24 Haziran burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

24 Haziran 2015 Çarşamba günü burç yorumları ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 24 Haziran burç yorumları…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 08:40 itibariyle etkili olacak, Ay-Terazi burcu geçişiyle güne adım atıyoruz. Ailevi-eviniz-ilişkinizle alakalı konularda dengeli paylaşımların ve  karşılıklı görüş alışverişte bulunmanın yararlı olacağını söylemek isterim.

Saat 14:58 itibariyle Terazi burcunda oluşacak İlkdördün etkisi altında, eviniz, aileniz,  geleceğiniz, duygu dünyanızla alakalı konularda güven içinde yaşamak arzunuz son derece yoğundur. Siz aile kurmak veya ailenizi  dış etkenlerden korumak, geçmişte yaşanan her  şeyi unutmak ve geleceğe güvenle bakmak istiyorsunuz. Yanınızda güçlü bir partner, sizi anlayacak bir eşe fazlasıyla ihtiyaç duymaktasınız. Bir can yoldaşına veya hayatınızdaki kişinin yarenliğine ihtiyacınız var. Kimileri, -Kendi aşım kaygısız başım diyerek tek başına ayakta durabileceğini düşünür. Bazıları ise, problemli bir evliliği inatla sürdürmeye çalışır.  Bir çoğunuz ise, güvenebileceği, sırtını dayayabileceği, güzel bir yuva kurabileceği, onu gerçekten sevebilecek bir kişinin özlemini duyabilir. İşte ilkdördün etkisi altında durumunuzu  gözden geçirmekte ve ilişkiye bakış açınızı tekrar ele almakta yarar var.

24 Haziran (saat 16:33)-9 Ağustos (saat 02:32) tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, finansal ortaklıklar evinizin yöneticisi olduğu için, sizin ailenizle ilgili  veya eşinize ait miras, mal, mülk ile alakalı konularda etkilidir. Bu ani bir kayıp, bir davanın sonuçlanması veya bu yönde girişimlerde bulunulması açısından da önem taşır. Bir yanıyla hemen çözüme kavuşturmak amacı diğer yanıyla hassasiyetin de göstergesidir. Aile içinde birlik ve beraberlik varsa sorun yaşanmaz. Ancak problemler varsa, sıkıntılar yaratabilir. Bu geçiş kimi Koçlar için de, aile içindeki bazı tartışmaların veya sizi hassaslaştıran, bizzat alakadar olmanızı gerektirecek bir durumun da göstergesidir. Taşınmak, ev satın almak, evin içinde eskimiş sorun çıkartan yerleri tamir etmek dönemin etkileri arasında yer alır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar  Çarşamba günümüz, saat 08:40 itibariyle etkili olacak, Ay-Terazi burcu geçişiyle başlayacak. Sağlığınızla ilgili konuları, düzenleme ve güzelleştirmeye dönük  işlerinize ağırlık verebilirsiniz.  Kişisel anlamda huzura, paylaşıma olan ihtiyacınız yükselir.

Saat 14:58 itibariyle Terazi burcunda oluşacak  ilkdördün başta eğitim hayatınız olmak üzere, kardeşlerinizle ilişkiniz, aileniz, yakın çevreniz, iş yapma becerikliliğiniz, yolculuk, bilgilenme konularına olan yoğun ilginizin göstergesidir. Bu konularda başarılı olmanın yolu ise, öncelikle kendinize ve yeteneklerinize uygun bir iş seçiminde bulunmak, hayatınızı planlamak ve  alıştığınız düzenin dışına çıkmaya kabul etmekle olabilir. Her ne kadar bulunduğunuz çevreye,  alışkanlıklarınıza bağlı olsanız da, hatta bu alışkanlıklar dışa açılmanızın önünde korku duvarları oluştursa da,  eğer amacınız kendinize yeni bir yön çizmek ve gereksinimlerinizi daha iyi şartlarda karşılamaksa yapılması gereken ayaklarınızın üzerinde dimdik durmaktır. Hep aynı çevrede, hep aynı insanlarla olmak size bir şey kazandırmayacaksa, mantıklı düşünmek zorundasınız. Unutmayalım ki, ilerlediğiniz yeni yolda başarılı olmanın sırrı, kararlılığınızda yatmaktadır.

