25 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

25 Eylül 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 25 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 01:27 Merkür-Pluto mücadeleci görünümü bayramın ikinci gününün önemli bir enerjisidir. Astrolojik olarak özellikle ilişkiniz ve sorumluluklarınızla birebir alakalı konular üzerinde etkili gözükmekte. Bu konular üzerinde istemediğimiz şartlar altında oluşumuz bizi ister istemez birileriyle iyi geçinmeye, temkinli hareket etmeye ve konuşmaya davet ediyor. Belki bu işinize gelmeyebilir. Hatta üzerinizdeki ağırlık  nedeniyle zincirlerinizden bir an önce kurtulmayı arzu edebilirsiniz. Kendinizi bu cendereden kurtarmak için gizli gizli planlar bile yapabilirsiniz. Ancak söz ve davranışlarınıza bu saatlerde mutlaka  dikkat etmemizde yarar var. Unutmayalım ki, Merkür geri hareket dönemindeyiz.

25 Eylül saat 05:18-12 Kasım saat 23:41 tarihleri arasında çalışma hayatınız, sağlığınızla ilgili konular üzerinde daha fazla durabilirsiniz. Mars astrolojik ifadesi gereği hedefe varmak ve onu elde etmek gücümüzdür. Başak burcunda ilerlediğinde  durulur ve her bir ayrıntı gözden geçirilir. Olur ve olmazlar, gerekli ve gereksizler tartılır. Bu nedenle yavaşlarız. Her şeye çabucak atlamayız. İnceleriz, bekleriz ve kendimiz adına değil, başkalarına hizmet etmeyi öncelik sayarız. Bu dönemde, planlama-düzenleme-verimli hale getirme anlamında gayet olumludur.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 01:27 Merkür-Pluto mücadeleci görünümüyle bayramın ikinci gününe adım atıyoruz. Bu enerji, iş hayatınızda, ilişkilerinizde  tansiyonun yükselmesine sebep olabilir. Zoraki bir uyumlulukla elinizden geldiğince anlaşmaya çalıştığınız halde sizin doğrularınız başkalarıyla çakışabilir.  Arzu ettiğiniz gelişimi sağlamakta, ilerlemekte zorluk yaşayabilirsiniz. Görülüyor ki bugün dengemizi sağlamakta zorlanabiliriz. Merkür geri hareket döneminde olduğumuzu unutmayalım. Sonradan pişman olacağımız tepkilerde bulunmayalım.

25 Eylül saat 05:18-12 Kasım saat 23:41 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Mars, aşk hayatımızı ilgilendiren meseleler üzerinde ciddi bir analiz zamanın geldiğini işaret eder. İlişkilerde, çalışma hayatında, çocuklarımızla alakalı meselelerde, girişimlerimizde, partner seçiminde bu süreçte özenli davranırız. Gözümüze çarpan en ufak bir pürüzü  dahi çözümlemeden, anlamadan rahat etmeyiz. Yeni başlayan ve henüz flört aşamasında olan arkadaşlığı, ciddi niyetli bir beraberliğe dönüştürme anlamında  gerekenleri saptarız.  Bunun yolu, karşımızdaki kişiyi iyi tanımaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 01:27 Merkür-Pluto mücadeleci görünüm etkisi altında bayramın ikinci gününe  merhaba diyoruz. Bu enerji, başkalarına ihtiyaç duyduğunuz her konuda daha dikkatli ve dengeli konuşmanız gerektiğinin işaretidir. Bazen sözcükler keskindir ve insanı oldukça zor duruma sokar, bazen de sözcükler sihirli bir güçtür, mucizeler yaratır. İşte bugün siz de politik tarzda ve oldukça akıllı bir şekilde iletişimde bulunmaya çalışınız. Ne de olsa Merkür geri hareket dönemindeyiz. Böyle davranmak yararlı olacaktır.

25 Eylül saat 05:18-12 Kasım saat 23:41 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Mars, ailevi, evimiz, çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde hedeflerimizi gözden geçireceğiz. Enerjimiz çok yüksek olmayabilir. Çünkü Mars-Başak burcunda detaylara takılarak zaman kaybetmemize neden olabilir. Ancak şu da var ki, bu devrede titizlik, çalışkanlık ve özen olguları ön planda yer alacak. Öylesine değil, ciddi anlamda çabalayacağız. Evimizde bir yenilik düşünebiliriz veya onarım, bakım tarzında değişimler için kolları sıvayabiliriz. Ailemizle ilgili meseleler üzerinde durabiliriz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 01:27 Merkür-Pluto mücadeleci görünüm etkisi altında bayramın ikinci gününü karşılıyoruz. Bu enerji,  türlü nedenlerle  düşüncelerinizi açıklamaktan çekinmenize neden olabilir. Hatta sırf  uyumlu davranayım diye, sabır gösterebilirsiniz. Bu durum sizi yorabilir. Ancak Merkür geri hareketinde, duruma net ve gerçekçi bir şekilde bakmak yararlıdır. Böylece sorunların ardında yatan nedenleri, ne yapılması gerektiğini tespit etmek mümkündür. Yeniden bakmak, yeniden üzerinde düşünmek faydalıdır.

