bilgilenme sizi gereksiz konuların üzerinde durmaktan koruyacaktır.

Saat 21:55 Ay-Güneş görünümü, rahatlatıyor ve özgüven duygunuzu yükseltici bir etki yaratıyor. En azından kendimizi bu saatlerde daha iyi hissedebiliriz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar  Ay-Akrep burcunda ilerlemeye devam ediyor. Saat 12:14 olana dek, ilişkinizle alakalı şöyle bir düşünün. Her şey yolunda mı, değilse problemleri iyileştirmek için gözden geçirin. Ancak bir şeye dikkat edin. İçinden çıkılmaz hale getirmeyin. Siz düzeltmeye çalışmak istiyorsanız  ne ala. Yok düzeltilmeyecek bir şeyse kendinize yüklenmeyin. Çünkü Ay-Akrep geçişlerinde iki yönlü davranış biçimi vardır. Ya düzeltirsin veyahut berbat edersin. Sizin ne yapacağınız, ilişkinize verdiğiniz önem, duyduğunuz sevgiyle birebir alakalıdır. Saat 08:54 Ay-Jüpiter görünümü, derinlikli düşünmenizi sağlıyor. Ancak bu çoğu zaman yorgun düşmenize neden olabilir.

Saat 12:14-15:24 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Bu saatler arasında beklemede kalın. Konuşmaya başlamıştınız diyelim. Boşluk etkisi altında devam etmenin bir yararı yok. Çünkü ne siz ona bir şeyleri tam olarak izah edebilirsiniz  ne de o, sizi anlamak için gayret sarfedebilir.

Saat 15:24 itibariyle Ay-Yay burcu seyri bize,  hayatı farklı bir açıdan ele almamızı sağlıyor.  Jüpiter yönetimindeki Ay penceresinden baktığımızda insan belli bir rahatlama hissedebilir.

Saat 16:48 Ay-Venüs görünümü altında yaşadığımız ilişkiyi veya aşkı mantıklı bir şekilde analiz etmeye çalışsak da, yüreğimiz rahat etmez.  Bir eksik var ve bu eksiğin yeri dolmadığı için, doğal olarak gelgitler yaşarız.  Belirsiz durumlar canımızı tak edebilir.

Saat 21:55 Ay-Güneş görünümü, mali konular, iş ortaklıklarımız, evimizin ihtiyaçlarıyla ilgili meselelerdeki duyarlılığı işaret ediyor. Bunları yerli yerine koymak arzumuz bir hayli yükseliyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler  Ay-Akrep burcu seyriyle günümüz başlıyor. Saat 12:14 olana dek, kafanızın içindeki planları uygulamanızın önünüzde duran engeller sıkıcıdır. Bu durumda hayatı kendi akışı içinde ve size getirdikleriyle değerlendirmek çok daha mantıklı olacaktır. Saat 08:54 Ay-Jüpiter görünümü, bir çok mesele üzerinde bazen abartılı düşünmenize neden olabilir. Yaptığınız planların dışına çıkıldığında, bir aksilik olduğunda veya bir şeylere zorlandığınızda lafınızı hiç esirgemezsiniz.

Saat 12:14-15:24 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. İçinizdeki güven arzunuzu başkalarının desteğiyle hissetmeniz pek mümkün olmasa da, pozitif düşüncelerinizle kendinizi sakinleştirmeyi başarabilirsiniz. Birilerinin değerinizi  anlamasını beklemek yerine kendinizi mutlu edecek şekilde gününüzü planlayabilirsiniz.

Saat 15:24 itibariyle Yay burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında,  hayatın zevkli ve keyif veren güzelliklerinin tadına varmak, cesaretle  her problemin üstesinden gelebilmek, inandığınız ne varsa üzerine gitmek  istersiniz.  İlişkisi olmayanlar yeni bir aşkın heyecanına kapılmaktan zevk alırken, ilişkisinde sorun olanlar partnerin nazından niyazından  hiç mi hiç hoşlanmazlar.

Saat 16:48 Ay-Venüs görünümü nedeniyle, ilişkinizle alakalı mevzularda özellikle iç dünyanızda her şeyi gereğinden fazla analiz edebilirsiniz. Hatta partnerinize belli etmeden, onun size uygunluğunu veya bir arada olmanızın sizin için ne anlam ifade ettiğini gözden geçirebilirsiniz. Ancak size bir sır vereyim. O da aynı şekilde bunu yapmakta. Yani her ikiniz de bugün birbirinizi incelemektesiniz.