24 Haziran (saat 16:33)-9 Ağustos (saat 02:32) tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, yakın akrabalarınız ve aynı çevrede yüz yüze geldiğiniz kişilerle olan ilişkinizde kendi düşüncelerinizi, isteklerinizi, size göre uygun olanları kabul ettirmeye çalıştığınız bir süreçtir. Ancak bu baskının nedeni koruma içgüdünüzden kaynaklanabilir. Benim istediğim gibi davranırlarsa, güvende olurlar veya olurum diye düşünürsünüz. Tüm gücünüzle de, bunun böyle olması yönünde baskı uygularsınız. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz misali, çevrenizdeki kişiler buna pek izin vermeyebilirler. Gücünüzü, enerjinizi nasıl idare etmek istediğinizi bilmekte yarar var. Yoksa eşiniz, kardeşleriniz veya birileriyle karşı karşıya gelebilir, yok yere stres çekebilirsiniz. Bir de lütfen, bu süreçte trafikte dikkatli olunuz. Güvenliğiniz adına kurallara uyunuz. Arabanızın sigortasını yaptırmayı unutmayın. Trafik muayenelerini ihmal etmeyin. Ehliyetsiz araba kullanmayın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Çarşamba gününe, saat 08:40 itibariyle etkili Ay-Terazi burcu geçişiyle adım atıyoruz. Bu enerji, aşk hayatınızı ilgilendiren konular üzerinde gerçekçi bir şekilde durabilmenizi, mantıklı gözden geçirmelerde bulunmanızı sağlayıcıdır. Böylece değişimleri, yeniliklerin üzerinde tekrar düşünme olanağı bulursunuz.

Saat 14:58 itibariyle Terazi burcunda oluşacak  ilkdördün, parasal kazancınızla ilgili konularda hassas, hayatınızı güven içinde sürdürmek isteğinizin  yoğun, kimseye muhtaç olmadan ayakta kalma arzunuzun yüksek olduğunun göstergesidir. Size göre mutluluğun, mutsuzluğun, başarının veya başarısızlığın altında yatan en önemli sebep maddi ve manevi anlamda güven içinde yaşamaktır.  Kimileri aşkta aradığını bulduğunda kendini güvende hisseder. Sosyal hayatla olan ilişkisi güçlenir.  Bazılarına göre iş hayatındaki başarıdır. Bu başarı beraberinde para sahibi olmayı sağlar. Parası olan insan, yaşamı coşkuyla karşılar, geleceğe güvenle bakar. Bazıları için, bir evlat sahibi olmaktır. Onun geleceğini hazırlamak, ona güvenli bir hayat sunabilmek için çabalar, bundan tatmin olur. İşte bugünkü ilkdördün, kendimizi güvende hissettirecek olana yönelmek amaçlı mücadelenin göstergesidir.

24 Haziran (saat 16:33)-9 Ağustos (saat 02:32) tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Para sahibi olmak, kazanmak, güven içinde olmak çok daha önemli hale geliyor. Öyle ki, paranız varsa,  moraliniz gayet iyidir, yoksa canınız sıkkındır. Her durumda kazanmak dürtüsüyle hareket ettiğiniz için sonuç başarısız olduğunda gerginleşirsiniz, çatacak yer ararsınız. Tüm gücünüzle gelirinizi arttırmak yönünde girişimlerde bulunmayı düşünebilirsiniz. Ancak elinizdekini avucunuzdakini kaybetmekten de korkarsınız. Aileniz, eviniz, çocuklarınız veya tümüyle değer verdiğiniz kişilerin güven içinde yaşaması adına kaygılandığınız bu süreçte, üç kuruşun dahi hesabını yapabilirsiniz. Fiyatları karşılaştırırsınız. Nereden daha ucuza alırım diye hesap kitap yapabilirsiniz. Mars etkisi geçtikten sonra aldığınız ürünlerden memnun kalmadığınız olur veya kullanmazsınız. Sağlık veya bir başka nedenle bütçeyi de aşarsınız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 08:40 itibariyle etkili Ay-Terazi burcu geçişi, Çarşamba günümüzün belirleyicisi bir enerjidir. Evinizi, ailenizi ve sizi ilgilendiren konularda gerçekçi bir şekilde ele alarak,  huzurunuz açısından hangi seçenek daha doğru ve güvenilir ise onu tercih edebilirsiniz.

