24 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

24 Temmuz 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 24 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 07:04 Akrep  burcunda oluşan  ilkdördün etkisi altında Cuma gününe adım atıyoruz. Aşk konusunda kendinizden son derece hoşnut bir şekilde, isteklerinizin kabulünü bekleyebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin ne düşündüğü veya sizin beklentilerinize ne cevap vereceğinin önemi yoktur.  Çünkü bugün sadece  siz özelsiniz ve bunun böyle bilinmesi, kabul edilmesi gerekmektedir. Sizi, aşkta böylesi  cesur kılan ruh haliniz, diğerleriyle aranızda problemlere neden olabilir. Onun için,  her türlü ortaklıkta, ilişkide  karşıt görüşlere de açık olmamız lazım. Bir de, maddi konularda dikkatlice düşünmekte yarar var.

Saat 08:04 Ay-Merkür görünümü,  isteklerimizi baskın bir şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Ancak bu durum, başkalarıyla aramızda sözel anlamda sıkıntı yaratabilir. Bu saatlerde dikkat etmekte yarar var.

Saat 23:40 Ay-Neptün olumlu görünümü, üst boyutlarda düşünmenin, bedensel-ruhsal kaygılardan uzak durmanın işaretidir. Kişi böyle bir etki altında hayatın gizli ve bilinmeyen yönlerini araştırır. Kendisinin ve başkalarının iç dünyalarını sezgileriyle algılamaya çalışır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, Cuma günümüz, saat 07:04  Akrep burç fazında oluşacak  ilkdördün etkisi altında başlıyor. İlişkinizle ilgili konularda, bugüne dek yaşananların yüreğinizde bıraktığı izler veya uzun süredir yalnız oluşunuz, ister istemez hassasiyet yaratır. Üzerinizde denetim ve baskı kurmaya çalışan bir partneriniz varsa, bu durum daha fazla yoğunlaşabilir. Aynı durum, iş yaptığınız insanlarla aranızda da görülebilir. Size karşı olanlar ve sizin arzularınız arasındaki çekişme zorlayıcıdır.  Benim tavsiyem, mantıklı bir şekilde olan biteni gözden geçirmenizdir. Üstünüzdeki baskılardan kurtulmanın yolu, işlemeyen ne varsa onu geride bırakmaktır.

Saat 08:04 Ay-Merkür görünümü,  çevremizdeki bazı kişilerin çıkarcı düşünceleri, sürekli keseri kendilerine yontar tarzda konuşmaları canımızı sıkabilir. Biz de buna müsaade etmeyiz. Gerekeni söylemekten kaçınmayız.

Saat 23:40 Ay-Neptün olumlu görünümü, kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları kolaylıkla geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 07:04 Akrep  burcunda oluşan  ilkdördün, iş hayatınız ve çevrenizle alakalı konular üzerinde etkilidir. Üzerinizde denetim uygulanması mümkündür. Bu sizi bir hayli gerginleştirebilir. Gün boyu birilerine yardım etmek, anlayış göstermek, işinizde başarılı olmak, sağlığınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sözgelimi anne ve baba iseniz çocuğunuza, evliyseniz eşinize, iş hayatında arkadaşlarınıza, patronunuza, hizmet ettiğiniz müşterilerinize anlayışlı olmak gibi. Ancak bütün bunları bir baskı gibi algılayarak tepkide bulunabilirsiniz. Yaptığı iyilikler,  değer görmediğinde ve hiçe sayıldığında bir de arkanızdan laf ediliyorsa insan ister istemez sinirlenir, öfkelenebilir.  Ancak İkizler mantığının sesini dinleyen bir burçtur. Ben soğukkanlı davranarak, üstesinden geleceğinizi söyleyebilirim.

Saat 08:04 Ay-Merkür görünümü,  çevremizdeki bazı kişilerin çıkarcı düşünceleri, sürekli keseri kendilerine yontar tarzda konuşmaları canımızı sıkabilir. Biz de buna müsaade etmeyiz. Gerekeni söylemekten kaçınmayız.

