26 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

26 Eylül 2015 Cumartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 26 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 04:12 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümüyle cumartesi  gününe adım atıyoruz. Bu enerji, sizin kendiniz için hedefler belirlemeniz ve bu hedefe hangi yöntemlerle varacağınızı, nasıl zorluklar ve kolaylıklar yaşanabileceğini düşünmeniz vaktidir.  Yavaş ve emin adımlarla ilerlemeniz halinde başarılı olmanız mümkündür. Limitlerinizi zorlayan bu görünüm, aslında kendi gücünüzü keşfetmeniz yönünde gayet olumludur. Ancak siz, çabuk pes etmeye, kızmaya, eleştirmeye, mücadeleden kaçmaya çalışırsanız, hedefe varmanız mümkün olmaz. Çalışın, çabalayın, tüm gücünüzü amacınızı gerçekleştirmek için odaklayın. İşte bu en doğru yoldur.

Saat 11:11 Ay-Neptün kavuşumu, ruhumuzu dinlendirici gayet hoş bir yansımadır. Yumuşacık bir enerjidir. Rüyalarımız, hislerimiz, hayatı algılayış biçimimiz sertlikten uzaktır. Kimseyi kırmak, gücendirmek, rahatsız etmek ve edilmek istemeyiz. Gönül can arar, sevdiğini arar, onunla buluşmak ister. Huzur ihtiyacı çok daha fazladır.

Saat 14:39 Ay-Jüpiter karşıtlığı, bir yandan dinlenmek, rahatlamak, sorunlardan uzak şöyle keyiflenmek arzumuzu işaret etse de, yapmakla zorunlu olduğumuz işler bizi fikren ve bedenen yoruyor. Bayram tatilinde olsak da, aklımız bazı meselelere bir hayli takılabilir.

Saat 19:33 – 27 Eylül Pazar saat 22:29 arasında Ay-Boşluk etkisi, ruh dünyamızı besleyici, hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Bizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir. Zayıf yönlerimizi açığa çıkarabilir. Maddi değerlere pek önem vermeyiz bu saatlerde. Daha çok desteklenmek, motive edilmek isteriz. Uzun boşluk  hali, soyut çalışmalar, sanatsal uğraşılar, mistik faaliyetler, ritüeller için gayet uygundur. İnsanların bizi yargılamalarından hoşlanmayız. Kendinizle barışık olmak isteriz. Bu saatler arasında bazı meseleler duygusal olarak sizi  zorlandığında şöyle geri çekilip hayata ve kendinize bir mola armağan ediniz. Çünkü hiçbir şey sizin iç huzurunuz kadar önemli değil.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Cumartesi günümüz, saat 04:12 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümüyle başlıyor. Sizi şu aralar en fazla düşündüren konu, maddi durumunuzun iyileştirilmesi ve beklediğiniz adımları atabilmenizdir. Bu görünüm, yeteneklerinizi ortaya koyarak, güçlü ilişkiler kurarak, kafanızın içindeki planları yerine getirerek kuvvetlenmek. Güne bu hisler, bu düşünceler altında adım atmaktasınız. Yolunuz belki kolay değil gibi gelebilir. Ancak siz, inançla, sabırla her güçlüğün üstesinden gelirsiniz. Onca yıl neler yaşadınız. Bu tecrübeler, bundan sonraki yolda rehberinizdir.

Saat 11:11 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında, güzel duygular yükseliyor.  Kısa süreli olsa dahi, bu enerji bizi ümitlendiriyor.

Saat 14:39 Ay-Jüpiter karşıtlığı, dostlarınızla birlikte olmak, toplumla birebir ilişkilerinizi güçlü tutarak, rahatlamanızı sağlayıcıdır. Her şeyin güzel olacağına, gelişeceğine dair umudunuzu koruyarak günün bu saatlerini hoş bir şekilde geçirmeniz mümkündür.