Saat 21:55 Ay-Güneş görünümü, bizi anlayabilecek, derdimizi, sıkıntılarımızı anlattığımızda destek olabilecek kişilere ihtiyacımızı yükseltiyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler,  aşkta gayet tutkulu, ancak bir o kadar hakimiyeti sağlama arzumuz gece itibariyle bir hayli yoğun olacak. Saat 12:14 olana dek, çevrenizdeki insanlar ve siz de dahil olmak üzere bildiğiniz gibi hareket etmek istersiniz. O yüzden hem kendimize hem başkalarına karşı ılımlı davranalım. Saat 08:54 Ay-Jüpiter görünümü, para-aile-ilişkimiz söz konusu olduğunda kendimizi denetlemekte zorlandığımızın göstergesidir. Bunlar sizin için bir hayli kıymetlidir ve onlar üzerinde hiç kimsenin hak talep etmesine izin vermezsiniz.

Saat 12:14-15:24 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Huzuru içinizde duyabilmeniz için, baskılardan uzak, dengeli bir paylaşıma olan ihtiyacınız büyüktür. Hani sorunlar olsa dahi, tatlılıkla bir şekilde çözüm bulunmaya çalışılmalı diye düşünebilirsiniz. Sizin isteğiniz diğer insanlardan farklı yönlerinizin en azından değer bulması ve buna göre de, ufak meselelerin büyütülmemesidir.

Saat 15:24 itibariyle Ay, Yay burcunda seyrine başlayacak. Bu etki altında dışa karşı, kendinizi rahat biri gibi göstermeye çalışsanız da,  iş veya özel hayatınızla ilgili konulardaki belirsizlik canınızı sıkabilir.  Çünkü siz görünen düşmanla savaşmanın,  iki yüzlü hareket etmeye çalışan kişiyle  uğraşmaktan daha kolay olduğunu bilirsiniz.

Saat 16:48 Ay-Venüs görünümü çevrenizle olan her türlü temasında güçlü görünme arzunuz yükselir.  İşlerinizi hızlı bir biçimde yaparak, ne kadar yetkin biri olduğunuzu insanlara ispat etmeye çalışabilirsiniz.

Saat 21:55 Ay-Güneş görünümü, parasal meseleler ve hepsinden önemlisi günlük tempoda karşılaştığınız kişilerle ilişkinizde zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar  saat 12:14 olana dek,  çevrenizdeki insanların sizden sürekli bir şey beklemeleri, halletmeniz için baskıda bulunmaları rahatsız edicidir. İçinizden sanki mecbur muyum diye geçirirsiniz. Bu aslında Ay-Akrep geçişlerinde rastlanan bir durumdur. Saat 08:54  Ay-Jüpiter görünümü, ben haklıyım-sen haksızsın tarzında gelişen ve bazen abartılı davranışlara neden olabilecek bir enerjidir. Özellikle aile ortamında, çocuklarla ilgili konularda veya eşler arasında görülebilir.

Saat 12:14-15:24 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Belirli bir yön tutturmak ve bu yön üzerinde ilerlemek zor olduğu gibi, ne istediğinizi veya neyin sizi mutlu edebileceğini de tam olarak kafanızın içinde oturtmanız güç olabilir. Gördüğünüz gibi kendinizi bu enerji altında boş yere üzmeden günü akışına bırakmanız en mantıklı yoldur.

Saat 15:24 itibariyle Ay-Yay burcu problemlerinizin altından kalkabilmenizde ışığınız olur. Yaşanabilecek güzel bir gelişme sizin için ileriye yönelik bir umut ışığı olabilir. Bilirsiniz,  sizin gibi  hayatın güzelliklerinin tadına varmaktan hoşlanan kişiler doğaldır ki  kaybetmek istemezler. Hatta böyle bir ihtimal bile onları huzursuz etmeye yeter de artar bile.

Saat 16:48 Ay-Venüs görünümü ilişki ve  parayla alakalı meselelerde kendinizi güçlü görme ve gösterme arzunuz oldukça yoğun. Bu saatlerde hesabınızı iyi yapmanızı tavsiye ediyorum.

Saat 21:55 Ay-Güneş görünümü gayet olumludur. Kendinizi enerjik hissedersiniz. Duygularınızı rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Bu saatlerde keyfiniz yerine gelir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar  pazar gününe Ay Akrep burcu geçişinin son gün  etkileri altında başlamaktasınız. Saat 08:54 Ay-Jüpiter görünümü, bir yanıyla olumlu düşünmek istediğinizi gösteriyor. Ancak yine de bunun tek başına önemi olmadığını biliyorsunuz.  Dışarıdaki dünya acımasız ve ben kendime dikkat etmeliyim diye içinizden geçirirsiniz.

