25 Ağustos 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

25 Ağustos 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 25 Ağustos  2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Salı günümüz, saat 07:22 itibariyle toplumsal rolümüz, mesleki hayatımızı ilgilendiren konularda ciddiyet ve sorumlulukların, sabır ve disiplinin işaretçisi olan Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Oğlak burcunda ilerleyen Ay, hedefimize erişmek için duygularımızın kontrolünü yapmamız gerektiğinin de  göstergesidir.

Saat 10:35  Ay-Güneş olumlu görünümü, yorulan bedeniniz ve ruhunuzun dinlenmeye olan ihtiyacını işaret ediyor. Ancak işimiz gücümüz varsa, dikkatle yapmak zorundayız.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, sorumlulukların farkında olarak, işlerinizi dikkatle yapmanın göstergesidir. İyi niyetli düşünmeye gayret edersiniz. Bazı meseleler sizi yorar, düşündürür. Ancak siz üstünüze düşen bir şey varsa, insanlara gönülden yardımcı olursunuz.

Saat 22:32 Ay-Neptün olumlu görünümü, üst boyutlarda düşünmenin, bedensel-ruhsal kaygılardan uzak durmanın işaretidir. Kişi böyle bir etki altında hayatın gizli ve bilinmeyen yönlerini sezgileriyle algılayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar ailenizle veya bizzat özel meseleleriniz üzerinde gayretle durmanızı sağlayacak  Ay-Oğlak burcu saat 07:22 itibariyle etkili olacak. Düzene kavuşturulması gereken işlerinize öncelik vermeniz faydalı olur. Bir mesele üzerinde düşünürken, güvenilirlik, dürüstlük ilkesi bizim için kıymetli olacak. Nasılsa halledilir diye düşünmeyeceğiz. Mutlaka düzgün ve tutarlı olmasına özen göstereceğiz. Sorumluluklarının farkında, tutarlı ve sağlam olana yönelen sizler için bu enerji gayet olumlu.

Saat 10:35 Ay-Güneş olumlu görünümü, sizler açısından güçlendiricidir. İster ev ister dışarıda olun, insanlarla belli bir mesafe, ciddiyet içinde ve titiz bir şekilde bağlantılarda bulunursunuz. Belki çok sıcak, sevimli olmayabilirsiniz. Fakat kendinizden eminsinizdir  ve ne yaptığınızın farkındasınızdır.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, doğru ve kalıcı bilgilenmeye verilen önemin göstergesidir. Her durumu dikkatli bir şekilde analiz edersiniz. İşi şansa bırakmazsınız. Ciddi ve tutarlı olana yönelirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda da durum budur. Her şey düzgün olsun, verimli gelişsin diye elinizden geleni yaparsınız.

Saat 22:32 Ay-Neptün olumlu görünümü, sağlam ve tutarlı kişilerle ilişki kurmaya olan meylinizi güçlendirir. Hem kendinize hem de dost bildiğiniz insanlara olan ilginizin işaretçisidir. Uzun vadeli hedefler belirlemenizi sağlayan bu enerji, hayatınızı ve içinde bulunduğunuz durumu aklı başında değerlendirmenizde size yardımcıdır. Ummadığınız kişilerden destek görmenizi sağlayabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler  iş hayatı, parasal konular, ilişki problemleriyle ilgilenmemizi gerektirici Ay-Oğlak burcu geçişi saat 07:22 itibariyle başlıyor ve bizler  Salı gününe bu enerjiyle adım atarken, sorumluluklar, denetim, ciddiyet bizi yorabilir. İlişkimizle alakalı olarak, ortamı gerecek iletişimden kaçınmamız faydalıdır.  Gün içinde  yerli yerine oturmayan durumlarla karşılaşırsanız bunları karamsar bir şekilde ele almayınız. Hiç kimse bizim gibi düşünmeyebilir. Bu ister sevgilimiz olsun ister başka biri. İnsanların baskıcı tavırlarından hoşlanmayacağız.

