24 Temmuz burç yorumları

Merak edenler için işte 24 Temmuz burç yorumları

24 Temmuz burç yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Burç yorumu oku, bugün burç yorumu, burç oku, burcumu oku, burç yorumları, Burç yorumları 24 Temmuz 2014, Burçlar pazar, günlük burç yorumu…

24 Temmuz Koç burcu yorumu (21 Mart – 20 Nisan)

Sevgili Koçlar Perşembe günümüz, saat 05:59 Ay-Yengeç burcu etkinliğinde başlıyor. Çevrenizdeki insanların anlayışlı davranmasını, üzerinize gelmeden dostça yanaşmalarını bekleyebilirsiniz. Maddi ve manevi anlamda değer verdiğiniz her şeyi koruma altına alırsınız. Ben bu enerjinin sizi güçlendireceğini, moralinizi yükselteceğini söylemek isterim.

Saat 14:09 Venüs-Neptün arasındaki olumlu görünümü ailemize, ülkümüze, değerlerimize, sevdiklerimize  sahip çıktığımızın işaretçisi. Barış ve uyum duygusu yüreğimizin içinde katmerleşiyor.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında, ailenizi, evinizi ve güvenliğinizi gayet iyi koruyabilir, savunabilir hatta sonuna kadar savaşabilirsiniz.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşum etkisi gayet olumludur. Hem yaşama sevincinizi yükseltir hem kendinize olan güven duygunuzu yüceltir. Malum önümüz bayram olduğu için, yolculuk kararı verilebilir. İnancınız, hayata ele alış biçiminiz çok daha olumlu hale gelir. Aşkı hemen yakınınıza getiricidir. Sıcacık duygularla sevdiklerinizi kucaklarsınız. Bu kavuşum, içtenlikle davranmanın, samimiyetin, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmenin işaretçisidir. Canlılık verir ve performansınızı yükseltir. Kendinizi özel ve önemli gördüğünüz için, dış etkenlere pek kafanızı takmazsınız. Oyun, gösteri, bir etkinlik düzenleme, eğlenceli aktivitelerde bulunma yönünde de bu kavuşumu sizler için gayet olumlu buluyorum.

24 Temmuz Boğa burcu yorumu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Sevgili Boğalar Perşembe gününe, saat 05:59 Ay-Yengeç  burcu etkinliği altında uyanıyoruz. Gönlünüzdeki özel duygularınızla, sevdiklerinizi sarıp sarmalamaktan zevk alırsınız. İlişkinizle alakalı mevzularda halledilmesi gereken bir probleminiz varsa, bu enerji altında çözüme kavuşturmanız kolay olabilir.

Saat 14:09 Venüs-Neptün olumlu görünümü, çevremizle birebir ilişkilerimizde duyguların öne çıkmasını sağlıyor. Kardeşlerimizi, komşularımızı, her gün rastlaştığımız insanları, yakın akrabalarımızı, arkadaşlarımızı  kucaklıyoruz. Hayallerimizi gerçekleştirme, ideallerimize uygun bir yaşam kurabilme  arzumuz bugün ön planda. Hayatın karmaşık ve zorlu yanlarından ziyade, huzur ve güven verene yöneleceğiz.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında eviniz ve ailenizle alakalı konular öncelikli hale gelir. Eldekini korumak lazım diye düşünebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı gayet hassas davranırsınız.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu kendinizi eviniz sınırları içinde geliştirme, önem verdiğiniz meseleler üzerinde düşünme yönünde olumlu bir tesirdir. Önemli biri olduğunuzu insanların bilmesini, takdir etmesini beklersiniz. Gururunuzu inciten ailevi veya kişisel durumlar varsa, bunları bakış açınıza göre değerlendirirsiniz. Yüceltilmek ve anlaşılmak arzunuz bir hayli ön plandadır. Ancak bir önemli tarafı, bunu başkalarından beklemenizdir. İşte bu noktada ayarı bilmek gerekiyor. Çünkü başkaları farklı düşünüyor olabilir. Bu kavuşum finansal işbirliği, yatırım, başkalarıyla ilgili parasal konular üzerinde düşünmenizi sağlar. Eğer problemler varsa, bunları aşarak rahatlamak istersiniz. Ev borcu, kira artışı, ödemeler, satın alma gib,  ailenizi ilgilendiren meseleler bu kavuşumun etkisi altında gözden geçirilir. Ev içinde ailenizle bir araya gelmek, seyahat, çocuklar, yazlığa gitmek gibi planlar yapılabilir.