25 Eylül saat 05:18-12 Kasım saat 23:41 tarihleri arasında Mars-Başak burcunda ilerleyecek. Bu süreç sizin çevreniz, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili meseleleri ve  hedeflerinizi bir an önce yürürlüğe koyma arzunuzu işaret etse de, enerjinizi mutlaka doğru biçimde kullanmak, kendinize de fazla yüklenmemek gerekir. Tamam özen gösteririz. Sağlam ve güvenli olsun diye titizleniriz. Fakat bunu dozunu iyi ayarlayınız. Her şey sizin istediğiniz gibi olmadığında, geciktiğinde, en ufak bir meseleyi gözümüzde büyütmeyin.  Organize ve planlamada bulunun. Çevresel şartları ve ilişkilere dikkat edin.  Çünkü siz sinirli ve aşırı titiz olursanız stres altına girersiniz. Bu stres önce çevrenizdekilerle aranızda sorunlara yol açar.  Kardeş-yakın akraba-komşular  ve onlarla ilgili sorumluluklar gündemimizde yer alabilir. Ancak siz de önemlisiniz. Bunu unutmayın. Bu dönemde, bazı kişilerle aranızda fikirsel ve hedef anlamında farklılıklar oluşabilir. Bunları da sakince ele almak gerekiyor. Olumsuz düşünmek, kaygılı olmak, her şeyi didiklemek yanlıştır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar,  saat 01:27 itibariyle etkili olacak  Merkür-Pluto mücadeleci görünümüyle bayramın ikinci  gününü karşılayacağız. Bu enerji, yakın çevreniz ve zorunluluklarınız konusunda sözcükleri iyi seçmenin yararlı olduğunu göstermektedir. Unutmayalım ki, Merkür geri hareketi ağzımızdan çıkanı kulağımızın duyması gereken zamandır.

Mars-Başak burcu geçişi, 25 Eylül saat 05:18-12 Kasım saat 23:41 tarihleri arasında etkili olacak.  Bu süreçte ailevi mevzular, geleceğimiz, güvencemiz, yuvamızla ilgili mevzular üzerinde de titizlikle duracağız. İşimizden elde ettiğimiz gelir, evimize giren para, yuvamızın gereksinimleri ve planlamalar üzerinde duracağız. Fazlasıyla inceleyebilir, kurcalayabiliriz, tatmin olmakta zorlanabiliriz. Elimize geçen miktara göre ihtiyaçlarımızı karşılama yönünde hesap kitap yapma zamanı olduğu için, yetersiz bir gelirimiz varsa endişeli olmamız  doğaldır. Ancak tabii ki rehavet içinde olmak ne kadar yanlışsa, her şeyin altında bir şey aramak, kendimize yüklenmek, maddi konuları dert etmek de o denli yanlış olur. İş hayatımızdan elde edilen gelir, yaptığımız iş ile örtüşmediğinde yeni arayışlara girişmek veya hırslanıp köprüleri atmaya çalışmak bize pahalıya mal olabilir. Evimizle alakalı bir yenilik düşünüyorsak, bunun maddi anlamdaki yarar ve zarar hesabını dikkatlice yapmak faydalı olacaktır. Risk faktörünü bilhassa bu dönemde önemsemeliyiz. Yatırım, alım-satım tarzındaki işlerde piyasanın durumuna bakmak, iyice araştırmak gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 01:27 Merkür-Pluto mücadeleci görünüm etkisi altında bayramın ikinci gününe adım atacağız. Bu enerji,  parasal ilişkiniz olan kişilerle doğru bir iletişimde bulunmanın çıkarlarımızı koruma anlamında etkili olduğunu göstermektedir. Belki içimizden başka şeyler geçiyor olabilir. Ancak deyim yerindeyse çam devirmenin alemi yoktur. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Akıllıca iletişimde bulunmak vaktidir.

