25 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

25 Temmuz 2015 Cumartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 25 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, 25 Temmuz saat 12:29-31 Temmuz saat 18:27 tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. İç dünyanıza çekilerek sağlığınızı, iş ortamındaki ilişkilerinizi dikkatli bir şekilde gözden geçirmenizde yarar var. Sizler, işinizle ilgili konularda, kendiniz adına faydalı olabilecek, yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacak, sorumlulukları üstlenerek kendinizi hazırlamalısınız. Bütün bu konularda gerekli şekilde kendinizi yetiştirebilirseniz geri hareket sonrası,  zorluk çekmez ve yoğun iş temposuyla baş edebilir, kazandığınız bilgileri mesleki olarak pratiğe dökebilirsiniz. Hangi iş sizin kendinizi ifade etmenize daha fazla izin verebilir, hangi yaşam koşulları sağlığınız açısından faydalıdır ve siz nerelerde eksik ve yetersiz kalmaktasınız. Bunları iyice düşünmeli, size uymayan, sizi yansıtmayan işler yapmamalı, hedeflerinizi gözden geçirerek, mesleki anlamda kendinizi geliştirmelisiniz.

Saat 12:43 Mars-Uranüs görünüm etkisinde, bir yandan hassasiyet içinde düşünürken diğer yandan özgür olmak, değişimde bulunmaktan yanasınız.  Bu öyle bir hal yaratır ki, kendinizi bir mücadelenin ortasında ne yapacağınızı bilmez bir halde bulabilirsiniz.  Uranüsün değişimde bulunmanızı söyleyen coşkulu sesini duymazdan gelmek zordur. Yükselen özgürlüğünüz, yeniye yer açma sevdanız  ailevi sorunlar, mesleki durumunuz veya ilişkiniz nedeniyle baskı altında kalabilir.  Bir çoğunuz, eskiye veda edip yeniye yer açmak istediği için sabırsız davranabilir.  Hangisi olursa olsun burada dikkat edilmesi gereken husus, sizin için neyin ne kadar gerekli ve doğru olduğunun  zamana göre uygunluğunu tespit etmektir.

Saat 13:25 itibariyle Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, gelişiminizde etkili olabilecek özel bir ilişkinin işaretçisi olabilir. Aşk hayatınızla ilgili konularda iletişimi güçlendiricidir. Güzel haberler alırsınız. Partnerinizin hislerine önem verirsiniz. Eğer bekarsanız, geleceğe dönük kararlar alabilirsiniz. Çocuklarınızla aranızda güçlü bir dayanışma oluşabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar 25 Temmuz saat 12:29-31 Temmuz saat 18:27 tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. Bu süre içinde aşk hayatınızla ilgili konularda sağlıklı ve verimli bir ilişki kurmak, yaşamak adına neler eksik, neler sorun yaratıyor bunları teşhis etmek gerekiyor. Devam eden ilişkimizde eğer sorunlar varsa, birbirinize yaklaşmakta mesafeli davranıyor ve bir türlü yolunda gitmeyen bir ilişkiyi sürdürüyorsanız, bu dönemde bunlar tekrarlanabilir. Birbirinizi eleştirmeye kalkıştığınız için huzursuzluk artabilir. Yapılması gereken sorunlarınızı yapıcı tarzda konuşarak halletmeye çalışmaktır. Bu süreçte yeni bir ilişkiye adım atılması halinde, çiftlerin birbirlerinin zevk ve eğlence anlayışınızı, aşkın anlamını, ifade tarzlarınız mutlaka incelemek, gözlemci olmak gerekir. Detaylara dikkat edelim.

