24 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

24 Kasım 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 24 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığı etkisinde Salı gününe adım atıyoruz.  2011 yılından bu yana Uranüs-Koç burcunda ilerliyor ve her sene Venüs ile  farklı derecelerde karşı karşıya geliyorlar. Venüsün yönettiği burçta ve yaşam alanında ilerlemesi nedeniyle bu görünüm aslında çok da zorlayıcı değildir. Fakat  burada önemli olan ilişkinin niteliğidir. Eğer siz birbirinizin arzu ve isteklerine, yaşam stiline, özgürlüğüne herhangi bir müdahalede bulunmuyorsanız hiçbir sorun çıkarmaz. Sevgiliniz size nazik bir şekilde yanaşır. Siz de bu ilişkiye farklı bir hava katarsınız. Birbirinizle sıra dışı bir ilişki yaşamanın hazzını duyarsınız. Ancak diyelim ki, sorunlu bir ilişkiniz var. Karşınızdaki kişi size nazik davranıyor ancak sizin aradığınız farklı bir ilişki. İşte böyle durumda bu ilişkiyi bitirmeye karar verebilirsiniz. Sizin dünyanızda meydana gelen değişimler veya özgür olma ihtiyacı, partnerinizin rahatsızlık duymasına neden olabilir. Sonunda bir kopuş veya uzun süreli bir ayrılık yaşanabilir. İlişkisi olmayanlar bu karşıtlıkta sürpriz bir beraberliğe adım atabilirler. Karşınıza çıkan kişinin hoş tavırları sizi etkiler. O da sizin farklı biri olduğunuzu düşünür.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, maddi-manevi konularda güven hissi verici hem de farkındalık gücünüzü yükseltici, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, ilişki meselelerinde başkalarının görüşlerini bilinçli şekilde, artı ve eksileriyle tartarak gözden geçirmenin önemini vurguluyor.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, başarının ancak sabretmekle ve zaman faktörünü göz önüne alarak düşünmekle mümkün olacağını söylüyor. Saygın, stil sahibi, zirvede olan kişilere gizli bir hayranlık duyarsınız. Bulunduğunuz konumda yükselmeyi hedeflersiniz. Hafife alınmaktan pek hoşlanmazsınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığı Salı günümüzün ilk etkili enerjisidir. Bu görünüme aşinayız. Uranüs 2011 yılından bu yana Koç burcunda ilerliyor ve her yıl Venüs ile karşıtlık yapıyor. Peki, bunun anlamı nedir? Bir işi daha güzel, kaliteli ve düzgün bir şekilde yapabilmeniz için sabırsızlıktan uzak durmanız en azından bir süre daha bu işin mutfağında pişmeniz gerektiğini söylüyor. Karşımıza çıkan zorunlulukların üstesinden gelebilmeniz için sizi diğer insanlarla işbirliği yapmaya çağırıyor. İhmal ettiğiniz ve bazı alışkanlıklarınız nedeniyle hiçe saydığınız sağlığınızı düşünmeye zorluyor. Ne kadar tek başına yol almak istiyorum deseniz de, sizi dengeli, sakin ve aklı başında davranmaya ve başkalarına karşı düşünceli olmaya davet ediyor. Oyunu kuralına göre oynamak için kibarlık ve nezaket şart. Ben demek yerine biz demeniz gerekiyor. Ayrıca geçmiş kırgınlıkları unutarak uzlaşmaya hazır olmanız lazım. Bencillik ve öfke patlamalarının size hiçbir faydası olmaz. Soğukkanlı ayarlamalarda bulunma zamanı. Size düşen ortaklarınızla veya iş hayatınızla veyahut da sağlıkla ilgili mevzularda bilinçli davranmak, sanatsal konularda yenilikleri takip etmek, ortaklaşa çalışmak, üzerinize düşen sorumlulukları kabul etmek. Bunu yaptığınızda hayatı bu kadar zorlamamayı, içinizdeki özgürlüğü keşfetmeyi, kendinizi, kainatı ve var oluşunuzun ardındaki sırları öğrenmeyi ve geçmişinizde olanları affetmeyi başarabilirsiniz.