26 Haziran burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

25 Haziran 2015 Cuma günü burç yorumları ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 26 Haziran burç yorumları…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında Cuma gününe  adım atıyoruz. Özgür hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak istiyoruz. Ancak partnerimiz veya bazı kişilerle olan ilişkimizde dengeyi korumamız, nezaketli davranmamız gerekebilir.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Terazi burcunun son derecelerinde boşlukta olacak Ay, ilişkilerde doyumsuzluk ve  keyifsizlik verebilir. Gözlerden uzak kalmak arzunuz yoğun olabilir. Tabi ki bütün bunlar, her Koç burcu için geçerli değildir. Kişisel yapınız, yaşam biçiminiz ve hayata bakış açınıza göre şekillenebilir. Özellikle evinde huzursuz olanlar veya partneriyle sorunu olanlar burnundan soluyor gibidir. -Neden alttan almak zorundayım, neden hep ben iyi niyet göstermek durumundayım diye iç geçirebilirler. Haklı olabilirler. Ancak şu var ki, bu zaman diliminde bir şeyi ifade edebilmek, karşınızdakine izah etmek denizin dibinde inci tanesi aramaya benzer. O nedenle sakin olmak gayet yararlıdır. Ayrıca ilk kez buluşmaya karar verenlerin bu saat dilimini tercih etmemeleri yararlıdır. Çünkü birbirinizin güzel yönlerini görmekten ziyade kusurlarına odaklanmanız mümkündür.

Saat 20:56 Ay-Akrep burcu geçişinde, duygular yoğunlaşıyor, tutkulu hale geliyor. Hayata bakış açınız ne yönde ise,  durumları o şekilde analiz etmeniz mümkündür. Bazen duygusal, bazen mantıklı kimi zaman katı bir tutum içinde olabilirsiniz. Tabii ki  dengeyi kuracak olan kişi biziz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında güne adım atıyoruz. Bir yandan kontrol edemediğimiz durumlarla uğraşabilir,  diğer yandan sağlık, iş hayatı ve bir takım konularda dengemizi muhafaza etmemiz gerekebilir.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkinizi yakından ilgilendiren konularda anlayışlı olmanız gayet faydalıdır.Yapmaktan pek zevk almadığınız işler  boşluk saatlerinin olumlu şekilde değerlendirilmesinde etkilidir. Yeni bir başlangıç anlamı taşıyan her ne olursa  olsun, start verilmemelidir. Beklemede kalınması yararlıdır. Ayrıca bu zaman diliminde, halledilmesi şu an için zor olan sorunlar veya mevzular üzerinde düşünmek, düzeltmeye çalışmak fazladan efor sarfetmenize neden olabilir.

Saat 20:56 Ay-Akrep burcunda seyrine başladığında, tutkularınız oldukça yoğundur. İlişkinizde, yaşantınızda,  düşüncelerinizde yaptırımdan yanasınızdır. Etrafınızdaki insanları kendi tarafınıza çekmek istersiniz.  Hangi konularda karşınızdaki kişiyi etkileyeceğinizi veya tesirli olacağınızı rahatlıkla tahmin edebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında güne uyanıyoruz.  Bu görünüm, özgür hareket etmek isteğimizi işaret ediyor. Üzerimizde baskı kurabilecek hiçbir şeye izin vermeyeceğiz. Ancak aşk hayatımızla ilgili meselelerde veya birileriyle anlaşmak durumunda isek, nazik ve ölçülü olmak zorundayız.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay boşlukta olacağından, başkalarıyla her türlü paylaşımda  dikkatli olmanız şarttır.  Her ne kadar bu enerji altında uyumlu bir kişi gibi davranmaya çalışsanız da,  bazı insanların sizi çıkarları doğrultusunda yönlendirmeye kalkışmaları mümkündür. Parasal konularda dikkatli olunması  gerekir. Boşluk süresince duygularınızı, mantğınızın süzgecinden geçirerek olayları incelemeniz faydalıdır. Böylece yaşadığınız ilişkiyi ve birlikte olduğunuz kişiyi daha sağlıklı bir şekilde gözlemlemiş olursunuz.  Uzun saatler boyu devam edecek boşluk etkisi  altında sizi ilgilendiren konular üzerinde şöyle bir içsel değerlendirmede bulunmak, gerektiği yerde politik davranmak yararlıdır. En azından huzursuz olmazsınız.

Saat 20:56 Ay-Akrep burcu etkisi altında, mesleki konularda daha üst seviyelerde bulunmak arzunuz yoğundur. İyi bir mevkide olmanın getireceği maddi koşullara fazlasıyla ihtiyacınız olduğu gayet açık. Ele avuca sığmaz bir insan olarak, herkesten daha hızlı kavramınızı sağlayan üstün bir zeka gücüne sahip olduğunuz için, değerinizin anlaşılmasını istiyorsunuz. Bir başka kişinin daha uzun sürede yapacağı işi, en kısa sürede ve hatasız gerçekleştiren bir kişi olduğunuzu biliyorsunuz. Ve bunun da karşılığının en iyisi olmasını istiyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Cuma günümüz, saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlayacak.  İş hayatınızla alakalı konularda veya genel olarak sorumluluklarınız söz konusu olduğunda çabucak tepki verebilir, özgür olmak isteyebilirsiniz. Ancak bunun ayarını iyi yapmanızda fayda var.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Huzurlu olabilmek adına politik davranmakta yarar var.  Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. Alıştığınız düzenden koparak kendinize yeni bir düzen kurmak ve bunda başarılı olmak istersiniz.   Bu saatler arasında, üzerinizde denetim uygulamaya  çalışan kişilerle aranızda bir takım sorunlar yaşanabilir. İnatlaşmalardan kaçınmakta yarar var. Akıllı bir iletişim, size karşı olanları dize getirmeniz anlamında yararlıdır.