Saat 12:43 Mars-Uranüs mücadeleci görünüm, sizi iki alanda test edicidir.  Bunlardan birincisi iç dünyanızda her türlü baskıdan uzak kalma arzunuz, ikincisi yeniliklerde bulunarak  dünya ile temas etmek. Genel olarak  bir yandan  sahip olduğunuz değerleri savunup onların bir tekine bile zarar gelmesini istemezsiniz, diğer taraftan sanki bütün bağlarınızdan kurtulmak, kaçmak istiyor gibisinizdir. Yani siz bile kendi kendinizi anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Ne istiyorsun diye sorduklarında, -Dilediğim gibi hayatımı kurarak üzerimdeki baskılardan kurtulmak istiyorum diyebilirsiniz. Sonra biraz durur, –Ya başaramazsam diyerek kendinizi hafife alırsınız.  Birbiriyle çelişen bu iki  dürtü günün tümünde etkili olduğundan doğal olarak belli bir agresiflik, ne yaptığını tam olarak kestirememe durumu oluşabilir. Böyle anlarda benim tavsiyem, öncelikle mantıklı bir şekilde durumunuzu ele almanız, fiziksel ve ruhsal açıdan sağlığınızı etkileyebilecek gerginliklerden uzak durmanız, zaman zaman sizi rahatsız eden gereksiz meseleleri gözünüzde büyütmemeniz,  her şeyin bir zamanı ve olgunlaşma süreci olduğunu bilerek umudunuzu kaybetmemenizdir.

Saat 13:25 itibariyle Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, iş veya özel hayatınızda başkalarının isteklerini karşılamanın ve onlarla uyumlu ilişkiler kurmanın işaretçisidir. Bir yandan da takdir edilmek isteriz. Bu bizi motive eder ve bilgimize, tecrübelerimize güven duymamızı sağlar.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler 25 Temmuz saat 12:29-31 Temmuz saat 18:27 tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. Bu dönemde ailevi ilişkilerinizi analiz sürecidir. Eşler arasında, anne-baba ve çocuklar arasındaki sevgi alışverişinin ele alınması yararlıdır. Eleştirmek, kusur bulmak ne kadar yanlış ise, sürekli vericilik, sürekli didinmek de bir o kadar yanlış olur. Bu dönemde genelde aşırı titiz davranılır. Bu tüm aile için geçerlidir veya aile fertlerinden birinde daha fazla görülür. Bunun da ayarını bilmekte yarar var. Kiralama, satış, alış gibi emlak işlerinde beklemede kalınması iyi olur. Eğer daha önce taşınılmışsa, bu dönemde düzenlemek, yerli yerine koymak, bundan tatmin olmak biraz güçleşir. Geri hareket sonrası tekrar bir düzenlemede bulunursunuz. Tamirat, bakım onarım gibi işler için uygundur.

Saat 12:43 Mars-Uranüs mücadeleci görünüm, hedeflerinizi gerçekleştirme ve sorunlarınızı  tamamıyla ortadan kaldırma isteğiniz ön plandadır. Tabii ki bu isteğin yarattığı baskı,  parasal meseleleri gündeminizin baş köşesine oturtur. Kişi ister istemez atak ve cesur davranması gerektiğini düşünür. Ancak işin içine duygular karışırsa ve bu duygular mantığınızla çelişirse ne yönde atım atmanız gerektiğini bilmeniz zorlaşabilir. Şöyle ki, madem kafanızın içinde para kazanma arzusu var. O zaman yapılması gereken özellikle şu aralar sakin ve aklı başında düşünmektir. Bazen birileriyle iyi geçinmek, deyim yerindeyse kaz gelen yerden tavuk esirgememek gerekebilir. Çaresizmişsiniz gibi sanki hep terslikler bizi bulacakmış gibi düşünmemeliyiz.  İşte bugünkü enerjiler altında hedefinizi, maddi durumunuzu, kazanç alanlarınızı, ne yapmak istediğinizi bir kez daha düşününüz.

Saat 13:25 itibariyle Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, bildiklerimizi yakınımızdaki kişilerle paylaşmaktan, onlarla bağlantı içinde olmaktan zevk alırız. İşlerimizi gayet iyi organize edebiliriz. Kendimize güveniriz. Sosyal ortamlarda bulunmak, bir yerlere gitmek, yeni insanlarla tanışmaktan zevk alırız. Alkışlanmayı, takdir edilmeyi isteriz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler 25 Temmuz saat 12:29-31 Temmuz saat 18:27 tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. Bu süreçte, etrafımızdaki insanların yanlışlarını, tuhaflıklarını, eksiklerini daha fazla görürüz. Aynı şekilde bize yaklaştıklarını fark ederiz. Bu iyi bir hal değil tabii ki. Ancak bazen de işe yarar. Sözgelimi bugüne dek fark etmediğiniz bir ayrıntıya, duruma rastlarsınız. Bunu düzeltme imkanı yakalarsınız. Çevrenizde bulunan kişilerle iletişimin bazen durgunlaşması, hatta araya soğuk bir mesafe konması geri hareket döneminde rastlanılan bir durumdur. Hemen önyargılı, endişeli düşünmemek lazım. Bırakın zamana, zaman halletsin bu durumu. Bir çevre değişimi, eğitim, iş girişimi veya akrabalık ilişkileri anlamında yeni bir planınız varsa, bunu tekrar gözden geçirmeniz, sağlıklı ve verimli gelişmesi yönünde olumludur. Bu süreçte, bir yakın akrabanızın sağlığıyla yakından ilgilenebilirsiniz. Çevrenizde temizlik konusunda titiz davranabilirsiniz.

