25 Nisan günlük burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Burcunuz bugün ne diyor? Bugün gün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak? Günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız işte 25 Nisan günlük burç yorumları…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Cumartesi günümüz, saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerji  kişinin maddi-manevi güvenliğini sağlamak üzere öğrenmeye, kendini geliştirmeye olan inancının simgesidir. Üst boyutlarda düşünmeye, bedensel-ruhsal kaygılardan uzak durmaya çalışır. Hayatın gizli ve bilinmeyen yönlerini araştırır. Kendisinin ve başkalarının iç dünyalarını sezgileri ve aklıyla algılamaya çalışır. Sorunlarını gözünde büyütmeden gerçek olanın peşine düşer. Egosunun esiri olmaz, hayatını sağlam bir temel üzerinde inşa edebileceği durumlarla yakından ilgilenir. Başarısız ve yanlış seçimlerinden edindiği dersleri unutmamaya çalışır.

Saat 16:12 itibariyle  Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Sizi baskı altına alan veya oldukça gerginleştiren durumları kendinizce devre dışı bırakmak adına mücadele edebilir  ve karşınızdaki kişi kim olursa olsun fikirlerinize saygı duyulmasını bekleyebilirsiniz. İletişimin en fazla yoğunluk gösterdiği alan, aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ve toplumsal aktivitelerdir. Her sözünüzde ve davranışınızda doğal yapınızda bulunan  özgürlüğün dışa yansımaları gözlemlenebilir.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, aşk hayatımızla ilgili konularda ciddiyetle durmamızı sağlarken, kendi görüş yapımıza uygun kişilerle anlaşmamızda yardımcı oluyor. Duygularımızı ateşli bir şekilde ifade edebiliriz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünüm etkisi altında cumartesi günümüz başlayacak. Bu enerji, sağlam ve tutarlı kişilerle ilişki kurmaya olan meylinizi güçlendirir. Evrensel gerçeklerin peşine düşmenizde sizi destekleyicidir. Hem kendinize hem de dost bildiğiniz insanlara olan ilginizin işaretçisidir. Uzun vadeli hedefler belirlemenizi sağlayan bu enerji, hayatınızı ve içinde bulunduğunuz durumu aklı başında değerlendirmenizde size yardımcıdır. Ummadığınız kişilerden destek görmenizi sağlayabilir.

Saat 16:12 itibariyle  Ay-Aslan burcunda ilerleyecek.  Bu enerji hem ilişkilerinizde hem eviniz sınırları içinde  kendinizi güçlü  bir şekilde ifade edebilmeniz için size destek çıkıyor. Bulunduğunuz alanda sözünüzü dinletebilmeniz gayet kolay ve nerede olursanız olun ilgiyi üzerinize toplamanız mümkün. Kendinize güven duyarak,  hedefinizi belirleyebilir, günlük işlerinizi aktif bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterirsiniz.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, evimizle ilgili kira artışı veya ödemelerimizi, eşimiz ve iş ortağımızla aramızdaki mali konular üzerine düşündüğümüz saatlerdir. Parasal durumumuzu ciddi manada gözden geçiririz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünümüyle cumartesi gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları kolaylıkla geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir.  Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur. Zaten bu oluşum bahsettiğim şekilde ilerlemeniz için sizi desteklemektedir.

Saat 16:12 itibariyle etkili olacak  Ay-Aslan burcu geçişinde, aktif bir şekilde hareket edebilir, bulunduğunuz alanda söz sahibi olabilirsiniz.  Toplumla ilişkiniz en az yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantınız kadar güçlüdür. Fikirlerinizi öne sürmekten, kabul ettirmekten zevk alırsınız. Sevdiklerinizin  varlığını yanınızda hissetmek, size sevgi ve özen göstermeleri hoşunuza gidebilir. Bu saat itibariyle  ruhunuz bir çocuk gibi coşkulu  olduğundan, duygularınızı ifade ediş tarzınızda da bunun yansımalarını görmek mümkündür. Özgürce kendinizi öne sürebilirsiniz.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, ilişkinizle alakalı konularda birbirinize karşı daha hoşgörülü yaklaşımların önemini vurguladığı gibi, gelir geçer tarzda değil, meseleleri ciddi biçimde ele alacağınızı işaret ediyor.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler cumartesi günümüz, saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerji,  olayları büyütmeden asıl olana yönelmeniz gerektiğini göstermektedir. İnancınızı ayakta tuttuğunuz sürece, hem ilişkinizdeki paylaşım güçlenir hem de kafanızın içindeki sorulara cevap bulmanız kolaylaşır.