Saat 20:56 Ay-Akrep burcu seyri, gizliliklerinize verdiğiniz önemin göstergesidir. Aşkta kaybetmek değil kazanan olmayı istersiniz. Sezgilerinizin gücü sayesinde, etrafınızda olan biteni rahatlıkla fark edebilirsiniz. Ancak renk vermez, fikirlerinizi kendinize saklarsınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında güne adım atacağız.  Fikirlerinizi çabucak ve hızlı bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz. Yeniliklere bir hayli açıksınız. Bazen sabırsız davranabilirsiniz. Çünkü başkalarına uymak istemezsiniz. Ancak yakın çevrenizde bulunan kişilerle iyi geçinmeniz gerekiyorsa özgür davranmanız pek kolay olmayabilir.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak ve yaşamak gibi meseleler  üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir, karar değişikliğinde bulunulmamalıdır. Boşluk süresince, yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz. İşbirliğine açık olmanızda yarar var. Böylece huzursuzluktan uzak durursunuz. Yakın çevrenizdeki bazı kişilere yardımcı olmanız gerekebilir.

Saat 20:56 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde, başta otorite konumunda bulunan kişilerle olan ilişkiniz olmak üzere geleceğinizi ilgilendiren her konuda  yapıcı düşünmeye çalışmanın zamanıdır. Durumları bu bakış açısı altında düzenlemediğiniz sürece, çevrenizdeki insanlarla anlaşmanız, fikirlerinizi kabul ettirmeniz mümkün değildir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında Cuma günümüz başlıyor. Parasal veya ilişkinizle alakalı konularda ani kararlar  verebilirsiniz.  Borçlarınızdan kurtulmak veya birilerinden destek görmek için böyle davranırsanız, risk altına girebilirsiniz. Onun için, enine boyuna düşününüz.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Eş veya ortak ilişkileri yoluyla maddi gelir elde eden birisiyseniz bunun sizi kısıtlayıp kısıtlamadığı üzerinde düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yeni bir karar almak bu saatlerde yanlıştır. Boşluk süresince, anlaşmazlıkları çözmenin veya insanlarla anlaşabilmenin yolu, politik davranmaktan geçiyor.

Saat 20:56 Ay-Akrep burcunda seyrine başladığında, yakın çevrenizle olan her türlü iletişiminizde yapıcı tarzda hareket etmeniz ve hayata olumsuz, kuşkulu ve kuruntulu bakmamanızı bilhassa öneriyorum. Çünkü bu enerji,  yapıcı tarzda düşünürken aynı anda bazı konularda şüpheye düşmenize neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında yeni güne merhaba diyeceğiz.  Partnerinizle aranızdaki her türlü meselenin karşılıklı haklarınızı,  özgürlüklerinizi dikkate alarak ele alınması gerekiyor. O siyah diyorsa, sizin de beyaz deme hakkınız var. Ancak bunun ayarını her iki kişinin de gözetmesi gerekiyor.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, politik düşünmekte  yarar var. Sinirlerinize hakim olduğunuz sürece, her sorunun altından kalkabilirsiniz. Önemli kişilerle bağlantılarınızda dikkatli olunuz. Bir takım konularda bazı haberler kulağınıza gelebilir. Ancak bunlar ne derece doğru, iyice bir öğrenmekte yarar var.

Saat 20:56 Ay-Akrep burcu geçişinde, karşınızdaki insanın ne düşündüğünü ve ne yapmaya çalıştığını anlamanız son derece önemlidir.  Bu sadece insan ilişkilerinde geçerli olmayıp, her işte veya karşınıza çıkan her olayda, parasal mevzularda geçerlidir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında güne adım atıyoruz. İşiniz, sağlığınızla ilgili konuları  ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda yaşanabilecek problemleri tek başınıza değil, birlikte halledecek şekilde ele almak gerekiyor.  Bu belki size zor gelebilir. Ancak rahat etmek için bu şart gözüküyor.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kimseye anlayış göstermek zorunda değilim diye düşünebilirsiniz. Eğer partneriniz bu ilişkide rahat davranıyor ve problemleri görmezden geliyorsa bunu kabul etmezsiniz.  Siz de bütün sıkıntınızı ya içinize atarsınız veyahut tümüyle kendinizi işe vererek unutmaya çalışırsınız. Ancak bütün bunların çözüm olmadığını bilirsiniz.

