25 Haziran burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

25 Haziran 2015 Perşembe günü burç yorumları ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 25 Haziran burç yorumları…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Perşembe günümüz,  saat 07:08  Ay-Merkür olumlu görünümüyle başlayacak. İş hayatımız, yakın çevremiz, eğitim ve ticari konulardaki meseleler üzerinde görüşmede bulunmanın, uzlaşmaya çalışmanın, anlaşmanın yollarını arayacağız. Dinlemek kadar, birbirimizi anlamak da çok önemli. Bu görünüm kısa bir yolculuğa çıkmanın da göstergesidir.

Saat 14:06 Ay-Pluto zorlu görünümü, ilişkide kontrolü ele geçirme ve ne olursa olsun elde tutmak istediğinizi gösterir. Çok dikkatli olmalı ve gereksiz polemiklerden kaçınmalısınız. Baskın tavırlarınız sorunlara yol açmasın.

Saat 20:15 Ay-Venüs olumlu görünümü, ilişkimizi güçlendiren bir etkidir. Aşkı gönlümüzde hissetmenin, ortaklaşa bir şeyler yapabilmenin işaretçisidir. Bu etki altında, mutlu oluruz, kendimizi iyi hissederiz ve huzurlu bir akşam geçirecek olmanın tadına varırız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 07:08  Ay-Merkür olumlu görünümüyle güne adım atıyoruz. Bu enerji,  hem maddi hem de bu sözünü ettiğim meseleleri ele alarak düzenlememiz yönünde etkilidir. Kısa bir yolculuk, haberleşme, görüşmeler gündeme gelebilir.

Saat 14:06 Ay-Pluto görünümü,  hem işlerimizi yoluna koymak hem de sıkıntılarımızdan, zorunluluklarımızdan kurtulmak istediğimizi işaret eder. Tedbirli olmamızda yarar var.

Saat 20:15 Ay-Venüs olumlu görünümü, güzel bir ortamda, huzurlu ve paylaşıma açık bir yuvada yaşama arzumuzu işaret ediyor. Sanki içimizden bir ses, her şeyin yoluna mutlaka gireceğini söylüyor gibi. Bunu düşünmek bizi rahatlatacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Perşembe gününe, saat 07:08  Ay-Merkür olumlu görünümüyle adım atıyoruz. Bu enerji,  kısa seyirli yolculuklar, yeni tanışmalar, daha önce görüştüğümüz kişiyle yeniden bir araya gelmek gibi gelişmeler yaşanabilir.

Saat 14:06 Ay-Pluto  görünümü,  amacınıza ulaşmak ve ne olursa olsun elde etmek, gücünüzü kanıtlamak arzunuzu işaret ediyor. Etrafınızdaki insanlarla olan her türlü ilişkide dikkatli olunuz.

Saat 20:15 Ay-Venüs olumlu görünümü, ilişkide huzurun, uyumun, paylaşımın simgesi. Bu sadece iki kişi arasında hissedilecek bir duyguyla sınırlı değildir. Etrafımızdaki insanlarla olumlu bağlantılar kurabiliriz. Akşam saatleri aşkta şansımızı yükseltici ve bizi canlandırıcı gelişmeleri işaret ediyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Perşembe gününün ilk etkili enerjisi, saat 07:08  Ay-Merkür olumlu görünümüdür. Halledilmesi gereken işlerimizi bir daha kontrol edebiliriz. Ailemizle alakalı  eski bir meselenin gündeme gelmesi bizi rahatsız eder. Gereksiz sözler ve uzlaşmazlık canımızı sıkabilir.

Saat 14:06 Ay-Pluto görünümü,  iç güvenliğiniz, ilişkiniz ve mesleki konuların üzerinizde bir hayli baskın olduğunu gösteriyor. Öyle ki, kendinizi kapana kısılmış gibi hissedebilirsiniz. Bu korkuların size bir faydası yok. Durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele almalısınız.

Saat 20:15 Ay-Venüs olumlu görünümü, evimiz içindeki huzur ve paylaşımın önemini vurguluyor. Parasal konularda egomuz bir hayli güçlü. Çünkü gerçekten rahat yaşamanın bu sayede olacağını düşünüyoruz. Sevgiye, ilgiye, değerli bulunmaya, desteklenmeye ihtiyacımız var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 07:08  Ay-Merkür olumlu görünümüyle güne merhaba diyeceğiz. Bu enerji, daha önce düşündüğünüz bir yere gitmek, önceden karar verdiğiniz bir görüşmeyi yapmak, arkadaşlarınızla bir araya gelmek yönünde gayet olumludur.

