25 Haziran burç yorumları

25 Haziran 2014 günlük burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Koç Burcu

Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz  saat 04:29  Ay-Neptün görünümüyle başlıyor, bazen etrafımızla iletişimde bulunurken, kimi zaman içe yöneleceğiz. Bu gelgitli ruh hali çelişkili düşünmemize neden olabilir. Mantığımızı mı kullanalım, duygularımızla hareket edelim bilemeyebiliriz. Böyle durumlarda verilecek bir karar yanlış olabilir.

Saat 11:26  Mars-Uranüs karşıtlık etkisi,  partneriniz veya  iş ortaklarınızla aranızda yaşanabilecek gerginliğin işaretçisi olabilir. Kendimizi güvende hissetmediğimizde isyan ederiz.  O nedenle taraflar olarak sakin olmak ve bilinçli bir şekilde durumu gözden geçirmek lazımdır. Belki hiç istemeden, üzerinizdeki baskı  veya değişimde bulunma arzunuz nedeniyle fazla hırçın davranabilirsiniz. Hatta,  ilişkinizin niteliğine göre aranızdaki mesafe bir hayli büyüyebilir. Dengeleri sarsmamak gerekiyor.

Saat 21:15 Ay-Uranüs olumlu görünümü,  zihinsel açıdan çabuk öğrenmenizi, kolayca bağlantı kurmanızı, uygun sözcükler kullanarak güçlü bir şekilde kendinizi ifade etmenizi sağlar. Özgür yaklaşımlar içinde, hareket etmeniz kolaylaşır.

Saat 21:31 Ay-Mars olumlu görünümü, içimizden geçeni aynen dışa ifade etmenizi sağlar. İster olumlu ister olumsuz üzerinde hiç düşünmezsiniz. Yazarsınız, sohbet edersiniz, telefonlaşırsınız. Hareketli  bir akşam  geçirmek mümkündür.

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar saat 04:29  Ay-Neptün görünüm etkisi altında Çarşamba günümüz başlayacak. Parasal konularda akıllıca değerlendirmede bulunmanızı sağlasa da, siz yine de bağlantıda bulunduğunuz kişileri veya yapacağınız işleri bir daha kontrol ediniz.

Saat 11:26  Mars-Uranüs karşıtlığı,  iç dünyanızda garip bir  huzursuzluk ve beraberinde gerginlik yaratıcıdır.  Her şeyi içinize atabilirsiniz veya kendi kendinizi engelleyebilirsiniz. Harekete geçmek istediğiniz halde beklemek, hedefinize varmak isterken vazgeçmek gibi durumlar da yaşanabilir.  Tabii ki bütün bunlar ruhsal ve bedensel anlamda zorlayıcıdır. Benim tavsiyem bugün kendinizi lütfen yormayınız, üzmeyiniz ve sinirli tepkilerde bulunup, yanlış kararlar vermeyiniz.

Saat 21:15 Ay-Uranüs olumlu görünümü, çevrenizle iletişiminizi güçlü tutmanın işaretidir. Olayları tek yönlü ele almamanız, mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz ve uyumlu davranmamız gerekir.

Saat 21:31 Ay-Mars olumlu görünümü, bir toplulukta ortak bir hedef için konuşmalarda bulunabilirsiniz. Sürekli birileri bir şeyler anlatır, siz de sorular sorarsınız. Aynı anda iki ayrı yerde bulunabilirsiniz.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler Çarşamba günümüz saat 04:29  Ay-Neptün görünümüyle başlıyor. İşlerimizi  yoluna koymak arzunuzu işaret ediyor. Ancak doğru bir iş üzerinde miyiz, kimlerle bağlantımız var, bunlara dikkat edelim.

Saat 11:26  Mars-Uranüs karşıtlığı, aşk hayatınız ve ileriye dönük hedefleriniz konusunda sabırsız ve fazlasıyla iddialı tepkilerde bulunmanıza yol açabilir. Değişim sizin için artık kaçınılmazdır. Ancak bu değişimin çok iyi planlanması, bilinçli bir şekilde yapılması gerekir. İnsan bir yandan alışkanlıklarından uzak durmak diğer yandan radikal bir karar alarak hayatına şekil vermek istemektedir. Fakat unutmayalım ki, Merkür geri hareketi burcunuz üzerinde, gölgeli günleriyle beraber 7 Temmuz tarihine kadar etkili. O nedenle, akıllıca düşünmemiz gerekiyor.  Henüz bazı şeyleri kafanızda tam olarak oturtamıyorsanız o zaman olanı sürdürmekte fayda vardır.

