26 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

26 Ekim 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 26 Ekim  2015 burç yorumları…

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, yeni haftamız saat 01:59 Merkür-Uranüs karşıtlık etkisiyle başlıyor. Kendinizi olduğunuz gibi ortaya koyma ve artık bazı durumlara isyan ederek karşı çıkma arzunuzun göstergesidir. Cesaretle ilerlemek ve kendi yolunuzu  çizmek niyetindesiniz.  Ancak partneriniz veya ilişki içinde olduğunuz diğer insanlar sizi   işbirliğinde bulunmaya çalışabilirler. Oysaki geçmişle tüm bağlarını kopararak yeniye adım atmak isteyen Koçlar bu çağrıya uymak istemezler. Peki, ne yapılmalıdır? Tabii ki köprüleri yıkmadan aklı başında düşünmeli, inandığınız değerlerinizi karşı tarafa taviz vermeden iletmeli ve onun da ne söylemeye çalıştığını anlamalı, sizi böyle bir isyana sürükleyen nedenler üzerinde fikirlerinizi ortaya koymalısınız.

Saat 06:28 Ay-Pluto görünümü, toplumsal konular ve bazı önemli meseleler üzerinde  hislerinizi, öfkenizi dışa yansıtmakta zorlanmanıza yol açar. Konuşmak, derdinizi anlatmak, kızgınlığınızı ifade etmek isteseniz de sizi anlamaları pek kolay olmaz.

Saat 13:58 Ay-Uranüs kavuşumu, ani bir çıkışla düşüncelerinizi ifade etmenin, değişim ve yeniliklere duyulan ihtiyacın göstergesidir. Özel yeteneklerinizi, parlak fikirlerinizi ortaya koymaktan zevk alırsınız.

Saat 15:26-27 Ekim saat:09:08 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Duygusal olarak bizi etkileyen, kendimizi güvende hissetmememize yol açan her durumu hassasiyetle ele alabiliriz. Aslında haklı sebeplerimiz vardır. Fakat dış dünyadaki insanların anlaması pek mümkün değildir. Kendimiz veya ailemizi ilgilendiren konulardaki tüm eksikler ve hatalara isyan edebiliriz. Boşluk etkisi altında tabii ki sakin olmamızda yarar var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftamız saat 01:59 itibariyle etkili olacak Merkür-Uranüs karşıtlığıyla başlıyor. Gerek iş hayatınız veya gerekse günlük hayatta karşılaştığınız insanlarla onların anladıkları dilden konuşmanın önemini gösteriyor. İşinizi, hayatınızı verimli bir şekilde geçirmeniz için bunun şart olduğunu görüyoruz. Ancak bir yandan da bunca yıllık birikmiş sıkıntılar, bastırılmışlıklar, haksızlıklar yüzünden işbirliği yapmak size ağır geliyor. İşte bugünkü karşıtlığın yarattığı bu durum, bir anda düşünmeden tepki göstermenize ve ne olacaksa olsun diyerek isyan etmenize neden olabilir.

Saat 06:28 Ay-Pluto görünümü, tek başına onca mücadele verdiğiniz meseleler üzerinde geri adım atmaya niyetiniz olmadığını gösteriyor. Takıntılı düşünebilirsiniz. Bazı kişileri suçlayabilirsiniz. İşlerin umduğunuz gibi gitmemesi stres yaratabilir.

Saat 13:58 Ay-Uranüs kavuşumu, dışa belli edilmeyen bir öfkenin işaretçisidir. Kişi kendince çıkış yolları bulup rahatlamak ister. Ancak rahatlayamadığında stres altına girer ve en ufak bir tersliğe tahammül etmez. Haksızlığa, yanlışlığa tahammül göstermekte zorlanırsınız.