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, bizlere hem huzur duygusu hem de güvenlik sunuyor. Kişi hayata güzel hislerle ve dileklerle yaklaşır. Bir insana veya bir olaya sakin biçimde yanaşır ve onu güzel yönleriyle ele almaya çalışır. Hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve sağlam bir çerçeve içine alarak uzun ömürlü kılmak ister. İlham gücü yüksektir. Söylediği veya dinlediği sözden zevk alır. Huzur bulmak ve huzur vermekten yanadır.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, çalışma hayatımız ve finansal ilişkilerimizde hesabı bilmenin önemini vurguluyor. Tabii ki, aza kanaat getirmek pek işimize gelmese de, önümüzü tam olarak görmediğimizde ölçülü harcamalarda bulunmak en doğrusudur.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, yeni bir şeyler yapmak, var olanı  sağlamlaştırmak, işler hale getirmek niyetinde olduğumuzu gösteriyor. Aklımızda ne varsa onun üzerinde odaklanabiliriz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, saat 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığı Salı günümüzün ilk etkili enerjisidir. 2011 yılında Koç burcunda seyrine başlayan Uranüs, her yıl Venüs ile bu karşıtlığı yapıyor. Peki, ne anlama geliyor? İleriye dönük hedefleri olan, yenilikte bulunmak,  dışa açılmak isteyen ve gönlünce yaşamaktan yana olan birey bazı tercihlerle karşı karşıya kalıyor. Sosyal hayatta aktif olmak isteyen birey, gruplar içinde liderliğini göstermek ve projelerini hayata geçirmek, kendini öne sürmek istiyor. Ancak şimdi birileriyle işbirliği yapmak durumunda kalıyor. Özgür bir ilişki yaşamak isteyen birey, birlikte olduğu kişinin farklı düşünmesi nedeniyle iki arada bir derede kalıyor. Hedeflerim mi yoksa sorumluluklarım mı, hayallerim mi aşkım mı, ben mi önemliyim yoksa biz mi? sorular kafanızın içinde dolaşıp durabilir. Ancak hayatta her şeyin bir çaresi olduğuna göre sizin de dengenizi korumanız gerekiyor. Hem hedeflerinizin farkında hem de başkalarıyla uzlaşmaya açık olmak lazım.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, iç dünyanızdaki güvenlik hissinizi kuvvetlendirici ve ne  yönde ilerlemek istediğinizi kafanızın içinde oturtmanızda yardımcıdır. Sizi çelişkilerden kurtarır. Boş ümitler yerine, doğru ve sağlam adımlar atabilmenin ne kadar önemli olduğunu hissettirir. Birlik ve beraberlik ruhunu yüreğinizin içinde hissetmenizi sağlar.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, bu genelde çabuk başlayan bir ilişkinin göstergesi olabilir. Her iki taraf da birbirine bir anda yaklaşır ve hoşlanır. Ancak bu hoşlanma ciddiyete dönüşme aşamasında mercek altına alınmalı ve iyici düşünülmelidir. Hayat görüşleriniz, ilişkiden beklentileriniz dürüstçe konuşulmalıdır ki, problem yaratmasın.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, bir takım sorunları aşabilmek için,  sabırlı olmanın ne kadar önemli olduğunu işaret ediyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığıyla güne adım atıyoruz. Bunu 2011 yılından bu yana deneyimliyoruz. Ne anlama geliyor? Sizi hem mesleki hem ailevi konularda yeniliklere ve ortaklaşa hareket etmeye çağırıyor. Tek başınıza isteklerinizin peşinden gitmeden önce başkalarına karşı sorumluluğunuz olduğunu söylüyor. Huzurlu, uyumlu bir ev yaşamı için elbirliği içinde hareket etmenin önemini gösteriyor. Bu karşıtlık özgür hareket edemeyen bireyin kendi sınırları içinde dengeli bir şekilde hareket etmek ve bu düzene uymak  zorunda kalışının yarattığı bir sıkıntı hali. Bu durumda kimileriniz  iş-ev arasında, bazılarınız idealleriyle sorumlulukları arasında bir tercih yapmaya zorlanıyor. Burada önemli olan, hem bireysel hem de ortaklaşa hareket edecek şekilde dengeli düşünmektir.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, farklı bir hayat sürdürmek ve yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz yerine gelir.