Saat 12:43 Mars-Uranüs mücadeleci görünüm, bir yandan özgürce hareket etmek isterken, diğer taraftan ilişki hayatınızdaki baskıların, sorunların üstesinden gelmeye çalışabilirsiniz. Peki nasıl düşünürsünüz? Bir yandan hedeflerinizi,  geçmişin gölgeleri altında değerlendirmeye çalışır, diğer taraftan yeni bir sayfadan hayata bakmanın zorlukları altında kısılıp kasılabilirsiniz. Peki ne yapılmalıdır? Mesleki konularda ilerlemek istiyorsak kendimizi geliştirmek,  ilişkide huzur bulmak istiyorsak seçimlerimizi bir daha gözden geçirmek durumundayız. Eğer bir yol açılmışsa önünüzde neden kendinizle çelişkidesiniz. Yaşadığınız deneyimlerin size kazandırdıklarını iyi tahlil edebilirseniz, hem kendinizi hem de geleceğinizi güvence altına alarak yolunuzda cesaretle ilerleyebilirsiniz. Şu aralar yavaşlamış olabiliriz. Bu durum bizi gerginleştirmemeli. Bu bekleyiş, bir çok şeyin aslını astarını öğrenmenizde faydalı olabilir.  Kendi içimizde yarattığımız korkuların esiri olmak yerine, kendi gerçeğimize sahip çıkarsak doğru iz üzerinde başarılı sonuçlar alabiliriz. Sinirlenmeye, bir şeylerin bizi yoldan çıkarmasına izin vermemeli, bilinçli düşünmeye çalışmalıyız. Eğer hatalarımız varsa, seçimlerimizi tekrar gözden geçirmekte fayda var dostlarım.

Saat 13:25 itibariyle Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, eviniz ve ailenizin ihtiyaçlarıyla ilgilenmenizi sağlıyor. Evet siz bir yandan kazançlı işlere yöneliyorsunuz diğer taraftan yuvanız içinde paylaşımcı, ılımlı, nazik olmak durumundasınız. Bunu gönülden yapmak için çaba sarfedeceksiniz. Her şey iş güç değildir. Bunu da unutmayınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar 25 Temmuz saat 12:29-31 Temmuz saat 18:27 tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. Bu süreçte, maddi kazancınızla ilgili konularda, aşırı bir analizde bulunmanız, her şeyi ölçüp tartmanız, artı ve eksisiyle ele almanız tabii ki olumludur. Ancak varyemezlik hali de pek bir fenadır. Zaruri ihtiyaçların daha ucuz olsun diye satın alındığı yerlere mutlaka dikkat ediniz. En başta sağlığınız açısından düşününüz. Yine hesabı bilin, aldığınıza bakın, verdiğinize dikkat edin. Bunu da fazla abartmayın. Venüs geri hareketi, sizin etrafınızdaki insanlara maddi anlamda ne kadar yararlı olduğunuzu düşünmenizi anlamına da gelir. Ancak bu aşırı fedakarlık, borçlanmak, payelendirmek şeklinde olmamalıdır. Azı karar çoğu zarardır. Sağlıkla alakalı harcamalar gündeme gelebilir.