Saat 15:26-27 Ekim saat:09:08 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İnsanların huzurumuzu kaçırmasından hiç hoşlanmayız. Yuvamızı, ailemizi, değer verdiklerimizi koruma arzumuz yoğundur. Ancak boşluk etkisi altında dağılmamaya çalıştıkça daha fazla yorulabiliriz. Ben sakin ve akışta kalmanızı tavsiye ediyorum.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler yeni haftamız saat 01:59 Merkür-Uranüs karşıtlığı ile başlıyor. Bu karşıtlık aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, sanatsal çalışmalarınız, kısaca kendinizi en güçlü şekilde ifade etmek istediğiniz alanlarda gayet ılımlı, nazik ve tarafsız bir şekilde düşündüğünüzü ve hareket etmeye çalıştığınızı gösteriyor. Yıllardır oturtmaya çalıştığınız bu düzen,  yaşanan son  gelişmelerin ışığı altında sizi  başka platformlara, projelere, başka bir dünyaya çekiyor.  Dışarıya çık ve kendine başka bir dünya kur, artık bulunduğun yer sana yetmiyor diyerek uyarı gönderiyor. Artık eskisi gibi değilsiniz. Değişmek yenileşmek arzusunu yüreğinizin içinde durdurmak mümkün değil. Bu karşıtlık etkisi altında siz de bu uyarıya cevap verebilir, yeni bir girişimde bulunabilir, adım atabilirsiniz. Ancak benim tavsiyem, bu yenilikleri gayet bilinçli bir şekilde ele alarak gerçekleştirmenizdir. Kurulan yeni dostlukları, yaşanan arkadaşlıkları ve yeni tanıştığınız insanları, ilişkilerinizi gözden geçirin ve sizin için en faydalı yol hangisi olacaksa ona göre hareket edin.

Saat 06:28 Ay-Pluto görünümü, özellikle ortaklaşa yürütülen işlerde problemlere yol açabilir. Birileri üzerinizde hakimiyet kurmaya, kendi isteklerini dayatmaya çalışabilirler. Aslında sezgileriniz sizi gayet iyi koruyucudur. Her ne olursa olsun akıllıca hareket ediniz ve çıkarlarınızı düşünmeyi ihmal etmeyiniz.

Saat 13:58 Ay-Uranüs kavuşumu aktif bir hareketliliğin göstergesidir. Özgürce, dilediğiniz şekilde fikirlerinizi öne sürebilirsiniz. Eskiye bağımlı kalmak yerine, yeniye yer açmak için sabırsızlanırsınız. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ancak bazı kişilerle görüş ayrılığınız nedeniyle bağlantınızı kesebilirsiniz.

Saat 15:26-27 Ekim saat:09:08 arasındaki Ay-Boşluk süresince, içinde yaşadığımız toplumun sorunları çevremizdeki insanların sıkıntıları bizi bir hayli rahatsız edebilir. Ancak hangi konuda olursa olsun halledilmesi mümkün olmayan durumlara karşı tedbirli olmakta yarar vardır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamız saat 01:59 Merkür-Uranüs karşıtlığı ile başlıyor. Aileniz, ev yaşamınız, iç dünyanız ve sizinle alakalı özel konularda işbirliğine açıksınız. Çünkü sizin en önemli ihtiyacınız huzurlu bir yaşam ve nazik paylaşımlarda bulunmak. Ancak bugünkü karşıtlık, iş hayatınız ve toplumsal yaşamınızı ilgilendiren konularda, büyükleriniz ve patron konumundaki kişilerle aranızdaki yaşanması muhtemel yeni gelişmelerin işaretçisi olarak uyarıdır. Kişi huzur bulmak isterken, dışarıdan gelen tepkiler, değişimler, ani gelişmeler nedeniyle başka bir yola kayabilir. İşte bu durumda öncelikle sakin ve gerçekçi bir şekilde durumunuzu gözden geçiriniz.

Saat 06:28 Ay-Pluto görünümü, toplumla ve ilişkinizle birebir alakalı konularda sizi biraz zorlayabilir. O nedenle sakin davranmak pek kolay olmaz. Özellikle ilişkide, bir taraf baskın davranmaya çalıştığında canımız sıkılır. Sağlığımızla alakalı konulara özen göstermemizde yarar görüyorum.

Saat 13:58 Ay-Uranüs kavuşumu, toplumsal kurallar, dayatmalar, kısıtlamalar,  kendinize özgü biçimde hareket edememek isyan etmenize neden olabilir. Bir çıkış yolu bulmaya ve bu baskılardan kurtulmaya çalışabilirsiniz.