Saat 21:15 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle partnerinizle ve diğer kişilerle olan ilişkilerinize  mantıklı bir şekilde bakmaya çalışınız. Olgun ve ılımlı bir şekilde olayları ele aldığınızda altından kalkamayacağınız bir sorun kalmaz.

Saat 21:31 Ay-Mars olumlu görünümü, sosyal hayatta iletişimin bir hayli yüksek olması demektir. Randevunuz olabilir. Bir arkadaşınızla bir aktiviteye katılabilirsiniz. İlk kez biriyle buluşabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte dışarıda yemek yiyebilirsiniz. Bir konuda söyleşide bulunabilir, yazışabilirsiniz. Sosyal medyada bir hayli etkili olursunuz.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler saat 04:29  Ay-Neptün görünüm etkisiyle güne adım atıyoruz. Bu enerji, gelişen olayları,  işinize geldiği şekilde anlamak istediğinizi  gösteriyor. Bunun nedeni, yaşanılanların pek de hoşunuza gitmemesi yüzünden. Ancak gerçekçi olmak zorundayız.

Saat 11:26  Mars-Uranüs karşıtlığı bir yanıyla ev içindeki, ailedeki huzursuzluğu yükseltiyor  diğer yanıyla her şeye isyan halindeyiz. İdare etmeye çalışıyoruz. Fakat şu andaki mevcut iş konumu, otoritelerle ilişkimiz, dış dünya ile temasımız bir hayli gergin. Bugün bir şeyleri kendi akışına bırakınız.

Saat 21:15 Ay-Uranüs olumlu görünümü, etrafın düşüncelerini öğrenme, insanlarla temasa geçme arzunuzun işaretidir. Geçmiş konular üzerinde mantıklı bir değerlendirmede bulunabilirsiniz. Bazen iki yönlü düşünmek sizi yorabilir. Böyle anlarda asıl olana odaklanırsanız dağılmaktan kurtulmuş olursunuz.

Saat 21:31 Ay-Mars olumlu görünümü, hem sizin hem de partnerinizin ev içindeki hareketliliğinin simgesidir. Arkadaşlarınız gelebilir veya siz onlara gidebilirsiniz. Bazen gereksiz meseleler üzerinde dakikalarca konuşabilirsiniz. Ancak dinlemek  yerine kendi söylediklerinizi önemsersiniz. Bir durum olduğunda tepkinizi koyarsınız. Bazen de sırf huzur kaçmasın diye sineye çekersiniz.

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar saat 04:29  Ay-Neptün görünüm etkisi altında Çarşamba günümüz başlıyor. Sıkıntılarınızdan kurtulmak, biraz olsun ferahlamak amacıyla çevrenizle bağlantı kurmanızı sağlıyor. Aslına bakarsak, pek kimseyi dinlediğiniz yoktur. Maksadınız, biraz oyalanmak, sorunlardan uzaklaşmaktır.

Saat 11:26  Mars-Uranüs karşıtlığında dikkat edeceğiniz  en önemli nokta,  yakın çevrenizle olan ilişkinizde dikkatli olmak ayrıca farklı düşüncede olan kişilerle mümkünse tartışmaya girmemektir. Özellikle seyahatlerde çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü aşırı hız, çabucak bir yerden diğer yere ulaşma arzusu, gittiğiniz yerdeki gergin insanlar veya bir an önce işlerinizi yoluna koyma arzusu gibi durumlar yanlışlar yapmanıza neden olabilir.

Saat 21:15 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle dikkati çekmeniz gayet kolaydır. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, aşk hayatınız ve yaşamsal alanlarda aktif davranabilirsiniz. Bu enerji sizin özellikle yaşıtlarınızla aranızda güçlü bir diyalog kurmanızı sağlayıcıdır.