Saat 23:40 Ay-Neptün olumlu görünümü, kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları kolaylıkla geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 07:04 Akrep  burcunda oluşan  ilkdördün etkisi altında aşk hayatınız, çocuklarınız, sanatsal faaliyetleriniz konusunda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek isteğinizi göstermektedir. Takdir edilmek arzunuz yoğundur. Bunu sağlamak için farklı yanlarınızı ortaya koyarak dikkati çekmekten hoşlanabilirsiniz. Bu ister fiziksel isterse cinsellik anlamında olsun farketmez. Burada önemli olan ne kadar güçlü biri olduğunuzu dışa karşı göstermektir. Size göre diğerlerinden oldukça özelsinizdir ve bunun mutlaka kabul edilmesi gerekir. Benim dediğim olacak, benim düşüncelerim doğru, şunu yaparsan bendensin yapmazsan gidersin tarzında bir baskı uygulamanız yanlış olur. Şunu unutmayalım ki, bizi kimsenin yönetmesi mümkün olmadığına göre bizim de başkaları üzerinde egemen olmaya çalışmamız yanlıştır.

Saat 08:04 Ay-Merkür görünümü, parasal konularda baskın tarzda konuşmamıza neden olur. İhtiyaçlarımızı, arzularımızı bir hayli önemseriz. İsteklerimizi elde etmekten başka bir şey düşünmeyiz.

Saat 23:40 Ay-Neptün olumlu görünümü, olayları büyütmeden asıl olana yönelmeniz gerektiğini göstermektedir. İnancınızı ayakta tuttuğunuz sürece, hem ilişkinizdeki paylaşım güçlenir hem de kafanızın içindeki sorulara cevap bulmanız kolaylaşır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, saat 07:04 Akrep  burcunda oluşan  ilkdördün etkisi altında,  ailevi ilişkileriniz başta olmak üzere, duygu dünyanızla alakalı konularda hayatın güzelliklerinin tadına varma arzunuz yükselir. Yaratıcı zekanız ve övüngen tavırlarınız bugün fazlasıyla ön plandadır. Siz bu yüksek özgüvenle, yuvanız sınırları içinde ve çevrenizdeki herkesin size karşı saygılı davranmasını ve isteklerinizi kabul etmelerini bekleyebilirsiniz. Buyurgan tavırlarınızla her şeyi kontrolünüz altına almaya çalışabilir, size ev içinde bir kral veya kraliçe gibi davranılmasını bekleyebilirsiniz. Amacınız, varlığınızın yüceltilmesidir. Hakimiyet arzunuzun yükselmesi enerjiler nedeniyle ne kadar normal gibi görünse de, konu ilişkiniz, iş ortaklığınız, evliliğiniz olunca daha dikkatli olmanız gerekebilir. Kaldı ki, bugün eşiniz, sevgiliniz veya iş ortağınızla sırf bu haliniz nedeniyle anlaşmazlıklar yaşanabilir. Benim tavsiyem, isteklerinizi, biz olgusu içinde ele almanızdır. Böylece her ikiniz de ihtiyaçlarınız konusunda uzlaşma sağlayabilir, birbirinizin farklılıklarına saygı duyarak aranızdaki pürüzleri düzeltebilirsiniz.

Saat 08:04 Ay-Merkür görünümü,  fikirlerimizi baskın bir şekilde dile getiririz. Kimsenin bize eleştirmesine, hayır demesine izin vermeyiz. Bu durum çevremizdeki insanlarla aramızda iletişim anlamında sorun yaratabilir. Ilımlı olmakta yarar var.