Saat 12:43 Mars-Uranüs mücadeleci görünüm,  tüm burçların farklı alanlarda gerilim altında kalmasına neden olabilir. Yeni bir sayfadan hayata bakmak ve özgür bir şekilde hareket etmek  isteyen birey, geri planda kalmanın, zamana gebe durumların sıkıntısını yaşıyor olabilir. Bir yandan  –Kendime  sahip çıkayım ve  kimsenin  beni yönetmesine izin vermeyeyim diye düşünürken, diğer yandan geçmişte yaşananlara sığınarak dış dünyaya bir perde çekebilir.  Çoğu zaman da insanlara, olaylara, hatta en yakınlarına  bile uyumlu davranmakta zorlanabilir. Peki ne yapılmalıdır? Şu cümleyi tekrarlamak faydalı olabilir. -Bugünler  geçecek ve çok yakında kendim için yepyeni bir sayfa açacağım ve yaşadığım deneyimlerin bana kazandırdıklarını ileride gülümseyerek hatırlayacağım. İşte bugünkü enerjinin yarattığı gerilimi aşabilmenin en etkili yöntemi de budur.

Saat 13:25 itibariyle Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, fikirlerinizi özgürce ifade edebilmenizde yardımcı oluyor. Ayrıca idealleriniz doğrultusunda kararlar almaktan yanasınız. Hayatı zorlaştıran değil kolaylaştıran kişilerle olmak istiyorsunuz. Yakınlarınızla aranızda bu saatlerde güçlü bir fikir alışverişi mümkündür.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar 25 Temmuz saat 12:29-31 Temmuz saat 18:27 tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. Bu dönemde, dış dünya ile olan ilişkimiz her zamankinden daha temkinli, belli bir mesafe bırakarak, etrafı ve kendimizi gözlemleme şeklinde olabilir. Gönlümüzde olanı biteni ancak biz biliriz ve kimseye de yansıtmayız. Seçici davranırız. Tekrar tekrar düşünürüz. Hatta bazen bu, çok daha fazla arttığında, endişeli bir hale dönüşebilir. Eskiye dair olan olayları ve sonuçlarını bir kez daha gözden geçirdiğimizde bazen kızgınlığımızın aslında ne kadar yersiz olduğunu anlamamız mümkün olsa da, sevgimizin de ölçüsünü kaçırdığımız, bu yüzden hayal kırıklığı yaşadığımızı düşünür, hayıflanırız. Baktığımız bir manzaranın, gördüğümüz bir insanın, yakınımızdaki bir şeyin detayları, bütününden çok daha fazla önemsendiği için, gönlümüzü kolay kolay kaptırmayız. İnce eleme sık dokuma hali aşkta, evlilikte daha fazla önemsendiği zamanlardır. Giyim ve kuşam, titizliğimiz, hijyene verdiğimiz önem bir hayli artar. Sağlıklı olmak bizim için son derece kıymetlidir. Buna bilhassa kıymet veririz. Öyle pek sosyal değilizdir. Genelde kendi içimize dönüp hayatımızla ilgili alternatiflerimizi, tercihlerimizi gözden geçiririz.

Saat 12:43 Mars-Uranüs mücadeleci görünüm, parasal konulardaki istikrarsızlığın,  aşk hayatınızı ilgilendiren konulardaki zorlukların,  hedeflerinizi gerçekleştirmede yaşanan engellemelerin yarattığı kaygıları çoğaltabilir.  Geçmiş ve gelecek arasındaki köprünün üstünde, bir işaret bekliyor gibi, bazen hüzünlü kimi anlarda inatçı tavırlar sergileyebilirsiniz. Söz gelimi maddi olarak şu aralar bir çıkmazın içinde iseniz doğal olarak gün boyu kafanız oldukça karışıktır. Uygun bir formülle bir şekilde rahatlamak arzusu duyabilirsiniz. Hatta çevrenizle olan irtibatınızda yeni bir adım atmak isteğiniz olduğunu ancak bunu gerçekleştirme aşamasında kendinize pek güvenemediğinizden söz edebilirsiniz. Eğer aşk hayatınızda sorunlar varsa, bir ilişki bitmişse veya ne olduğunu belirsiz bir hale gelmişse yakın bildiğiniz kişilerle dertleşebilir, geçmişten konuşabilirsiniz. Oysaki  duygularınızdan ziyade mantığınızı ön planda tutmanızın zamanıdır. Çünkü bu enerjiler altında kendi içinizde çelişkiye düşerseniz bundan sonrasında ne yapmanız gerektiğini saptamanız kolay olmaz.