Saat 21:31 Ay-Mars olumlu görünümünde, bazı sözler kulağınıza geldiğinde, aman beni karıştırmayın diyerek sıyrılırsınız. Bu saatlerde sürekli  telefonla konuşursunuz. Sizi ararlar, siz ararsınız ve mutlaka anlatacak bir şeyler bulursunuz.

Başak Burcu

Sevgili Başaklar saat 04:29  Ay-Neptün görünümüyle Çarşamba günümüz başlıyor. Bir takım meseleler yüzünden, bazı kişilerle aranızda yaşanması mümkün sürtüşme sizi tedirgin edebilir.  Sabırlı olmakta zorlanırsınız. Gerektiğinde de dolaylı yoldan lafı yapıştırırsınız.

Saat 11:26  Mars-Uranüs karşıtlık etkisi, parasal mevzularda dikkatli hareket etmek, ani kararlar vermemek, mümkünse ayağınızı yorganınıza göre uzatmak yönünde uyarıcıdır.  Daha iyi yaşamak ve çok kazanmak isteği tabii ki doğaldır. Fakat bu istek, güçlü bir temel ve her şekliyle gözden geçirilmiş, olasılıkları hesap edilmiş bir planlamaya dayanmıyorsa bir anlamı olabilir mi? Paramıza sahip çıkalım, yaş tahtaya ayak basmayalım.

Saat 21:15 Ay-Uranüs olumlu görünümü, eviniz ve ailenizle ilgili konularda mantığınızı öne alarak düşünmenizi sağlar. Kimi zaman şöyle bir geçmişe dönerek akıllı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yerinde olabilir. İnsanlarla bağlantı kurmaya olan ihtiyacınız bu enerji sayesinde ön plandadır.

Saat 21:31 Ay-Mars olumlu görünümü, birilerinin yanlış sözler sarfetmesi veya size  uymayan tarzda hareket etmesi rahatsız edicidir.  Susup ses etmemeye çalışırsınız ama sakin olmak pek kolay değildir.

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler saat 04:29  Ay-Neptün görünümüyle günü selamlayacağız. Bu enerji, farklı yollar arayışınızı işaret eder. İrtibatlarda bulunarak, haberleşerek bir şeyler yapmaya çalışırsınız. Ancak bugün  yanıltıcı durumlar oluşabilir. Dikkatli olalım.

Saat 11:26  Mars-Uranüs karşıtlık etkisi altında, tartışmaktan, kavga etmekten yana değilsiniz. Huzuru sağlamak için elinizden geleni yapabilirsiniz. Ancak partnerin durumu, ilişkideki tutarsızlık, yaşanan zorluklar sizi rahatsız edebilir. Dengeleri yerli yerine oturtmaya çalışırken aslında her şey kalkmış gidiyor gibidir. Hayatınıza şöyle bir  bakarsınız yerli yerine oturmayan bir çok mesele vardır. İlişki deseniz,  her an farklı bir yöne kayar gibidir.  İş hayatı deseniz tam bir şeyler oldu derken arzu ettiğiniz tarzda değildir.  Peki ne yapmalıyız? Şartlarımızın farkında olacağız. Fakat dünyanın sonu olmadığını da bileceğiz.

Saat 21:15 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle etrafınızla temasa geçmek, bilgilenmek, bildiklerinizi  başkalarıyla paylaşmak size hem zevk verir hem de etrafınızdaki insanlara örnek olmanızı sağlar.

Saat 21:31 Ay-Mars olumlu görünümü, bildiklerinizi ifade etmek, her merak ettiğiniz konuda bir şeyler öğrenmek hoşunuza gider. Başkaları ne düşünürse düşünsün siz içinizden nasıl geliyorsa öyle konuşursunuz. Sizi harekete geçiren, aktif kişilerle bir arada olmak istersiniz. Uzakta bulunanlarla telefonlaşırsınız. İnternet üzerinden sürekli yazışırsınız.

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler Çarşamba günümüz, saat 04:29  Ay-Neptün görünümüyle başlıyor. Duyguların bir hayli yanıltıcı olabileceğini, partnerinizin söylediklerinden ziyade, ortaya koyduklarına dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor.

