25 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

25 Ekim 2015 Pazar günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 25 Ekim  2015 burç yorumları

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Pazar gününü, saat 09:22 itibariyle burcunuzda ilerlemekte olan  Ay etkisi altında karşılıyoruz. Kendinizi önde tutmak, başkalarına karşı güç kazanma, hayatı cesur bir şekilde ele alabilme iradeniz yükselir. Dünyaya daha güven dolu bir şekilde bakabilirsiniz. Moral gücünüz yerine gelir. Hem ailenizle, hem partnerinizle, hem toplumsal konularda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kişiliğinizin aktif yanları belirgin bir şekilde yükselişe geçer.

Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, arzu ve isteklerinizi gözden geçirmek anlamında önem taşır. İçinizden gelen bir ses bağımsız olmalısın, kimseye uymak zorunda değilsin demektedir. Siz de, bu sese uygun şekilde durumunuza, konumunuza, hayatımıza bir bakarsınız.

Saat 23:03 Venüs-Jüpiter kavuşumu, ihtiyaçlarımıza, gereksinimlerimize göre ilişkileri ele alma halidir. İş ortamından, ev yaşantısına kadar her alanda mantık süzgecinden geçirilen ve tam not alan kişiler, ortamlar ve  durumlar önemsenir. Öyle sıcacık değilizdir. Çabucak kapılmayız bir şeylere. İnceleriz, anlamaya çalışırız. Aynı şekilde insanlar da bizi inceleyip, gözlemde bulunurlar. Çevremizin temizliği, düzeni, verimliliği bizim için kıymetlidir. işimizi seçeriz, insanları inceleriz, üstümüze başımıza ve başkalarının da aynı şekilde duruşuna, tavırlarına  dikkat ederiz. Anlayacağınız, ince eleriz sık dokuruz. Yaş tahtaya ayak basmayız. Destek oluruz biz de birilerine, isteriz ki onlar da aynı niyetle yaklaşsınlar bize. bir sağlık sorunu bugünlerde şifa bulabilir, bir iş tamamına erebilir, bir problem mantıklı şekilde çözümlenebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 09:22 Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde Pazar gününe uyanıyoruz. Sizi rahatsız etmekte olan olaylara karşı bugün bir öfke duyarsınız. Tepki göstermek istersiniz. Ancak şartlar nedeniyle bunları dile getirmekten kaçınırsınız veyahut kendi sınırlarınız dahilinde tavrınızı belli edersiniz.

Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, bir yanıyla özgürlüğünüzü kısıtlayan her şeye duyduğunuz tepkidir. Diğer yanıyla aktif olmak arzunuzun işaretçisidir. Ancak tam bir rahatlık için, önce yapılması gereken işler vardır. Bunlar halledilmeden kendinizi pek huzurlu hissetmezsiniz.

Saat 23:03 Venüs-Jüpiter kavuşumu, astrolojik olarak aşkı, hayatın güzelliklerini, çocuklarımızı, çocuk sahibi olma kararlılığımızı mantıklı şekilde ele aldığımız zamandır. Hiçbir şeyi hafife almadan gözden geçiririz. İsteriz ki, işlerliği, sağlamlığı, verimliliği her zaman geçerli olsun. Bu yönde baktığımız için, en ince detayları gözlemleriz. Her şey güzel olsun isteriz. Ancak ipleri de kimsenin eline vermeyiz. Cömertiz ancak saf değiliz. Bizi kendine çeken bir şeylere çabucak kanmayız. Nedir ne değildir anlamaya çalışırız. Böyle bakınca her şeye, hakikaten sağlam olan bir şeyse gönül kapımızı açarız. Temizlik, işlerlik, süreklilik, destek vermek ve almak gibi olgular başımızın tacıdır. Boğalar bu etki altında, yaşama anlam katan ne varsa onu önemserler. Öylesine değil, anlamlı olana yönelirler.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Pazar günümüz, saat 09:22 Ay-Koç burcu seyriyle başlayacak. Planlarınızı gerçekleştirme yönünde daha istekli ve kararlı olmanızı sağlayacak bu enerji sayesinde, ne olursa olsun amacınıza ulaşmak ve başarılı olmak istersiniz. Güven duygunuz özellikle girişimde bulunma konusunda yükselişe geçer.

Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, sizi özgürce hareket etmeye, günü keyfinizce değerlendirmeye, hedefinize ulaşmaya davet ediyor. Ancak ilişkinizle ilgili konulardaki sorumlulukları göz ardı edemeyiz dostlarım.

Saat 23:03 Venüs-Jüpiter kavuşumu, ailenin ihtiyaçlarının önemsenmesi, aile içinde sevgi alışverişinin yeniden ele alınması, ilişkilerimize yapıcı, onarıcı, iyi niyetli bir şekilde yaklaşılması faydalı olacaktır. Yoksa sürekli birbirinizi eleştirmek bir yerde huzursuzluk anlamına gelir. Bu görünüm, işlerlik, verimlilik kazandırmak adına yuvamızla alakalı konulara eğilmektir. Belki çok sıcak veya romantik değiliz. Aklımızda iş güç konuları etkili. Fakat dengeli, adil, uyumlu olmak adına, tarafların birbirine aynı hassasiyetle yaklaşması yararlıdır. Ev içinde temizlik, bakım, onarım, düzen, sağlıklı yaşam titizlikle ele alınır fazlasıyla önemsenir. Eğer göze çarpan, pürüz yaratan sorunlar varsa, bunlar birlikte çözümlenebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 09:22 Ay-Koç burcu geçişiyle Pazar gününe uyanıyoruz. Ne durumda olursak olalım güven duygumuzu ayakta tutmalıyız. Hayatın bizden alıp götürdüklerini düşünmek yerine, bize kazandıracaklarını düşünmek tabii ki faydalıdır. Sorumluluklarla başa çıkmak için, insanın önce kendisine inanması şarttır.

Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, sorumlulukların bizi nasıl da yorduğunu ve gönlümüzce hareket etmek isteğimizin önüne duvarlar ördüğünü gösteriyor. Oysaki insan bazen uzaklaşmak istiyor her şeyden ve herkesten. İşte biz de bugün, bir çıkış yolumuz var mı diye düşüneceğiz.

Saat 23:03 Venüs-Jüpiter kavuşumu, oturduğumuz çevre, görüştüğümüz insanlar, günlük yaşantımız, eğitimden iş hayatına kadar her konuya titizlikle yaklaştığımız, incelediğimiz zamandır. İlişkilerimizde öyle pek sıcak davranmasak da, elimizden geldiğince insanlara destek oluruz. Aynı titiz yaklaşımı onlardan bekleriz. Düzeni önemseriz, işlerliği kıymetli buluruz, sağlıklı yaşamak isteriz. hiçbir şeyi hafife almayız. Her şeyin ne kadar birbiriyle örtüştüğünü, en ufak bir detayın bile, bütüne ait olduğunu biliriz. Bu nedenle, sözlere, tepkilere, davranışlara dikkat ederiz. Tanıştığımız insanları inceleriz. Nedir ne değildir anlamak, bilmek isteriz. Temiz hava, sağlıklı çevre, huzurlu bir iş, verimli kazançları benimseriz. Bu kimileri için, başka bir çevreye taşınmak, bazılarımız için çevremizdeki sorunların üzerine eğilmek, öğrenmek, gelişmek, büyümek demektir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 09:22 itibariyle etkili olacak Ay-Koç burcu geçişinde, kendi doğrularımızı  cesur  bir şekilde ifade edebiliriz. Güven duygunuz gayet yüksektir. Yapacaklarınızdan eminsinizdir. Tecrübelerinizi hem para kazanmak hem de ilerlemek adına ortaya koymaya hazırsınızdır. Pazar günümüz işte bu düşünceler altında başlıyor.

Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, her ne pahasına olursa olsun özgür olmak arzunuzu işaret ediyor ve hayatınızla ilgili vermek istediğiniz kararların da göstergesi oluyor. Her şeyi bir daha gözden geçirdiğinizde sizin için nelerin önemli olduğunu tespit edebilirsiniz.

Saat 23:03 Venüs-Jüpiter kavuşumu, kazanç getirici, verimli, sağlıklı, hakikaten yararlı olan işlere yönelmenin vaktini işaret eder. Bastığımız yeri bilmekten yanayız. Paramızı nasıl harcamamız, nasıl bir bütçe hazırlamamız, ihtiyaçlarımızı ne şekilde karşılamamız gerektiğini düşünürüz. Bugünün yarını var sözüne uygun şekilde hareket ederiz. Öyle bol keseden harcama yapmayız. Ekonomik olanı araştırır, inceleriz. Kaldı ki, bunlar hakikaten olumlu yaklaşımlardır. Sağlığımıza önem veririz. Bu yönde harcamalar yaparız. İşimize gücümüze bakarız. Maddi konularda mantıklı düşünürüz. Duygularımızı işin içine katmadığımız için, akılcı yatırımlara yöneliriz. Atalarımızın dediği gibi, yorganımıza göre ayağımızı uzatırız. Zaten doğrusu da budur.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Pazar gününe, saat 09:22 Ay-Koç burcu geçişiyle uyanacağız.   Kaygılarımızı  gidermek ve kafamızın içindeki sorulara  cevap bulmak isteriz.  Hırslanırız ve bencilleşiriz. Halimize derman olanı, derdimize çare bulanı yanımızda görmek isteriz.  Eğer birileri her şey  yolundaymış gibi hareket ediyorsa, tepki gösterebiliriz.

Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla bütünleşmekte, onları anlamakta zorlandığımızın göstergesidir. İç dünyamızda bizi rahatsız eden, özgürlüğümüzün önüne engeller koyan ailevi konulardan sorumluluklarımıza kadar her şeyi gözden geçiririz.

Saat 23:03 Venüs-Jüpiter kavuşumu burcunuz üzerinde gerçekleşecek. Bu olumlu bir işaret sizler için. Maddi konulardan kişisel ilişkilere kadar geniş bir alanda mantıklı seçimlerde bulunmak mümkün. Detaylar yine ön planda. Atmayı düşündüğünüz adımların sağlam, sağlıklı, verimli olmasına her zamanki gibi dikkat edeceğinizi söyleyebiliriz. Tabii ki bunun dozajını iyi ayarlamak lazım. Seçici olalım da, her şeyin altında bir şey aramayalım. Kendi arzularımızı, ihtiyaçlarımızın farkında olduğumuz bu enerji sayesinde, ailemiz, evimizle ilgili konuları da gerçekçi bir şekilde ele alabiliriz. Düzene koyabiliriz. Dış dünyayı kritik ederiz. Ne yanlış ne doğru, ne gerekli ne gereksiz bunu net olarak ttespit etmek için çabalarız. Mantığımız, duygularımızın bizi yönetmesine izin vermez. Sağlıklı olana yöneliriz. Dışarıdaki insanlar bizim titizliğimizin farkındadırlar. Göze hoş görünürüz, üstümüze giydiğimizi yakıştırırız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Pazar günümüz saat 09:22  Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde başlayacak. Bizi sınırlayan kişi veya durumlarla yüzleşmemiz gerekebilir. Bu bazen eşimiz-sevgilimizdir, bazen açıkça bize diş bileyen bir kişidir, yaşadığımız ortam veya rakibimizdir. Burada bizi rahatsız eden husus, insanların bencil tavırlarıdır. İyi niyet taşımayan hareketler canımızı sıkar. Söylesek belki kimse anlamaz ancak biz, kimin ne yapmaya çalıştığını fark edebiliriz. Zaten bizi de üzen nokta budur.

Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla anlaşmakta ve özellikle partnerimizle ortaklaşa hareket etmekte zorlanmanın işaretçisidir. Kimseye uymak istemeyiz. Amacımız özgür olmak ve üstümüzdeki baskılardan kurtulmaktır. Durumumuzu her anlamda gözden geçirmek yönünde bu görünüm bir hayli etkilidir. Kendimizce tespitlerde bulunabiliriz.

Saat 23:03 Venüs-Jüpiter kavuşumu, ilişkilerde özellikle desteklenmeyi arzuladığımızın işaretçisi. İnce eleyip sık dokuyoruz ister istemez. Eğer sorunlar varsa, gözümüzde büyüyebilir. Bir yanımız bağlılık ister, diğer yanımız mesafe koyar inceler. Bardağın boş tarafı daha fazla dikkate alınır. Çünkü yaş tahtaya ayak basmak istemeyiz. İlişkimizi, hedeflerimizi, işimizi gücümüzü, kısaca hayatın tüm zevklerini bir gözden geçiririz. Belki de geçmişte yaşadığımız zorlu tecrübeler nedeniyle, şimdi yanılmak istemiyoruzdur. Kimi Teraziler ise, bazı sebepler nedeniyle, alttan alabilirler. Daha fazla verici, yardımcı olup, problemleri aşabileceklerini düşünürler. Ancak ben derim ki, her şeyin azı karar, çoğu zarar Geçmişte üzüldük diye,  bundan sonra da üzüleceğiz diye bir şey yok veya kendimizden taviz verip, olmayacak şeyleri de idare etmeye kalkışmak olmaz. Her şey bilinçli bir şekilde ele alınırsa, hayatınız anlam kazanır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler,  Pazar günümüz, saat 09:22 itibariyle etkili Ay-Koç burcu seyriyle başlıyor.  Genelde cesur düşünürüz. Bir olayı bir durumu çözmek için harekete geçebilir. Özellikle hedefine mutlak ulaşmaktan yanadır. Kendisini sınırlayan ancak katlanmak zorunda kaldığı meseleleri çözmek ister. Fakat çözüm yöntemi bazen gerginlik içerebilir. Yani her şey hemen yoluna girmeli diye düşünebilir.

Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, aktif ve özgür biçimde hareket etmemize engel olan koşulları, maddi durumumuzu, iş veya eğitimle ilgili konuları, yaşadığımız ortamı gözden geçirmemiz yönünde önem taşıyor.

Saat 23:03 Venüs-Jüpiter kavuşumu, amacımıza uygun şekilde ilişkimizi, sosyal yaşantımızı, hedeflerimizi dikkatli bir şekilde ele alma vaktini işaret ediyor. Planlı ve programlı şekilde hareket ederken,  gelişim ve verimliliği esas almalıyız. Eğer bir yol belirlemek istiyorsak, bu yolun gereklerini mantıklı şekilde gözden geçirmeliyiz. Gruplarla ilişkimiz, iş hayatımızla ilgili çalışmalar, iş girişimleri, eğitim hayatı veya hangi alanda mücadele ediyorsak o konularda detaylıca düşünmeliyiz. Ne istediğimizi  bilirsek, en doğru tercihte bulunuruz. Genel olarak bu etki altında, iş veya özel yaşantımızda karşılaştığımız kişiyi her anlamda gözlemleriz. Sosyal yaşantımızı, iş durumumuzu, eğitim seviyemizi, iş bilirliliğimizi başkalarının da mercek altına aldığı zamandır. Biz de, başkalarının hakkımızda ne düşündüğünü bilmek isteriz. Bir işi detaylıca öğrenmek amaçlı ilişkilerde bulunabiliriz. Karşımıza fırsatlar çıkabilir. Bunları değerlendirebiliriz. Eleştiriyi sevmeyiz bize de yapılmasından hoşlanmayız. Elimizden geldiğince başkalarına yardımcı olabiliriz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 09:22 itibariyle Ay-Koç burcun geçişiyle Pazar gününe adım atıyoruz. Özgür olmak arzumuz yükselir. Kovalayan değil, kovalanan kişi olmak isteriz. Cazip yönlerimizin farkına varılmasından hoşlanırız. Kolayca tepki gösteririz. Hislerimizi dışa vururuz. Aktif bir şekilde hareket etmekten hoşlanırız.

Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, tüm gücümüzle özgür yaşamak, hareket etmek, aşkla buluşmak ve üzerimizde kimsenin etkisi olmadan dilediğimizi yapmak arzumuzu işaret ediyor. Ancak sorumluluklarımızı da göz ardı etmeyelim olur mu?

Saat 23:03 Venüs-Jüpiter kavuşumu, mesleki durumunuz, iş ilişkileriniz, girişimleriniz yönünde önemli olup, kişisel kararlarınızı dikkatli bir şekilde gözden geçirme vaktidir. Tabii ki ince eleyip sık dokumak bazen olumludur. Özellikle aceleci Yayların daha detaylı düşünmesini sağlar. Fakat bazen de, kişinin ayağına gelen fırsatları doğru zamanda ve yerinde değerlendirmemesi olur ki, sakıncalıdır. Şimdi siz, iş ortamındaki ilişkilerinizi mantıklı, ölçülü, dikkatli ve sağlıklı bir şekilde kurmaya, geliştirmeye önem vermelisiniz. Armudun sapı, üzümün çöpü diyerek, her şeyin altında bir şey aramayınız. Hedefinize giden yolda çalışmak, gereksiz meseleleri kafanıza takıp büyütmemek gerekiyor. Akıllıca hareket ederek, plan ve projelerinizi dış dünyada başarıyla sonuçlandırmak, biraz da kurduğunuz bağlantı ve iş ilişkilerine bağlıdır. Eğitim durumunuz, bugüne dek edindiğiniz tecrübeler, ustalığınızı ifade edebileceğiniz işleri tercih ediniz. Eğer bilgi ve deneyiminiz yetersizse, gelişimi önemseyiniz. Dağılmadan, gayet planlı şekilde çalışırsanız bu kavuşum size faydalar getirir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Pazar günümüz saat 09:22 Ay-Koç burcu seyriyle başlıyor. Eviniz içinde yapılacak değişimler, taşınma, restorasyon, projelendirme, uygulama gibi konularda aktif hareket edebilirsiniz.

Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, farklı bir yerde yaşamak, özgür olmak, üstümüzdeki baskılardan kurtulup yeni bir hayata adım atmak arzumuzu işaret ediyor.

Saat 23:03 Venüs-Jüpiter kavuşumu, iş veya özel ilişkilerde verimli olanı tercih etmenin, zorlukları varsa da, güzellikleri de var diyerek hayatı ele almanın önemini vurguluyor. Burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için,  size yüksek gözlem gücü veriyor. Bilgileniyoruz, kendimizi geliştiriyoruz, sağlıklı olanı tespit ediyoruz, kuşku ve endişelerimizin neden kaynaklandığını anlıyoruz. Bu anlayış hali, yaş tahtaya ayak basmadan doğru temel üzerine bir şeyleri inşa etmemizi sağlıyor. Gayet faydalı. Tercihlerimizi yaparken, doğru ile yanlış arasındaki farkı görebildiğimiz için, göz boyayanı, gelir geçer olanı değil, gerçekten ihtiyacımız olanı belirliyoruz. İşe yeni girenler, yüksek okula yeni başlayanlar, henüz yolun başındayken disiplinli ve dikkaliler. Problemlerimizi bu kavuşumun etkisinde mantıklı şekilde ele aldığımızda gereksiz meseleleri ayıklamak mümkün. Biraz şüphelerimiz olsa da, kendimize güvenelim, emek verelim, zaman konusunda sabırlı olalım.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Pazar günümüz, saat 09:22 Ay-Koç burcu geçişiyle başlayacak. İsteklerimizi rahatlıkla ifade etmek isteyeceğiz.  İçimizdeki çocuk canlanmış ve hızlı bir şekilde hayata katılmıştır bile. Etrafımızdaki insanlarla temas edebilir, her durumu lehimize olacak şekilde ele alabiliriz.

Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, özgürce kendimizi ifade etmek, aktif olmak, gezmek, yaşamak, canlanmak arzumuzun işaretçisidir. Hedeflerimizi, sosyal yaşantımızı, iş ve özel durumumuzu gözden geçirerek tespitlerde bulunmaya çalışabiliriz.

Saat 23:03 Venüs-Jüpiter kavuşumu, ilişkide derinlikli ve titiz bir gözlemde bulunmanın ve  öyle kolay kolay bir şeyi kabul etmemenin, seçici ve gayet akılcı davranmanın doğru olacağını işaret ediyor. Zaten ister istemez, bizi şüpheye, endişeye sürükleyen meseleleri mercek altına alıyoruz. Derinlikli düşünüyoruz. Bazen de yorar insanı bu hal. Ancak gerekliyse tabii ki bunu yapmakta yarar var. Ne fazla iyimser düşünmeli ne de gereğinden fazla endişeli. Her şey dengeli olmalı. Mali konularda hesapların gözden geçirilmesi, muhasebenin iyi yapılması yararlıdır. Piyasa şartlarına bakalım. Daha önce görmediğimiz, bütüne bakıp iyi güzel dediğimiz her şeyin detaylarına da önemseyelim. İlişkilerde cinselliğin merkez alınmadığı, duyguların mantığı aşmadığı bugünlerde, belki biraz mesafeli olabiliriz. Ancak bunun ardında yatan neden, verimli, sağlıklı, faydalı olanı tespit içindir. Alacak-verecek ve başkalarıyla alakalı parasal konularda fırsatlar karşımıza çıktığında, enine boyuna düşünelim ki, astarı yüzünden pahalıya gelmesin. Getiri-götürü hesabını iyi yapalım.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 09:22 Ay-Koç burcu geçiş etkinliğinde Pazar gününe uyanacağız. Bu seyir gün boyu etkilidir. Keyfi arzularımız, değer verdiğimiz ve koruduğumuz her şey bizim için kıymetlenir. Hele konu ilişkimiz ve parasal meseleler en ılımlı bir Balık bile, isyan edebilir. Onu düşünmeyen, sadece kendini merkez alan insanlara kızgınlığını belli edebilir.

Saat 14:47 Ay-Satürn görünümü, parasal konularda harcama meylimizi yükseltirken, bizim durumumuz çerçevesinde hareket etmemiz yerinde olur.

Saat 23:03 Venüs-Jüpiter kavuşumu, birebir ilişkileri, iş ortaklıklarını verimli, sağlıklı ve hakikaten titiz bir şekilde ele aldığımız zamandır. Her şeyin ölçüp biçildiği, sıkı gözlem altına alınarak incelendiği bu kavuşumda, hem karşımızdaki kişiyi, hem de ilişkideki yerimizi, geleceğimizi bilmek, anlamak isteğimiz yoğundur. İş ilişkilerinde de durum budur. Emeğimizin hakkını almak isteriz. Yaptıklarımızın karşılığını görmeyi dileriz. Mevcut ilişkide sorunlarımız varsa, bunları karşı karşıya çözmekten yanayız. Bir taraf fazla eleştirel davranıyor, diğeri toparlamak için aşırı verici oluyorsa, bu ilişkide denge ve ahenk yoktur. Yapılması gereken, pürüzleri birlikte düzeltmektir. Beraberliği henüz yeni başlayanlar, birbirlerini yakından tanımayı, verimli ve sağlam temelli olmasını tercih edebilirler. En başından ne istediklerini, kriterlerini, merkez aldıkları noktaları konuşabilirler. İlişkide temizlik, yardımseverlik, destek vermek, ortaklaşa hareket etmek, mantıklı düşünmek esas alınır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.