Saat 20:56 Ay burcunuzda seyrine başladığında, her bir değerinize ayrı ayrı önem verirsiniz. Kendinizi güçlü görme arzunuz yoğundur. İnandığınız her ne varsa onun peşinden koşarak başarılı olmak istersiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Cuma günümüz saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlayacak. Kendimizi farklı yollarla ifade etmek, aşkta hızlı davranmak, bildiğimiz gibi ilerlemek isteyeceğiz. Ancak bir yandan da, başkalarının görüşlerine kulak verirsek çok daha iyi olacaktır.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Gerçekçi olanla olmayan hedeflerinizi birbirinden ayırmak için şöyle bir düşünmekte yarar var. Kimlerle arkadaşlık etmektesiniz, kimlerle yolun sonuna geldiniz veya kimlerle iş birliğinde bulunmak gelişiminiz açısından önem taşıyor, bunlar üzerinde bir daha düşününüz. Ancak aceleyle  kararlar vermekten kaçınınız.

Saat 20:56 Ay-Akrep burcu geçişi, fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi sağlıklı hissetmek için her insan gibi huzur ve güvenliğinize verdiğiniz önem yükselir. Sorun yaratan konular varsa ister istemez düşünülmeyi gerektirebilir. Bazı meselelerde iyi niyetli düşünmenin ne kadar yanlış olduğunu görerek, tedbirli olursunuz. Canınızı yakan, sizi rahatsız eden insanları içinizden affetmek gelmez.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Cuma günümüz saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlıyor.  Evinizle ilgili değişimler, yenilikler, ailenizle alakalı faaliyetler hızlı bir şekilde hareket etmenize, kararlar almanıza neden olabilir. Bu değişimlerin iş hayatınıza, sorumluluklarınıza olan etkisini iyice hesap ediniz ve gözden geçiriniz.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kimileri ilişkisi, bazıları ev veya aileyle alakalı mevzulardaki değişimler  üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak acele etmemelisiniz. Yenilikler için uygun bir bütçe mutlaka şart,  bunu unutmayınız. Boşluk saatleri içinde, bitirilmesi gereken işlerinize öncelik veriniz. Çevrenizde bulunan kişilerle politik tarzda iletişimde bulunmak, anlaşmaya çalışmak gayet yararlıdır.

Saat 20:56 Ay-Akrep burcu geçişi süresince ne kadar çok şeyi çözebilirseniz, öğrenebilirseniz,   kendinizi daha fazla huzurlu  hissedersiniz.  Sırlarınızı gayet iyi korursunuz ve kimseyle paylaşmak istemezsiniz. Çünkü bu zamanda kimseye pek güven duyulmayacağını düşünürsünüz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında güne adım atacağız.  Kendinizi başkalarına orijinal bir şekilde, yaratıcı tarzda ifade edebilecek gücünüz yüksek. Ne istediğinizi biliyorsanız gayet hızlı biçimde ilerleyebilirsiniz. Ancak dış seslere, insanlara da kulaklarınızı kapatmayınız. Tarafsız davranmayı bildiğiniz sürece el üstünde tutabilirsiniz.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli.  Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Çevrenizle olan ilişkinizde politik şekilde hareket etmekte yarar var. Elinizden geldiğince nazik davranınız. Yardımcı olmaya çalışınız.

Saat 20:56 Ay-Akrep burcu geçişi, size pek uymasa da, etrafınızdaki insanları şöyle bir gözlemleyerek, kendinizle kıyaslamaya gidebilirsiniz. Hayatın tüm güzelliklerini kucakladığınızı,  fakat çoğu insanın  bunu yaşamayı bile beceremediğini düşünürsünüz. Size göre insan rahat olmalıdır. Çünkü rahat insanın gereksiz şeyleri kafasına takmayacağını bilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında güne adım atıyoruz. Paranıza sahip çıkınız ve ne olursa olsun riskli harcamalardan uzak durunuz. Eğer birilerinden veya farklı yollarla elde edilecek bir destekle hareket edecekseniz, hesabınızı iyi bilmekte yarar var. On lira kazanıyorsak yirmi lira harcayamayız. O zaman alışverişlerimizde, dengeyi korumamız iyi olacaktır.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkide bulunduğunuz kişi veya kişilerle alakalı her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi şarttır. Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir. Boşluk süresince, tüm ilişkilerinizde dengeyi muhafaza ediniz. Hatta gerektiğinde politik tarzda hareket etmenin yararı büyüktür. Ay-Terazi boşluk günlerinde, uyumlu davranmaya belli bir mesafeyi korumaya çalışan kişiler pek sorun yaşamazlar.

Saat 20:56 Ay-Akrep burcu geçişi, genel olarak başarılı olma arzusu verir. Etrafınızdaki dünyaya şöyle bir baktığınızda, hırslı olanların, kendi isteklerini elde etmek için her türlü mücadeleden kaçınmayanların haksız yere yükseldiklerini düşünürsünüz. Size göre böyle bir yükseliş pek hoş olmasa da, geldikleri noktaya baktığınızda şaşırırsınız. Bu saatlerde gayet tutkulu davranır ve sevdiğiniz her şeye sahip çıkarsınız.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.