Saat 11:26  Mars-Uranüs karşıtlığı, elinizde olmayan durumlar nedeniyle,  iş hayatınız, sağlığınız, ilişkinizle alakalı meselelerde  sorunlara neden olabilir. İlişkilerde her iki taraf da birbiri üzerinde restleşmelerde bulunabilir. Sağlığınızı ilgilendiren operasyon anlamına gelebilir. İhmal edilmiş bir sorun kendini hatırlatabilir.  Etrafınızda bazı insanların problemleri direkt olmasa da gelip sizi bulabilir.

Saat 21:15 Ay-Uranüs olumlu görünümü, zorluk çektiğiniz konular üzerinde iletişimin son derece önemli olduğunun göstergesidir.  Duruşunuzla, güven duygunuzla ikna edemeyeceğiniz bir kimse olacağını  sanmıyorum.

Saat 21:31 Ay-Mars olumlu görünümü, bir meseleyi gayet zekice kavrarsınız. Bir bilgiyi çabuk öğrenirsiniz. Yazışmak, telefonlaşmak, birileriyle olmak hoşunuza gider. İki mesele üzerinde düşünürsünüz. Fakat işin içinden çıkamadığınızda sıkılırsınız. Diyelim ki ilk kez biriyle buluşmak istediniz. Ya randevusuna geç kalır veya siz hiç de sandığınız gibi biri olmadığını düşünürsünüz.

Yay Burcu

Sevgili Yaylar saat 04:29 Ay-Neptün görünüm etkisi altında Çarşamba günümüz başlayacak. Partnerinizin, sizin  hassasiyetinizi veya beklentilerinizi anlamasını güçleştirir. Aynı durum sizin içinde geçerlidir. Siz bazı sözleri yanlış yöne çekebilirsiniz. Birbirinizi anlamak için daha dikkatli davranmanız gerekiyor.

Saat 11:26  Mars-Uranüs karşıtlığı, aşk hayatınızla ilgili konularda dikkatli olunması gereken bugün, uzlaşmadan yana olsak da, özgür olmak isteğimiz yoğun. Şartlar gereği susuyoruz. Bu da bizi geriyor. Ben miyim hayatımın efendisi yoksa hayat mı beni etmiş zincirli kölesi diye düşüneceğiz.

Saat 21:15 Ay-Uranüs olumlu görünümü, aklınıza hitap edilmesinden hoşlanmanız anlamına geliyor.  Size göre karşınızdaki kişi kim olursa olsun mantıklı şekilde konuşmalı ve sizinle aynı yolda ilerlemeyi bilmelidir. Hani bazen deriz ya, benden yana değilsen beni sevmemişsin. İşte bu enerji, bu cümleye uygun şekilde düşünmemizi sağlar.

Saat 21:31 Ay-Mars olumlu görünümü sevgilinizle, arkadaşlarınızla buluşmak, aktif olmak, neşelenmek arzunuz yoğun olacaktır. Eğer kafanızı kurcalayan ilişkinize ait bir mesele varsa, bunun üzerinde konuşabilirsiniz. Ancak tam olarak karar vermezsiniz. Problem kaldıracak haliniz yoktur. Eğer yarına halledilmesi gereken işleriniz varsa, evde yaparım diye düşündüyseniz, elinizi dahi sürmek istemezsiniz.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar saat 04:29  Ay-Neptün görünüm etkisiyle Çarşamba gününe adım atıyoruz.   İşlerinizi düzgün bir şekilde planlamakta zorlanıyorsanız hemen  durun ve bir daha gözden geçirin. Belki de gereksiz meseleler yüzünden zaman kaybediyor olabilirsiniz.

Saat 11:26  Mars-Uranüs karşıtlık etkisi altında, bir yandan dışarıda uyumlu olmanız gerekiyor diğer yandan ev içindeki sorumluluklar yoruyor.  Bu yüzden de bir hayli gergin tepkilerde bulunmaya müsaitsiniz. Ne yapmak lazım? Sizi yorabilecek, sinirlendirecek durumlara zoraki bir anlayış gösterip kendinizi yormamak. Evdeki işleri de bir başka güne bırakıp halletmek. Yoksa iki arada bir derede kalarak epey yorulursunuz.