Saat 16:12 itibariyle  Ay-Aslan burcu geçiş etkinliği,  hem kendinize güvenmenizi  hem de olayları kontrol altında tutabilmenizi  destekleyicidir. Tabii ki bazı durumlar zamana gebe olabilir.  Bir çıkış yolu bulmakta çektiğiniz zorlukların da tabanında zaman faktörü direkt olarak baskın bir rol oynayabilir. Hatta sırf bu yüzden de susmak zorunda kalıyor olsanız da buna değeceğini biliniz.  Aslında bulduğunuz yöntemler ve geldiğiniz son noktaya şöyle bir bakarsak, kimi zaman siz de kararınızla ilgili çelişkiler yaşamıyor değilsiniz. Ancak izlediğiniz yoldan eminseniz, o zaman hiç kimse sizi pohpohlamasa da siz yolunuzda devam ediniz.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, maddi konulardaki işlerimizi bu saatlerde yoluna koyabiliriz. Alacak-vereceklerimizi düzenleyebiliriz. Sağlık giderlerimiz, ihtiyaçlarımızla ilgili bütçemizi yapabiliriz.
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünümüyle cumartesi gününü karşılıyoruz. Bu enerji,  bilinmeyen konulara, soyut kavramlara olan ilginizi yükseltir. Hissedişleriniz oldukça derinleşir. Yaşadığınız tecrübelerin aslında gelişiminiz adına ne kadar önemli olduğunu anlamanız kolaylaşır. Burada dikkat edeceğiniz husus, arzularınızla inancınız arasında bir çatışmaya izin vermemenizdir. Bunun yolu, kendinizle gerçekçi bir şekilde yüzleşmenizle mümkün olur.

Saat 16:12 itibariyle Ay, burcunuzda ilerlediğinde, çevrenizdeki kişileri gayet kolaylıkla kendi yönünüze çekebilirsiniz.  Her konuda liderlik gücünüzü göstermek hoşunuza gidebilir. Sizi görenler veya sizinle olanlar kendinize has olan havanız karşısında etkilenebilirler. Dış dünyadaki bu güçlü ifade tarzı coşkunluk uyandırıcı olduğu için doğal olarak yenilmeniz, eğilmeniz bükülmeniz mümkün değildir. Neye inanıyor ve neyi önemsiyorsanız o yönde hareket edebilirsiniz.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, gayet olumludur. Gönlünüzü şenlendirir. Ay, burcunuzda ilerliyor ve size yaşama hevesi, güzelliği sunuyor. Bu saatlerde keyifliyiz, hevesliyiz.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar cumartesi gününe, saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünümüyle adım atıyoruz. Bu enerji,  özellikle karşı cinse olan ilginizi yükselticidir. Beraberlikte veya iş ortaklığınızla ilgili konularda kendinizi güçlü görme arzunuz yoğundur. İnancınıza uygun bir şekilde yaşamak istersiniz. Partnerinizin de aynı şekilde size destek çıkması, takdir etmesi, doğru ve güvenilir bir şekilde davranması sizin açınızdan son derece kıymetlidir. İlişkisi olmayanlar bu etki altında uyuşabilecekleri bir kişinin hayalini kurabilirler.

Saat 16:12 itibariyle  Ay-Aslan burcu geçişi,  toplumsal manada egoyu yükselticidir. Bu nedenle çevremizdeki insanların abartılı  hareketlerine şahit olabiliriz. Kendi içimizde durumları şöyle bir gözden geçiririz.  Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerle iletişimde bulunurken olgun ve ılımlı bir şekilde davranmaya çalışmakta yarar vardır. Mantıklı bir insan oluşunuz kimlerle nasıl konuşmanız gerektiği yönünde yine en doğru yolu bulmanızı sağlayıcıdır.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, bazı meseleleri kimse bilmese de, gurur yaptığımızı, üzerimizde baskı yarattığını işaret ediyor. İlgi görmeye ve takdir edilmeye ihtiyacımız var. Bu yüzden de hassas düşünebiliriz.
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  cumartesi gününün ilk enerji oluşumu, saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünümüdür. Bu enerji  çıkarlarınız konusunda hassas, uzun vadeli ve bencil düşünmenizi sağlayabilir. Ancak bu ölçüyü kaçırmadığınız müddetçe gayet doğaldır. Mantıklı olana yönelmek, kafanızın içindeki mükemmellik sınırını tekrar gözden geçirmek yararlı olur. Sorunlarınızı çözebilmek adına önünüzdeki alternatifleri bilinçli bir şekilde ele almanız halinde huzur bulmanız mümkündür.