Saat 13:25 itibariyle Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sizi finansal anlamda destekleyecek kişilere veya dışarıdan gelirlere ihtiyaç duysanız da, bugünlerde kendi kazancınızla başınızın çaresine bakmalısınız. Çalışmanız, mücadele etmeniz ve bundan şikayetçi olmadan ilerlemeniz gerekiyor. Yeteneklerinizi mutlaka değerlendiriniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, 25 Temmuz saat 12:29-31 Temmuz saat 18:27 tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. Bu süreç ilişkilerde içe dönerek analizde bulunma, kendi kendinizle bir yüzleşme, artı ve eksilere bir bakma, verimsiz, işlemeyen, sıkıntı yaratan noktaları tespit ederek ayıklama yönünde olumludur. Ancak sürekli endişe, aşırı titizlik, kusur bulmak, doyumsuzluk anlamına gelir ki, sizi yorar. Bu kısa bir süreç olması sebebiyle bir haftalık bir dinlenme, kendinizi toparlama, ruhsal ve bedensel arınmalar için uygun bir zamandır. Ancak benim uzun yıllardır gözlemlediğim, estetik operasyonların böyle bir zamanda yapılması halinde, tekrarlanmasına yol açtığıdır.  İyileşme süreci uzuyor. Tabii ki acil ameliyatlar bekletilemez. Bu süreç bir işi öğrenmek, gelişmek, arka planda hazırlıkları tamamlamak, gözlemlemek adına gayet yararlıdır. Kronik hale gelmiş şikayetler, fazla endişenin yarattığı gelgitler, sürekli bir şeylere kusur bulmak, huzursuzluğa yol açar ki, böyle bir süreçte öncelikle ruhumuzu vesveselerden arındırmamız doğru bir yöntem olacaktır.

Saat 12:43 Mars-Uranüs mücadeleci görünüm, gün boyu tüm burçlar üzerinde etkili olacaktır.  Sanki her şey üzerinize geliyor gibidir.  Ancak şu var ki, asıl mesele tamamen güvenlik duygusuyla birebir alakalıdır. Ne yönde ilerlemek, hangi yoldan sonuca varmak,  kimle nasıl bağlantı kurmak lazım bunları tespit etmekte zorlanabilirsiniz. Bir yanda istikrarsız bir ilişki veya iş ortaklığı,  diğer tarafta mesleki konularda yerine oturmayan durumlar arzu ettiğiniz yenilikleri uygulamanızın önünde engel oluşturabilir. Ancak çaresiz değilsiniz. Çare nedir? Öncelikle ilişki veya iş ortaklığınızdan  başlamak üzere iç dünyanızda olan bitene gerçekçi bir şekilde ele almanız. Hala eskileri deşmeye çalıştığınız sürece yeniye yer açmak sizce mümkün mü? Zaman tüm yaraları sarabilecek ve hayata farklı bir şekilde bakabilecek şartları size hazırlayabilir. Umudunuzu yitirmeyiniz.

Saat 13:25 itibariyle Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, sosyal hayatta fikirlerinizi ifade etmekten çekinmeyiniz. Birilerine uymak tabii ki hoş olabilir. Ancak bu görünüm, kendinizi önemsemeniz gerektiğini işaret ediyor ve sizi faydalı bir şekilde destekliyor.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler 25 Temmuz saat 12:29-31 Temmuz saat 18:27 tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. Bu süreçte, sosyal yaşantınızı, dostluklarınızı, bir grup içindeki ilişkilerinizi tekrar detaylı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Bu kısa süre içinde genelde eleştirel yaklaşımlar sizden dışarıya, dışarıdan size yönelebilir. Bunların kimi rahatsız edici de olabilir. Ancak telafisi vardır. Onun için endişe etmeyiniz. Kusur bulmak, bazen hiçbir şeyi beğenmemek, detaylara takılıp bütünü önemsememek dönemin etkileri arasında yer alabilir. Sosyallik azalabilir, genelde tek başınıza, şöyle bir kendinizle temas etmek, sağlığınızla ilgilenmek, eski dostlarınızı aramak, yarım kalan işlerinizi bitirmek yönünde bu dönem faydalıdır. Şimdi durduğumuz yere bakıp, neler aksaklık çıkarıyor, neler verimli ilerlemiyor bunları ele almak, tespitlerde bulunmak yararlı olacaktır.