Saat 14:06 Ay-Pluto arasındaki zorlayıcı görünüm,  sizi baskı alır ve uymanız gereken mecburiyetleri, kuralları, sorumlulukları tekrar hatırlatır. Bu sizin gibi kral ve kraliçe ruhlar için çekilir durum değildir.

Saat 20:15 Ay-Venüs olumlu görünümü, bize yakın bir ilgiyle davranan kişilere karşı cömert davranmamızda etkili oluyor. Çevremizle barışığız. Etrafımızdakilerle paylaşımımız güçlü. İlişkide takdir edilmek, güzel sözler duymak hoşumuza gidecektir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Perşembe günümüz, saat 07:08  Ay-Merkür olumlu görünümüyle başlıyor. Mesleki ve parasal konularda daha önce başvuruda bulunduğunuz veya düşündüğünüz girişimler açısından önemlidir. Bazı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Saat 14:06 Ay-Pluto  görünümü,  sanki korktuğunuz, kaygı duyduğunuz meselelerle karşılaşmanıza, yüzleşmenize sebep olur. Zaten biliyordum, bunların olacağı belliydi gibi cümleler sarfedersiniz. Oysaki bütün bunlar çözümlenmemiş problemlerin kendini hissettirmesidir. Siz üstünü kapattıkça onlar tekrar ortaya çıkmaktadır.

Saat 20:15 Ay-Venüs görünümü, bir çok konuda henüz  mutlu ve doyumlu olmadığımızı işaret ediyor.  Aradığımız huzur ve paylaşım. Maddi konularda rahatlamak istiyoruz. Bunları düşünürken doğal olarak sevgimizi göstermek kolay olmuyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 07:08  Ay-Merkür olumlu görünümüyle Perşembe gününe adım atıyoruz. Bu enerji, aile, partneriniz, sevdiklerinizle bir arada hoşça vakit geçirmenizi sağlar. Daha önce gittiğiniz bir yere tekrar gidebilirsiniz. Kısa bir yolculuk için yeni bir karar verebilirsiniz. Geçmiş bir mesele hakkında doğru bir karar verebilirsiniz.

Saat 07:10  Ay-Pluto görünümü, yuvanız içinde, bulunduğunuz çevrede yaşanabilecek çekişmeleri körükler. Bir taraf özgürce konuşur diğer taraf baskın olmaya çalışır. Kim galip gelir derseniz, bu mücadelenin galibi aşktır. Eğer sevginiz tam ise sorunlar çözüme bağlanır. Eğer sorunlar varsa sakin olmakta yarar var.

Saat 20:15 Ay-Venüs olumlu görünümü, sosyal paylaşımları güçlendiriyor. Arkadaşlarımızla bir arada olmak isteyeceğiz. Ayrıca özel yakınlaşmaların da göstergesi olarak sizleri canlandırıcıdır. İlişkide paylaşım ve denge bu saatlerde gayet kuvvetlidir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Perşembe günümüz,  saat 07:08  Ay-Merkür olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerjinin etkisi altında, geçmiş bir meseleyi halletmek adına yeni bir karar alabiliriz. Mali konularda hesabı bilmenizde yarar var.

Saat 14:06 Ay-Pluto görünümü,  baskılardan kurtulmak ve en azından biraz olsun rahatlamak için, karşınıza çıkabilecek bir işi kabul edebilirsiniz. Aslında çözüm olmadığını siz de bilirsiniz. Fakat hayat şartları sizi zorlamaktadır. Eğer gerçekten bu girdaptan kurtulmak, sıkıntılardan kurtulmak istiyorsanız, uzun vadeli, güvenilir  ve sağlam olana yönelmelisiniz.

Saat 20:15 Ay-Venüs olumlu görünümü, pek belli etmeseniz de, sevilmeye olan ihtiyacınızın göstergesidir. Bunu siz söylemeden sunabilecek kişi arıyorsunuz. İş güç derken, insan akşam saatlerinde biraz huzur bulmak, güzel bir şeyler duymak istiyor. Egosu yüksek insanları sevmiyorsunuz. Sizin aradığınız paylaşmak, uzlaşı ve diyalog. Bunu bulmak, hissetmek, yaşamak istiyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 07:08  Ay-Merkür olumlu görünümüyle güne adım atacağız. Bu enerji, önemli kişilerle yapılacak görüşmelerin, ilişki veya ortaklıklar anlamında yararlı olacağının işaretçisidir.