Saat 19:33 – 27 Eylül Pazar saat 22:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde, hangi konuda olursa olsun, bir yön belirlemeniz pek kolay değildir. İlişkilerinizde aradığınız dürüstlük ve doğruluktur. Ancak bunu tam anlamıyla bulamayabilirsiniz. İlerlemek istediğimiz konularda yönümüzü bulmakta zorlanmamıza veya gittiğimiz yönden emin olmamamıza sebebiyet verebilir. Kişi alışkanlıklarının esiridir ve bunların tekini dahi kaybetmek istemez. Gerçekçi olmayan düşler kurabilir. Oysaki bu düşlerin ne kadar doğru olduğu hususunda iyi düşünmesi gerekir. İşte bütün bunlar boşluk etkisinin yarattığı ruh halleridir. Sakin olunup, mantıklı düşünülmeye çalışılır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Cumartesi gününe, saat 04:12 itibariyle etkili Mars-Satürn görünümüyle adım atıyoruz. İlişki meselelerinde huzursuzluk duyabiliriz. Kafamızın içinde bir çok soruya cevap vermekte zorlandığımızı düşünürüz. -Nereye gidiyorum, nasıl bir hayat süreceğim,  bundan sonrasında ailevi durumum, evim, geleceğim nasıl olacak, ilişkimde aradığımı bulacak mıyım diye içimizden geçiririz. Durumları olumsuz yönüyle ele alarak, dağ gibi problemlerin altında kaldığımızı hissederiz. Oysaki bu görünüm, tüm cevapların sizde yattığını söylemektedir. Nasıl mı? Gerçekçi olmalı, gereksiz meseleleri kafanızda büyütmemeli, inatlaşmamalısınız. Herşeyde kendinizi haklı görmek yerine, karşılıklı görüş alışverişinde hem ilişkinizi hem aile içindeki huzuru tekrar sağlayabilirsiniz.

Saat 11:11 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Büyüklerinizle olan ilişkiniz, yavrularınızla olan temasınız, hayatın güzel taraflarıyla olan irtibatınız açısından bu görünüm son derece yararlıdır. Toplumsal ilişkilerde empati duygusu baş tacımız olmalıdır. Başkasının yerine koyarak anlamak, dinlemek hali kıymetli olacak.

Saat 14:39 Ay-Jüpiter karşıtlığı, toplumsal ve ailevi ilişkilerde daha gerçekçi olmanız gerektiğini işaret ediyor. Başkaları sizden farklı düşünüyor olabilir. Düşüncelerinizi sakin ve anlaşabilir şekilde ifade etmeye, kendinizle çelişmemeye gayret etmelisiniz.

Saat 19:33 – 27 Eylül Pazar saat 22:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Dilediğimiz biçimde kendimizi ifade edemediğimizi düşünürüz. Dikkatli olmak, bilinçli hareket etmek ve neyin üzerinde ilerlediğimizin farkında olmak lazımdır. Ani kararlar veya fazlasıyla iyi niyetli düşünmek, hislerimiz doğrultusunda kararlar vermek bizi zorlayabilir. Yenilik içeren kararlarımızı gözden geçirmek faydalıdır. Duyguların esiri olduğunuz zaman, gözünüzün önündeki hakikati görmeniz zor olur. Bu durum tabii ki yanlış bir saptamada bulunmanıza yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 04:12 itibariyle etkili Mars-Satürn görünümüyle Cumartesi gününe adım atıyoruz. Fikirlerimizi, yapacaklarımızı, planlarımızı gerçekçi bir şekilde yeniden ele almalıyız. Bu enerji bize, eğer başarılı olmak istiyorsak, gayret göstermelisin diyor. Şikayetçi olmak yerine programlı çalışmalı, ne yapmak istediğine karar vermeli, canla başla mücadele etmelisin diyerek ikazda bulunuyor. Başarmak adına sizi itekliyor. Tabii ki zorluklar karşımıza çıkabilir. Birileri bize engel çıkartabilir. Ancak biz kendimizden eminsek, bunları kafamıza takmadan cesaretle ilerleyebiliriz.