Saat 12:43 Mars-Uranüs mücadeleci görünümü, iş yaşamınızla ilgili mevzularda yaşanan istikrarsızlığın ve üzerinizde baskı oluşturan problemlerin  yarattığı gerginliği körükleyebilir.  Bir şey ayağınızın altındaki halıyı çekiyor gibidir. Ancak siz ısrarla üzerinde durmaya çalışıyorsunuzdur. Çünkü orada durmaya, olanı olduğu gibi sürdürmeye her şeye rağmen bir mucizenin sizi bulacağına öylesine inanmışsınızdır ki, kim ne derse desin bu düzeni sürdürmeye kararlı gibisinizdir. Oysaki birileriyle konuştuğunuzda, durumunuzdan söz ettiğinizde mantıklı yanıtlar verirken,  yalnız kaldığınızda sanki o konuşan, o düşünen kişi siz değilmişsiniz gibi hüzünlüsünüzdür. Kendi kendinizi inandırmaya çalıştığınız gerçeğin eğer kıyısından köşesinde sizinle alakası yok ise biliniz ki sorunları çözemezsiniz. Yok tam tersine hakikaten bir umut varsa o zaman yapılacak tek şey sabırla beklemek olmalıdır.

Saat 13:25 itibariyle Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, çalışma hayatınız, başkalarının istekleri ve arzularını dinleme zorunluluğu bir yandan, diğer taraftan sürekli aynı meselelere kafanızı takmanız her anlamda yorucudur. Biraz lütfen kendinize zaman ayırın, hiçbir şeyi düzeltmek zorunda değilsiniz. Ona koş, buna yardımcı ol tamam ancak bir yere kadar. Kendinize de zaman ayırın. Kitap okuyun, spor yapın, müzik dinleyin olur mu?

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar 25 Temmuz saat 12:29-31 Temmuz saat 18:27 tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. Bu iş hayatımızla ilgili konuların paylaşım, uyum ve uyumsuzluk, iş ilişkileri açısından gözden geçirme yönünde olumludur. Yaylar bu süreçte bütünden ziyade detayların üzerinde durmak zorunda kalabilirler. İş ilişkilerinde bu durum lezzetsiz bir zaman olabilir. Projeler yavaş ilerleyebilir. Ekip çalışmalarında hoşunuza gitmeyen durumlar oluşabilir. Yaptığınız iş üstleriniz tarafından yeterli bulunmayabilir. Belki en yakınınızdaki iş arkadaşınız size mesafe koyabilir. Bunların tümü, etrafınızdaki insanları farklı yönleriyle görebilmenizde aslında olumludur. Ancak bunun üzerinde fazla durup, mesele haline getirmek bu kısa süre içinde huzursuzluğa neden olabilir. İş yerinizde yer değiştirme, onarım, bakım, düzenleme gibi işlemler söz konusu olabilir. Sağlıksız bir ortamda çalışıyorsanız, mutlaka dikkat etmeniz, bunu ilgili yerlere bildirmeniz faydalı olur. Ani bir iş kararı vermek yanlıştır. Eski bir iş arkadaşınızla karşılaşmanız, eski iş arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz, tatile çıkmayı düşünürken izin alamamanız bu süreçte rastlanan durumlardır.

Saat 12:43 Mars-Uranüs mücadeleci görünümde, iki konuda dikkatli olmak gerekiyor. Bunlardan ilki, aşk hayatınızın, varsa çocuklarınızla olan ilişkinizin, hayatın lezzetli ve keyifli yanlarından istifade edebilmenizin önünde engel oluşturan meseleleri bilinçli bir şekilde ele almak gerekiyor. Astrolojik anlamda zorlu olan enerjileri nasıl güce dönüştürebiliriz? Öncelikle sizi nelerin hüzünlendirdiğini, gerginleştirdiğini, hatta kimi zaman kendinizle dahi çelişkiye düşürdüğünü belirlemektir. Bunu yaptığınızda hissedeceğiniz   rahatlama hakikaten şifalıdır.  Kişisel kırgınlıklar, acılar, gerginlikler, geçmiş meseleler  yüreğimiz ve kafamızın içinde sürekli olarak canlandırıldığı müddetçe ne yeni bir sayfadan hayata bakmak mümkündür.