Saat 14:06 Ay-Pluto görünüm etkisi altında,  her şeyi unutmak, yeniden hayata sarılmak, zayıflıklarınızdan kurtulmak arzunuzu işaret ediyor. Evet sizi rahatsız eden meseleler varsa bunları sakinlikle, aklınız başınızda düşünürseniz, kolayca aşabilirsiniz.

Saat 20:15 Ay-Venüs olumlu görünümü, akşamı güzelleştiren bir enerjidir. Keyfiniz yerine gelir. Paylaşımların etkin bu saatte dostluklar kuvvetlenir, ilişki güzelleşir, sorunlar geride kalır. Bir güzel haber almak, ilgi görmek, sevilmek, takdir edilmek yönünde bu enerji emrinize amade olur.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 07:08  Ay-Merkür olumlu görünümüyle güne adım atıyoruz. Görüşme-haberleşme-yazışma, anlaşma, uzlaşıya varma anlamında etkilidir. Ne zamandır arzu ettiğiniz, beklediğiniz bir haberi alabilir, karar verebilirsiniz.

Saat 14:06 Ay-Pluto görünümü,  özellikle çevrenizdeki insanlar veya genel olarak dış dünyada ilişkilerinize özen göstermek mecburiyetinizi işaret etse de, siz gayet iradeli bir şekilde bunun ayarını yapabilirsiniz.

Saat 20:15 Ay-Venüs olumlu görünüm etkisi altında, ailevi ve dış dünyadaki tüm ilişkilerinizde huzur ve uzlaşıya ihtiyaç duymaktasınız. Gururlusunuz. Belki de bu yüzden egonuzu önde tutuyorsunuz. Birileri sizi yanlış anlasa da, siz kendinizi iyi tanıyorsunuz. O yüzden kimseye taviz göstermiyorsunuz. Beni anlamak isteyen anlar, anlamıyorlarsa kendileri bilir diye düşünebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 07:08  Ay-Merkür olumlu görünümüyle güne adım atıyoruz. Bu enerji,  kısa bir yolculuk veya bir işle alakalı verilecek kararın göstergesidir. Bu sizi mutlu edicidir. Ne zamandır görüşmeyi düşündüğünüz kişiyle bir araya gelebilirsiniz.

Saat 14:06 Ay-Pluto mücadeleci görünümü,  kendinizi ve inandığınız tüm değerleri savunmak ihtiyacınızı yükseltir. Tüm isteğiniz gücünüzü kanıtlayacak bir fırsat, bir şanstır. Bazı insanlara altın tepsiyle sunulanları, zorlukla elde etmek sizi yormaktadır. Böylesi özel ve farklı bir insanın sisteme boyun eğmesi yanlışlık, haksızlık diye içinizden geçirirsiniz.

Saat 20:15 Ay-Venüs olumlu görünümü, akşamı keyiflendiren bir enerjidir. İlişkideki uyumu güçlendirir, paylaşımı destekleyicidir. Her iki kişi de, bir arada olmaktan zevk alırlar. İlk buluşma için  bu saat dilimi gayet uygun olup,  partnerinizle  hoşça vakit geçirmenizi sağlar.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 07:08  Ay-Merkür olumlu görünümüyle güne başlarken, ailemizi ilgilendiren bir konu üzerinde düşüncelerimizi dile getirebiliriz. Önceden ayarlanmış bir yolculuk için hazırlık yapabiliriz. Mali konulardaki işlerimizi halledebiliriz.

Saat 14:06 Ay-Pluto görünümü,  hedeflerinizi gerçekleştirmek için birilerine boyun eğmemeniz gerektiğini, isterseniz her türlü işin altından kalkarak güce kavuşacağınızı gösteriyor. Fedakarlık siz yapıyorsanız, tabii ki başkalarının da size karşı  aynı niyetle yanaşmasını beklemek hakkınızdır.

Saat 20:15 Ay-Venüs olumlu görünümü, her yönden destekleyici bir ortaklığa duyduğunuz ihtiyacın göstergesidir. Şu sıralarda ister istemez iş konuları kafanıza takılıyor. Tam olarak verimli çalışmakta zorluklar olabilir. Elinizden geldiğince hem ilişkilerinizde hem de bir çok konuda uzlaşıya açıksınız.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.