24 Şubat 2014 günlük burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar:
(23 Eylül – 22 Ekim)
Hızlı bir gün başlıyor. Sabahtan yapmanız gereken işleri halledebilirsiniz. Öğleden sonra değişen konularla dikkatinizi ailenize vermeniz gerekebilir. Daha hassaslaşabilirsiniz. Ev, yerleşimle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizde rahatlayabilirsiniz.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar: 
(23 Ekim – 21 Kasım)
Maddi konuları sabahtan çözümlemeye bakmalısınız. Harcamalarınızı kontrol etmelisiniz. Öğleden sonra alışverişler için farklı fırsatlar doğacak. Hislerinize güvenirseniz ticari açıdan başarılı olabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişim halinde olmanız size çok şey kazandıracak.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar: 
(22 Kasım – 20 Aralık)
Günün ilk kısmında kişisel konuları sona erdirmelisiniz. Sağlığınız ya da istekleriniz konusunda yapılması gerekenleri halletmelisiniz. Öğleden sonra parasal konular gündeme gelecek. Harcama yaparken daha gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz. Sezgisel davranmanız zarar verebilir.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar:
(21 Aralık – 19 Ocak)
Sabahtan kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Şartlar çok da istediğiniz gibi gitmeyebilir. Öğleden sonra sabırlı olmalısınız. Sonrasında kendinizi ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz. Olayları kontrol edebilecek, hatta kendinizi ortaya koymaktan zevk duyabilirsiniz.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar: 
(20 Ocak – 18 Şubat)
Güne sosyal olaylarla başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla bağlantınız güçlenebilir. Ancak öğleden sonra kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Motive olmakta zorlanabilir, hassaslaşabilirsiniz. Kontrol edemeyeceğiniz sinir bozucu olaylarla sizi yorabilir. En iyisi geri planda kalmak, biraz izole olmak.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar:
(19 Şubat – 20 Mart)
İşiniz, kariyerinizle ilgili konuları sabahtan tamamlamaya çalışmalısınız. Dikkatleri üstünüze toplamak, saygınlığınızı artırmak için acele etmelisiniz. Öğleden sonra değişen şartlara uyum sağlamalısınız. Dostlarınızla beraber olabilir, ortak konularda fedakarlık yapabilirsiniz. Başkalarının sorunlarını çözmekten mutlu olabilirsiniz.

23-subat-2014-harita

astroloji_sembol_anahtari1

Astroloji Uzmanı Asude Argun
asudeargun.com / Pudra.com

1
2
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.