Saat 13:25 itibariyle Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, yaşamın güzelliklerini arzuladığınızı, tasasız, coşkulu bir şekilde yaşamak arzunuzu işaret ediyor. Ayrıca kısa seyirli seyahatlerin, keyifli yolculukların moralinizi düzeltici olacağını gösteriyor. Bir yerlere gidin ve rahatlayın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar 25 Temmuz saat 12:29-31 Temmuz saat 18:27 tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. Bu süreçte, karşımıza ilginç kişiler çıkması ve bunların da genelde bizim bilgimizi, tecrübemizi, inancımızı, hayata bakış açımızı gözlemlediklerini fark edebiliriz. Bu sizin hakkınızda bir tespitte bulunmak veya bir projeyle alakalı sizi düşünmek tarzında gelişebilir. Bazen de karşıt görüşte olan kişiler üzerinize gelebilir. Sizi eleştirmeye kalkışabilirler. Onlar sizden farklı düşünen, davranan kişiler olabilir. Böyle durumda endişelenmek, bilginizden emin olmadığınızı gösterir ki, yanlıştır. Bu kısa dönem, şöyle bir kendinizle temasınız, ilişkilerinizi gözden geçirme yönünde olumludur. Ayrıca bir proje üzerinde çalışmak, kendinizi geliştirmek, bilgilenmek, titiz analizlerde bulunmak sonrası adına olumludur. Karşınıza biri çıkabilir. Bu kişi farklı bir şehirde, ülkede yaşıyor olabilir. Görüşmek anlamında ben geri hareketi beğenirim. Çünkü her türlü detaya dikkat edilir, daha sonra bir görüşme daha gerçekleşebilir.

Saat 12:43 Mars-Uranüs mücadeleci görünümü, aile hayatınız ve ilişkiniz bu anlamda önem taşıyor. Evet siz kendi kendinize eziyet ettiğiniz sürece bir çıkış yolu bulmanız oldukça zor. İç dünyanızda fırtınalar estiren  Uranüs Koç burcu enerjisini doğru anlamda  kullanmak yerine, en ufak bir sıkıntı karşısında sanki her şey pamuk ipliğine bağlıymış gibi evliliğinize, ilişkinize, kendinize yüklenmekte,  şartlarınızın tatmin edici olmadığını düşünerek kadere isyan etmekte bir anlam var mı? Aklı başında düşünmek, sabırla işlerinizi yoluna koymak  varken isyan etmeye, hayattan uzaklaşmaya, birileriyle çatışmaya gerek var mı? Ne sevgilinize, ne eşinize, ne hayatınıza ne geçmişinize ve de kendinize bunu yapmaya hakkınız yok. Uranüs Koç burcunda Mars ile zorlu görünüm yapıyorsa öfkelenmenin değil, olana bitene gerçekçi bir şekilde bakmanın zamanıdır. Enerjimizi gereksiz konular üzerinde harcamak yerine neler yapabiliriz bunun üzerinde düşünelim dostlarım. Üzerimize gelen olsa bile, ılımlı bir şekilde konuşmayı deneyelim.

Saat 13:25 itibariyle Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, genelde ev yaşamının, aile ilişkilerinin, zamanı yuvanızda geçirme arzunuzun işaretçisi olsa da, sizin öncelikle şu aralar iş hayatına önem vermenizde yarar var. Tanınmak, kendinizi ifade etmek, mali yönden sizi bir hayli rahatlatabilir. Hedeflerinize yönelin. Çünkü bu hedefler tanınmanızı, işinizde yükselmenizi sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 25 Temmuz saat 12:29-31 Temmuz saat 18:27 tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. Bu süreç, finansal ortaklıkların maddi anlamdaki hesapları, bölüşümleri üzerinde titizlenme, analiz etmek demektir. Eğer burada bir sorun varsa, her iki tarafın da birbirine karşı ne derece samimi olduğunu görürüz. Bir taraf aşırı çalışıyor, öbürü yan gelip yatıyorsa bir sorun var demektir. İkili ilişkilerde de, her iki tarafın birbirine olan samimiyeti, titizliği bu dönemde tekrar gözden geçirilir. Her kiminle olursa olsun, bu dönemde hesapsız yatırımlara, işlere kalkışılmamalıdır. Ayrıca sürekli endişe, eleştiri, kuşku sizi hem maddi hem de manevi anlamda huzursuz eder. Kredi alımları, miras paylaşımı, finansal hesapların mutlaka dikkatli bir şekilde ele alınmasında yarar vardır.