Saat 23:40 Ay-Neptün olumlu görünümü, bilinmeyen konulara, soyut kavramlara olan ilginizi yükseltir. Hissedişleriniz oldukça derinleşir. Yaşadığınız tecrübelerin aslında gelişiminiz adına ne kadar önemli olduğunu anlamanız kolaylaşır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Cuma gününe,  saat 07:04 Akrep  burcunda oluşan  ilkdördün etkisi altında adım atıyoruz. Sizi birilerinin başarılı bulmasını, onaylamasını istersiniz.  Olayları genel kapsamlı bir bakış açısıyla ele almanız gerektiğik, insanlara emreder gibi konuşabilir, belli sınırlar içinde düşünebilir, dışarıdan gelebilecek önerilere kapalı olabilirsiniz. Size göre işini en iyi şekilde yapan kişi olarak takdir görmeniz lazımdır. Çünkü kimse sizin kadar aşkla ve doğru şekilde çalışmamaktadır. Hatta bu yüzden çevrenizdeki insanları garip ve anlaşılmaz bir şekilde tersleyebilir, siz ne biliyorsunuz ki, her şeyi ayarlayacak olan kişi benim tarzında tepkilerde bulunabilirsiniz. Tabii ki normal günlerde sorun oluşturmayan bu tutumunuz, işinizle alakalı mevzularda bugün rahatsız edici bulunabilir.

Saat 08:04 Ay-Merkür görünüm etkisi altında, düşüncelerimizi dile getirmekte zorlanmamıza neden olabilir. Bu durum zihinsel anlamda üzerimizde baskı yaratır. İnsanlarla anlaşmamız pek kolay olmaz.

Saat 23:40 Ay-Neptün olumlu görünümü, özellikle karşı cinse olan ilginizi yükselticidir. Beraberlikte veya iş ortaklığınızla ilgili konularda kendinizi güçlü görme arzunuz yoğundur. İnancınıza uygun bir şekilde yaşamak istersiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 07:04 Akrep  burcunda oluşan  ilkdördün etkisi altında Cuma gününe adım atıyoruz. Parasal meseleler, aşk hayatınız ve  ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda bildiğinizi okursunuz. Hayatın güzelliklerinin tadını çıkarma ihtiyacınız büyüyebilir. Güçlü olmak istersiniz. Fikirlerinizin mutlaka doğru olduğunu düşünürsünüz. Bu  hissedişler gayet normaldir. Fakat aşırıya kaçmamalıdır. Aşk hayatınızla alakalı mevzularda ise, bir yandan derinlemesine düşünürken, diğer taraftan en ufak bir meseleyi büyütebilirsiniz. Bu sert tavırlar karşı cins üzerinde fazla kuşkulu, agresif ve uzlaşmaz bir kişi profili çizmenize neden olabilir. Oysaki yapılması gereken aşırı hassasiyeti bir yana bırakarak gerçekçi düşünmenizdir.

Saat 08:04 Ay-Merkür görünümü, bizim için değerli olan konular üzerinde fikirlerimizi baskın bir şekilde dile getirmek isteriz. Başkaları ne düşündüğünü önemsemeyiz.

Saat 23:40 Ay-Neptün olumlu görünümü, çıkarlarınız konusunda hassas, uzun vadeli ve bencil düşünmenizi sağlayabilir. Ancak bu ölçüyü kaçırmadığınız müddetçe gayet doğaldır. Mantıklı olana yönelmek, kafanızın içindeki mükemmellik sınırını tekrar gözden geçirmek yararlı olur.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 07:04 itibariyle, burcunuz üzerinde oluşan  ilkdördün etkisi altında,  özellikle iki konuda hakimiyeti elinizde tutmak isteyebilirsiniz. Birincisi dış dünyada kimliğinizi güçlü bir şekilde ifade etmek,  ikincisi duygusal ve ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmek. Kişisel anlamda otoritenizi kabul ettirme arzunuz yoğundur. Tabii ki bunun ayarını çok iyi yapmanız lazımdır. Her konuda haklı olduğunuzu iddia etmeniz abartılı hareket etmeniz, başta arkadaşlarınız daha sonra partnerinizle aranızda tatsızlıklar yaşanmasına neden olabilir. Başkaları tarafından onaylanmak, alkışlanmak ihtiyacı içinde olacağınız bugün, önce çevrenizdeki insanlarla iyi bir iletişimde bulunmanız, yeri geldiğinde onlara yardım etmeniz gerekir. Ev alanı içinde veya duygusal konularda ise, biraz daha dikkatli olmak gerekliliği vardır.