Saat 15:26-27 Ekim saat:09:08 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman süresinde, başlanan işler pek yolunda gitmeyebilir. En iyi bildiğiniz işi yaparken bile zorlanabilirsiniz. Siz acele ettikçe sanki işler daha fazla karışmış gibidir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar yeni haftamız saat 01:59 Merkür-Uranüs karşıtlığıyla başlıyor. Yakın çevrenizde bulunan akrabalarınız, iş hayatınızla ilgili girişimleriniz, insanlarla olan irtibatınız, eğitim hayatınız gibi konularda ılımlı ve ortama ayak uydurucu tarzda düşünebilirsiniz  veya sizden bu doğrultuda davranmanız beklenir. Ancak son yıllarda yaşanan gelişmeler bu ılımlı halinizin, kıymet bilir tavırlarınızın sizi artık yorması ve değerinizin bilinmemesi sebebiyle yormaktadır.  Ne olacaksa olsun, artık birilerini idare etmekten bıktım, hayatımı düzenleyeyim diyerek ani kararlar alabilirsiniz. Ancak benim tavsiyem, uygulamak istediğiniz yenilikleri iyice sağlam bir zemine oturtmanızdır.

Saat 06:28 Ay-Pluto görünümü, uygulamak istediğiniz yenilikleri, uzun vadeli olarak planlamanız gerektiğini gösteriyor. Gelir-geçer tarzda, günü kurtarmak şeklinde olmamalı. Çünkü bu durum ileride sorun yaratabilir.

Saat 13:58 Ay-Uranüs kavuşumu aktif bir görünümdür. Spontan bir şekilde kararlar verebilir, ani bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz. Sürpriz yapmaktan hoşlanabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkiniz, eşinizin akrabalarıyla olan temasınız bir hayli yoğunlaşır. Bireysel hareket etmekten zevk alırsınız. Başkalarına uymak pek işinize gelmez.

Saat 15:26-27 Ekim saat:09:08 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Her işte, her durumda şöyle bir çevremize, olan bitene bakalım. Herkesin zorlandığı konularda bizim de canımız sıkkın olabilir. Ülkeniz, toplum hayatında yaşananlar, içinizdeki gizli saklı üzüntüleriniz hassas tepkilerde bulunmanıza neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni haftamızın etkili ve gayet önemli saat 01:59 Merkür-Uranüs karşıtlığıdır. Maddi konular üzerinde son yıllarda ciddiyetle durduğunuzu, bütçenizin dengeleri yerli yerine oturtmaya çalıştığınızı, sorumluluklarınızın ve geleceğinizin teminatı için çaba sarf ettiğinizi veyahut buna mecbur kaldığınızı biliyorum. İşte bugünkü karşıtlık bu mecburiyetin ortaklık-eş veya farklı sebepler yüzünden sizi isyan noktasına getirmesi anlamı taşır. İnsan şöyle düşünür. Bu kadar dikkat ediyorum ancak istediğim kadar kazanamadığım gibi hala borçlarımın yükü altındayım. İşte son yazdığım cümle genel olarak Başakların gün boyu baskı altında kalarak rahatsız olmalarına yol açabilir. Kişi destek görmek ihtiyacı içindedir. Hiç kimsenin maddi ve ilişki anlamında onu rahatsız etmesine, kaygılandırmasına dayanacak hali yoktur. Peki, ne yapılmalıdır? Ben derim ki, sakin olunuz, bu türden sıkıntıların her insanın başına gelebileceğini düşünerek isyan etmeyiniz. Borcu borçla kapatmaya çalışmayınız.

Saat 06:28 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili meselelerde bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce rahatlamak, güçlenmek, arzu ettiklerinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Beklemek, sabretmek eskisi gibi kolay değildir.

Saat 13:58 Ay-Uranüs kavuşumu, hiç kimsenin üzerinizde denetimi olmadan, bağımsız bir şekilde kararlarınızı vermek isteğinizi gösteriyor. Maddiyat veya ilişkinizle alakalı konularda eskiye göre  artık her şeyin farkındasınız. Çıkarlarınızı korumanız gerektiğini gayet iyi biliyorsunuz. Bu kavuşum borçlarınız, alacaklarınız, davalarınız ve  sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturma arzunuzun göstergesidir.