24 Temmuz İkizler burcu yorumu (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sevgili İkizler saat 05:59 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, Perşembe günü boyunca etkili olmayı sürdürecek. Sahip olduğunuz maddi veya manevi değerlerinizi koruma altına almanız mümkündür. İnsanlarla aranıza belirli bir mesafe koysanız da, bu olumsuz yönde değildir. Sadece kendinizi korumak amaçlıdır.

Saat 14:09 Venüs-Neptün arasındaki olumlu görünüm, güven içinde yaşama arzumuzu yükselten bu enerji ailemizin ve sevdiklerimizin üzerine titrediğimizi gösteriyor. Hayattan olumlu yönde beklentilerimiz var. Bunca karmaşalar, zorluklar yaşamamıza rağmen, yüreğimizdeki bir ses, dayan ve inan diyerek bizi bir anne şefkatiyle sarıp sarmalıyor.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında bütçenizle  alakalı düzenlemelerde bulunabilir, ailevi ve ilişkinizi ilgilendiren meseleler üzerinde hassasiyetle durabilirsiniz.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumunu gayet olumlu buluyorum. Her şeyden önce bu bir seyahate çıkmanın veya böyle bir plan yapmanın işaretçisidir. Sevdiklerinizle bir araya gelmek, yeni bir ilişkiye başlamak yönünde de heyecan vericidir. Kendinizi gayet güçlü bir şekilde ifade etmenizde ve başkalarının ilgisini üzerinize çekmenizde size ayrı bir ışık sunar. Erdemli yönlerinizi ortaya çıkartır. Hayatın güzel yanlarını özümsemenizde size destek güçtür. Ancak tabii ki abartmayacağız. Başkalarının da görüşlerini alacağız. Bu aşırı güven duygusunu, etrafımızdaki insanların da gelişimi için destek vererek kullanacağız. İşte o zaman hem seviliriz hem de kendimizi çok daha güzel hissederiz. Ben bu kavuşumu tatmin edici gelişmelerin maddi ve manevi anlamda yükselişi olarak yorumluyorum.

24 Temmuz Yengeç burcu yorumu ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler saat 05:59 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyen Ay, Perşembe günümüzün tümünde etkili olacak. Size moral kazandırıcı, sevdiklerinizi kucaklamanızı sağlayıcı, etrafınızdaki güzellikleri fark edilmenizi destekleyicidir. İnsanlar sizin olumlu ve güçlü yönlerinizi  saygıyla karşılarlar. Gönlünüzün içindeki niyetleriniz, başkaları tarafından karşılık bulur.

Saat 14:09 Venüs-Neptün görünümü, duygularımızı dışa karşı şefkatle ifade edebilmemizde yardımcıdır. Bizimle bir arada olan insanlar veya karşılaştığımız kişiler üzerinde gayet olumlu bir etki bırakabiliriz. Hangi dilden, dinden, görüşten olursa olsun herkesi kucaklayabiliriz. Ülkümüze olan bağlılığımız yoğun olsa da, farklı görüşte olan kişilere bile kardeşçe, sevgiyle yanaşabiliriz. Evimiz, ailemiz, sevdiklerimiz son derece kıymetlidir. Annelik-babalık-kardeşlik-arkadaşlık duygumuz bir hayli yüksektir.