Saat 21:15 Ay-Uranüs olumlu görünümü seçimlerinizi, geçmişe ait meseleleri  mantıklı bir şekilde gözden geçirmekte fayda var. Hızlı düşünen aklımız, yenilikten yana olan gönlümüz bizi şaşırtmasın. Olana bitene iyice bakalım.

Saat 21:31 Ay-Mars olumlu görünümü, evde veya bir ortamda iletişimde bulunmak, yazışmak, konuşmak anlamında işleriniz olabilir. Bir mesele üzerinde düşünürken bir anda farklı bir şeyle uğraşabilirsiniz. Ev içinde yapılacak işlerinizi hızlı biçimde bitirip kafanıza göre takılmak istersiniz. Bir yandan duyarlı tepkilerde bulunurken diğer taraftan bir şeye kızdığınızda ağzınıza geleni söylersiniz.

Kova Burcu

Sevgili Kovalar saat 04:29  Ay-Neptün görünüm etkisi altında  güne adım atıyoruz. Güzelliklerin tadını çıkarma arzusunun bazen gereğinden fazla harcamalara yol açabileceğini işaret ediyor.

Saat 11:26  Mars-Uranüs karşıtlık etkisi altında, insanların bizden farklı olan düşüncelerine, eylemlerine, tavırlarına tolerans göstermek zorunda kalabiliriz. Bu bizim gibi özgür bir ruh için sıkıntı vericidir. Bazen de dayanılmaz olur. Biz daha yenilikçi, bireysel ve kendimize göre hareket etmeyi düşünürken,  gösterdiğimiz zoraki nezaket canımızı sıkar. Bu da tansiyon yükselticidir.

Saat 21:15 Ay-Uranüs olumlu görünümü, duyguların sizi esir almasına izin vermeden gerçekçi bir şekilde  durumu görebilmenizde destekleyicinizdir.  İlişkinizle alakalı bir konuda sıkıntınız varsa, partnerinizle konuşurken, onun yanıtlarını iyice dinleyiniz.

Saat 21:31 Ay-Mars olumlu görünümü, keyifli eğlenceli konuşmaları, aktiviteleri, arkadaşlarla bir arada olmayı, değişik bir yerlere gitmeyi işaret ediyor. Aynı anda iki program yapabilirsiniz. Sonra bambaşka şekilde akşamı değerlendirirsiniz. Bu gelgitler hoşunuza gider. İletişim yoğundur. Evde bile olsanız oyalanacak bir şeyler bulursunuz.

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, saat 04:29  Ay-Neptün görünümü etkisi altında güne uyanacağız. Geçmişte yaşanılanları hassasiyetle bazen de gerginlikle ele almanıza neden olur.  Bu yüzden de doğru bir karar vermek pek kolay olmuyor.

Saat 11:26  Mars-Uranüs karşıtlık etkisi gayet önemlidir.  Mars Terazide kararsız ve oldukça zayıf pozisyonda.  Merkür ise geri hareketini İkizler burcunda sürdürüyor.  Maddi ve manevi konularda dikkatli olmak lazım. Sınırlarımıza kimsenin girmesine müsaademiz yok. Bardağı taşıracak son bir damlada, kimseyi dinlemeden ne olacaksa olsun diyerek her şeyi koparıp atabiliriz. Kimseye  tolerans gösterecek halde değiliz. Maneviyatımızı güçlü tutmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Çünkü bu sayede ayakta durabileceğimizin farkındayız. Ancak bu işbirliği veya parasal konularda yaşanan sıkıntılar bizi bir hayli tedirgin edebilir.

Saat 21:15 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bulunduğunuz her türlü ortamda fikirlerinizi açık ve net bir biçimde ortaya koyabilmenizi sağlar. Ancak maddi konularda dikkatli olmamız gerekiyor. Piyasanın durumuna bakmadan ani kararlar vermeyiniz.

Saat 21:31 Ay-Mars olumlu görünümü ev içindeki yazışma, telefonlaşma ve hareketliliğin işaretçisidir. Birkaç konu üzerinde düşünürsünüz. Canınızı sıkan laflar, hareketler oldu mu, anında cevabı verirsiniz. İnsanların hiç de samimi olmadıklarını düşünürsünüz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.