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, çalışma hayatımız ve ailemizle ilgili konularda desteklenmeye, yüreklendirilmeye ihtiyaç duyarız. Biliriz ki, bir sorun varsa söylemeye bile gerek olmadan sevdiklerimiz yanımızda olur.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, bizi ideallerimizi gerçekleştirmeye teşvik ederken, güvenilir bir ilişkinin hayatımızdaki önemini belirliyor. Bir dönüşüm devresindeyiz. Ya, tümüyle her şeyi düzenleyeceğiz veya düzeltemediklerimizi tespit edip gerçekçi bir şekilde yolumuzu çizeceğiz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Salı günümüzün ilk etkin enerjisi, saat 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığı olup, yaşamın anlamı ve önemini kendince tespit etmekten yana olan kişi, çevresel faktörler, bir takım insanlar, durumlar nedeniyle sınırlandığını hissedince bir tercihte bulunmaya çalışıyor. Çünkü sınırlanmak gururlu bir Aslan için oldukça zorlayıcı. Bazı kişilerle görüş ayrılıklarına düşmeniz söz konusu. Geleceğe ve keşfedilmesi gerekene odaklanmaktan yana olan birey kendi dar çevresinde kalmaya zorlandığı için zaten gergin. Oysaki burada yapılması gereken, ideallerinizden tümüyle vazgeçmek değil. Bilakis oturup neler eksik veya nelere dikkat etmek gerekiyor bunları ele almak. Bağları koparmak yerine, çevrenizle aranızdaki iletişimi güçlü tutmak, sizinle aynı görüşte olmasalar dahi, istekleriniz şimdilik gerçekleşmese dahi sabırla zamanın geçmesini beklemek ve aklı başında davranmaktır.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, hayalini kurduğunuz bazı planlarınızı hem maddi hem de manevi anlamda ele almanızda yardımcıdır. Yaşam, ölüm, bilinmeyen esrarlı konular  ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız. Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, çevremizdeki kişilerle güçlü bir diyalog kurmaktan yanayız. Farklı görüşte olsak bile, iyi niyet ve saygı çerçevesinde her sorunun üstesinden gelebiliriz.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, ihtiyaçlarımızın, arzularımızın elde edilmesi adına bizi baskı altına alacak ve bize, -İstiyorsan, o zaman kalk ve gerekeni  yap diyecektir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığı etkisinde Salı günümüz başlayacak olup, kazancınızın yeterli olmadığı için alınan kredi veya bazı borçlarla ilgili  yaşanabilecek sorunların işaretidir. Diyelim ki şu an için böyle bir problem sizin için mevcut değil. Ancak olmayacağını söyleyemeyiz. Mademki böyle bir risk taşıyoruz. O zaman azami oranda iş ilişkilerimizden tutun da eşimizle olan maddi ve manevi paylaşımlarımıza kadar her şeye mantıklı bir şekilde odaklanacağız. Uranüs geri harekette olduğuna göre, demek oluyor ki daha önceki ortaklar veya işbirliklerinin size sorun yaşatması muhtemel. O zaman şimdiden önlemlerimizi alarak bu kişilerle olan her şeyi gözden geçirmemiz lazım. Artık paramıza sahip çıkmak ve olur olmaz harcamalardan uzak durmak, kredi, borç almak gibi konularda hesabımızı bilmek gerekiyor. Belki iyi niyetle veyahut sırf beraberiz diye birilerinin yüzünden kendimizi ateşe atmamak gerekiyor. Hesabımızı bilmemiz lazım. Kendi yağımızla kavrulmamız, sınırlarımız dışına çıkmamamız, elimizden geldiğince denk bir bütçe ile hayatımızı sürdürmemiz lazım. Bunu yapmadığımız takdirde ummadığımız kişilerden beklenmedik davranışlar görebiliriz. Atımızı sağlam kazığa bağlama vaktimiz geldiğini düşünüyorum. Seçimlerinizi lütfen iyi yapınız.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Hem maddi hem de manevi anlamda güven içinde yaşamak istersiniz. Eğer sorunlarınız varsa bu saatlerde konuşarak, birbirinize ılımlı bir şekilde yanaşarak, karşı taraftan beklemek yerine, biz bir adım atarak huzuru sağlayabiliriz.