24 Şubat 2014 günlük burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Haftaya iyimser başlıyorsunuz. Öğleden sonra daha kararlısınız. Önemli işler yapabilirsiniz. Astroloji Uzmanı Asude Argun’un 24 Şubat 2014 günlük burç yorumları.

Türkiye saatine göre Pazartesi 11:26 ile 15:51 saatleri arasında ‘Ay Boşlukta’ kalacak. Ay’ın açısız kalacağı bu saatlerde, yeni girişimlerinizin de boşa düşmemesi için acele etmemelisiniz.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar:
(21 Mart – 19 Nisan)
Kendinizi geliştirmek, yurtdışı bağlantısı kurmak için hızlı hareket etmelisiniz. Zira öğleden sonra dikkatinizi işinize vermeniz gerekecek. Üstleriniz, müdürleriniz, yöneticilerinizle iletişime geçmeniz gerekebilir. Görevlerinizi yerine getirmeniz itibarınızı artıracak.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar:
(20 Nisan – 20 Mayıs)
Ortaklaşa gelir, giderler üstündeki endişeniz, maddi huzursuzluk öğleden sonra bitecek. Sonrasında hayatın daha iyimser, felsefik yönleriyle ilgilenebilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabilir, farklı kültürler hakkında bilgi alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için fırsatları kullanmalısınız.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar:
(21 Mayıs – 20 Haziran)
Partnerinizle yapmanız gereken işleri sabahtan halletmelisiniz. Öğleden sonra dikkatinizi parasal konulara vermelisiniz. Hassas davranırsanız kredi, borç ilişkilerini toparlamakta zorlanabilirsiniz. Daha gerçekçi düşünmeli, iyi hesaplama yapmalısınız. Eşinizin duygusal ihtiyaçları konusunda da hassas olmalısınız.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar: 
(21 Haziran – 22 Temmuz)
Gündelik işleri iyi planlar, pratik davranırsanız, işlerinizi sabahtan bitirip rahatlayabilirsiniz. Öğlenden sonra dikkatinizi partnerinize, ortağınıza ya da eşinize yöneltmelisiniz. Tek başınıza hareket etmekte zorlanacağınız için ortaklaşa yol almalısınız. Daha hassas, duygusal olabilirsiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar:
(23 Temmuz – 22 Ağustos)
Sabahtan kendinizi çok keyifli hissedebilirsiniz. Ancak öğlenden sonra işlerinizin yoğunluğu artacak. Pek çok işi bir arada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Birilerine servis vermeniz gerekirse pratik olmalısınız. Hassaslaşacağınız olaylara karşı dirençli olmalı, özellikle sağlığınızı korumalısınız.

24 Şubat 2014 günlük burç yorumları
24 Şubat 2014 günlük burç yorumları

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar:
(23 Ağustos – 22 Eylül)
Günün ilk yarısında evdeki işleri halletmeniz yerinde olacak. Öğleden sonra sorumluluklarınızı yerine getirmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Kendinize, sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz. Boş zamanınızı zevkle geçirebilirsiniz. Sanatla, sporla ya da hobilerle uğraşabilirsiniz.

1
2
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.