Saat 14:58 itibariyle Terazi burcunda oluşan  ilkdördün, yaşamınızı güçlü temeller üzerinde inşa etme, kendinizi dünyaya ispatlama, davranışlarınızla, kararlarınızla toplum içinde bir yer edinme isteğinizdir. Bunu başarmanın yolu, öncelikle bilinçaltınızdaki tüm bastırılmış korkularınızdan arınmak ve kendinize güvenmektir. Kimileri, özellikle genç yaşta olanlar, bunu bir yuva kurarak, güzel bir aileye sahip olarak gerçekleştirmek isteyebilir. Bazıları  baba evinden  ayrılıp kendine  yeni bir düzen kurarak  hayatını tek başına sürdürmeyi düşünebilir. Bir çoğumuz daha çok kazanıp geleceğini garanti altına almayı düşleyebilir. Hayatta kalmak, hareket ve cesaretle ileriye gitme dürtünüz yüksektir. Bunları yapabildiğiniz ölçüde kendinizi huzurlu hissedersiniz. Eğer şu andaki durumunuz sizi tatmin etmiyorsa rahatsız olursunuz. Oysaki önemli olan kişinin kendinden uzaklaşmadan, hayatla olan bağını koparmadan, güvenle ilerlemesidir.

24 Haziran (saat 16:33)-9 Ağustos (saat 02:32) tarihleri arasında Mars burcunuz üzerinde ilerleyecek. Sizler için bu enerji geçişini ben birçok açıdan olumlu bulsam da, dikkat etmeniz gerekenleri de söylemek isterim. Öncelikle iş hayatınızla ilgili konularda bu süreçte, girişimde bulunmak istiyorsanız, şu duyarlılığınızı bir kenara koyunuz. Çünkü bu enerjiyi kullanmak için aktif olmanız gerekir. Ben buradayım deme vaktiniz geldiğine göre, iş sorunlarınızı çözmenin de yolu cesur olmaktan geçiyor. İşsizlik problemi olanların da aynı şekilde kapıları çalma zamanları gelmiş bulunuyor. Yeteneklerinizi köreltmeyiniz ve seçenekleri gözden geçirip, güvenle atılımda bulununuz. Bu süreçte, tabii ki yükselen bu enerji, sizin bir terslik karşısında, çabucak öfkelenmenize neden olabilir. Hatta bu öfkeyi iş hayatında, ilişkilerinizde yansıttığınızda insanlar sizin son günlerde çok değiştiğinizi, fazla tepkili davrandığınızı söyleyebilirler. Oysaki bu aktif dönemi, paragrafın girişinde belirttiğim gibi, başarılı işler, girişimler için kullansanız gayet olumlu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Çarşamba günümüz, saat 08:40 Ay-Terazi burcu geçişiyle başlayacak. Çevremizle bağlantılarımız olumlu hale gelir. En azından fiziksel ve duygusal anlamda kendimizi iyi hissederiz. Dostlarımızla, etrafımızla paylaşım içinde oluruz.

Saat 14:58 itibariyle Terazi burcunda oluşacak ilkdördün, sizi  bağımlılık altına alan her şeyden,  değişken ruh hallerinizden, hareketsizliğe neden olan güvensizlikten, bilinçaltınızdaki  korkularınızdan arınarak, yeniden doğmak ve hayatınıza yeni bir çizgi çekmek isteğinizin göstergesidir. Bütün bunları gerçekleştirebilmenin yolu özgür olmak ve özgürce kendinizi ifade etmekten geçer. Tabii ki hayatın inişleri olduğu gibi, çıkışları da vardır. Bugüne dek ne yaşadıysanız yaşadınız. Bunları bir tecrübe olarak kabul ediniz. Ve şimdi yeni bir sayfa açmak için istekli olunuz. Kendiniz için en iyisini ve en faydalısını seçiniz. Eğer sizi mutsuz eden bir ilişkiniz varsa sırf minnet duygusuyla devam ettirmeyiniz. Eğer işinizden memnun değilseniz bu gidişe bir dur demeyi biliniz. Bir şeylerin ayağınıza gelmesini bekleyerek bir ömrü boşuna geçirmek yerine, istediğiniz şeyi kendinize hedef olarak kabul edip bizzat üstüne gidiniz. Gelişmeye, büyümeye, genişlemeye gönüllü olduğunuz takdirde, karanlıklardan aydınlığa çıkacağınızı biliniz.

24 Haziran (saat 16:33)-9 Ağustos (saat 02:32) tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, enerjinizi bir hedefe yönlendirmekte ve dışarıda aktif bir şekilde işlerinizi yapmakta zorlanmaya neden olabilir. Bu geçiş sırasında, fiziksel ve ruhsal anlamda çabucak öfkelenme hali ve bu öfkenin içe yönelmesiyle strese davetiye çıkartırsınız. Sağlığınızı zorlarsınız. Ailenizle ilgili geçmişte yaşananlar, çocuklukta geçirilen bir takım problemler, son iki yıllık süre içinde yaşanan bir ayrılık, bazı tersliklerin üzerinde daha fazla durmanız, motivasyonunuzu düşürür. Bundan kaçınmak gerekiyor. Benim bu dönemde size tavsiyem, kendinizi bırakmayın. Bilakis moralinizi yükseltici, sizi hareketlendirici aktivitelere yönelmek, güvendiğiniz insanlarla konuşmak, gezmek, keyifli bir şeyler yapmak gibi.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 08:40 itibariyle etkili Ay-Terazi burcu geçişiyle güne merhaba diyeceğiz. Kendimizi iyi hissettirebilecek alışverişlerde bulunuruz. Bütçemize tabii ki dikkat ederek bunu yapalım.  İlişkide kaba saba davranışlar sizi rahatsız eder. Paylaşımı, kibarlığı önemsersiniz.