Saat 20:42 itibariyle burcunuz üzerinde kavuşum yapan Ay ve Venüs, duyarlılık ve hassasiyetinizin gözlerinizin içinden dünyaya yansıması halidir.  Bakışlarınızla sevdiklerinizi süzer, gülümseyerek onları izleyebilirsiniz. Sıcacık bir yuva özlemi, sevdiklerinizle beraber olacağınız bir hayat, çocuklarınız ve güvenliğinizle örülü geçecek sizin için gayet olumludur.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu, insanın hayatın anlamını maddi ve manevi yönde hissetme arzusunun simgesidir. Anlam yüklediğimiz her ne varsa, onu gözümüzde yüceltiriz. Bu biz de olabiliriz, işimiz veya değerlerimiz de olabilir. Bu kavuşum, kişinin ilerisi adına kendisiyle ilgili umutlanmasını sağlar. Duygusal yönleri nedeniyle kimi zaman hassaslaşan kişinin, özgüven duygusunu yükseltir. Çalışma hayatınız veya günlük aktivitenizde başkalarına karşı güçlü görünmek ihtiyacınızı belirler. Bildiklerinizin doğruluğu veya yanlışlığını net bir şekilde görebilmeniz için size kararlılık gücü sunar. Önyargıları, psikolojik sorunları azaltır. Maddi konularda bir yol belirlemek adına teşvik eder. Hayatın kazanç ve kayıpları karşısında tedirgin olmak yerine, inancınızı güçlü tutarak kendinize sahip çıkmanızda moral kazandırır.

24 Temmuz Aslan burcu yorumu (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sevgili Aslanlar saat 05:59  itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek  Ay, problemlerinizi gözünüzde büyütüp içinden çıkılmaz hale getirmek yerine,  durumunuzu huzur ve güvenlik yönünde ele almanızı sağlar. Moral gücünüzü manevi anlamda yükseltir. Hayatı güzel yanlarıyla hissetmenizde yardımcı olur.

Saat 14:09 Venüs-Neptün görünümü bizi sevgiyle sarıp sarmalıyor. Bu enerji, şefkat duygumuzu öne çıkarıyor. Huzur bulmak, sevilmek istiyoruz. Gün boyu hissettiklerimizi yazıya dökebilir, dışa yansıtabilir, kabul görmesini isteriz. Desteklenmekten hoşlanırız.  Gizli saklı hiç kimsenin bilmediği ancak bizim için gayet kıymetli olan duygularımızı birileri incitecek, anlamayacak diye hassas düşünebiliriz. Yüreğimizle bağlı olduğumuz insanları özleriz. Kırgınlıklar bitsin, kucaklaşalım, tekrar bir araya gelelim can olalım diye umut ederiz.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşumu,  duygularınızı dışa karşı  gizlemek istediğinizi gösterir. Bu gizliliğin ardında yatanı  fark etmek ancak sizi çok seven bir kişinin başarabileceği bir şeydir. Sizi olduğunuz gibi, olduğunuz halinizle ve şartlarınızla düşünerek, sizin yerine kendisini koruyarak düşünebilen kişiye yüreğinizi açmaktan yanasınızdır.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu sizleri hem kişisel anlamda yüreklendirici hem de aşkın bizzat hayatınızın ortasında yer almasını sağlayıcıdır. Hayatı, kendi görüşlerinize göre değerlendirmenizde, olumlu şekilde kucaklamanızda bu kavuşum bir ilaç gibidir. Tüm dolaşıkları, karmaşıkları, bozuklukları açan ve düzelten bir oluşumdur. Bunu sağlayan özgüven duygunuzun yükselişidir. İnsan kendine inandı mı, altından kalkamayacağı ne var ki? İşte bu kavuşum böylesine büyüten, geliştiren, yaşam tadınızı yükselten enerjidir. Yeni bir aşkı müjdelediği gibi, başarılı girişimlerin de işaretçisi olabilir. İnsanlara karşı cömert ve hoşgörülü yaklaşımlarınızla örnek olmanızda yol gösterir. Ancak tabii ki bu kadar özgüven yükselişinin ayarını da bilmek lazım. Sürekli el üstünde tutulmayı bilmek kadar, mütevazı olmayı da ihmal etmemek faydalı olacaktır. Yolculuklar, sevdiklerinizle bir arada olmak, onlarla sarmaş dolaş güzel birkaç gün geçirmek sizleri rahatlatabilir, keyiflendirebilir.