Saat 11:11 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek.  Bu görünümün güçlü desteği sayesinde güzel duygular kendiliğinden yüreğinize ulaşır. Sevgi-şefkat duyguları yükselen inancınızla birlikte sizi sarıp sarmalar.

Saat 14:39 Ay-Jüpiter karşıtlığı, olumlu bir etkidir. Bu saatlerde kendinizi hem duygusal anlamda huzurlu hem de başkalarıyla güzel bağlantılar kurabilecek şekilde moralli hissedersiniz.

Saat 19:33 – 27 Eylül Pazar saat 22:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız ve bu süre oldukça uzun. Hayal dünyamızın kapılarını ardına kadar açık. Sıradan hayatımızın, değişime uğrayacağı günü özlemle bekliyoruz. Algımız o kadar berrak ki, etrafımızda olan biteni farklı bir gözle görmeye, anlamaya çalışırız. Ancak bir yandan da arzularımıza gem vuramayız.  İllaki olmalı, artık bu sıkıntılar sona ermeli diyerek çırpınırız. Zamanı gelmeyen, henüz yerli yerine oturmamış olan şeyler canımızı daha fazla sıkabilir. Boşluk süresince, karşımıza çıkabilecek terslikleri şefkatli ve ılımlı yaklaşımlarla çözmemiz gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Cumartesi günümüz, saat 04:12 itibariyle etkili Mars-Satürn görünümüyle başlayacak. Bu enerji, gerek parasal ve gerekse bizi ilgilendiren bir çok konuda zorlanmamıza, bazen de ne olacaksa olsun yetti artık dememize yol açabilir. Ancak böyle düşünmek pes etmek, havlu atmakla eş değer olduğundan doğru bir yol değildir. Oysaki yaşamda bazen duraklama veya terslikler olabilir. Bunlar doğal sayılmalıdır. Bunlar gücümüzü  anlamamız için direnç zamanlarıdır. Biz yeniden kendimizi toparlayabilir, sorunlarımıza çare bulabiliriz. Kendimize inanmaktan vazgeçmemeliyiz.

Saat 11:11 itibariyle Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu görünüm, iyimserlik ve şans verici, sevgiyle buluşmanızı sağlayacaktır. Maddi birikiminiz, parasal ilişkileriniz, cinsellik gibi geniş alanda sizleri destekleyici özel bir kuvvettir. Borçlarınızı ödeme ve parasal konulardaki sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulma anlamında pozitif yönde düşünmenizi sağlar.

Saat 14:39 Ay-Jüpiter karşıtlığı, kimseye bağımlı kalmadan, bir an önce yeni bir adım atarak güçlenme arzumuzu işaret ediyor. Para bu anlamda tabii ki önemli. Ancak bir başka önemli konu, moral yüksekliğidir. Gereksiz meseleleri sürekli kafamıza takarsak, kendimizi yormuş oluruz.