Saat 14:58 itibariyle Terazi burcunda oluşacak  ilkdördün, kendiniz ve ailenizin geleceği hususunda son derece hassas olduğunuzun göstergesidir. İleriye yönelik plan ve projelerinizi gerçekleştirme,  sosyal guruplar içinde yer edinme, sizinle aynı düşünceyi paylaşan kişilerle bir araya gelme, bir gurubun liderliğini üstlenme, uygun değişimlerde bulunma, reform yapma ve kişisel hedeflerinizi destekleyen ilişkiler ağı kurabilme isteğinizin altında da hep bu neden  vardır. İşte bunu gerçekleştirmenin yolu, evlilik veya iş ortaklığı yoluyla büyümekle mümkündür.  Bu durumda kurulacak ilişkiler son derece önemli hale gelir. Eğer gelişmek ve büyümek istiyorsanız, oyunu kuralına göre oynamanız şarttır. Amacınız gelişimse bu sürtüşmeler yapıcı bir biçimde kullanıldığında, imkansız gibi görünen şeyleri başarmak çocuk oyuncağı gibidir. Yeter ki, doğru insanı  veya doğru ortakları seçmesini bilin. Bu seçim, maddi ve manevi anlamda geleceğinizi teminat altına almanızı sağlayabilir.

24 Haziran (saat 16:33)-9 Ağustos (saat 02:32) tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu süreç, güven içinde yaşamak, geleceğinizi garanti altına almak, geçmişi değil geleceğinizi düşünerek mücadele vermek, rota belirlemek gerektiğini gösteriyor. Buna ayakta kalmak için savaşmak dönemi diyebiliriz. Arkadaşlıklarımızı, sosyal ilişkilerimizi geçmişte yaşadıklarımızı göz ardı etmeden ele almalıyız. Bazen bir dostun yanlış hareketi bizi sinirlendirirken, kimi zaman bizim ani bir çıkışımız başkalarını rahatsız edebilir. Korumaya çalıştıkça değerlerimizi, birileri çıkıp önümüze duvar örebilir. Amacımız ne ise, ona odaklanmak, çabalamak lazımdır. Mars-Yengeç geçişlerinde hassasiyet yoğundur. Desteklenmek, sevilmek, korunmak isteriz. Ancak bunu bulamadığımızda öfkelenmek yerine, enerjimizi çok daha verimli işlerde kullanarak başarılı girişimlerde bulunabiliriz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 08:40 itibariyle burcunuz üzerinde seyrine başlayan Ay, huzurunuzu yerine getiricidir. Huzurunuzu önemsersiniz.  Denge, uyum ve işbirliği özellikle ilişkilerinizde bir hayli önemsediğiniz noktadır. Duygularınız ve istekleriniz aynı rotada ilerler. Kendinizle çelişmezsiniz. Ne istediğinizi bilirsiniz.

Saat 14:58 itibariyle burcunuzda oluşan ilkdördün etkisi altında, sosyal statünüz, ün, itibar, kariyer, işverenleriniz, ailenizle olan ilişkiniz, güvenceniz, geleceğe yönelik hedeflerinizle alakalı konulardaki hassasiyetiniz yüksek olacaktır.  Dikkat çekmek, iyi bir mevki sahibi olmak,  yeteneklerinizi arzu ettiğiniz bir alanda gerçekleştirmek ancak ve ancak girişimci davranmakla,  güçlü ilişkiler kurmakla ve kendinizi dış dünyada ifade edebilmekle mümkündür. Bu durumda yolunuzda sağlam ve emin adımlarla ilerlemeniz için, kendinizi gözden geçirmeniz faydalıdır. Hangi konularda çekimser kaldığınızı, hangi olaylar karşısında kararsızlık duyduğunuzu, hangi ortamlarda kendinizi güçlü hissettiğinizi gerçekçi bir şekilde saptamanız gerekebilir. Tabii ki insan genelde alışkanlıklarının esiridir. Hayat ne kadar üstüne gelirse gelsin, bildiği alanda görev almak, bildiği hayatı sürdürmek ister. Kendi güvenliğini, geleceğini, sevdiklerini koruma dürtüsü veya aile, otorite baskısı eğer dış dünyada gelişiminin önünde engel oluşturuyorsa durum vahim demektir. İşte bugünkü enerjiniz, böylesi engeller karşısında yapılması gereken düzenlemelerin işareti olup, cesaretle hareket etmeniz gerektiğinin göstergesidir.