Saat 12:43 Mars-Uranüs mücadeleci görünüm, iş ilişkileriniz, zorunlu olduğunuz yaşamsal görevleriniz, bir durumu, bir olayı değerlendirme biçiminiz, sağlığınız, sıkıntılarınızı ifade etme biçiminiz, iş yapma becerikliliğiniz konularında kimi zaman geçmişte yaşananlar, bazen de içinizde biriktirdikleriniz nedeniyle gerginlik yaşayabilirsiniz.  Aslında amacınız yenilenmek ve değişim olduğu halde sanki kapana kısılmış gibisinizdir. Çoktan bitmiş, vadesini tamamlamış, meseleler üzerinde durarak, kendi kendinizi boş yere tedirgin edebilirsiniz. Oysaki gerekli ile gereksizler, hayatınızdan atılıp gitmesi gerekenler konusunda bilinçli davranırsanız, hem gelişebilir, hem büyüyebilir hem de yeniye yer açabilirsiniz.

Saat 13:25 itibariyle Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, genelde bizimle aynı görüşte olan kişilerle, yakın çevremizle olan bağlantıları sevsek de, bugün uzaklara gitmek, canlanmak, farklı yerler görmek sizi daha fazla mutlu edebilir. Bildik yerlerden ziyade, biraz macera yaşamak,  yeni biriyle tanışmak, sevgilinizle olmak rahatlatıcı ve motive edicidir. Böylece kafanızın içindeki sıkıntılardan biraz olsun kurtulursunuz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, 25 Temmuz saat 12:29-31 Temmuz saat 18:27 tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. Bu süreç ilişkinizi analiz etmek anlamında gayet faydalıdır. Partnerinizin beraberliğe verdiği önem, titizliği, yaklaşımları mercek altına alınarak incelenir. O da aynı şekilde bunu yapacaktır. Ancak ne siz ne de o, eleştirinin dozunu kaçırıp bunun ayarını bozarsanız, en ufak bir şeyde birbirinize karşı kırıcı davranmanız, eski defterleri açmanız mümkündür. Her insan ayrı bir dünya, bunu unutmamak gerekiyor. Yeni tanışmış çiftler, sizler de henüz ilişkinin başındasınız. Birbirinizin huyunu suyunu öğrenin. Detaylara dikkat edin ancak bütünün güzelliğini de göz ardı etmeyin. Gerileme hareketi ilişkinin sürüp sürmeyeceği yönündeki tüyoları size sunar. Anlamak için görmek gerekir. Geri hareket öncesi ayrılmış çiftlerin geri döndüklerine şahit oluyoruz. Ancak bu geri dönüş, her şeyin düzelmesi anlamına gelmiyor. Neden ayrıldığınız gerçeğini akılda tutarak, şimdiki duruma bakmakta yarar var.

Saat 12:43 Mars-Uranüs mücadeleci görünüm,  sizi  siz yapan her şeyi gerçekçi bir şekilde ele almanızı gerektirir. Bu görünüm, iki alanda etkilidir. Birincisi,  maddi-manevi anlamdaki değerlerinizi koruma altına alma ihtiyacınız,  ikincisi geleceğe dönük yapmayı planladığınız yenilikler.  Değişime, toptan yenilenmeye, geleceği sevinçle karşılamaya ne kadar istekli olduğunuzu biliyoruz.  Mars-Yengeç burcu geçişi   uzun zaman sonra ilk kez derinliklerinizi, sizi siz yapan her şeyi, sahiplendiğinizi,  değerlerinize zarar gelmesin diye korumanızı sağlarken,  Uranüs-Koç burcu geçişi yeteneklerinizi belli bir alanda kazanca dönüştürmeniz gerektiğini hatırlatıyor.

Saat 13:25 Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, paranızı kendi kafanıza göre harcamaktan hoşlandığınızı gösteriyor. Ancak borç altına girmekten  sakınınız.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.