Saat 10:35  Ay-Güneş olumlu görünümü, eviniz sınırları içinde huzura bir hayli ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Evinizin ihtiyaçları, ailenizle ilgili konular, para meseleleri üzerinde durmak biraz keyifsizlik verebilir.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça hesabi şekilde meseleleri ele almanızı sağlıyor. Güvenlik, sağlamlık, istikrar ilkeleri çerçevesinde düşünmektesiniz. Paranızı nereye yatırdığınız, kimlerle iş yaptığınız, ailenizin durumu, geleceğinizle ilgili konularda bir hayli titiz düşünebilirsiniz.

Saat 22:32 Ay-Neptün olumlu görünümü, kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları kolaylıkla geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir.  Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur. Zaten bu oluşum bahsettiğim şekilde ilerlemeniz için sizi desteklemektedir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Salı günümüz, saat 07:22 Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. İlişkinin içinde kendinizi nasıl bir yere koyduğunuzu, şu anda bir sorun varsa bunun ardındaki nedenleri, bir arada olmanın anlamı üzerine düşüneceksiniz. Sağlam bir beraberlik ise, güven duygusuyla hareket etmeniz kolaydır. Yalnızsanız, bir miktar karamsar düşünmeniz mümkündür. Yeni birisiyle tanıştıysanız sağlam ve tutarlı biri olmasını dilersiniz. Ay-Oğlak burcu günlerinde, işinizle, ailenizle, finansal konularla da yakından ilgilenme gereği duyarsınız. İşlerinizi, sorumlu ve disiplinli şekilde halletmenizde fayda vardır.

Saat 10:35  Ay-Güneş olumlu görünümü, kendimizi iyi hissetmemizde yardımcıdır. Canımız ufak tefek şeylere sıkkındır. Ancak bunların üstesinden gelebilecek gücümüz vardır. Bu görünüm bir çok mesele üzerinde titizlikle durmamızı sağlar.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, partnerinizin iyi niyetini, cömertliğini hissetmek istediğinizi gösteriyor. Sözlerine, tavırlarına bir hayli dikkat ediyorsunuz. Çünkü yanılmak, üzülmek istemiyorsunuz. Bu görünüm, bu anlamda sizi rahatlatıcı gelişmeleri işaret ediyor.

Saat 22:32 Ay-Neptün olumlu görünümü, olayları büyütmeden asıl olana yönelmeniz gerektiğini göstermektedir. İnancınızı ayakta tuttuğunuz sürece, hem ilişkinizdeki paylaşım güçlenir hem de kafanızın içindeki sorulara cevap bulmanız kolaylaşır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar  ciddiyet ve disiplinli çalışmanın işaretçisi olan Ay-Oğlak burcu ilerleyişi saat 07:22 itibariyle başlıyor ve  önümüzdeki iki gün boyunca etkili olacak.  Hayatın üstümüzdeki baskısından biraz sıkılabiliriz. Sürekli güven verici olanı, ileriye dönük olanı tercih etmek zorunda kalmanın bizi yorduğunu düşünürüz. İşlerimizi düzgün yapmamız, planlanan şekilde bitirmemiz gerekir. Bu enerji, özel sorunların baskınlığını işaret eder. Her şeyin altından tek başınıza kalkıp kendinizi yormayınız. Sağlığınızı ilgilendiren konulara bugün ağırlık verebilirsiniz.

Saat 10:35  Ay-Güneş olumlu görünümü, mali konular kadar sağlığınız, ev içinde yapılacak işleriniz, ailenizle ilgili meseleler üzerinde durmanızı sağlıyor. Düzenlemek, işlerlik kazandırmak, hesaplamak gibi faaliyetler etkili olabilir. Ruhsal anlamda belli bir baskı, kişisel anlamda titizlenmek bu saatlerde bir hayli yoğundur.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, sağlığınız başta olmak üzere, mali konular üzerinde dikkatlice durmanın işaretçisidir. Titizlikle planlarınızı yaparsınız. Hesabınızı bilirsiniz ve bütçenize uygun şekilde hareket edersiniz.