Saat 16:12 sonrası, Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde geçecektir. Değerlerimizi koruma içgüdümüz fazlasıyla yoğun. Hayatın güzelliklerini, sosyal yaşamın insana kattığı mutluluğu, güven içinde yaşama arzumuzu yüreğimizin derinliklerinde çok daha yoğun hissedebiliriz. İlişkimizi  önemseriz ancak önemsenmeyi de isteriz.  Sevgimizi cömertçe karşınızdaki kişiye  ifade edebiliriz ancak takdir edilmeyi de bekleriz. Duygularımız zenginleşir, etrafımızdaki dünya ile temasımız artar. Gündelik sorunların altından kolaylıkla kalkabilirsiniz.  Kendinizi ifade gücünüzdeki pozitiflik diğer insanların da sizinle beraberken huzur ve neşe bulmasını sağlayabilir.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla olan her türlü paylaşımı zenginleştirici, yaratıcı tarzda düşünmemizi sağlayıcı, işlerimizi sağlam ve uzun vadeli şekilde ele almamızı destekleyicidir.
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünümüyle cumartesi gününe merhaba diyoruz. Bu enerji,  ilişkinizle alakalı konularda veya genel olarak aşk hayatınızla ilgili meselelerde yanlış değerlendirmede bulunmamak için aklı başında düşünmeniz gerektiğini söylemektedir. Hayatın keyifli yanlarını hissetme arzunuz bu etki altında gayet yoğundur. Ancak bu arzunun gerçekleşmesi için inatlaşmalardan kaçınmak şarttır.

Saat 16:12 itibariyle  Ay-Aslan burcunda seyrine başlayacak. Gerek  iş hayatınız gerek ilişkileriniz veya ailevi konular üzerinde bir hayli duracağız. İçinde yaşadığımız toplumun sorunları üzerine düşüneceğiz. Bu konularda fikirlerimizi ifade etmek ihtiyacı duyacağız.  Hani bazen, birilerinin dikkatini çekmek isteriz ya, böyle anlarda gururlu bir duruş sergileriz. Aynen öyle. Aslında bu duruşun ardında yatan gerçek, yıkılmadım ayaktayım imajı uyandırmak içindir. Güce olan ihtiyacımız yüksektir. Bizi hiç kimsenin hafife almasını istemeyiz. Sorunlu beraberliği olanlar ise, ne olursa olsun egolarını ön planda tutmayı tercih edebilirler.  Ancak yürekteki boşluğu doldurmak oldukça zor gibidir.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, iş hayatımız ve mali konuları vurgulayıcı olup bize güç verir. İlerisi adına umutlandırır. Ayrıca ciddi ve tutarlı şekilde düşünmemizi sağlar.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar cumartesi gününün ilk etkili görünümü saat 01:37 Merkür-Chiron arasında gerçekleşiyor. Bu enerji akışı,  aile dirliğiniz, huzur ve güven içinde yaşamanız için birbirinizi incitmemeye özen göstermeniz gerektiğini söylemektedir. Kontrol edemediğiniz durumları kendinize dert etmek yerine, yapabilecekleriniz üzerinde düşünmeniz çok daha hayırlıdır. Aksi halde boş yere güven duygunuzu, inancınızı zedelemiş olursunuz. Sevgi, dostluk bağlarınızı lütfen güçlü tutunuz.

Saat 16:12 itibariyle  Ay-Aslan burcunda seyrine başladığında, günün geri kalanını eğlenceli, renkli ve zevkli bir şekilde geçirme arzumuzu işaret ediyor. Bu enerji sizinle uyumludur.  Kendinizle ve etrafınızla gayet barışık olursunuz. Çocuksu yanlarınız ortaya çıkar. Neşelisinizdir ve günlük aktivitenizde bu ruh haliniz bir hayli etkili olur. Başkaları tarafından sevilmek, el üstünde tutulmak istersiniz. En azından hayatın size güzellikler sunmasını,  çelişkide kaldığınız noktaların aydınlığa kavuşmasını beklersiniz. Ay-Aslan burcu geçiş etkinliğinde artistik ve yaratıcı becerileriniz ön plandadır. Gün boyu bu türden aktivitelere ağırlık verebilirsiniz.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, siz olumlu yönde destekleyicidir. Dış ülkelerle olan bağlantılar, haberleşme, yolculuk, iş girişimi gibi meselelerin dikkatlice ve doğru biçimde ele alınmasını sağlayıcıdır.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünüm etkisi altında cumartesi günümüz başlıyor. Bu enerji, iyileştirici bir gücün yanınızda olmanızı sağlar. Bu güç size şifa verir ve sorunlarınızı mantık yoluyla çözmenizi sağlar. İletişimdeki becerikliliğiniz bu görünüm sayesinde yükselir ve dış dünyada kendiniz için uygun olanı saptamanız kolaylaşır. Çevresel, eğitsel, yakın aile ilişkileri konusunda bugün kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkündür.