Saat 19:33 – 27 Eylül Pazar saat 22:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun saatler boyu, olayların etkisi altında kalmadan, rehavete düşmeden aklı başında hareket etmemiz gerekiyor. Bu zaman dilimi süresince duygularımız kimi zaman kuruntulu kuşkulu kimi zamansa haddinden fazla cömerttir. Harekete geçmekte zorlanan birey, olanı olduğu haliyle kabullenmeye hazır gibidir. Boşluk zamanları özellikle Ay Balık burcunda boşlukta olduğunda tatsız duygulardan kaçmak isteriz. Telefonları geç açmak, duymazlıktan gelmek, biri bir şey sorduğunda kestirmeden cevap vermek bu zaman dilimi içinde  fazlaca etkilidir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Cumartesi gününün ilk etkili enerjisi, saat 04:12 itibariyle etkili Mars-Satürn görünümüdür. Sadece kendi adınıza hareket etmek, hedefinizi belirlemek, başarılı olmak arzumuz yoğun. Ancak, sorumluluklarınızın ağırlığı, ailemizle ilgili bir takım meseleler veya problemler sizi yorduğu için pes etmiş gibisiniz. Oysaki, bu görünüm tekrar bir düşünmenin, sakin ve aklı başında hareket ederek her türlü pürüzü temizlemenin göstergesidir. Hırs yapmayınız. İnatla, çekişerek, tartışarak, tehditlerle bir yere varılmaz. Siz gerçekçi olmalısınız. Eviniz-aileniz ve kendinizle ilgili meseleleri olgunlukla çözebilirsiniz. Şu sıralarda keskin kararlar almak doğru değil. Kendinize zaman tanıyınız.

Saat 11:11 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. İyimserlik, bazen hüzün, sevdiklerimizle kucaklaşmak, ayrı olduğumuz kişileri hatırlamak, kaybettiklerimizi yüreğimizde hissetmek gibi duygular yoğun olabilir. İsteriz ki, problemlerimiz bir an önce çözülsün ve hayatımızda artık güzellikler var olsun. Mutlu bir ilişkimiz varsa, bu enerjiler altında huzurumuz iki misli artar. Sevgiyle kucaklaşmak kolaylaşır.

Saat 14:39 Ay-Jüpiter karşıtlığı, ikili ilişkilerde kimi zaman bağımlılığın yükselmesine, bazen de eleştirilerin dozunun artmasına sebep olabilir. Aslında her iki kişi de, doğru düzgün olgunlukla konuşabilse, bu enerji sayesinde birbirinizi tamamlamanız mümkündür.

Saat 19:33 – 27 Eylül Pazar saat 22:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun boşluk süresinde sizlere tavsiyem, birileriyle takışmaktan veya fazlasıyla iyi niyetli davranıp kendimizi ezdirmekten uzak duralım. Bu zaman içinde, kolayca aşık olmamız veya bize söylenen bir söze inanmamız mümkündür. Bazen bir mesele üzerinde kolaylıkla dağılırız bazen toparlanmaya çalışırız, kimi zaman da ipin ucunu kaçırıp, ne olacaksa olsun diyerek boş veririz her şeye. Karşımızdaki kişinin doğru biri olması veya olmaması pek fark etmez. Önemli olan aşktır. Ancak unutmayalım ki, boşluk etkisi altında siz böyle düşünürken karşınızdaki kişi deyim yerindeyse kaçak dövüşebilir. Dikkatli olmakta yarar var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Cumartesi günümüz, saat 04:12 itibariyle etkili Mars-Satürn görünümüyle başlıyor. Bu enerji, sürekli bir şeyleri kafanıza takmanıza, her meseleyi içinden çıkılmayacak bir problem gibi görmenize, kendinize yüklenmenize, hayata olumsuz yaklaşmanıza neden olur. Bunların sebebi biraz dış etkenler, çoğu da sizin kendi içinizdeki çelişkilerdir. Oysaki her şeyi şöyle sakin, aklınız başında ve gerçekçi şekilde bakabilseniz, çözüm yollarını kolaylıkla farkedersiniz. Yenilmiş değilsiniz. Aksine, altından kalkabilecek gücünüz olduğu halde, kendinize yüklenip, enerjinizi tüketmektesiniz. Bunu yapmayınız.

Saat 11:11 itibariyle etkili olacak Ay-Neptün kavuşumu problemlerimiz olsa da, içinizdeki yaşam sevincini ve inancını yükseltici bir etki yaratabilir. Hem maddi hem de manevi açıdan sizi destekleyici olabilir.

