24 Mayıs burç yorumları!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 24 Mayıs Cumartesi…Satürn günündeyiz…

Koç burcunda ilerleyen Ay enerji ve motivasyonumuzu  arttırırken yeni girişimler konusunda daha hevesli davranabiliriz.

Sabırsız ve dürtüsel hareketler ilişkilerimizi etkileyebileceği için temkinli olmalıyız. Heyecan ve coşkumuzu dengelemek için fiziksel aktivitelere zaman ayırabiliriz.

Bugün Yengeç burcundaki Jüpiter ve Akrep burcundaki Satürn arasında üçgen açı kesinleşiyor. Su grubundaki bu etki yeni başlangıçlarda ve girişimlerimizde uzun vadeli istikrar ve verim almamızı kolaylaştırabilir. Çevremizden maddi manevi yardımlar da alabiliriz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün kendinizi son derece enerjik hissedebilirsiniz. Hayatınızda değişiklikler yapma isteği güç kazanabilir. Önem verdiğiniz konuların üzerine eğilebilir, yeniliğe yönelik birçok adım atabilirsiniz

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bazı konularda gizli görüşmeler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kimi noktaları herkese yansıtmadan sadece küçük bir grup ile ele alıp tartışmayı şu an için daha uygun görebilirsiniz. Bu, çözümün etkinliği için gerekli olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Kalabalık sosyal ortamlara dahil olabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni insanlarla tanışabilir veya bir tanıdığın daveti ile çok farklı bir grup içerisinde yer alabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Aileniz içindeki sözü geçen büyüklerle çeşitli görüşmeleriniz olabilir. Bu kişiler, sizi, diğer aile üyeleri ile ilgili konular hakkında bilgilendirebilir ve kendilerine destek vermenizi rica edebilirler.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yabancılar ve yurtdışı ile ilgili gelişmelerin gündeme gelebilir. Bugün, yurtdışı bağlantılı herhangi bir iş, seyahat veya eğitim ile ilgili görüşmelere de katılabilirsiniz. Durum değerlendirmesi yapıp riskleri azaltacak en uygun şartların ne olabileceğine karar verebilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Miras, nafaka, tazminat gibi hukuki süreçleri de kapsayan konularla ilgili bazı girişimlerde bulunmayı tasarlayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bir hukuki danışmanla görüşmeleriniz olabilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Girişken olursanız sizin için çok yararlı olacak işbirlikleri ve beraberlikleri başlatmak için uygun adımlar atabilirsiniz. İstediğinizi almak konusundaki kararlılığınızı kaybetmemelisiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Bugün, sizi, yaşamınızda daha rahatlatacağına inandığınız değişikliklere gidebilirsiniz. Daha sağlıklı bir yaşama yönelme kararı verebilir, bunun için günlük yaşamınızda yapabileceğiniz değişimler üzerine düşünebilirsiniz. Yeni bir diyet veya spor programı gündeme gelebilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Yaşama daha olumlu bakacağınız ve güzelliklerden daha büyük keyif alacağınız bir gündesiniz. Çocuklarla iletişim, size oldukça eğlenceli zaman geçirtebilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Evinizi daha güzelleştirmek için çeşitli uygulamalar yaptırmak fikrine sahip olabilirsiniz. Bunun yanında, daha hoşunuza giden bir konuta taşınmayı da ev ortamını paylaştığınız kişilerle görüşebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Şehir içinde bazı kısa yolculuklarınız olabilir. Arkadaşlarınızla buluşup hoş bir mekanda dinlenebilir, kardeşlerinizi veya kendinizi kardeşiniz kadar yakın hissettiğiniz kişileri ziyaret edebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Harcamalarınızı artırmamaya özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Alışveriş isteğinizin yoğunlaşması, artan masrafların yanında bu masraflar yüzünden tartışmaları da gündeme getirebilir.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.