24 Temmuz Başak burcu yorumu (24 Ağustos – 22 Eylül)

Sevgili Başaklar Perşembe gününe, saat 05:59  Ay-Yengeç burcu seyri ile adım atıyoruz. Etrafınızdaki insanları şefkatli hislerle kucaklamanızda, hayatı olumlu yönleriyle ele almanızda destekleyici olan bu  enerji, gönlünüzün içindeki güzellikleri dışa yansıtmanızda da rehberli ediyor.

Saat 14:09 Venüs-Neptün olumlu görünümü her birimizi farklı alanlarda gayet etkileyici ve rahatlatıcı bir şekilde kucaklıyor. İlişki meselelerinde huzur bulmak, sevgiyle sarıp sarmalanmak istiyoruz. Aynı şekilde hedefimizi elde etmek, güven dolu bir dünyada yaşamaktan yanayız. Sahip olduğumuz değerleri koruyup kollamak, uzun vadeli kılmaktan yanayız. Tabii ki duygusalız, duyarlıyız, hissiyatımız güçlü. Hayatın da bize karşı biraz daha insaflı olmasını istiyoruz. Ayağımızı sağlam olarak yere basmak istediğimiz için hassas düşünüyoruz.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşumu, hayallerinizi gerçekleştirme arzunuzu, önünüzdeki engelleri başarılı bir şekilde atlatabilme gücünüzü yükselticidir.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu sizin kendi iç dünyanızda bir çok meseleyi tekrar bir ele alarak, özgüven duygunuzu tamir etmenizde yardımcıdır. Hayatın anlamını, yaşanılanların ardındaki gerçeği, başarılı olmanın öneminin fark etmenizde destek olur. Dış dünyada her zaman her isteğimizin olması, takdir görmemiz, el üstünde tutulmamız maalesef mümkün olmuyor. Bu durum çoğu zaman moralimizi alt üst edebiliyor. İşte bu kavuşum, iç dünyanızı harekete geçirerek, birileri sayesinde değil, kendinizi inanarak yol almanın çok daha etkili olduğunu vurguluyor. Başarılı olmak için, hedef belirlemenizde destek oluyor. Ailevi konularda yaşanan bir takım sıkıntıları veya meseleleri de tekrar bir gözden geçirerek tespitlerde bulunmanız için size yardımcı oluyor.

24 Temmuz Terazi burcu yorumu (23 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Teraziler, saat 05:59 itibariyle  Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde olacağız. Bu enerji,  partnerinizin  ilgi ve sevgisiyle sizi yüceltmesi ve onun hayatındaki öneminizi hissetmenizi sağlar. Sizin için neler öncelikli ise, onları başınızın tacı yapar. Sevdiğiniz  kişileri kucaklamanızda, değerli bulduğunuz her şeyi koruma altına almanızda yardımcı olur.