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, maddi konularda ailemizin ve özel ihtiyaçlarımızın dengeli bir bütçe çerçevesinde düzenlenmesinde yarar var. Başkalarıyla olan ilişkimiz, kendimizi güvende hissetmemizi sağlayabilir.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, kendimizi her anlamda derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlıyor. Nerdeyiz ve ne yöne gitmek niyetindeyiz. Elimizde olanlar nedir ve bunlarla yetinmek mümkün müdür. Bunları gözden geçireceğiz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığı etkisinde Salı gününe adım atıyoruz. İlişkimizle alakalı konularda partnerimizle yaşanması muhtemel bir kutuplaşmayı işaret ediyor. İlişkisi olmayanların bundan sonra iş ortağı ve partner seçiminde daha dikkatli olmaları gerektiğini gösteriyor. Beraberliğinizde problem olsun veya olmasın siz, bir  yandan dengeleyici, ortalığı yumuşatıcı, işbirlikçi davranmanız  gerekiyor diğer taraftan karşınızdaki kişiyi iyi incelemeniz ve tanımanız gerektiğini söylüyor. İlişkinizin hayatınızdaki yerini gerçekçi bir şekilde belirlemek en doğrusu. Sizin kendinizle ilgili hedefleriniz, sorumluluklarınız çok önemli. İki inatçı keçi gibi, bir köprü üstünde birbirinize ters bakmanıza lüzum yok. Önemli olan saygı, sevgi ve güven üçlüsünü dengede tutmak. Kaldı ki, bu karşıtlık aslında iyi idrak edildiğinde gayet hoş olabilir. Tabii ki birbirinizin farklılıklarına saygı duyarsanız. Tam tersi durumda zorlayıcıdır. Bu tarihte keskin kararlar almamak ancak taviz de vermemek lazım.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, hem başkalarıyla olan münasebetimiz hem de düzenlenmesi gereken bazı meseleler üzerinde sakince düşünmeyi sağlıyor. Ancak bu sakinlik, içinde bulunduğumuz durum ve ruh haline göre değişecektir tabii ki.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, dış dünyada uyumlu, paylaşıma açık ve başkalarıyla işbirliği içinde hedefimize varma arzumuzu işaret ediyor. Kabalık, bencillik ve sadece kendi tarafından bakan kişilerle anlaşmamız mümkün değil.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, arasındaki güçlendirici görünüm, şöyle bir iç dünyamızda hesaplaşmalarda bulunmamızı, hani benzetme yerindeyse, sap samanı birbirinden ayırmamızı sağlıyor.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Salı gününün ilk etkili enerjisi, saat 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığıdır. Ruhsal yönden bazı sıkıntıların yaşanmasına neden olabilir veya siz kendimizi pek rahat hissetmeyebilirsiniz. Öncelikle içsel sıkıntıların en önemli nedeninin yaşadığınız ilişki veya ilişkilerdeki tutumunuz, sağlığınıza dikkat etmeyişiniz olması ihtimali büyük. Seçimlerimiz kaderimiz gibidir. Eğer yanlış bir ilişki içindeysek doğal olarak bu durum işimizi, sağlığımızı, günlük yaşantımızı da doğal olarak etkiler. Yapmamız gereken kendimize dikkat etmek ve şu aralar radikal kararlar almaktan ziyade olanı biteni tarafsız bir gözle görmeye, anlamaya çalışmak. Değişen koşullar karşısında isyan etmek yerine, bu koşulların hazırlayıcısı olan noktaları ele alarak kendimizi ayarlamak, düzenlemek. Hayatınızdaki gereklilikleri,  gereksizlerden bilinçli bir şekilde ayıklamayı bilmek lazım. Düşündüğünüz değişimlerin temelinin güçlü olması için gerçekçi hareket etmekte fayda var. Böylelikle hem ruhsal açıdan kendinizi rahatlatırsınız hem de boş yere üzülmemiş olursunuz.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, ciddi niyetli veya arkadaşlık anlamındaki beraberlikler açısından hoş bir yansımadır. İnsan bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan sağlam ve uzun vadeli olanı arzu eder. Güvende olmak, sevilmek arzusu duyar.