Saat 12:14-15:24 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Doğal olarak herhangi bir şey için çözüm bulmaktan uzağız. Bu durum kimi zaman sizi rahatsız ettiği için, kiminle beraberseniz ona karşı biraz sertçe davranabilirsiniz. Amacınız kötü bir şey söylemek değildir. Ancak sizi dinlemesi gerektiğini düşünürsünüz.  Tabii ki bunun sonucunda bir tepkiyle karşılaşmamız mümkün. En iyisi esnek olalım.

Saat 15:24 itibariyle bedenen ve zihnen sizi yorabilecek hiçbir şeye müsaade etmeyin. Yay burcu günlerinde genel olarak ailevi ve duygusal meseleler üzerinde sorun taşıyacak halimiz pek yok. İstiyoruz ki, detaylarla uğraşmayalım, bizi sıkıntıya düşürebilecek işlerden uzak duralım

Saat 16:48 Ay-Venüs görünümü eviniz, aileniz, kişisel meselelerinizle alakalı konularda kendinizden yana düşünürsünüz. Bu şeklide ifade etmeye çalışırsınız. Hatta çevrenizdeki kişiler sizi ikaz ettiklerinde, umursamazsınız.

Saat 21:55 Ay-Güneş görünümü, hiç kimseyle paylaşamadığınız sıkıntılar ve sizi geri plana iten şartlar nedeniyle rahat olmadığınızı işaret ediyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler,  güne başlarken parasal konularda tam olarak arzuladığınız gibi hareket etmeniz zor olabilir. Saat 12:14 olana dek, ihtiyacınız olanları elde etmek için çok daha iyi koşullar içinde yaşamanız gerektiğini düşünürsünüz. Şans faktörünün önemli olduğunu içinizden geçirirsiniz. Saat 08:54 Ay-Jüpiter görünümü de, tutku duyduğumuz hangi konu olursa olsun, onun üzerinde hakimiyetçi davranmaya neden olur. Bu para veya toplumsal ilişkiler de görülebilir. Gerektiği yerde kendimizi dizginlemeliyiz. Özellikle israftan kaçınalım.

Saat 12:14-15:24 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde huzura fazlasıyla ihtiyacımız var. Öyle bir şeyleri kurcalamak, didiklemek gerekmiyor. Bırakın hayat kendi bir nehir gibi kendi akışında ilerlesin. Siz sadece rahat olun. Bir şeyleri kontrol edeceksiniz, düzelteceksiniz diye enerjinizi boşuna akıtmayın.  Kimse değişmeye kabul etmiyor. Kendinizi üzmeyin boş yere.

Saat 15:24 itibariyle Yay burcunda ilerleyecek Ay, kimle beraber olursanız olun veya hangi işle uğraşırsanız uğraşın, farklı konulara yönelme arzumuz gayet yoğun.  Bir fikri coşkulu bir ifade ile ve  ilgiyi üzerinize çekecek şekilde dile getirmeniz mümkündür. Girişimde bulunmak adına cesaret vericidir.

Saat 16:48 Ay-Venüs görünümü,  iş meseleleri gündeminizin ilk meselesi haline gelir. Çevrenizle olan ilişkinizde, bazı kişilerin sizi rahatsız etmemesi için mesafe koymayı tercih edersiniz.

Saat 21:55 Ay-Güneş görünümü, olumlu bir tesir. Böylece bu saatlerde kendinizi biraz daha iyi hissedebilirsiniz. En azından ruhsal ve fiziksel anlamda canlanırsınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler  Pazar günümüz,  burcunuzun son derecelerinde ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Saat 12:14 olana dek, uyku sorunu veya bir şeyleri kafanıza taktığınız için huzursuzluk duyabilirsiniz. Sabah uyandığınızda mutlaka kısa da olsa bir  yürüyüş yapın Ancak sorunları aklınıza getirmeyin. Rahat ve kendinizden emin bir şekilde güne adım atın. Çünkü siz güzelliklere layıksınız. Hepimiz kendimize iyi davranmalıyız. Saat 08:54 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatınızdan ailevi yaşantınıza kadar önemli konularda, derinlemesine tahlilde bulunmanın doğru olacağını gösteriyor. Bir hayli tutkulusunuz. Başarı, alkışlanmak, yeni bir şeyler yapmak arzunuz bir hayli yüksek.

Saat 12:14-15:24 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Aileniz veya sevgilinizin, size anlayışlı bir şekilde yanaşması gerekir.  Çünkü ani bir tepki gösterme veya tümüyle yalnız kalma ihtiyacınız  yoğundur. Bu zaman dilimi içinde,  şu  meseleyi halledeyim, problemi kökünden halledeyim demeye kalkışmayın. Kendinizle yakından ilgilenin. Bazen bir şeyleri toparlamak için güce ihtiyacımız olur. O zaman Ay-Boşlukta siz de güçlenmek için kendinize gülümsemeyi unutmayın.