Saat 14:09 Venüs-Neptün görünümü gayet olumlu. Bu enerji ailemizin sorumluluğu, sevdiklerimizin varlığı, toplumdaki yerimiz, önem verdiğimiz değerlerimizle ilgili konuları hassasiyetle ele almamızı sağlıyor. İnsan durduğu yerin, hayatın zorluklarının, bugüne dek yaşadıklarının gayet iyi farkında. Ancak artık huzur bulmak istiyor. Hedefimiz ne ise, onu elde etmekten yanayız. Pürüzlerden bıkmış durumdayız.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında,  aile hayatınız, çocuklar, güvenceniz, parasal konular üzerinde bir hayli hassas düşünebilirsiniz.  Kurallara boyun eğmek ve istenilenleri yapmaktan ziyade bildiğiniz gibi hareket etmekten yanasınızdır.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu hem uğurlu bir Zodyak alanda gerçekleşiyor hem de astrolojik olarak sizleri özgüven anlamında ışıklandırıyor. Kişi, yaşamın anlamını ister toplumsal konularda ister hedefleri yönünde manevi bir tatmin duygusuyla hissediyor. Çevresindeki insanlar tarafından itibarlı bir kişi olarak görülüyor. Bu kavuşum, inancınızı yükselttiği için, birilerinin sizi fark etmemesi mümkün değil. Öylesine bir ışıltı ki bu, uzaktan dahi gözle görülebilir. Yakınınızda olan kişiler, samimi ve cömert tavırlarınızdan bir hayli fayda görebilirler. El üstünde tutulursunuz. Bu kavuşum, bir tatil planı veya kısa sürecek yeni bir yolculuğun işaretçisidir. Sevdiklerinizle bir araya gelmenizi sağlar. Arzu ettiğiniz şekilde günü değerlendirirsiniz. Bulunduğunuz ortamlar renklenir, güzelleşir, keyifli hale gelir. Yeni dostluklar kurulur, arkadaşlıklar güçlenir.

24 Temmuz Akrep burcu yorumu (24 Ekim – 22 Kasım )46368

Sevgili Akrepler Perşembe günümüz, saat 05:59  Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği altında başlayacak. Bu çevrenize karşı güzellik, şefkat, hoşgörü hisleriyle yanaşmanızda ışıklandırıcıdır. İlişkinizi düzene koymanızda yardımcı olur. Sizi üzen, rahatsız eden meseleleri çözüme kavuşturmanızda destek olur.

Saat 14:09 Venüs-Neptün olumlu görünümü aşk hayatımızla alakalı konular üzerinde hassas düşünmemiz anlamına geliyor.  Ayrıca ailemizle, sevdiklerimizle kucaklaşmamızda yardımcı olur.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşum desteğiyle, yaşamınızla alakalı konularda ve  aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde olumlu yönde düşünebilirsiniz. Gelişmeler umut verici olabilir.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu kişinin hem iş hem toplumsal alandaki büyüme ve gelişme anlamındaki özgüven duygusunun işaretçisi. Sorumluluk almayı kabul eden, başarıyı hedefleyen, kendine değer veren kişiler için, açılan bir yolun işaretçisi. Hayatın anlamını yeniden keşfetmek adına inanç verici bir kuvvet olarak görüyorum. Tabii ki yaşamda zorluklar var, mücadele var, engeller var. Ancak insan maddi ve manevi anlamda güçlenmek için bunları kabul etmek durumunda. Çünkü kolay olan her şey çabuk unutulur, zor olanı elde eden kişi bunun kıymetini de iyi bilir. Bu kavuşum, canla başla mücadeleni sürdür, işine sahip çık, toplumsal alanda yükselmeyi hedefle diyerek cesaretlendiriyor.

24 Temmuz Yay burcu yorumu (23 Kasım-21Aralık)

Sevgili Yaylar Perşembe gününün tümünde etkili olacak,  Ay-Yengeç burcu geçişi saat 05:59 itibariyle etkilidir. güzel ve olumlu hislerle günü karşılamanızda yardımcı olur. Hislerinizi kuvvetlendirir, aile özlemi verir, sevdiklerinize olan düşkünlüğünüzü yükseltir.