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, başkalarıyla anlaşmak adına kendimizden taviz vermenin yanlış olacağını gösteriyor. Siz de biliyorsunuz ki, uzun vadeli düşünmek ve artık finansal konularda aklımız başımızda hareket etmemiz gerekiyor.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, kendimize önem vereceğiz. İlişkinin hayatımızdaki anlamını, gerçek sevginin paha biçilmez kıymetini ve aşkın insanı dönüştürme gücünü yüreğimizin derinliklerinde hissedeceğiz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığı etkisinde Salı gününe adım atıyoruz. Uranüs bildiğiniz gibi geri harekette. Böylece özgürce kararlar almanızın, hareket etmenizin önüne geçiyor. Oysaki sizler burcunuzun niteliği gereği, üzerinizde kimsenin denetimi, baskısı olsun istemezsiniz. Peki, bu durumda işbirliği nasıl olacak? Oyunu kuralına göre oynayarak ve bastığınız yerin bilincinde olarak bunu sağlayabilirsiniz. Daha önceki yanlışlardan ders alınmalı ve bundan sonra daha dikkatli bir şekilde ilerlenmelidir. Bir anda verilen kararlar daha sonra pişmanlık uyandırabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde de adil ve paylaşımcı davranmanız, güçlü insanlarla işbirliğinde bulunmanız lazım. Amacınız ne yönde ise, kendinizi de o yönde ifade edecek şekilde dengeli hareket etmelisiniz. Bu karşıtlık bazı kişilerin yeni ve oldukça hızlı-sürpriz bir ilişkiye başlamalarını sağlayabilir. Birbirinizi iyi tanımaya çalışınız.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, hangi konuda olursa olsun kendimizi güvende hissetme arzumuzu büyütüyor. İnsan hayal ediyor. Mutlu ve huzurlu bir yuva. Sevgiyle yaşanan bir hayat. Sağlıklı ve güzel çocuklar, bizi seven bir insan. Bütün bunlar ne güzeldir değil mi? İşte bu görünüm, bize bu güzellikleri düşündürüyor.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, geleceğinizi sağlam temeller üzerine inşa edebilmenin yolu öncelikle, ne istediğinizi ve hedefinizi belirlemekten geçiyor.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, çalışma hayatımız ve mali konular üzerinde derinlikli düşünmemizi sağlıyor. Hem huzur, güvenlik, rahatlık arayışındayız hem de ileriyi görmek istiyoruz. Ayaklarımızın yere sağlam basmasından yanayız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığıyla Salı gününe merhaba diyeceğiz. Kariyer hayatımız ve ailevi yaşamımızla ilgili konularda etkilidir. Şu sıralarda Venüs-Terazi burcunda ilerlemekte. Bu otoritelerle aramızdaki ilişki ve işbirliğinin önemsenmesini gerektiriyor. Uranüs ise Koç burcunda. Ev alanı ve ailemizle alakalı konularda değişimleri işaret ediyor. Demek ki bizim işimiz ile evimiz arasındaki dengeyi iyi sağlamamız lazım.  Uranüs etkisiyle değişim arzumuz bir hayli yoğun. Yeni bir ev, yeni bir yaşam, yeniliklerde bulunmak istiyoruz. Ancak bizi iş anlamında veya farklı nedenle bağlayan koşullar var. Mecburen uymak zorunda kalıyoruz. Yine böyle bir durum kendini hissettirecek. Dış dünya ile iç dünya arasındaki bu zıtlaşma bizi yorabilir.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, hayatın zevkli yanlarını hissetme yönünde rahatlatıcı, huzurlandırıcı ve güven hissi vericidir. İnsan böyle bir etki altında, olumlu yönde düşünür, hayal eder veya umutlarının yükseldiğini hisseder. Bundan sonrası için  yepyeni bir sayfa açacağım ve güzellikleri karşılamaya hazırım diyerek kendinizi motive  edebilirsiniz.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, iş hayatınız ve toplumsal ilişkilerde başkalarının arzu ve beklentileri doğrultusunda hareket etmek sizi yoruyor. Her şeye yetişmek yerine, yapabileceğiniz kadarıyla yetinmeniz, kendinize zaman ayırmanız da gerekiyor.