Saat 08:04 Ay-Merkür görünümü, bize ne yapmamız gerektiğini söyleyen kişilerle aramızda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Üzerimizde baskı yaratılmasından hoşlanmayız.

Saat 23:40 Ay-Neptün olumlu görünümü, ilişkinizle alakalı konularda veya genel olarak aşk hayatınızla ilgili meselelerde aklı başında düşünmeniz gerektiğini söylemektedir. Hayatın keyifli yanlarını hissetme arzunuz bu etki altında gayet yoğundur.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar,  Cuma günümüz, saat 07:04  Akrep  burcundaki ilkdördün etkisi altında başlıyor. Birilerinin size karşı olumsuz düşündüğünü ve sizi bilerek üzdüğünü farkederseniz, lütfen sakin olunuz.  Siz ateş grubu burcun insanısınız. Biliyorum pek sakin olmayabilirsiniz. Ancak benim tavsiyem,  bugün  çevrenizdeki insanlara dikkat ediniz ve kim dostunuz kim düşmanınız gözlemlemeye  çalışınız. Bugünkü enerjinin bir diğer yansıması, eleştirilere karşı tahammülsüz olmanızdır. Bunun en önemli nedeni, çalışıp çabalamanıza rağmen, çevrenizdeki kişilerin bunun farkında olmayıp, size sıradan bir kişiymiş gibi davranmalarıdır. Böyle durumlarda öncelikle kişisel gücünüzü söz veya tavırlarınızla hissettirmeye çalışabilir, kimi zaman etrafınızdaki kişilere mesafe koyabilir, kimi zaman da gizemli bir kişi gibi davranmaya çalışabilirsiniz. Amacınız sizin hakkında hiçbir şeyi öğrenmemeleridir. Dikkat ederseniz bunlar epey zorlu durumlar. Yapılması gereken nedir? Günü olabildiğince sakin, hani eskilerin deyimiyle, etliye sütlüye karışmadan işinizi yaparak ve etrafınızdaki insanların ne düşündüğünü ne yaptığını kendinize dert etmeden ilerlemektir.

Saat 08:04 Ay-Merkür görünümü,  yüreğimizin içindeki sıkıntılarımız, fiziki ve zihinsel anlamda bizi zorlayabilir. Bazılarını dile getiririz ancak çoğu zaman üstü örtük konuşuruz.

Saat 23:40 Ay-Neptün olumlu görünümü, aile birliğiniz, huzur ve güven içinde yaşamanız için birbirinizi incitmemeye özen göstermeniz gerektiğini söylemektedir. Kontrol edemediğiniz durumları kendinize dert etmek yerine, yapabilecekleriniz üzerinde düşünmenizi sağlar.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, saat 07:04 Akrep  burcunda oluşan  ilkdördün etkisi altında, güçlü görünmek ihtiyacınız fazlasıyla ön plandadır. Toplum içinde saygınlık uyandırmak, takdir görmek ve mali açıdan da rahat bir yaşam sürmek istersiniz. Bu kadar çalışmanız, mücadele etmenize, iyi niyetli olmanıza rağmen, bu olumlu yönlerinizin parasal anlamda size geri dönüşü istediğiniz gibi olmadığından sıkılırsınız.  Aslında bunun sebebi, kendinizi çoğu zaman sanki hiçbir şeye ihtiyacı yokmuş gibi göstermenizden kaynaklanabilir. Ödemelerinizi yapmanız, daha önce başladığınız işleri bitirmeniz, kredi veya borçlanma konusunda aceleci kararlar vermemeniz gerekir. Son bir hafta önce verilen bazı kararların geldiği son duruma bir bakınız. Eksikleriniz var mı veya neler sizi rahatsız ediyor, bunları ele almakta yarar var.