24 Haziran (saat 16:33)-9 Ağustos (saat 02:32) tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, kazanç evinizin de yöneticisi olduğu için, kariyer hayatında başarılı olmanın ardında, güvence olgusu da bir hayli önem taşır. Bu yüzden de hırsla çalışmanız, yükselmeniz gerektiğini düşünürsünüz. Bir çok işe yönelirsiniz ancak önünüze engeller çıkar. Bunları aşabilmek için, öncelikle kendinize güvenmeniz lazımdır. Neden bu böyle değil de, şöyle diye hayıflanmak, alınganlık, öfke gibi olumsuz duygulardan uzak durmakta yarar var. Bunların tümü enerjinizi boş yere tüketir. İşlerinizi bitirmekte zorlanırsınız.  Böyle durumlar yüzünden vakit kaybetmeyelim. Tabii ki kazanmak için çalışıyoruz, ekmeğimizi kazanmak için mücadele veriyoruz. O zaman gelin, ciddi bir şekilde işlerimizi odaklanalım, gereksiz meselelerle vakit kaybetmeyelim.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Çarşamba günümüz, saat 08:40 itibariyle Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. bir sırdaşa, can yoldaşına, gerçek bir dosta ihtiyaç duyarsınız.  İşimizi, ilişkimizi, hayatımızı gözden geçiririz. Paylaşım, uyum, huzur, adaletten yanasınızdır. İç huzurunuzu bir hayli önemsersiniz.

Saat 14:58 itibariyle Terazi burcunda oluşacak ilkdördün, güç ve kontrolünüzü yeniden sağlamak, duygu dünyanızla alakalı konularda kendinizi güvende hissetmek, yenilenmek ve dönüşümde bulunmak için öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta,   duygusal ve ruhsal manada kendinizi ve geçmişinizi gözden geçirerek arındırmaktır. Bu arınma kimilerinizde yalnızlık ve derin sıkıntıların eşliğinde,  farkındalığın derece derece artmasıyla gerçekleşirken, bazılarınızda  başkasının mutluluğu adına kendinizden fedakarlıkta bulunmak anlamına gelebilir.  Bir çoğunuzda ise, hayata  yeni bir sayfa açılması için ait ne varsa sona erdirilmesi ve  yaşama yeniden merhaba denmesi şeklinde gelişebilir.  İşte bugünkü enerjiniz hangi seçeneği tercih ederseniz edin, kangren haline gelmiş her şeyi koparıp atmanız, artık kendi yolunuzda ilerlemeniz gerektiğinin simgesidir. Bunu yapmak kolay değildir. Çünkü bir yandan alıştığınız düzen, değerleriniz, fikirleriniz ve inandıklarınızı korumaya çalışacak, diğer yandan başkalarıyla olan ilişkinizi geliştireceksiniz. Fakat şu bir gerçek ki, amacınız değişimse bunu yapmak zorundasınız. Gelişim ve değişimin sizi korkutması mümkündür. Benim önerim ise doğru bildiğiniz yoldan ayrılmamak ve gerekeni yapacak kadar cesur olmaktır.

24 Haziran (saat 16:33)-9 Ağustos (saat 02:32) tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, çalışma evinizin de yöneticisi olduğu için, kendinizi geliştirme, daha geniş bir açıdan bakarak durumu görmek, eksikleri saptamak, hedefinizi belirlemek lazım. Bu gelişim, yüksek okulu kazanmak yoluyla olabilir veya eğitiminize ağırlık verip, daha hırslı bir şekilde çalışmakla gerçekleşir. Belki başka bir şehirde okuyorsunuz veya okuyacaksınız. Ailenizden uzakta olmak gücünüzü azaltmasın. Bilakis benim bir amacım var ve bunu gerçekleştirmek için azimli olmalıyım diye düşünmelisiniz. İş hayatında olanlar, sizler de bu süreçte dikkatli bir şekilde piyasa şartlarını gözetmeli, portföyünüzü genişletmelisiniz. Karşınıza güçlükler çıktığında bunları aşabilmek için mücadelenizi sürdürmelisiniz. Şimdi bol bol çalışın, dağarcığınız geliştirin, önyargılı, aşırı duygusal, tam tersine gergin olmayın. Yurtdışı, yurtiçi, ülkeniz, yaşadığınız şehir nerede olursanız olun, yeter ki hedefiniz olsun ve bu hedefe ulaşmak için mücadelenizi sürdürün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Çarşamba günümüz, saat 08:40 itibariyle Ay-Terazi burcu geçiş etkinliğindedir. Gerçeklere dayalı, ılımlı, dengeli adil bir dünyanın özlemini çekersiniz. Dostlarınızla bağlantınız güçlenir. Etrafınızdaki insanlar sizin özel biri olduğunuzu düşünürler. Kolayca ilgi uyandırırsınız.