25 Eylül saat 05:18-12 Kasım saat 23:41 tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Mars, bir hamlede bulunmak, hırsla öne çıkmak, hedefiniz için var gücünüzle çalışmak şeklinde özetlenebilir. Ayrıca çevrenizle olan ilişkiniz, eğitimden iş hayatınıza kadar olan girişimleriniz, yakınlarınızla aranızdaki iletişiminiz şeklinde de önem taşır. Bu dönemde kişi, projelendirme, planlama, yürürlüğe koyma, düzenleme tarzında bir hayli cesur kararlar vermeye dönüktür. Ne de olsa, iki yıl sonra aktif bir enerji ile donatılmış olacağız. Ancak Mars-Başak burcunda doğal yapınızda bulunan eleştirel tutum ve davranışların sorun yaratabileceğini, her şeyi kendi başınıza yapmak isterken, dirençle karşılaşabileceğinizi ve engellerle mücadele edebileceğinizi bilmeniz lazımdır. O nedenle aklımız başımızda ve adım atmak istediğimiz konular üzerinde iyi bir analiz şart gözüküyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 01:27 Merkür-Pluto mücadeleci görünüm etkisi altında Çarşamba günümüz başlayacak. Bu enerji,  ailenize yönelik konularda sizin o meşhur adil ve tarafsız, mantıklı düşünmenizi gerektirici. Evet geri planda sizi bir çok mesele zorluyor. Ancak sabırlı olunuz lütfen ve planlarınızı tekrar gözden geçirin. Merkür geri hareket döneminde bu incelemelerin faydası büyüktür.

Mars-Başak burcu seyri, 25 Eylül saat 05:18-12 Kasım saat 23:41 tarihleri arasında gerçekleşecek. Fiziksel ve ruhsal anlamda kendinize özellikle önem vermeniz ve hedeflerinizi mutlaka gözden geçirmenizde yarar var. Sizin kendinizle olan birebir bağlantınız çok önemli. Hayatla mı yoksa kendinizle mi savaşıyorsunuz. Bunu lütfen düşününüz. Geçmişe takılıp, bir takım gereksiz kişi ve durumlar için fazladan efor mu sarfediyorsunuz? Sonra da bu niye böyle, neden şöyle değil diyerek yine bütün okları kendinize mi atıyorsunuz. Eğer böyleyse, bundan hemen uzak durunuz. Halledemediğiniz problemlerin kökünde yatanları ayıklamak için yardıma ihtiyacınız varsa, bu dönemde psikolojik destek almanız iyi olacaktır. Çünkü bazen, kendimize ulaşmakta zorlanabiliriz. Enerjinizi doğru biçimde kullanacağınız meditasyon, spor, egzersiz, alternatif tedaviler, detoks, yoga gibi yolları tercih ederek, üzerinizdeki negatif enerjiyi boşaltmanızı öneriyorum. Gereksiz detayların içinde boğulmak, gereksiz insanların laflarını kafamıza takmak, dost diye henüz tanımadığımız insanlara güvenmek yanlıştır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler,  saat 01:27 Merkür-Pluto mücadeleci görünüm etkisi altında bayramın ikinci gününe adım atacağız. Bu enerji,  ortak paylaşım konularında etliye sütlüye dokunmadan, sakince ilerlemenin işareti. Merkür Terazi burcunda gerilemekte. Sizi anlaşmaya, uzlaşmaya çağırıyor. Huzursuzluktan uzak durmak için bu sese kulak vermek zorunda kalıyorsunuz.   İyi mi yapıyoruz? Tabii ki gayet akıllıca olur.