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, güçlendirici, güven hissi verici ve tutkularımızı kuvvetlendirici bir etki yaratıyor. Aşkta, çocuklarımızla olan ilişkimizde, içinden çıkamadığımız her meselede ipi elinden tutan tarafız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Salı gününe, 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığı etkisinde adım atıyoruz. 2011 yılından buyana Koç burcunda seyrini sürdüren Uranüs, her yıl Terazi burcunda geçiş yapan Venüs ile bu görünümü yapıyor. Bu karşıtlık çevre değişimi, farklı bir yere yerleşme, eğitim hayatımızla ilgili konularda yenilikte bulunma arzumuzu işaret ediyor. Ancak burada dikkat edeceğimiz husus, ne yapmak istediğimizi bilmek. Çünkü bunu bilmiyorsak, karşımıza çıkan fırsatları yanlış yönde değerlendirebiliriz. Fikirlerimizi ve isteklerimizi kabul ettirme arzumuz bir hayli yükselecektir. Ancak gerekiyorsa, iş birliğinde bulunmayı da bileceğiz. Sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bir teklif, değişim, ilişki veya bir yenilik söz konusu olabilir. Böyle durumlarda artı ve eksi yöndeki olasılıkları gözden geçirmeliyiz.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamlara, insanlara çekilirsiniz. Huzur-güven ve sakinlik içinde akışa uydurmak kolaydır. Eğer bir sorununuz varsa bunun üzerinde düşünmek yerine, bir kitap okumak, müzik dinlemek yararlı olabilir.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, hayata bakış açınız ve hedefleriniz anlamında, sizi destekleyecek insanlarla bağlantı kurabilirsiniz.   İşte bu görünüm, bu yönde size yardımcı ve yolunuzu belirlemenizde destekleyicidir.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, her durumu derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlayacak. Kafamızın içindekileri uygulamak için tüm ihtimallerin ele alınması gerekiyor. Hani derler ya, kaçışımız yok diye. Aynen öyle.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlık etkisinde Salı günümüz başlıyor. Bu görünüm, 2011 yılında Uranüs Koç burcunda ilerlemeye başladığından bu yana etkili. Her sene, Venüs Terazi burcuna girdiğinde, bu karşıtlık gerçekleşiyor. Doğum haritamızdaki Terazi-Koç burcu düzlemindeki noktalar hareketleniyor. Doğal olarak bireysel kazanç ile ortaklaşa elde edilecek gelirler anlamında dikkatli olmamız gerekiyor. Çünkü bazen yanlış bir ilişki veya iş ortaklığı bize maddi-manevi anlamda zarar verebilir. Doğru ilişki tercihinde bulunmak lazım. Verdiğiniz kadar almalı, aldığınız kadar vermelisiniz. Bu tarihte dengesiz davranmayacağız. Yoksa kazanç elde edeyim derken kaybetme riskimiz var. Bütçemizi aşacak alışverişlerden kaçınalım. Çünkü bu bizi, mecburen başka yollara itekleyebilir.

Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, rahatlatıcı, huzur vericidir. İnsan hayalindeki dünyanın içinde yaşıyormuş gibi  kendini hisseder. Şifa bulduğunu, tüm dünyayı kucaklamaya hazır olduğunu, her şeye rağmen hayatın ne kadar güzel olduğunu düşünür.

Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, iş ve finansal konularda ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmenizi sağlıyor. Kimler size destek oluyor ve kimler dar gününüzde yanınızda oluyor. Bunlara bakacaksınız. Elinize geçmeden, tam olarak gerçekleşmeden bir şeylere umut bağlamak yanlış olur.

Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, bize güç kazandırıyor, kendimize ve hayata inanmamızı sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda rahatlatıyor. Kendimize güvenimiz yükselişte. Bu yükseliş, her problemi çözebilmemizde bize destek oluyor.

Astroloji Danışmanı iremSU

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.