Saat 15:24 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu parasal anlamda güce susamışlığın işaretidir. Düşündüğünüz yenilikler için bu saatlerde kafanızın içinde hesaplar yaparsınız.

Saat 16:48 Ay-Venüs görünümü altında benim tavsiyem, bir anlık heves ve dürtülerinizin esiri olup, mesleki ve ilişki konularında yanlış adımlar atmayınız.  Durup bekleyiniz ve temkinli bir şekilde hareket ediniz.

Saat 21:55 Ay-Güneş görünümü, her şeyden uzak durmak, kendi kafanıza göre takılmak, sorumluluk almak istemediğinizi işaret ediyor. Sürekli bir şeylere mecbur olmak sizi yorabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Ay-Akrep burcunun son derecelerinde ilerlerken Pazar  günümüz başlıyor. Meseleler üzerinde derinlikli düşünürsünüz. Saat 08:54 Ay-Jüpiter görünümü, bazen iyi niyetli hareket etmenin işaretçisi olduğu gibi, tam tersine öfkemize yenilmenin de göstergesi olabilir. Derin bir nefes çekip, olan bitene bakmak lazım.

Saat 12:14-15:24 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Gereksinimleriniz için alışverişe gidiyorsanız ben derim ki, aldığınız ürünün içeriğini ve fiyatlarını gözden geçirin. İç dünyanızda umuda, yaşama hevesine, huzura fazlasıyla ihtiyacınız olduğunu tahmin ediyorum. Ancak şunu da unutmayalım ki, zaman akıp gidiyor ve biz kendimize özen göstermek durumundayız.

Saat 15:24 itibariyle burcunuz üzerinde  ilerleyen Ay, günün geri kalanında enerjinizi yükselticidir. Hayatı güzel yanlarıyla ele alırsınız. Sorunlarınız olsa da, bunları çözebileceğinizi bilirsiniz. Huzur bulursunuz. Canlanırsınız. Çok daha olumlu ve kendinize güvenlisinizdir.

Saat 16:48 Ay-Venüs görünümü üzerinizde hakimiyet kurabilecek kişilerle olan irtibatınızda, paniğe kapılmadan gayet mantıklı bir şekilde hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor. İsteklerinizin karşılanmaması için sabırlı olmakta fayda var.

Saat 21:55 Ay-Güneş görünümü, üzerinizdeki baskıları azaltıyor. En azından biraz rahatlamak, canlanmak mümkün hale gelecek.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Pazar  günümüz Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Saat 12:14 olana dek, aklınız hangi konuya takılmış olursa olsun, bugün onu halletmekte zorlanırsanız daha fazla üzerinde durup kendinizi üzmeyin.  Hava güzelse dışarı çıkın. Sözgelimi kitapçıya uğrayın. Yeni çıkmış bir kitap satın alın. Arkadaşlarınızla bir araya gelin. Saat 08:54 Ay-Jüpiter görünümü, kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali hareket ederiz ve inandığımız değerlerimizden asla taviz vermeyiz.

Saat 12:14-15:24 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Boşluk süresince enerjinizi yenileyecek, kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayacak aktivitelerde bulunun. Sözgelimi ufak bir hediye alın kendinize,  sevdiğiniz biriyle sohbet edin,  canınız sıkkınsa müzik dinleyin veya internette sörf yapın. Amaç kafanızı boşaltmak ve rahatlamak olsun.

Saat 15:24 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Geçmişinize, ahlaki değerlerinize öyle bir sahip çıkışınız vardır ki,  her zorluğun üstesinden gelerek hedefinize varabileceğinizi bilirsiniz.  Siz,  geçici çözümler yerine kalıcı işler peşindesiniz. En azından şunu biliyorsunuz ki, ne olursa olsun bir şey sizi mutlaka korur.

Saat 16:48 Ay-Venüs görünümü başkalarının fikirlerine karşı hoşgörülü olmanızı gerektiricidir. Haklı olduğunuz  konularda sakinlikle hareket ediniz. Belki başkaları sizi yendiklerini, devre dışı bıraktıklarını düşünüyorlar. Ancak ne kadar yanıldıklarını yakın bir zamanda anlayacaklardır. İçiniz rahat olsun.