Saat 15:26-27 Ekim saat:09:08 arasında etkili olacak  Ay-Boşluk süresince, başkalarından destek görmekte, kendi arzularınızı tatmin etmekte, istediğiniz gibi hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşınız veya bir tanıdığınızla ilgili olan bazı meseleler üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yardımcı olmanız pek mümkün olmadığı için sıkılabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler yeni haftamız, saat 01:59 Merkür-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlıyor. Kişi gayet ılımlı, hoş bir tavırla, adil bir bakış açısı ve tarafsız bir şekilde ilişkisini, iş ortaklığını veya kendisine karşı görünen her durumu inceleme altına alır. Aman dengeler alt üst olmasın, aman birileriyle anlaşmazlığa düşmeyeyim, ayaklarımı sağlam yere basayım diyerek özen gösteriyorsunuz. Ancak bugünkü karşıtlık, bir takım insanların veya partnerin üstünüze gelebileceğini işaret ediyor. Bu kutuplaşma sonucu Teraziler, doğal olarak dengesini kaybedebilir, gerginleşebilirler. Bu karşıtlığı bir de karşımızdaki diğer kişi tarafından ele alalım. Partneriniz veya iş yaptığınız kişi, kendi yoluna gitmek isteyebilir. Siz ılımlı konuştukça o, tam tersine buna itiraz edebilir. Her iki örnek de doğaldır ki, yaşanabilecek bir stresin işaretçisidir. Peki, böyle bir durumda ne yapılmalıdır? Öncelikle beraberlik veya ilişkilere bakış açımızı gözden geçirmek, birbirimizin farklılıklara saygı duymak ve ne istediğinizi de iyi anlamak lazımdır. Sizi hangi nedenlerin veya arzuların karşı karşıya getirdiğini iyice anlamak gerekiyor.

Saat 06:28 Ay-Pluto görünümü, bilinçaltınızda yerleşmiş geçmiş tatsız olayları hatırlatabilir. Siz bu deneyimleri unutmadığınız için, fevri davranabilirsiniz. Özellikle partnerinizle aranızda bu yüzden sorunlar yaşanabilir.

Saat 13:58 Ay-Uranüs kavuşumu, kontrol edilmekten, baskı altına alınmaktan hoşlanmadığınızı gösteriyor. Bu yüzden birbirinize karşı pek anlayışlı davranmayabilirsiniz. Eğer gerçekten bu ilişkiyi sürdürmek istiyorsanız bir daha düşününüz olur mu?

Saat 15:26-27 Ekim saat:09:08 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Partnerinizin tutumu, işlerinizin istediğiniz gibi gitmeyişi, aşırı yoğunluk ve hassasiyet, yaşadığınız dünyadaki sorunlar gibi geniş bir alanda hassas tepkilerde bulunabilirsiniz. Olaylara, durumlara müdahalede bulunmanız pek mümkün olmaz. Mecburen sakin olmanız gerekir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler yeni haftamız saat 01:59 Merkür-Uranüs karşıtlığı ile başlıyor. İlişki, ortaklık, hayata bakış açınız, bugüne dek yaşanmışlıklar, mücadeleleriniz, bilinçaltınızda birikmiş nice olayların tortusu, gizli ve saklı sancılarınız anlamında bir kez daha yokluyor. Kimse bilmese de siz,  son yıllarda özellikle hayatınızı belli bir dengeye oturtmak için çabalamaktasınız. Beraberliğinizdeki problemleri çözmeye uğraşıyorsunuz. Bugünkü karşıtlık doğal olarak kişinin artık bir şeyleri düzeltmekten vazgeçmesine neden olabilir. Peki, ne yapılmalıdır? Hep şunu tekrarlıyorum gerçekçi olunmalıdır.  Kişi ilişkisine, bağımlılıklarına, kendine olan sorumluluğu çerçevesinde bakmalıdır.

Saat 06:28 Ay-Pluto arasındaki enerji alış verişi, baskın tarzda hareket etmenize neden olur. Ancak koşullar gereği tabii ki dikkatli olmakta yarar vardır. Güçlü olmak, gücünüzü kanıtlamak ve kabul ettirmekten bir hayli hoşlanabilirsiniz.

Saat 13:58 Ay-Uranüs kavuşumu, aktif hareket etmenizi sağlayıcıdır. Bulunduğunuz alana yenilikler getirmek istersiniz. Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazsınız.