Saat 14:39 Ay-Jüpiter karşıtlığı, bazen fikirlerinizi ifade etmekten kaçınmanıza, bazen de tam tersine kabul ettirmek için baskıda bulunmanıza yol açabilir. Bu saatlerde, biraz sakin olmak, dinlenmek, hoşunuza giden aktivitelerde bulunmak rahatlatıcı olabilir. Negatif konuşmalardan, olumsuz düşünmekten, abartılı sözler sarfetmekten kaçınalım.

Saat 19:33 – 27 Eylül Pazar saat 22:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin zorlayıcı yönleri vardır. Dalgınlık ve unutkanlıkların olabileceğini düşünerek önleminizi alınız. Kaçmakla veya problemi yok saymakla kökünü kazıyamazsınız. Ortada bir sorun varsa, çözümlemek de bizlere düşüyor. İşte boşluk etkisi altında kişi problemini çerçeve içine aldığında aksayan noktaları rahatlıkla tespit etmiş olur.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 04:12 itibariyle etkili Mars-Satürn görünümüyle güne merhaba diyoruz. Bu enerji, hedefiniz veya şu andaki mevcut durumunuzun sizi maddi-manevi anlamda tatmin etmediğini gösteriyor. Bu yüzden pek de olumlu düşünmüyor olabilirsiniz. Hatta içinizden, ben ne yapıyorum, ne yöne gidiyorum, ne kazanıyorum, ne olacak benim halim diye geçirdiğiniz bile olabilir. Bütün bunlar, bu enerjinin özünde yer alabilir. Bir dirençle karşılaştığınızın işaretçisidir. Ancak bu direnç, böyle pes etmekle veya olumsuz düşünmekle aşılmaz. Bilakis, daha cesur davranarak, kendinize zaman tanıyarak, mücadele ederek başarılı olabilirsiniz. Siz bir Akrepsiniz ve küllerinizden yeniden doğabilecek güce sahipsiniz. Bunu unutmayınız.

Saat 11:11 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında,  sevgi, şefkat ve ılımlı duyguların etkisi altındayız. Kurallar ve kısıtlamalardan uzaklaşma ihtiyacımız oldukça yoğun. Aşk hayatımızda romantik paylaşımlar, güzel ve huzur verici sözler duymak isteriz.

Saat 14:39 Ay-Jüpiter karşıtlığında, kendinizi mutlu edebilecek aktivitelere yönelerek, moral toplayabilirsiniz. Sevdiğiniz dostlarla bir araya gelmek, biraz kafanızı boşaltmak iyi olur. Her şeyi sürekli endişeyle ele almak böylesi daha iyidir.

Saat 19:33 – 27 Eylül Pazar saat 22:29 arasındaki bu uzun boşluk etkisi altında, sizi birebir ilgilendiren konularda gerçekçi düşünmekte yarar görüyorum. Ancak bazen duygularımız bizi esir alır. Hiç değmeyecek kişi ve olaylar hakkında  fazlasıyla iyi niyetli düşünürüz kimi zaman da dikkat etmemiz gereken noktaları es geçeriz. Bastığımız yeri bilemeyecek kadar zorlu bir dönem yaşıyorsak doğal olarak umutsuzluğa kapılabiliriz. Balık burcu geçişlerinde ise genel olarak bir iyimserlik hali mevcuttur. Boşluk etkisi, bağımlılıklarınızın esiri olmamıza nedendir. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, bunları çözüme kavuşturmak için mücadele etmek yerine tam tersine sevgilinize doğru çekilebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir. Romantizm, bağımlılık duygusu sizi farklı bir dünyaya götürür. Gerçekçi düşünmeye çalışmalısınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Cumartesi gününe, saat 04:12 itibariyle etkili Mars-Satürn görünümüyle başlayacak. Bu enerji, özellikle dış dünyanın üzerimizdeki baskısının işaretçisidir. Aslında bu baskı biraz da bizim kendi gücümüzü test etmemiz yönünde olumludur. Ancak bu yanıyla pek görmeyiz. Her şeyi tersinden ele alırız. Yapmamız gereken, iş hayatımız başta olmak üzere, kişisel anlamdaki her türlü konuyu bir daha gözden geçirmek, gerçekçi ve soğukkanlı olmaktır.  Yenileceğimizi düşünmek yerine, başarılı olacağımıza inanmalıyız. Gereksiz işlerle zaman kaybetmeyelim. İşimize odaklanalım. Böylece enerjimizi doğru yönde kullanmış oluruz.