Terazi burcunda  saat 14:58 itibariyle oluşacak ilkdördün, duygusal ve ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmek için, başkalarından destek görmeye ve onlar sayesinde büyümeye olan arzunuzun göstergesidir. İşte bu düşünce, farkında bile olmadan güvenliğinizi, eş veya ortaklarınızın eline emanet etmeniz anlamına gelebilir. Yani onlarla bağlantıda kalarak, onlarla uyumlu ilişkiler kurarak geleceğinizi garanti altına alabileceğinizi düşünürsünüz. Oysaki bu düşünce biçimi son derece subjektif olup, kalıcılığı tartışılabilir. Günün birinde öyle olaylarla karşılaşırsınız ki, ister istemez yollarınız ayırdığında, tek başınıza ve desteksiz kalabilirsiniz. Bugünkü enerjiniz işte tam bu noktada, birlikte olduğunuz iş veya özel ortaklığınızın(sevgili-eş) ne kadar güvenilir olduğunu sorgulamanıza ve düzenlemelerde bulunmanıza neden olabilir. Oysaki yapmanız gereken, hedeflerinizi kendiniz belirlemeniz, yetenekleriniz dahilinde bir grubun içinde liderliğinizi göstermeniz ve hayatınızı garanti altına almanızdır. Yani birlikte olduğunuz kişi veya kişileri iyi seçmeniz, gerçekçi düşünmeniz lazımdır.

24 Haziran (saat 16:33)-9 Ağustos (saat 02:32) tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda seyrini sürdürecek. Mali konularda ben dikkatli olunması taraftarıyım. Nedeni? Boyumuzu aşabilecek borçlar altına girmemek lazım. Diyelim ki, ev satın almayı düşünüyorsunuz. Bunu kredi alarak yapmayı düşünüyorsanız dünyanın bin bir türlü hali var diye düşünmek lazım. Bu türden işler için, bu süreçte başvuru yapmak yanlış olur. Biriktirmek için de uygun zamandır. Damlaya damlaya göl olur demiş büyüklerimiz. Ödemelere dikkat edelim. Aksatmayalım. Eş veya iş ortağımızla ilişkili olan parasal meseleler üzerinde hassasiyet gösterebiliriz. Onlar da aynı şekilde davranabilirler. Bu kısa süreli bir geçiştir. Ancak haritanızda zorlu görünümler yapıyorsa dikkat iki misli olmalıdır. Biz atımızı sağlam kazığa bağlayacağız. Güveniriz, yola çıkarız veya şuradan şu gelir deriz, ancak dünyanın bin bir türlü hali var, gelmemesi halini de göz ardı etmeyelim. Bu geçişte zaten ister istemez, kendinizi garanti altına almaktan yana olursunuz. Ancak fazla açıldıysanız, borcu da borçla kapatmaya çalışmak yanlıştır. Geleni tutalım derim.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüzü, saat 08:40 itibariyle Ay-Terazi burcu geçişiyle karşılıyoruz. Başkalarının hayatımızdaki etkisini hem özel hem iş anlamında gözden geçiririz. Huzurlu bir ortamda çalışmak, toplumda beğeni toplamak arzunuz yükselir. Negatif, sevginin kıymetini bilmeyen, adil olmayan insanlardan uzak durursunuz.