Saat 14:09 itibariyle Venüs-Neptün arasındaki faydalı akış biraz rahatlatıcıdır.  Dış dünyanın zorlukları, yoğunlukları arasında bocalarken, bir çoğumuz kendimizi düşünecek halde olamıyoruz. İşte bu enerji, ihmal ettiğimiz duygularımızla bizi yeniden buluşturabilir. Güven içinde yaşama ve sevdiklerimizi kanatlarımızın arasına alma hissiyatımızı güçlendirebilir.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşumu,  istediğiniz ve arzuladığınız bir şeyin,  size olabilecek faydası üzerine bir hayli düşünürsünüz. Ne kadar güvenli olduğunuz sorusunu dikkatli bir şekilde gözden geçirme gereği duyarsınız.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu oldukça kuvvetlendirici, gelişiminiz yönünde destekleyicidir. Yaşam kalitenizi yükseltici olduğundan, hayata çok daha olumlu hislerle yaklaşmanızda size ışık olur. Mutluluk kavramının yüreğinizde hissedilmesinde, insanları sevgiyle kucaklamanızda rehberlik eden bu kavuşum, özgüven duygunuzu yükseltir, süsler, ışıklandırır. Yolculukları işaret eder. Yeni insanlarla tanışmanızda vesile olur. Yüksek eğitim, dış dünyaya açılma, yabancı ülkeye seyahat veya yerleşim gibi konularda da başarılı kararlar verilmesini sağlar. Yaşamın güzel taraflarını hissetmenizde, inançla yol almanızda, özünüzü keşfetmenizde sizden yana olan bu enerjinin, büyümeniz, gelişmeniz, yükselmenizde olumlu tesirlerini zamanla göreceğinizden de şüpheniz olmasın.

24 Temmuz Oğlak burcu yorumu (21 Aralık – 20 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, Perşembe gününe gayet olumlu Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyoruz. Saat 05:59 itibariyle etkili olan bu geçiş, sizi rahatsız eden konuları, sevdiklerinizle sarmaş dolaş olarak gidermenizde yardımcıdır. Duyarlı yönlerinizi öne çıkarır. Aile özlemi, vatan hasreti, sevgi, hoşgörü gibi olumlu hisleri yüreğinizde uyandırır, kıymetlendirir.

Saat 14:09 Venüs-Neptün arasındaki güzel akış  sayesinde ilişkimiz, yakın çevremiz ve duygusal anlamda kendimizi güvende hissedebiliriz. Biz ne kadar belli etmesek de, aslında sevdiklerimiz hususunda gayet tutkulu ve bonkör insanlarız. Aşkımızı sahiplenir, canımız bildiklerini kaybetmek istemeyiz. Venüs-Yengeç burcunda ilerlediği için, partnerimizle olan sevgi alış verişimiz gayet kıymetli. Problemleri olan çiftler bu görünüm sayesinde bir araya gelebilirler. Güzel bir şekilde konuşup anlaşabilirler.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşumu partnerinizle aranızdaki iletişimi güçlendirir. Size karşı ılımlı davranabilir. Bu sayede huzurunuz yerine gelir.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu, yaşamı farklı bir boyuttan ele almamızı sağlıyor. Sürekli mücadele eden, hedefini gerçekleştirmek için didinen birey, desteklenmek istiyor. Bu destek dışarıdan da olabilir veya içinizden de gelebilir. Başkalarının güçlü yanlarından fayda görmenizde, ruhsal bir takım sorunlarınızdan kurtulmanızda, yeni bir anlam duygusu kazanarak rahatlamanızda yardımcı olabilir. Bütünlük duygusu kazandırır. Parasal anlamda destekleyicidir. Kayıplarınızı, kazanca dönüştürmenizde vesile olabilir. Başkalarının size katkıda bulunarak, destek olmasıyla, en azından yalnız olmadığınızı hissetmeniz mümkün hale gelir.