25 Eylül saat 05:18-12 Kasım saat 23:41 tarihleri arasında Mars-Başak burcunda ilerleyecek. Bu süreç, ilerisi adına hedeflerimiz, sosyal yaşantımız  ve arkadaşlıklarımızda,  kendimizi özgür bir şekilde öne sürmek isteğimizi gösteriyor. Hedeflerimizi gerçekleştirmek arzumuz ön planda. Kimseyi beklemek niyetimiz yok.  Ancak bu dönemde işlerimizin yoğunluğu, sorumluluklarımız, yapılması gerekenler bir hayli zamanımızı ve enerjimizi alacağa benziyor. Durum böyle olunca tabii ki sinirlerimiz kolayca yıpranabilir, tepkisel davranabiliriz veya her şeyi kafamıza takabiliriz. Bize göre doğrular, başkalarına göre pek de önemli olmayabilir. Biz bir adım atarken, şartları göz önüne almak durumundayız. Olur veya olmaz, işler  yavaşlar, detaylar vakit alır, bunları doğal karşılayacağız. Kişisel hırslarımızın ayarını, işe ve duruma göre ayarlayacağız. Yeri geldiğinde dinlenmeyi de bileceğiz. Sırf iş-güç yapacağız diye, sağlığımızı ihmal etmeyeceğiz. Mars-Başak süreçleri hizmet etmek demektir. Birilerine destek olmak, yardımcı olmak gerekebilir. Bazı işlerin tek başına yürütülmesi zor olabilir. Destek istemek, el birliğiyle altından kalkmak daha kolay olur. Böyle durumlarda eleştirel davranmayacağız. Herkesin bizim gibi olmasını bekleyemeyiz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar,  saat 01:27 Merkür-Pluto mücadeleci görünümü, bayramın ikinci gününün önemli bir enerjisidir. İşlevini yitirmiş veya artık anlamı, önemi kalmamış her şeyin  devre dışı bırakılması anlamındadır. Kazancımızla alakalı konularda endişeli olabiliriz.  Gecikmiş bir alacağın tahsilat zamanı artık gelmiştir veya beklediğimiz bir haberin gelmeyişi nedeniyle vakit kaybetmektesinizdir. Bu durum nedeniyle gerilirsiniz ancak   mecburen birilerine uymak zorunda kalırsınız. Konuşsanız olmaz, sussanız kimsenin kılını kıpırdatacağı yoktur. Ancak unutmayalım ki, Merkür geriliyor. 9 Ekim tarihine kadar sabırlı olmak lazım.

25 Eylül saat 05:18-12 Kasım saat 23:41 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Mars, kariyer hayatımızla ilgili konularda agresif tutumun, başkalarıyla ilişkilerinizde sadece kendinize dönük düşünmenin tabii ki zorlayıcı olduğunu baştan belirtmeliyim. Siz özgür çalışmaktan hoşlanırsınız genelde. Başınıza buyruk, bildiğinizden şaşmaz, pozitif düşünmekten yanasınızdır. Ancak bu geçiş süresince, iş yerinizde patronunuz veya işiniz gereği olan sorumluluklarınız buna müsaade etmeyebilir. Başkalarına karşı daha dikkatli olmamız, titiz çalışmamız, kurallara uymamız, yeri geldiğinde canımızı dişimize takarak birilerine işimizi beğendirmemiz gerekebilir. Önceliğimiz artık iş olacağı için, fiziksel ve ruhsal anlamda biraz sıkılabiliriz. İsteklerimizi zamana yayarak, beklemesini bilerek, sıkı çalışarak ve detayları önemseyerek elde etme konusunda sabırlı olmamız gerekecek. Sistemli olmak durumundayız. Bu arada bazı eleştiriler işimize yönelik olabilir. Beğenmezler, tekrar bir düşün derler, şunlar eksik diye karşımıza çıkabilirler. Bu bir süreçtir. Biz de bunları olabileceğini düşünerek dönem içi çalışmalarımızı ayarlayalım. Yapımızda bulunan pozitifliğimizi zaman zaman devreye sokmak iyi olacaktır. Hani tatlı dil yılanı dileğinden çıkarır derler ya. Aynen öyle.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar,  saat 01:27 itibariyle etkili olacak  Merkür-Pluto mücadeleci görünümü zorlayıcı olabilir. Ancak burcunuzda ilerleyen Pluto sizden yana.  Tek sorun, birilerine veya sisteme uyma mecburiyeti. Bir yandan tarafsız düşüneceksiniz diğer yandan gücü elde etmek için yoğun bir çalışmayı kabul edeceksiniz. Bunlar zor gibi görünebilir. Ancak, Merkür geri hareket dönemindeyiz.  Size üç şey gerekli. Kendinize güvenmek, iyi iz sürmek ve olan biten durumları bilinçli şekilde gözlemlemektir.

25 Eylül saat 05:18-12 Kasım saat 23:41 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Mars süresince,  hem yapımız gereği tedbirli davranacağız hem de sürecin niteliği gereği bilinçli şekilde hareket edeceğiz. Yüksek eğitim düşünüyorsak hazırlıklarımızı sürdüreceğiz, çalışacağız, eksiklerimizi tamamlayacağız. Başka bir iş düşünüyorsak, yeteneklerimize göre tercihlerde bulunacağız, planlamalarda bulunacağız. Yabancı bir ülkeye, şehire yerleşmek istiyorsak, titiz gözlemlerde bulunarak, eksileri artıları hesaplayacağız. Aktif olmak isteyeceğiz. Fakat bu düşünülmeden her şeye atlamak tarzında gelişmeyecek. Eğitimi, bilgilenmeyi, detaylı çalışmayı, fikirlerimizi dışa yansıtırken, projelerimizi dışa sunarken başkalarının da görüşlerine yer vereceğiz. Bize uysa da uymasa da, birileri canımızı sıksa da, ne diyor bu kişi diye bir kulak vereceğiz. Titizleneceğiz işlerimizde. Her zaman olduğu gibi, bir işçi gibi emek sarfedeceğiz. Zor değil ama eğer söz konusu bir Oğlak ise, bunları yapmak zor gelmez. İşimiz, ekmeğimiz, inandıklarımız için gayret göstereceğiz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 01:27 Merkür-Pluto  mücadeleci görünüm etkisi altında bayramın ikinci günü başlıyor. Bu enerji,  beklenmedik durumlar yaşama riskinizi işaret ediyor. Ortağınız veya hiç ummadığınız bir kişi, desteğini geriye çekebilir. Böyle bir halde oyunu kuralına göre oynayarak geri adım atmanız gerekebilir. Bu görünüm,  tatlı dil ve işbirliğinde bulunmanın önemli olduğunu işaret ediyor. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Şu aralar, bu şekilde davranmak gayet akıllıcadır.