Saat 22:32 Ay-Neptün olumlu görünümü, bilinmeyen konulara, soyut kavramlara olan ilginizi yükseltir. Hissedişleriniz oldukça derinleşir. Yaşadığınız tecrübelerin aslında gelişiminiz adına ne kadar önemli olduğunu anlamanız kolaylaşır. Burada dikkat edeceğiniz husus, arzularınızla inancınız arasında bir çatışmaya izin vermemenizdir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar,  saat 07:22 Ay-Oğlak burcu geçişiyle Salı gününü selamlayacağız.  Genelde çevremizdeki  insanlarla ilişkilerimizi ciddiyetle ele alacağız. Bizden de bunu bekleyebilirler. Aşk hayatımızla ilgili konularda da, disiplinli davranacağız ve  gözden geçirmelerde bulunacağız. Parasal konular üzerinde düşüneceğiz. Ailemizle alakalı konularda özen göstereceğiz. Belli bir mesafe duygusu ile hareket edeceğiz. Bir şeyler canımızı sıksa dahi, bunu kendi içimizde halletmek isteyeceğiz. Ay-Oğlak günlerinde genel olarak,  hayatın zevkli yanlarına bile ciddiyetle yanaşabiliriz.

Saat 10:35  Ay-Güneş olumlu görünümü, olumlu bir ruh halinin işaretçisi. Duygularımızla, benliğimizle barışık bir halde olacağız. İşte bu motivasyondur, moraldir, tazelenmektir, canlanmaktır.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, attığımız adımın, verdiğimiz kararın doğruluğundan emin olmamızı sağlıyor. Her ayrıntıyı önemsiyoruz. Amacımız hakikaten verimli, sağlıklı, başarılı olacağımız işlere yönelmek. Aşkta da bu yüzden daha dikkatliyiz. Gözlem gücümüz yüksek ve ne istediğimizi gayet iyi belirleyecek gücümüz var.

Saat 22:32 Ay-Neptün olumlu görünümü, karşı cinse olan ilginizi yükselticidir. Beraberlikte veya iş ortaklığınızla ilgili konularda kendinizi güçlü görme arzunuz yoğundur. İnancınıza uygun bir şekilde yaşamak istersiniz. Partnerinizin de aynı şekilde size destek çıkması, takdir etmesi, doğru ve güvenilir bir şekilde davranması sizin açınızdan son derece kıymetlidir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Salı günümüz sorumluluklarımızı hatırlatıcı Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Saat 07:22 itibariyle etkili olacak bu enerji, ailemiz veya duygu dünyamızla ilgili olarak verilecek kararların  çok dikkatli ele alınması şarttır. Sağlığımızla ilgili de etkili olan bu enerji altında yediklerimize dikkat edelim. Özellikle midemizi yoran besinleri tercih etmeyelim. Üzerimizdeki sorumluluklar bugün bizi  yıldırabilir. Ailevi konularda sorumluluklarınız ağır olabilir. Başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz.

Saat 10:35  Ay-Güneş olumlu görünümü, bazı meseleleri endişeli bir şekilde ele almamıza neden olabilir. Bunun nedeni, plan dışı olabilecek durumlar nedeniyledir. Oysaki sakince şöyle bir oturup düşünür, tasarlarsak, her şeyin üstesinden gelebiliriz.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, bazı durumlar zorlayıcı olsa bile, her şeyin düzeleceğine dair inancımızı koruyoruz. Kafamızı bulandıran, gönlümüzü sıkıştıran meseleler var. Fakat bunları biraz da olumlu bir niyetle ele alabilecek gücümüz bu saatte yükseliyor.

Saat 22:32 Ay-Neptün olumlu görünümü, çıkarlarınız konusunda hassas, uzun vadeli ve bencil düşünmenizi sağlayabilir. Ancak bu ölçüyü kaçırmadığınız müddetçe gayet doğaldır. Mantıklı olana yönelmek, kafanızın içindeki mükemmellik sınırını tekrar gözden geçirmek yararlı olur. Sorunlarınızı çözebilmek adına önünüzdeki alternatifleri bilinçli bir şekilde ele almanız halinde huzur bulmanız mümkündür.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, saat 07:22 Ay-Oğlak burcu geçişiyle Salı gününe adım atıyoruz.  Gün boyunca, çevremizle olan ilişkimizde ciddiyet ön planda. Düşüncelerimizi, ancak bizi anlayabilecek kişilerle paylaşmak isteyeceğiz. Kendimizi güvende hissetmek isteyeceğiz. İç huzurumuz ve duygusal anlamdaki rahatlığımız, günün gelişmelere göre değişecektir. Çelişkili davranmayacağız. Fakat dış etkenler üzerimizde baskı kurarsa veya bir takım insanlar arzu etmediğimiz şekilde davranırsa keyfimiz kaçabilir. İşlerimizi planlama, başarılı bir şekilde halletme yönünde bugün gayet güçlüyüz. Ay-Oğlak burcu geçişlerinde kişi kendine ait sınırlarını korumaktan yanadır.