Saat 21:55 Ay-Güneş görünümü hem duygusal yönde hem de güven anlamında rahat olmadığınızı işaret ediyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Ay-Akrep burcunun son derecelerinde ilerliyor ve saat 12:14 olana dek, genel anlamda bir huzursuzluk hali  üzerimizde hakim olabilir. Rahat ve keyifli bir şekilde geceyi geçirmediğimiz için güne biraz yorgun uyanabiliriz. Saat 08:54 Ay-Jüpiter görünümü, dış baskıların, aşırı ihtirasların, bazen gereğinden fazla olan her şeyin bizi rahatsız etmesine yol açabilir. Dilediğimiz gibi davranmaktan yanayız. Sınırlar çizilmesinden hoşlanmıyoruz.

Saat 12:14-15:24 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Duygusal ihtiyaçlarımız, bedensel arzularımız bu zaman içinde gayet baskındır. Etrafımızdaki kişileri ve mahremiyet alanımızda olan her şeyi koruma altına alarak, onları dış etkenlerden uzak tutmaya çalışırız.

Saat 15:24 itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu etki altında, gerek iş gerek sosyal ilişkileriniz ve gerekse hedefleriniz konusunda peşin hükümlü davranırsınız. Ancak işin ilginci söyledikleriniz çoğu zaman doğru çıkar. Ancak duygularınızı işe karıştırdığınızda yanılma payınız yüksektir. Aynı anda bir çok konuyla ilgilenme ihtiyacı, bu enerji altında fazlasıyla yüksektir. Eğer önceliğinizi hangi konuya vereceğinizi bilirseniz gün boyu aktif girişimlerde bulunmanız gayet kolaydır.

Saat 16:48 Ay-Venüs görünümü cebinizdeki paranın,  mal varlığınızın, ailenizin sizin dünyanızdaki önemini vurgular. Şöyle çevrenize baktığınızda ilişkilerde çıkar olgusunun  ne kadar ön planda olduğunu düşünürsünüz. Bu size göre, hiç de hoş bir şey değildir. Siz dürüst olunması gerektiğini savunuyorsunuz. Bu nedenle bir haksızlık olduğunda kim olursa olsun, bildiğinizi söylemekten yanasınız.

Saat 21:55 Ay-Güneş görünümü, partnerimizle, arkadaşlarımızla olmak arzumuzu işaret ediyor. İletişimde bulunmak, hareketlenmek isteyeceğiz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Pazar  günümüz Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Saat 12:14 olana dek, bir mesele  üzerinde odaklanarak onu çözmeye çalışırız. Rehber rüyalar böyle zamanlarda bir hayli etkilidir. sabah uyandığınızda bir düşünün bakalım,  dün gece rüyanızda ne gördünüz? Zihninizde kalanı hatırlayın. Sizi uyaran ve hangi yolda ilerlemeniz gerektiğini bildiren düşlerden söz ediyorum. Saat 08:54 Ay-Jüpiter görünümü, belli bir sınır içinde, kendi görüşlerimiz çerçevesinde durumları ele almamıza yardımcıdır. Bize uymayan kişilere sabır göstermekten yana değiliz. -Ben buyum kardeşim, işinize geliyorsa, daha fazla da canımı sıkmanıza izin veremem diyerek tepkide bulunabiliriz.

Saat 12:14-15:24 arasında Ay boşlukta, hiçbir gezegenle görünüm oluşturmayacak. Bu süre içinde hayatla kaynaşmak, bütünlüğünüzü korumak, birilerinden etkilenmemek kolay değildir. İhtiyaçlarınız ve bedensel arzularınız öylesine yoğundur ki, kazanmalısın diyen iç sesiniz sürekli sizi uyarır. Sevilmek ve unutulmaz olmak istersiniz. Sizi üzen insanlara ders vermeyi arzularsınız.

Saat 15:24 itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Bu saatlerde fikirlerinizi ortaya koymakta cesaretli olursunuz.  Can sıkıcı olan şeylere boyun eğmek zorunda değilsiniz. Bu halinizi görenler şaşırsa da, kimsenin ve hiçbir şeyin kontrolü altında olmak niyetiniz yoktur.

Saat 16:48 Ay-Venüs görünümü hem sağlıklı paylaşımlarda bulunma hem de  başkaları üzerinde etkili olma arzunuzu gösteriyor. Dışa karşı oldukça rahatsınız. Çünkü güçlü görünmek istiyorsunuz. Ancak partneriniz bazı meseleleri bu saatlerde  fazla inceleyici davranabilir.

Saat 21:55 Ay-Güneş görünümü hem belli kurallara göre hareket etmemiz hem de işlerimizi dikkatlice yapmamızı söyleyen bir ikaz gibi. Bu da bizi yoruyor.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.