26 Eylül günlük burç yorumları

Astrolog Demet Baltacı'dan 26 Eylül günlük burç yorumları! Jüpiter Uranüs Üçgeni...Büyük Sürprizler Heyecan Yaratabilir....

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

50619Bugün 26 Eylül Venüs günündeyiz…

Terazi burcunda ilerleyen Ay, her türlü yakın ilişki ve işbirliğinde iletişim ve paylaşımı ön plana çıkarıyor.

Bugün karşımızdaki kişilerin istek ve beklentilerine karşı daha duyarlı olabiliriz. Denge, uyum, hak, adalet, diplomasi alanında başarı sağlayabiliriz.

Ay 15:39’da Merkür ile birleşecek ve ardından boşluğa girecek. İşbirliği, anlaşma, sözleşme yapmak, önemli kararlar vermek için sabah ve öğle saatlerini değerlendirmek daha doğru olabilir.

Ay 17:30’da Akrep burcuna geçecek. Ortak paylaşımlar, gizli ve yoğun duygular, cinsellik ön planda olabilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün ortak iş yaptığınız bir kişi, arkadaşınız veya eşinizle önemli bir konu hakkında konuşabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Bir iş sözleşmesi, seyahat rezervasyonu, eğitim için başvuru gündeme gelebilir. Uranüs’ün enerjisiyle yeni girişimlerde daha cesur davranmanız mümkün.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Günlük yaşamınızda ve çalışma ortamınızda yeni iş planlamaları yapabilir, işbirliği tekliflerinizi değerlendirebilirsiniz. Ticari faaliyetlerinizle ilgili hızlı haberler gelebilir. Maddi durumunuzu gözden geçirip, bütçe hazırlayabilirsiniz, para ile ilgili imza ve anlaşmalar da gündemde olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Kalbinizi çarptıran kişiden önemli bir mesaj ve teklif gelebilir. Kuşkusuz bu mesaja vereceğiniz yanıt ilişkinizin geleceğini de şekillendirecektir. Aile ve çocuklar ile iletişiminiz artıyor. Yazılı ve sözlü ifadeniz oldukça güçlü, kendinizin ve işinizin tanıtımı için bazı çalışmalar yapabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Ev, mülk, emlak konuları ile ilgili bazı sözleşme ve kontratlar imzalayabilirsiniz. Ev almak, satmak, kiralamak ve taşınma ile ilgili konularda yeni kararlar vermeniz mümkün. Aile üyeleri ile de toplanıp keyifli sohbetler yapmak için de çok uygun bir gündesiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Zihninizin çok hızlı çalıştığı, ifade gücünüzün arttığı bir dönemdesiniz. Eğitim ve kişisel gelişim için çeşitli faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Dil öğrenmek, mesleki bir eğitim için kursa başlayabilirsiniz. İşinizin tanıtımı ve promosyon çalışmalarında aktif rol almanız, sunum yapmanız mümkün.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Maddi konular zihinizi meşgul edebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Ev bütçesi, ödeme planları gibi konulara eğilip olumlu düzenlemeler yapabilirsiniz. Kariyerinizi etkileyecek maddi yönden sizi destekleyecek anlaşmalar yapmanız, imza atmanız mümkün.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Yeniayın enerjileri tüm gücüyle sizi desteklemeye devam ediyor. Sosyal yaşamda, toplum önünde dikkat çekebilirsiniz. Geleceğinizle ilgili bir projeyi başlatmak için sözleşme ve imza atmanız mümkün. Planlarınızı artık uygulamaya koyabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Duygularınız yoğunlaşacak ama dışarıya yansımayacaklardır. Bilinçaltınızın çok aktif olduğu bu dönemde sezgilerinizin yol göstericiliğinden yararlanabilirsiniz. Özellikle iş ve kariyer konusunda doğru hamlelerde bulunmak için kendinize yeni bir strateji oluşturmanız doğru olacaktır.

YAY (23 Kasım-21Aralık )

Kalabalıklara hitap etmek için uygun bir gündesiniz. Yapacağınız konuşmalar veya sunumlar son derece etkileyici olacaklardır. Önemli bir toplantıda üzerinde çalıştığınız projeyi anlatabilir, çevrenizdeki kişileri ikna edebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Kariyer gelişiminizi engelleyen sorunları çözmek için güçlü adımlar atma konusunda kararlılık sergileyebilirsiniz. Bu durum, işbirlikleri konusunda yeni kararlar almanıza neden olabilir. Ortaklıklardan fayda sağlayabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün, sürekli, ilginç bulduğunuz şeyler üzerine odaklanmış halde kalabilirsiniz. En çok ilginizi çeken konular üzerinde çalıştığınız projenin farklı kültürlerdeki uygulamaları olabilir. Bunlarla ilgili sizi eğitebilecek insanlarla görüşmeniz mümkündür.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Geleceğinizi güvence altına almak için yaptığınız yatırımlar, hisseli paralar ile ilgili iletişimler artabilir. Emeklilik, sağlık, emlak sigortası veya kira kontratı gibi konularda beklediğiniz haberler gelebilir, gelişmeler hızlanabilir.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.