Terazi burcunda saat 14:58 de gerçekleşecek ilkdördün, başta ilişkilerimiz olmak üzere ailevi değerlerimizi, iç dünyamızı gözden geçirmemizi, elimizden geldiğince hakkaniyetli hareket etmemizi gerektiriyor. Yani beraberliğinizi nasıl kendi açınızdan değerlendiriyorsanız, partnerinizin penceresinden bakmaya çalışarak da inceleyebilirsiniz. Kimileriniz, kendi değerlerine öncelik tanımayı tercih edebilir. Eğer ilişkide sorunlar varsa ve bunlar bir türlü düzelmiyorsa, sizi rahatsız etmeye devam edecekse  bir de güven olgusu zedelenmişse doğaldır ki bugün kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bazıları  kaderi suçlayabilir bazıları yanlış bir seçimde bulunduğu için kendine kızabilir. Bir kısmı ise, açık kapı bırakıp bir kez daha denemeyi tercih edebilir. Peki bu oluşumu astrolojik manada olumlu yönde kullanmak için ne yapmalıyız? Öncelikle gerçekçi olmalıyız. Ne kendimize ait değerlerimizden vazgeçeceğiz ne de bir başkasının değerlerine saldıracağız. Dengeli ve adil bir paylaşımda bulunacağız. Üçüncü şahısların telkin ve önerilerinden ziyade biz ne düşünüyoruz bunu gözden geçireceğiz.

24 Haziran (saat 16:33)-9 Ağustos (saat 02:32) tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu geçiş süresince ilişkimiz, aile yaşantımız, evimiz, hedeflerimiz tümüyle önemli hale geliyor. Çünkü karşıt burcumuzda ilerleyen Mars, bizim yaşam amacımıza ters düşen, engel çıkartan bir güç olarak karşımıza çıkıyor. Bu engelin özünde zayıflık, güçsüzlük var. Demek oluyor ki, eşimizin kendine olan güvensizliği veyahut karşımıza çıkan kişinin pasif halleri canımızı sıkabilir. Bu nedenle biz daha fazla baskın davranarak onu kendi istediğimiz kıvama getirmeye çalışacağız. Bazen de eş, kendi değerlerini koruma refleksiyle yaklaşabilir. Bunların tümü doğaldır. Ne yapmak gerekiyor? Birbirinizin hayat görüşü, ilişkiye yaklaşım biçimi testten geçiyor. Ortaklaşa yaşamın kalitesinin belirlenmesi, tarafların güven, sevgi, saygı üçlemesine verdikleri önem, bu sınav sürecinin aşılmasında önem taşıyor. Kimsenin kimse üzerinde baskı uygulamaya, zorlamaya hakkı yok. Bir de sağlığınıza bu dönemde özen göstermek lazım. Stresten uzak durmalısınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Çarşamba günümüz, saat 08:40 itibariyle Ay-Terazi burcu geçişiyle başlıyor. Bu enerji sizi rahatlatır, canlandırır. Adil, paylaşımcı, sevgiye, huzura dayalı bir dünya özleminiz yükselir. Güzellikleri önemsediğiniz için, kaba saba davranan kişilerden hoşlanmazsınız. Sizi keyiflendiren, mutlu eden kişilerle konuşmayı tercih edersiniz. Haksızlıklara göz yummazsınız.

Saat 14:58 itibariyle Terazi burcunda gerçekleşecek ilkdördün başta güvenliğiniz, iş çevreniz, sağlığınız, hayatın gerçekleri karşısındaki tutumunuz, yeteneklerinizi geliştirmeniz konularındaki hassasiyetinizin göstergesidir. Kendinize olduğu kadar sevdiklerinize de faydalı olmanın yolu, öncelikle güçlü ilişkiler kurmak, ufkunuzu genişletmek, dışa açılmak, yüksek eğitiminize önem vermek, kısaca dünyaya tarafsız bir gözle bakmakla olur. Alıştığınız şartlar size güvenli geliyor olabilir. Fakat bu şartlarda büyümeniz ve gelişmeniz mümkün değilse o zaman bir anlamı kalmaz. Taşların altına elinizi sokma zamanınız geldiğini hatırlatan ilkdördün,  yaşamınızla ilgili yapmanız gereken düzenlemelerin işaretidir. Gelişmek ve kendinizi büyütmek amacındaysanız o zaman gerçekçi düşünmeniz lazımdır. Sözgelimi, şu anki iş şartlarınız yeterli düzeyde değilse, yurtdışında veya başka şehirde yerleşmeniz sizin açınızdan olumluysa, illa alıştığım yerde kalacağım demek sizce ne derece doğrudur. Veya amacınız mesleğinizde uzman olmaksa ve bunun için belli bir eğitimden geçmeniz gerekiyorsa, buna hayır demek sizce doğru mudur. Bu örnekler çoğaltılabilir. Fakat bir gerçek var ki, dünya gelişirken, geri kalmak bence yanlışın en büyüğüdür. Kaldı ki siz son derece zeki bir insansınız. Eminim ne yapmanız gerektiğini gayet iyi bilmektesiniz.