Saat 08:04 Ay-Merkür görünüm etkisi altında, hem çıkarlarımızı düşüneceğiz hem de başkalarının bize nasıl yanaştıklarını önemseyeceğiz. İyi niyete karşılık iyi niyet, kötü niyetle yaklaşanlara göz yummayacağız.

Saat 23:40 Ay-Neptün olumlu görünümü, iyileştirici bir gücün yanınızda olmanızı sağlar. Bu güç size şifa verir ve sorunlarınızı mantık yoluyla çözmenizi sağlar. İletişimdeki becerikliliğiniz bu görünüm sayesinde yükselir ve dış dünyada kendiniz için uygun olanı saptamanız kolaylaşır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 07:04  Akrep  burcunda oluşan  ilkdördün, etkisinde Cuma gününe adım atacağız. Tepkilere neden olabilecek bir enerji yansımasıdır. Bugüne dek yaşananların ve  mevcut durumun sorgulanma halidir. Bu durumda gayet soğukkanlı olmak durumundayız. Yani bugün ne olursa olsun, sakın ümidinizi kaybetmeyiniz, gerilime düşmeyiniz, kendinizi toplum dışına itilmiş gibi hissetmeyiniz. Bunu sağlamanın yolu ise, ruhsal açıdan inancınızı güçlü tutmaktan geçiyor. Bu inanç bireyliğinizin farkına varmanızda, toplum içindeki yerinizi belirlemenizde, hangi konularda gerçekten yetenekli olduğunuzu anlamanızda ve her şeyden önemlisi yeni bir değişim için kendinizi güçlü bir şekilde hazırlamanızda, eksiklerinizi tamamlamanızda size yardımcıdır. Onun için, günü olabildiğince tedbirli ve sakin geçirmeye bakalım.

Saat 08:04 Ay-Merkür görünümü,  iş veya ilişkimiz üzerinde bir hayli düşünmemize neden olacak. Ancak kendi başımıza karar vermemiz ve uygulamak bu saatte pek mümkün değil. O nedenle sakin olmamız lazım.

Saat 23:40 Ay-Neptün olumlu görünümü, maddi konularda gerçekçi ve  doğru karar vermenizi sağlayıcıdır. Paranın öneminin farkında olacağınız bugün ilişkilerinizi tekrar bir gözden geçiriniz. Yenilik yapmak istiyorsanız öncelikle yeteneklerinizin ne olduğunu saptayınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Cuma gününe, saat 07:04  Akrep  burcunda oluşan  ilkdördün etkisi altında başlıyoruz. Maddi ve manevi sorunlarınıza çözüm bulmak için güçlü birine ihtiyaç duyabilir veya planlarınızı partnerinize kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Ancak bu noktada sınırınızı iyi belirlemelisiniz. Yoksa aranızda sorunlar oluşabilir. İş hayatınızla ilgili konularda da bugün sakin olmak gerekiyor. Bırakın etrafınızdaki insanlar sizin için ne düşünüyorlarsa düşünsünler. Siz asla pes etmeyiniz. Eğer doğru yolda iseniz, kimsenin hakkını yemiyorsanız, sadece kendi yaşamınız için çaba sarfediyorsanız, o zaman tedirgin olmanıza gerek yoktur.

Saat 08:04 Ay-Merkür görünümü,  düşüncelerimiz sürekli aynı konu üzerinde odaklanmasını sağlıyor.

Saat 23:40 Ay-Neptün olumlu görünümü, hem inancınızı güçlendirici hem de engellerin üstesinden gelebilmeniz adına şifalandırıcıdır. Önderlik ettiğiniz ve mücadelesini verdiğiniz her alanda hakikatlerin peşine düşmeniz gerektiğini hatırlatan bu olumlu enerji zorlukları geride bırakabilmenizi sağlayıcıdır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.