Saat 16:12 itibariyle  Ay-Aslan burcu geçişinde,  duygularınızı kolaylıkla ifade edebilmeniz,  keyiflenmeniz, mutlu olmanız için,  hayatında her şeyin çok iyi gidiyor olması gerekir. Sözgelimi, maddi açıdan bir sıkıntınız varsa veya partnerinizle aranızda bir anlaşmazlık yaşanıyorsa, kendimizi pek rahat hissetmeyiz. Genelde hem içe dönük bir şekilde hayatı gözden geçireceğiz hem de düşüncelerimizden taviz vermeyeceğiz. Dış etkenlerin üzerimizde baskı kurmaması için insanlarla aramıza belli bir mesafe koyabiliriz.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, genel olarak başkalarıyla aramızdaki maddi veya duygusal yöndeki paylaşımların ciddiyetle ele alınmasını sağlıyor.
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Cumartesi günümüz, saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünümüyle başlıyor. Bu enerji,  maddi konularda gerçekçi ve  paranın öneminin farkında olacağız. İlişkilerinizi tekrar bir gözden geçiriniz. Yenilik yapmak istiyorsanız öncelikle yeteneklerinizin ne olduğunu saptayınız. Sistemli yaşamanın size hakikaten faydası olacağını biliniz.

Saat 16:12 itibariyle  Ay-Aslan geçişinde duygularımız, partnerinizin size, sizin de ona olan bakış açınıza göre değişiklik gösterir. Bekar bir Kova, kendini ifade edebilen, güçlü, cömert yaradılışta olan bir kişiye ihtiyaç duyabilir. Evli Kovalar, eşlerinin ilgili davranmasını beklerler. Yalnız Kovalar sosyal ilişkilere önem vererek,   kafalarına uygun bir kişiyle tanışma fırsatı bulabilirler.  Kendisini gizleyen, sürekli bencil davranan bir kişiyle anlaşmanız bugün pek kolay olmaz. Ay-Aslan geçiş günlerinde hiçbir şey için zorlanmaya gelemeyiz. Karşıt burcumuzda ilerlediği için, toplumsal konularda bir hayli hassas oluruz.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, ilişkimiz veya ortaklaşa olan tüm işlerimizin ciddiyetle gelişimini sağlar. Karşı cins üzerindeki etkimiz yükselir. Kendimizi daha net ifade edebilmemiz yönünde bize kuvvet verir.
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, cumartesi gününe, saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünümüyle adım atıyoruz. Bu enerji hem inancınızı güçlendirici hem de engellerin üstesinden gelebilmeniz adına şifalandırıcıdır. Önderlik ettiğiniz ve mücadelesini verdiğiniz her alanda hakikatlerin peşine düşmeniz gerektiğini hatırlatan bu olumlu enerji zorlukları geride bırakabilmenizi sağlayıcıdır. Ders verici acı tecrübeleri yaşadığınıza üzülmeyiniz. Çünkü bu yaşanılanlar sayesinde eğri ile doğruyu birbirinden ayırmayı öğrendiniz. Canınız yandı belki ama kendinizi korumayı sonunda başardıysanız o zaman sorun yok demektir.

Saat 16:12 itibariyle  Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Sorunlarımızı  ya olduğu gibi  kabul ederiz  veya  zorlukların üstesinden gelebilmek için kendimize yükleniriz. Hayatımızda hangi meseleyi  öncelikli bir şekilde ele almamız gerekir  veya hangi konuyu bu kadar kafamıza takmamamız gerektiğini tespit etmek pek kolay olmaz. Ancak şu var ki, Aslan burcu geçişlerinde kendinize güvenmenizde fayda vardır. Bu sizi başkalarının ezmesinden, iyi niyetinizi kullanmasından korur.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, işimiz ve ilişkilerimizde takdir edilme, beğenilme, güçlü şekilde kendimizi ifade etme arzumuzun göstergesidir. Belli konularda taviz vermeye yanaşmayız. Bizim de kendimize göre bildiklerimizi vardır. Bunların kabulünü bekleriz.

Mutluluk dolu bir Cumartesi günü diliyorum. Güzellikler emrinize amade olsun. Kalben Sevgilerimle,

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.