24 Haziran (saat 16:33)-9 Ağustos (saat 02:32) tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu dönemde, çalışma hayatımızla ilgili konularda hassas düşüneceğiz. Etrafımızdaki insanların zaman zaman tuhaf halleri, alınganlıkları veya bizim böyle hallere sabretmekte zorlanışımız fiziksel ve bedensel sağlığımızı tehdit edebilir. İşlerimizi verimli bir şekilde yapmamız zor olabilir. Ancak asıl şimdi gücümüzü anlarız. Deriz ki, ben çabuk sinirleniyorum, sabırsızım, dayanma gücüm düşük, toparlanmam lazım. Kendinize ne kadar gerçekçi bakabilirseniz, o kadar rahatlarsınız. İnsanız tabii ki, bazen insan bir şeylere anlayış göstermekte zorlanıyor. O zaman gelin bu dönemde, enerjimizi yükseltici aktivitelere önem verelim. Doğru beslenelim, egzersiz yapalım, negatif görüşte olan insanlardan uzak duralım. İşlerimizi planlı, belli saat aralıklara yayarak halledelim. Molalarımız olsun. Tatile çıkalım. Dinlenelim, enerjimizi yükseltelim. Eğer sağlık anlamında şikayetlerimiz varsa, bunları ihmal etmeyelim, doktora gösterelim. Çay, kahve, sigarayı aşırı tüketmeyelim. Mümkünse bırakalım. Aile sağlığımıza önem verelim. Doğum yapacaksak, iyi bir hastane bulalım. Uzman doktorlarla çalışalım.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Çarşamba günümüzü, saat 08:40 Ay-Terazi burcu geçişiyle karşılayacağız. Uyumsuz ve toleransız olan kişilerden uzak duracağız. Her durumu sorgulayıp, doğru ve adil olana ulaşmak isteyeceğiz. İlişkilerde huzur, denge, güven olgularının, karşılıklı olmasını önemsemek gerekiyor. Buna göre duruma bakmakta yarar var.

Saat 14:02  itibariyle Terazi burcunda oluşacak ilkdördün, en başta aşk hayatınız olmak üzere, aileniz, sanatsal faaliyetleriniz, yaratıcılığınız konularında geleceğinizi garanti altına alma ihtiyacınızın göstergesidir. Bunu başarmanın yolu ise, öncelikle kendinize iyi ortaklar bulmak ve iyi bir partner seçmekle mümkündür. Balıklar özverili insanlardır. Yani kendi mutluluklarından önce, sevdiklerinin huzuru ve iyiliği adına düşünmeyi tercih ederler. Alışkanlıkları, bağımlılıkları onları kimi zaman öylesine esir alır ki, gittikleri yol, ilişkide bulundukları insan, parasal alışverişte oldukları ortakları konusunda gerçeği göremezler. Aza kanaat getiren yapıları, parasal konularda,  çıkarlarını göz ardı etmeleri anlamına gelebilir. Oysaki geleceklerini düşünmek ve garanti altına almak durumundadırlar.  İşte bugünkü enerjiniz hem kendi yaratıcılığınızı bireysel anlamda sergilemeniz  hem de birlikte olduğunuz kişiyle  uyumunuzu sağlamak adına yapılacak gözden geçirmelerin faydalı olacağını göstermektedir.

24 Haziran (saat 16:33)-9 Ağustos (saat 02:32) tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu süreçte aşkta bir hayli hassas, sevilmeye, korunulmaya, gözetilmeye ihtiyaç duyarız. Böyle insanlara yöneliriz. Sabırsız davranabiliriz. İlişkide problemler varsa, bunları çözmekte daha fazla enerjiye ihtiyacımız olacak. Ancak bu gerginlik, öfke veya baskı kurmak şeklinde olmamalı. Hayatı olumsuz hale getiren strestir. O zaman siz de bu süreçte, çözüm bulmak adına gerçekçi olmalısınız. Ne üstünü örtmeli ne de gereğinden fazla alınganlık, sübjektif düşünüp kendinizi üzmemelisiniz. Bekar Balıklar için bu dönem, özellikle Bayan Balıklar için, karşılarına çıkabilecek bir erkeğin işaretçisidir. Bu kişinin, hem ailesiyle hem de ilişkilerinde bugüne dek bir takım sorunlar yaşamış olduğunu, şimdi artık daha güçlü bir kadın arayışı içinde size yöneldiğini söyleyebiliriz. Sizin de, bu dönemde ilişkide başarılı olmak için, seçimlerinizi mutlaka ciddiyet ve sorumluluk çerçevesinde ele almanız lazım. Hayatın güzel yanlarının keyfine varmak istiyorsanız, enerjinizi yükseltici, pozitif insanlara yöneliniz ki, sonradan üzülmeyiniz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.