24 Eylül günlük burç yorumları

Terazi Burcunda Yeniay...İlişkilerde Ayar Zamanı... Astrolog Demet Baltacı'dan 24 Eylül günlük burç yorumları...

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

50568Güneş 23 Eylül’de Terazi burcuna geçerek Sonbahar Ekinoksunu başlattı!

24 Eylül sabah 09:13’de 1 derece Terazi burcunda Güneş ile Ay kavuşacak ve Yeniay doğacak.

Astrolog Demet Baltacı 24 Eylül burçlarını yorumluyor ve Terazi burcunda doğan Yeni Ay’ın yansımalarını bizlerle paylaşıyor…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Terazi burcu yeniayı ile birlikte ilişkiler ve işbirlikleri alanında yeni kararlar alabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. İş ortaklığı, evlilik, yakın arkadaşlar ve rekabet içerisinde olduğunuz kişilerle ilgili hızlı gelişmeler yaşamanız mümkün. İyimser ve cesur enerjilerle kuracağınız ilişkiler geleceğinizi etkileyebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Terazi yeniayı ile birlikte iş ve çalışma koşullarınızda, günlük yaşamınızda yenilikler olabilir. Kariyerinizi etkileyecek yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz ve günlük rutinleriniz bundan etkilenebilir. Sağlığınız ve diyetinizle ilgili farklı uygulamalara başlayabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Terazi burcunda doğacak yeniay yaratcıcılığınızı ve yeteneklerinizi gösterebileceğiniz olanakları karşınıza çıkarabilir.Sosyal hayatınız canlanabileceği gibi, grup çalışmalarında sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Terazi yeni ayı ev, yuva, aile ve ebeveynler ile ilgili konularda değişimler ve yenilikler meydana getirebilir. Evinizin dekorasyonunu yenileyebilirsiniz, taşınabilirsiniz, ev, emlak alımı, satımı, kiralaması ile ilgili konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Maddi durumunuzu etkileyecek sürpriz gelir kaynakları ortaya çıkabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Terazi yeniayı günlük hayatınızı ve yakın çevre ilişkilerinizi arttırabilir. Eğitim, seyahat, ticaret ile ilgili yeni girişimler yapabilirsiniz. Entellektüel yönünüzü geliştirebilir, kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. İletişim cihazı veya otomobil satın alabilir, promosyon, reklam çalışmalarına başlayabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Terazi yeniayı maddi durumunuzu etkileyecek yeni gelir kaynakları karşınıza çıkarabilir. Eşiniz veya ortağınızın maddi desteklerinden yararlanabilir, gizli yardımlar alabilirsiniz. Estetik, güzellik, sanat, tasarım, organizasyon, promosyon amaçlı harcamalar yapabilir, bu tarz işlerden para kazanabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi yeniayı sizin için önemli bir dönemi işaret ediyor. Yaşamınızın her alanında yeni girişimlerde bulunabilir, kişisel imajınızı yenileyecek çalışmalar yapabilirsiniz. Grup çalışmaları, eğitim, işbirlikleri alanında şanslısınız ve çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Size yardım edecek kişilerle tanışabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Terazi yeniayı günlük yaşamınız ve çalışma koşullarınızda değişimler ve yenilikler meydana getirebilir. Sağlığınızla ilgilenmek, zararlı alışkanlıkları bırakmak, maneviyat ve yardım faaliyetlerine zaman ayırmak için bu yeni ayı değerlendirebilirsiniz. Sürpriz iş fırsatları kariyer yaşamınızı daha da güçlendirebilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Terazi yeniayı size yeni arkadaşlar ve grup çalışmalarından gelecek faydalar sağlayabilir. Gelecekle ilgili planlar yapabilir, yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak için cesur davranmanız ve girişimde bulunmanız yeterli. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Terazi yeniayı, kariyer ve genel statünüzü etkileyecek değişimler ve yeni başlangıçlar meydana getirebilir. Yaşamınızdaki otorite kavramları, ebeveynler, üstlerle ilgili yeni kavramlar görev ve sorumluluklarınızı etkileyebilir. Aile ve işbirliklerinden gelecek bazı maddi desteklerle karşılaşabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Terazi yeniayı size yeni ufuklar açabilir ve geleceğinizi etkileyecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Yüksek öğrenim, yurt dışı bağlantılı işler, medya, yayıncılık, hukuksal konularda gelişmeler olabilir. Eş, partner, evlilik, işbirliklerinden yana şanslısınız. Sürpriz bir teklif alabilir, anlaşma ve sözleşme yapabilirsiniz. Eğitim, iş veya özel amaçlı seyahate çıkmanız mümkün.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Terazi Burcu yeniayı hisseli paralar, ortaklı gelirler, dönüşüm ve ameliyatlar evinizde doğacak. Sağlığınız ve güvenliğinizle ilgili sigorta yaptırabilir, kredi,vergi, miras, nafaka vb. konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir problemi gidermek için operasyon ve ameliyat gündeme gelebilir.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.