Saat 11:11 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek ve bizim hayata pozitif açıdan bakabilmemizde yardımcı olacak.  Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğunlaşacak.

Saat 14:39 Ay-Jüpiter karşıtlığı, evimiz-ailemiz, iş hayatımız, sorumluluklarımız bizi ne kadar zorlasa da, bu saatlerde biraz mola vermek, şöyle bir kendimizi rahatlatmak faydalıdır.

Saat 19:33 – 27 Eylül Pazar saat 22:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre boyunca, dikkat edilecek husus, kendinizde ve gücünüzden şüpheye düşmemek, azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmayacağını bilmektir. Bizi olabilecek zararlardan koruyucu en önemli olgu, kendimizin farkında olmaktır. Bu süre içinde, gerçek duygu ve düşüncelerinizi dışa karşı ifade etmekten sakınabilir, susmayı tercih edebilirsiniz. Önünüzü net olarak görmekte zorlanabileceğiniz bu sürede, kafanızın içi epeyce meşguldür. Çözüm bulmakta zorlandığınız meseleleri kendi içinizde ele almayı tercih edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Cumartesi günümüzün ilk enerjisi, Mars-Satürn görünümü, saat 04:12 itibariyle etkilidir. Bu enerji, bizim yaşamımızı ilgilendiren konularda, gereksiz bazı kişi ve durumlar yüzünden sıkılmamıza yol açabilir. Aslında bu duruma biraz da biz sebep oluruz. Kendimize özen göstermemiz gerekirken, bir şeyleri sürekli kurcalarız, irdeleriz, olumsuz düşünürüz veya büyütürüz. Eğer sizi üzen, tedirgin eden, zorlayan konular varsa, bunları geride bırakmaya gönüllü olunuz. Yoksa fiziksel ve ruhsal anlamda aynı meseleler, insanlar tarafından test edilirsiniz. Gerekli ve gereksiz olanları ayıklamaya ne dersiniz?

Saat 11:11 Ay-Neptün kavuşum etkisi, ılımlı bir havanın hem ruhsal hem bedensel anlamda bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde hissediyoruz.  Merhamet duygumuzla tüm insanlığı kucaklıyoruz. İnancımız yükseliyor.

Saat 14:39 Ay-Jüpiter karşıtlığı, bu saatlerde şöyle bir kendinizi dinlendirmek, enerjinizi toplamak amaçlı aktivitelerin rahatlatıcı olacağını işaret ediyor.

Saat 19:33 – 27 Eylül Pazar saat 22:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, genel olarak soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcı olacaktır. Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir. Ancak  gerçekçi yönde ele alınması gereken konular için bu zaman dilimi etkili değildir. Yanlış değerlendirmede bulunmamıza neden olabilir. Birilerinin bizi anlamasını, çektiğimiz sıkıntıları anlamasını beklesek de, bunu elde etmemiz pek kolay olmaz. Bu süre içinde kendinizi rahatlatmak, hayatın gürültüsünden uzak, huzur içinde zamanı geçirmekte yarar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Cumartesi günümüz, saat 04:12 itibariyle etkili Mars-Satürn görünümüyle başlıyor. Bu enerji, hedefinize uygun şekilde toplumsal ilişkilerinizi düzenlemenin, ideallerinize göre yolunuzu belirlemenin önemini işaret ediyor. Gereksiz zaman kayıplarının önüne geçilmesi için, sizin de planlı ve programlı hareket etmeniz şarttır. Bazen detayları önemsemediğiniz için bütünü gözden kaçırmaktasınız. Ortaklaşa iş yaptığınız insanlara dikkat ediniz. Kimlerle iş yapılır, kimlerle yapılmaz bunu bilmelisiniz. Böylece, zaman kaybetmezsiniz ve riskten uzak durursunuz.