24 Temmuz Kova burcu yorumu (21 Ocak – 18 Şubat)

Sevgili Kovalar, saat 05:59 itibariyle etkili olan Ay-Yengeç burcu seyri Perşembe günü boyunca bizleri güçlendiriyor. İnancımızı ve hayata olan güven duygumuzu onarıyor. Ailenin önemini, sevdiklerimize olan hislerimizi ve duyarlı yönlerimizi vurguluyor.  Gönlümüzün derinliklerinde sevilmeye olan ihtiyacımız belirgin hale geliyor.

Saat 14:09 Venüs-Neptün arasındaki olumlu görünüm sayesinde iç huzurumuzu temin edebilmemizi kolaydır. Hayatımızda neyi önemsiyor, neyi merkez alıyorsak gün boyunca bu meseleler üzerinde hassasiyetle durabiliriz. Maddi  ve manevi sahip olduklarınız sizi tatmin etmiyorsa, üzülmeyiniz. Çünkü bu görünüm sayesinde kendimizle barışıklığımız yükseliyor.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşumu,  hayata, ilişkinize, iş hayatınıza, sevdiklerinize tümüyle güven içinde olma arzunuz bir hayli ön plandadır. Değerlerinize zarar gelmesinden çekinirsiniz.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu, ilişkinin olumlu yönde gelişimi anlamında gayet faydalı tesirdir. Kimileri için, yeni bir beraberliğin doğuşudur. Partnerinizle ortak bir amaç ve hedefe doğru yol almanın işaretçisidir. Genel olarak böyle bir görünüm, bir ilişkinin gelişimi, büyümesi, serpilmesi yönünde gayet yararlı olup, keyiflendiricidir. Eğer bir problem varsa, bunları düzeltmenizde, yeni bir pencereden hayatı ele almanızda yardımcıdır. Bir evlilik kararı veya bu yönde alınacak bir teklifin de göstergesi olabilir. Arkadaşlarınızdan destek görmenizde, toplumsal ilişkilerinizi kuvvetlendirmenizde de size ışık olabilecek güçtedir.

24 Temmuz Balık burcu yorumu (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balıklar, Perşembe gününü gayet olumlu bir enerjiyle karşılıyoruz.  Saat 05:59  Ay-Yengeç burcu geçişi, gönlünüzün içindeki güzellikleri öne çıkartan, sevdiklerinizle kucaklaşmanızda rehberlik eden kuvvettir. Sizin için kıymet taşıyan her ne varsa, onu gözünüzde yüceltir. Çevrenizle aranızdaki bağı güçlendirir.

Saat 14:09 itibariyle Venüs-Neptün görünümü, gayet olumlu ve huzur vericidir. Bazılarınız için arkadaşlık teklifi, kimileri için sevgilisiyle geçirilen güzel bir gün, bir çoğunuz için mutluluk dolu bir gün anlamı taşıyabilir. İnanç verir, size ışık olur, yol gösterir.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında sevdiklerinizi koruma ve kollama, inandığınız değerleri savunma gücünüz yükselir.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumunu ben, kişinin çalışma hayatıyla ilgili konular üzerinde geliştirici buluyorum. Düzenlemek, verimli hale getirmek, hoşgörüyü geliştirmek, böbürlenmeden insanlara yol göstermek  sizi yüceltir ve başkalarına yardımcı olmanın manevi tatmin arzusuna ulaşmanızda rehberlik eder. Hepimiz hayatta öğrenciyiz. Hiç birimiz kendimizi kaf dağında göremeyiz. Öğrenmeye, hayatı anlamaya, özümüze ulaşmaya istekli olmalıyız. Yaşamı nasıl ele alıyoruz ve yaşamın özüne varabilmek için hangi yolları tercih ediyoruz. İster, öğretmenlik ister öğrencilik, ister hizmet ederek olsun. Yeter ki gönülden yapılsın. Bu çok önemli. Sizin gönlünüzün güzelliğinden, iyiliklerinizden yarar görecek kim bilir kaç insan var. İşte bugünkü kavuşum, size bütün bunları kazanmanızda ve kazandırmanızda ışıktır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.