Saat 10:35  Ay-Güneş olumlu görünümü, güçlenmemizi sağlayan bir etkidir. Dostlarımızla, sevdiklerimizle konuşuruz, meseleleri ele alırız, sağlam düşünürüz, işlerlik kazandırma yoluna gideriz. Ne olursa olsun amacımız doğru bir çizgi üzerinde güvenle ilerlemektir. Buna gerçekten ihtiyacımız olduğunu biliriz.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, sorumluluklarımızı hafife almadan, işlerimizi düzgün bir şekilde yerli yerine koyabiliriz. Bu saatlerde gücümüz yükseliyor. El attığımız işler kendiliğinden yoluna girebilir. Dostlarımızdan destek göreceğiz.

Saat 22:32 Ay-Neptün olumlu görünümü, ilişkinizle alakalı konularda veya genel olarak aşk hayatınızla ilgili meselelerde yanlış değerlendirmede bulunmamak için aklı başında düşünmeniz gerektiğini söylemektedir. Hayatın keyifli yanlarını hissetme arzunuz bu etki altında gayet yoğundur. Ancak bu arzunun gerçekleşmesi için inatlaşmalardan kaçınmak şarttır. Hele hele karamsar düşünmek size bir yarar sağlamaz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Salı günümüz saat 07:22 itibariyle Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Kendimizi güven içinde hissettirecek durumlara, kazanç anlamındaki işlere ciddiyetle eğileceğiz.  Para konusunda şu aralar sıkıntınız varsa, çözüm bulmaya çalışabiliriz. Ancak yüksek faizli bir borç altına girmeyelim. Sorumlulukların ister istemez üzerimizde etkili olacaktır. Ay-Oğlak geçişlerinde bu gayet normaldir. Kafanızın içinde hala tam olarak yerine oturmamış meseleler bizi düşünmeye zorlar.

Saat 10:35  Ay-Güneş olumlu görünümü, iş ve finansal konuların bir hayli etkin olmasını sağlıyor. Hesap kitap yapabiliriz. Yapılacakları şöyle bir kafamızda tasarlarız. Öyle fazla duygusal değilizdir. Daha çok mantığımızı öne alırız.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve iş hayatımızla ilgili konularda titiz düşünmemizi sağlayan bu enerji, hiçbir şeyin hafife alınmaması gerektiğini vurguluyor. Eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsak, attığımız adımlara dikkat etmeliyiz.

Saat 22:32 Ay-Neptün olumlu görünümü, aile dirliğiniz, huzur ve güven içinde yaşamanız için birbirinizi incitmemeye özen göstermeniz gerektiğini söylemektedir. Kontrol edemediğiniz durumları kendinize dert etmek yerine, yapabilecekleriniz üzerinde düşünmeniz çok daha hayırlıdır. Aksi halde boş yere güven duygunuzu, inancınızı zedelemiş olursunuz. Sevgi, dostluk bağlarınızı lütfen güçlü tutunuz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Salı günümüz, saat 07:22 itibariyle etkili Ay-Oğlak burcu seyriyle başlayacak. Bir konuda karar verme aşamasında iseniz, acaba ne kadar doğru olur, ilerisi adına yarar getirir mi, beni zorlar mı diye bir bakalım.  Temeli sağlam olsun ki, sonradan bizi uğraştırmasın diye düşünmeliyiz.  Halledilmesi gereken zorunlu işlerinizi bitirmeniz, düzgün bir şekilde yerine getirmeniz mümkündür. Mali konular üzerinde kazanç-kayıp anlamında değerlendirmeler gündemimizde önem taşıyabilir.

