26 Haziran günlük burç yorumları

Hızlı bir gün olacak. Dikkatiniz sayesinde yanlış anlamaları önleyebilirsiniz. Astroloji uzmanı Asude Argun'un 26 Haziran 2014 günlük burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yükselen Burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz. 

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar 
(21 Mart-19 Nisan)
Yakın yerlerle irtibatınızı artırmaya çalışmalısınız. İletişim kurmanın yaratacağı şansı görmezden gelmemeli, birçok insana ulaşmayı başarmalısınız. Kardeşleriniz, komşularınız ya da akranlarınız sizinle gönül birliği yapacaklar. Ticari açıdan kendinizi geliştirmenin yollarını aramalısınız. 

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar 
(20 Nisan-20 Mayıs) 
Bugün maddi konuları ciddiye almalısınız. Şansınıza güvenerek harcama yaparsanız fırsatları değerlendiremezsiniz. Kazançlarınızı artırmanın daha etkili yollarını aramalısınız. Ama öncelikle bütçe yapmak, harcamalarınızı gözden geçirmek yerinde olacak. Böylece kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. 

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar 
(21 Mayıs-20 Haziran) 
Gün içinde yeteneklerinizi rahatlıkla sergileyebilirsiniz. Pratik, yapıcı yönlerinizi ortaya koymaktan zevk duyabilirsiniz. Şansınızı artırmaya, kalıcı hale getirmeye çalışmalısınız. Fırsatları iyi değerlendirip kişisel isteklerinizi de ön plana almalısınız. Bakışları kolayca çekeceğiniz için ilişkilerden yana karşınıza çıkabilecek şansları da iyi kullanmalısınız.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar 
(21 Haziran-22 Temmuz) 
Şartları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Hatta hayatın sizi zorladığını, yorduğunu düşünebilirsiniz. Oysa geri plana çekilip, enerjinizi toplamak için şanslı olduğunuzu görmelisiniz. Başkalarıyla uğraşmak yerine, manevi dünyanıza dönmeniz yerinde olacak. Böylece yakın günlerde ihtiyaç duyacağınız enerjiyi boşa harcamamış olursunuz. 

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar 
(23 Temmuz-22 Ağustos)
Sosyal alanda hızlı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla birlikte olabilirsiniz. Kalabalık yerlere gitmek, yeni insanlarla tanışmak, gelecek günler için planlar yapmak ruhunuza iyi gelecek. Fırsatınız olmazsa sadece ajandanıza odaklanmak bile aynı etkiyi gösterecek. Fırsatları kendinizin yarattığınızı bilmelisiniz. 

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar 
(23 Ağustos-22 Eylül) 
Gün içinde oldukça ön planda olabilirsiniz. Bu yüzden önem verdiğiniz insanların dikkatini çekmek için bilinçli adım atmalısınız. İş yerinde projelerinizi, hedeflerinizi net bir şekilde ortaya koymalısınız. Çalışmayanlar ise toplumsal arenada rol almaya özen göstermeli. Fırsatları artırmak sizin elinizde. 

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar 
(23 Eylül-22 Ekim)
Bugün yabancılarla ve yurt dışıyla ilgili bağlantılarınızı geliştirebilirsiniz. Hukuksal alanda ya da medya ile ilgili konularda gelişmeleri yakından takip etmelisiniz. Yeni şeyler öğrenmek, bilgi sahibi üstadlarla tanışmak sizin için oldukça karlı olacak. Maddi ve manevi anlamda kendinizi geliştirebilir, büyüyebilirsiniz. 

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar 
(23 Ekim-21 Kasım)
Gün boyunca maddi konulara daha özen göstermelisiniz. Eşinize, ortağınıza güvenerek hareket ederseniz zorda kalabilirsiniz. Hatta ortaklaşa harcamaların ödemesi de sizin üzerinize kalabilir. Ancak iyi hesaplama yaparsanız, alacaklarınıza ve beklentilerinize önceden konsantre olursanız karlı çıkabilirsiniz. 

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar 
(22 Kasım-20 Aralık)
Bugün karşınızdaki insanlarla iyi bağlantılar kurarsanız karlı çıkarsınız. Eşinizin, partnerinizin desteği ile daha rahat ilerleyebilirsiniz. Olayları tek başınıza göğüslemeye kalkarsanız zorlanabilirsiniz. Fırsatın ikili ilişkilerden yana geliştiğini görmelisiniz. Böylece kendinizi daha rahat gösterebilirsiniz. 

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar 
(21 Aralık-19 Ocak) 
Bugün birçok işi bir arada yapmanız gerekebilir. Kendinizi yıpratmadan önce sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ofiste, çalıştığınız ya da bulunduğunuz ortamda değişiklikler yapabilirsiniz. Başkalarından yardım istemeli, altınızda çalışanları iyi organize etmelisiniz. Böylece pratik, verimli hareket etmiş, fayda sağlamış olabilirsiniz. 

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar 
(20 Ocak-18 Şubat) 
Başkalarına nazaran bugün şanslısınız. Üstünüzdeki ağırlığı, baskıyı bir yana bırakıp kendinize, sevdiğinize vakit ayırabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili alacağınız güzel haberler sizi mutlu edebilir. Kendinizi daha yaratıcı, sanatsal ve enerjik hissedebilirsiniz. Hayatın keyfini çıkarmaya çalışmalı, şansınızı kullanmalısınız. 

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar 
(19 Şubat-20 Mart) 
Hayatın hızı devam ederken ailevi konulara önem vermeniz gerekebilir. Ebeveynlerinizi ihmal etmemelisiniz. İş ve ev hayatını dengede tutmaya çalışmalısınız. Fırsatınız olursa evle ilgili konulara eğilmek sizi mutlu edecek. Sorumluluklarınızı yerine getirmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. 

Astroloji Uzmanı Asude Argun 
www.facebook.com/AstrolojiUzmaniAsudeArgun 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.