Saat 15:26-27 Ekim saat:09:08 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, bazı insanlara mecburen anlayışlı olmanız gerekir. Aynı şekilde onların da size karşı, hassasiyetinizi göz önüne alarak hareket etmeleri gerekecektir. Özellikle toplumsal anlamdaki düşünceleriniz bir hayli hassastır. Durumları kontrol etmek istedikçe daha fazla yorulursunuz. Sevdiğiniz kişilerden destek beklersiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar yeni haftamıza, saat 01:59 Merkür-Uranüs karşıtlık etkisinde adım atıyoruz.  Sizler son yıllarda, hedefinize ulaşmak için mücadele vermektesiniz. İsteklerim şunlar ve bunları elde etmek için bir takım kişilerle bağlantı kurmalıyım, gerekirse alttan almalıyım demektesiniz. Bahsi geçen karşıtlık, yine işbirliğinde bulunmanız için sizi zorlayacak. Mümkün müdür, insanın hayallerini gerçekleştirmek için bunca savaştan yorgun düşmemesi. Tabii ki zordur. Ancak şimdi yaşam ona, -Kimseye uymak zorunda değilsin, bildiğin yoldan gitmelisin bağımsız ol ve kır zincirlerini, hayatın tadını çıkar diyerek ikazda bulunmaktadır. Böyle bir durumda yapılması gereken, tabii ki geldiğiniz noktayı, hedefinizi, ilişkinizi ve yaşamınızı tekrar ele almak gerekiyor.

Saat 06:28 Ay-Pluto görünümü, hakkımız olanı elde etmekten yanayız.  Böyle bir enerji size kuvvet verir, güç aşılar. Ancak maddi konulardaki harcamalara da dikkat etmeniz yerinde olur.

Saat 13:58 Ay-Uranüs kavuşumu, gayet olumludur. Fiziksel ve zihinsel anlamda sizi aktif hale getirir. Modern düşünmenizi, yaratıcı çalışmalarda bulunmanızı, fikirlerinizi dile getirmenizi sağlar. Zaten böyle bir enerji altında, kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazsınız. Değişiklik  ve yeni olanı istersiniz.

Saat 15:26-27 Ekim saat:09:08 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Etrafınızda zorluk çıkaran insanlar, sizi anlamamakta ısrar eden kişiler, ilişkinizle alakalı meseleler bir hayli sıkıntı yaratabilir. Bazı kişileri bağışlamakta, anlayış göstermekte zorlanabilirsiniz. Neden her şeyi benden bekliyorsunuz diyerek tepkide bulunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız saat 01:59 Merkür-Uranüs karşıtlığıyla başlıyor. Mesleki ve toplumsal yaşamınız, otoritelerle olan ilişkiniz yönünde tesirlidir. Son yıllarda, kendinizi geliştirmek, insanlarla iyi geçinmek, ılımlı ve nazik davranmak zorunda kalıyorsunuz.  Sürekli yoğunluk, çalışma hayatının stresi, insanlarla olan ilişkilerde saygınlığı korumak tabii ki kolay değil. İşte bugünkü karşıtlık artık kimseyi idare etmek istemediğinizi gösteriyor.  Yüreğinizdeki ses, Yeter diyerek sizi teşvik etmek ve sesini çıkar diyerek uyarmaktadır. Ancak sevgili dostlarım, bunu yapmadan önce lütfen derin bir soluk alınız lütfen. Bazen öyle mucizeler yaşanır ki, hiçbir şey sandığınız gibi olumsuz değildir. İsyan etmeden önce olan bitene mantıklı bakmakta fayda vardır.

Saat 06:28 Ay-Pluto görünümü, genel olarak hakimiyetçi bir tavır içinde olmamızı sağlıyor. Sözümüzü dinletmek ve isteklerimizi elde etmekten yanayız.

Saat 13:58 Ay-Uranüs kavuşumu, evinizdeki hareketliliğin simgesi. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ailenizle bazı meseleler üzerinde konuşabilirsiniz. Ancak istemediğiniz şeylere zorlanmaktan hoşlanmazsınız.