Saat 10:35  Ay-Güneş olumlu görünümü, moral bulmamızı, bedenimizi, ruhumuzu dinlendirmemizi sağlayacak. Titizlikle ele aldığımız meseleleri başkaları da saygıyla ilgiyle dinleyecekler. Ev içinde veya bulunduğumuz ortamda insanlar güvenilir ve sorumlulukları bilen bir kişi olduğumuzdan söz edecekler.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, bize kuvvet veren, umutlanmamızı sağlayan, olumlu hislerle hayatı kucaklamamıza vesile olan bir etki. Her işimizde bize kolaylık getiriyor. İyi niyetimizin karşılığı olan güzellikleri bize sunuyor.

Saat 22:32 Ay-Neptün olumlu görünümü, iyileştirici bir gücün yanınızda olmanızı sağlar. Bu güç size şifa verir ve sorunlarınızı mantık yoluyla çözmenizi sağlar. İletişimdeki becerikliliğiniz bu görünüm sayesinde yükselir ve dış dünyada kendiniz için uygun olanı saptamanız kolaylaşır. Çevresel, eğitsel, yakın aile ilişkileri konusunda bugün kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkündür.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 07:22 itibariyle Ay-Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Salı gününe bu enerjiyle adım atıyoruz.  Kendinizi her anlamda garanti altına almaktan yanayız ve hiç kimsenin nazını çekecek halimiz yok doğrusu.  Benim size tavsiyem, hangi konuda olursa olsun bugün  karamsar düşünmek yerine, meseleleri sakince ele alınız. Bu soğukkanlılık, çözüm bulmanızda yardımcı olacaktır.

Saat 10:35  Ay-Güneş olumlu görünümü, biraz gergin, her durumu baskın bir şekilde ele almanıza neden olabilir. Aslında bu enerjiyi doğru şekilde kullanmak için, önce üzerinizde baskı kuran insanları, olayları artık bir yana koyup  önünüze bakmaktır. Maddi getirisi düşük olsa da, insan sevdiği bir işi yapmalıdır.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatımız veya özel yaşantımızı ilgilendiren konuları ciddiyetle ele almamızı sağlıyor. Aslında bazı şeyler kafamızı karıştırıyor. Nasıl yapmalı, halletmeli diye düşünürken aşırı titizlenebiliriz.

Saat 22:32 Ay-Neptün olumlu görünümü, maddi konularda gerçekçi ve  doğru karar vermenizi sağlayıcıdır. Paranın öneminin farkında olacağınız bugün ilişkilerinizi tekrar bir gözden geçiriniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Salı günümüz, saat 07:22 Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Çevrenize  yaklaşım tarzınız ciddiyet ve mesafe içerir. İşlerinizi disiplinli bir şekilde yapabilirsiniz.  Yanlış bir karar vermemek için dikkatli olursunuz.  Etrafımızdaki kişilerin güvenilir ve olgun yaklaşımlarından hoşlanırsınız. Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı göstermelerini sağlıyor.

Saat 10:35  Ay-Güneş olumlu görünümü, ilişkinizle ilgili meseleleri titizlikle ele almanızı sağlıyor. Partnerimizin gelgit halleri veya iş ortağımızın endişeleri, bazen de eleştirileri bizi yorabilir. Ancak merak etmeyiniz. Bütün bunları  aşabilecek güce sahibiz.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça planlı bir şekilde hareket etmemizi sağlıyor. Özellikle ilişki ve iş ortaklıklarında bir hayli titiz düşünebiliriz. İlerisi adına garanti bekleriz. Duygularımız mesafelidir. Sözler değil, icraat bizim için kıymetlidir.

Saat 22:32 Ay-Neptün olumlu görünümü, hem inancınızı güçlendirici hem de engellerin üstesinden gelebilmeniz adına şifalandırıcıdır. Önderlik ettiğiniz ve mücadelesini verdiğiniz her alanda hakikatlerin peşine düşmeniz gerektiğini hatırlatan bu olumlu enerji zorlukları geride bırakabilmenizi sağlayıcıdır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here