Saat 11:11 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşiyor. Çevrenizle olan irtibatımız ılımlı hale geliyor. Manevi zenginliğimiz yükseliyor.

Saat 14:39 Ay-Jüpiter karşıtlığı, isteklerimizi elde etmek amaçlı harekete geçmenin işaretçisidir. Ancak bazen dengesiz hatta aşırı bağımlılık bizi gerçekçi düşünmekten alıkoyabilir. Fazla para harcamak, aşırı hoşgörülü olmak veya tuhaf ilişkilerde bulunmak gibi.

Saat 19:33 – 27 Eylül Pazar saat 22:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre oldukça uzun. Tabii ki dikkatli olmamız lazımdır. Çok bilinçli düşünmek lazım. Bu sizi hayal kırıklığı yaşatabilecek durumların önüne geçilmesinde bizi korur. Bu zaman dilimi içinde hayati kararlar vermeyiniz. Boşluk zamanları yeniliklerin uygulanması yönünde sakıncalıdır. Karar vermeden önce hangi konuda olursa olsun dikkatli olmakta yarar görüyorum.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Cumartesi günümüz saat 04:12 itibariyle etkili Mars-Satürn görünümüyle başlayacak. Bu enerji, özellikle ilişki ve iş hayatımızla ilgili konular üzerinde bizi baskı altına alıcı bir etkiye sahiptir. Sanki her taraftan çevrilmiş gibi, bizi bir şeylerin pes ettirmeye çalıştığını hissederiz. Bir yandan ilişkimizde karşı tarafın eleştirel yaklaşımları, diğer taraftan üstümüzdeki sorumlulukların yorgunluğu. Bütün bunlar aslında, mücadele etmemiz gereken alanları işaret eder. Biz eğer şöyle sakince ve gerçekçi bir şekilde durumlara bakabilirsek, bunları aşabilecek güçte olduğumuzu görebiliriz. Panik olursak, sinirlenirsek, enerjimizi boş yere sarfederiz.

Saat 11:11 Ay-Neptün kavuşumunda ruhumuz huzur buluyor. Hayata ve sevdiklerimize karşı güzel duygular besliyoruz. Maneviyatımız yükseliyor. Sorunlarımızı unutmak, dinlenmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak, mutlu olmak gayet kolaylaşıyor. Güzel bir söz, bir davranış, ılımlı bir yaklaşımın kıymeti öylesine büyük ki. Hemen karşılığını verebiliriz.

Saat 14:39 Ay-Jüpiter karşıtlığında, bir yanımız aşırı bağımlı diğer yanımız eleştirmeye hazır gibidir. Özellikli ilişki meselelerinde bu durum açıkça görülür. Oysaki sapla samanı birbirinden ayırmak zamanı daha iyi kullanmak adına faydalıdır.

Saat 19:33 – 27 Eylül Pazar saat 22:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında, ruhsal ve duygusal açıdan sizi güçlendirici olan sezgilerinizle, siz de başkalarına rehberlik edebilirsiniz. Birilerini mutlu etmek, onlara destek olmak, empatide bulunmak için olumludur. İnancınızı yükselten, içe yöneldiğinizde kendinizi keşfetmenizi sağlayan boşluk etkisi dünyanın gamını, tasasını, derdini, karmaşasını bir yana koyarak kendinize sahip çıkmanın önemini size hatırlatır. Hayatı kendi akışında değerlendirmenizi sağlar. Rahatlatıcı ve faydalıdır. Yeniliklerin mercek altına alınmasında yarar vardır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.