25 Eylül saat 05:18-12 Kasım saat 23:41 tarihleri arasında  Mars-Başak burcu seyrinde sürdürecek. Bu süreçte, başkalarının hayatımızdaki yeri ve önemi üzerine bir hayli titizlikle duracağız. Cinsel yaşantımızdan, ilişkilerimize, iş hayatımızdan maddi konulara kadar her meseleyi partnerimiz, çevremizdeki insanlar, işimize göre düşünmek ve gözden geçirmek gerekecek. Öyle özgürce, ben böyle istiyorum, böyle olmalı dememiz mümkün değil. Kimlerle ne paylaşıyoruz, hangi alışverişlerde bulunuyoruz? Bu insanlarla aramızdaki ilişki kuvvetli mi? bir bakmak gerekiyor. Sadece cinsellik mi paylaşıyoruz. Bizi bir arada tutan karşılıklı çıkarlarımız mı?  Sözgelimi partneriniz eleştiriyle yaklaşan birisiyse, bu dönemde birbirinize muhalif olmanız mümkün. Parasal anlamda iş ortağınız sürekli kendi çıkarını mı düşünüyor? Bu nedenle tartışabiliriz. Patronumuz hakkımız olanı vermiyor mu? Destek görmeden, kendi ayaklarımızın üzerinde durmaya mı çalışıyoruz. İşte bütün bu meseleler bu süreçte zorlayabilir bizi. Diğer önemli mesele, kredi borçlanmaları, vergiler, miras ve bölüşümlerle ilgili durumumuzu ele almak gerekecek.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 01:27 Merkür-Pluto mücadeleci görünümüyle bayramın ikinci gününü karşılıyoruz. Maddi konularda akıllıca hareket etmenin konuşmanın önemini işaret ediyor.  Evet Pluto sizden yana. Ancak şu aralar Merkür-Terazi geri hareketi nedeniyle ortaklaşa işlerde zorlanıyoruz. Hatta birileri yüzünden borç altına giriyoruz veya bu konularda zayıf duruma düşüyoruz. Uyuşmazlıklar doğal olarak ilişkilerde de sabırsızlığa neden oluyor. Özellikle mahkeme, soruşturma, tahkikat, mal mülk alacak ve verecek konularında tekrar bir düşünmekte yarar var.

25 Eylül saat 05:18-12 Kasım saat 23:41 tarihleri arasında Mars-Başak burcunda seyredecek.  İlişki meseleleri gündem maddemizde ilk sırada önemini koruyor. Bir başka insanla bir hayat kurmak, paylaşmak, farklılıkları olgunlukla karşılamak, sen ve ben diye değil, biz olmak adına bir araya gelmek bu dönemde üzerinde durduğumuz konu başlıkları olacaktır. Mars-Başak burcu iki yönlü tepkiye, davranışlara neden olabilir. Partnerin eleştirel yaklaşımları ve kimi zaman yükselen bencilliği. Bizim bu süreçte, kendi bakış açımız ve ilişkimize verdiğimiz değere  karşılık, onun yaklaşımları ve davranışları tabii ki problem yaratıcı olabilir. Sorunlu bir ilişkide, Mars geçişleri muhalif hareketlere, bazen zıtlaşmalara, birbirimizi anlamakta zorlanmalara davetiye çıkabilir. İlişkinin henüz başında olanlar için bu farklılıklar lezzetli gelebilir. Ancak ilerlemiş bir beraberlikte, evlilikte hele bir de, anlaşmazlık varsa, sıkıntı yaratır. İş sorunları veya bir takım nedenlerle partnerin bir çok şeyi daha fazla kurcaladığına şahit olabiliriz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.