Saat 15:26-27 Ekim saat:09:08 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, partnerinize, ailenize bir şeyleri sert şekilde ifade edersiniz. Aslında başka şeylere kızgınsınızdır. Sinirinizi boşaltamadığınız için en yakınlarınıza çatabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar yeni haftamız, saat 01:59 Merkür-Uranüs karşıtlığı ile başlıyor. Yaşamını sağlam temeller üzerine oturtmaya çalışan bireyin, tarafsız ve adil düşündüğünü, farklı görüşlere saygı duyduğunu, demokratik ve insan haklarına önem verdiğini, dış dünyaya açılmak istediğini gösteriyor. Kişi büyümesi gerektiğinin gayet iyi bilincinde. Ancak yaşadığınız ülke, bazı kişiler, tuhaflıklar yüzünden ilerleyemiyorsunuz. Anlatmaya, ortaya koymaya çalıştıklarınızı anlayabilecek çok az sayıda insan oluşu sizi sinirlendiriyor. İşte bugünkü karşıtlık bu anlamda yaşanması muhtemel bir gerilimin işareti. O nedenle bugün çevremizle olan iletişimimize dikkat edelim.

Saat 06:28 Ay-Pluto görünümü, özel hayatımızla ilgili sırları, yaşadıklarımızı kimsenin bilmesini istemediğimizi işaret ediyor. Her ne kadar dışarıyla haşır neşir olsak da, nasıl konuşmamız gerektiğini iyi bilelim.

Saat 13:58 Ay-Uranüs kavuşumu, eğlenceli, farklı, özel ve keyifli olan paylaşımlara önem vermenizi sağlıyor. Çevrenizde bulunan aktivitelere katılabilir, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Son moda trendleri takip edersiniz ve kendinizde uygulayabilirsiniz.

Saat 15:26-27 Ekim saat:09:08 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, her ne kadar güçlü gibi dursak da, aslında canımızı yakan, söyleyemediğimiz sorunlarımız yüzünden bir hayli hassas düşünürüz. Bu hassasiyet, sahip olduğumuz, değer verdiğimiz bazı kişi ve durumların üzerimizdeki etkisi nedeniyledir. Elden geldiğince sabırlı olmakta yarar var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, yeni haftamız saat 01:59 Merkür-Uranüs karşıtlığıyla başlıyor. Sizi,  partnerimiz, iş ortağımız veya farklı konularda işbirliğine yine zorlayabilir. Birileri kepçeyle veriyor bize de tencereyle geri ödetiyor. Bankalarla alakalı borçlar, yükselen faizlerle büyüyor, evinde oturduğumuz kişi, değerinden fazla kira istiyor, borçlarımızı ödemek istiyoruz ancak borcu borçla kapamamamız için sistem bizi zorluyor, şöyle başımızı sokacak bir ev alalım, yatırım yapalım diyoruz astarı yüzünden pahalıya mal oluyor. İşimizi, sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz, ancak kazancımız hak ettiğimizden az oluyor. Sabır diyerek susuyoruz. Ortayı bulmaya çalışıyoruz. Bugünkü karşıtlık etkisi altında, kişi ister istemez yeter diyerek isyan ediyor. Ne varsa aşım kaygısız başım, ancak sizin de bu yaptığınız haksızlıklara boyun eğmeyeceğim diyerek deyim yerindeyse yine kazan kaldırıyor. Ancak dikkatli olmakta yarar var.

Saat 06:28 Ay-Pluto görünümü, arkadaşlık bağınızın güçlü olduğu kişilerle bir araya gelmenin onların sorunlarına yardımcı olmanın işaretçisi. Maddi konular bugün  yine etkili olmaya devam ediyor. Hazıra dağ dayanmaz misali, bizim de harcamalarımıza dikkat etmemiz gerekiyor.

Saat 13:58 Ay-Uranüs kavuşumu, harcamalarınıza dikkat etmenin, sağlığınızla ilgilenmenin, beklenmedik bazı meseleler üzerinde düşünmenin işaretçisidir.

Saat 15:26-27 Ekim saat:09:08 arasında Ay-Boşluk etkisi altında, kazanmak adına ileri atılmakta, ifade etmekte zorlandığımız konularda hassas tepkilerde bulunuruz. Ancak maddi konularda tabii ki tedbirli olmamızda yarar vardır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.