26 Şubat 2014 günlük burç yorumları

24 Şubat 2014 günlük burç yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sabahtan işleri bitirip, kendinize zaman ayırabilirsiniz. Öğleden sonra sosyalleşmelisiniz. Astroloji Uzmanı Asude Argun’un 26 Şubat günlük burç yorumları

Türkiye saatine göre Çarşamba 12:52 ile 16:56 saatleri arasında ‘Ay Boşlukta’ kalacak. Ay’ın açısız kalacağı bu saatlerde, yeni girişimlerinizin de boşa düşmemesi için acele etmemelisiniz.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar:
(21 Mart – 19 Nisan)
Güne hedeflerinize konsantre bir şekilde başlamalısınız. Özellikle işte yapmanız gereken sorumlulukların üstüne gitmelisiniz. Üstleriniz, yöneticileriniz sizi gözlüyor olacak. Saygınlığınızı arttırmalısınız. Akşam üstüne doğru üzerinizdeki baskı azalacak, sosyalleşmeye başlayabilirsiniz.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar:
(20 Nisan – 20 Mayıs)
Uzak yerlerdeki bağlantılarınızı güçlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Kendinizi geliştirmenin yollarını aramalısınız. İthalat, ihracat ya da basın, yayın alanına yoğunlaşabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız taramalardan bile yararlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde öğrendiklerinizi işe taşıyabilirsiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar:
(21 Mayıs – 20 Haziran)
Ortak paylaşımlara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Özellikle eşiniz, ortağınızla daha yakından ilgilenmelisiniz. Maddi konularda daha önemci olmalı, borç, alacak ilişkilerini gözden geçirmelisiniz. Risk almadan hareket ettiğiniz takdirde akşam saatlerinden itibaren daha rahatlayabilirsiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar:
(21 Haziran – 22 Temmuz)
Eşinizin ya da ortağınızın üstünüze yüklediklerini sabırla taşımanız gereken bir gündesiniz. Yalnız olsanız bile tek başınıza hareket edemeyebilirsiniz. Başkalarına ayak uydurmak sizi zorlasa da anlayışlı olmalısınız. Akşam saatlerinden itibaren daha derin, gizemli konular gündeme gelebilir.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar:
(23 Temmuz – 22 Ağustos)
Güne erken başlamak yararınıza olacak. Pek çok şeyi bir arada yapmak, servis vermek, hizmet etmek durumunda kalacağınızdan hızlı hareket etmelisiniz. Ancak kendinizi ihmal etmeden sağlığınıza da yatırım yapmalısınız. En azından gündelik hijyeninizi, diyetinizi aksatmamalısınız. Akşam eşinizle fikir birliği yapmalısınız.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar:
(23 Ağustos – 22 Eylül)
Günün getirdiği sorumlulukların altından kolayca kalarak kendinize vakit ayırabilirsiniz. Kendinizi daha yaratıcı, sanatsal ya da keyifli hissedebilirsiniz. Çocuklarla birlikte zaman geçirebilir, neşenizi artırabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinden itibaren yoğunluğunuz artacak. Birilerini ağırlayabilirsiniz.

26 Şubat günlük burç yorumları
26 Şubat günlük burç yorumları

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar:
(23 Eylül – 22 Ekim)
Evinizdeki sorumlulukları fark etmeli, üstünüze düşeni gerçekleştirmelisiniz. Özellikle aile büyüklerinizle ilgili yapmanız gerekenleri ihmal etmemelisiniz. Evdeki güven ve huzuru sağlamak için yapıcı olmalısınız. Akşam olduğunda kendinize zaman ayırabilir, hobilerinizle ilgilenebilir, spora zaman ayırabilirsiniz.

1
2
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.