24 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
5.00 avg. rating (95% score) - 1 vote

24 Ekim 2015 Cumartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 24 Ekim  2015 burç yorumları

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 06:07 Ay-Pluto görünüm etkisinde Cumartesi gününe adım atıyoruz. Bu enerji, uzun vadeli düşünmenin işareti. Her konuda bu böyle.  Bastığınız yeri, hem iş hem de özel hayatınızda bilmek istersiniz. Bu enerji bir çok açıdan güç aşılayıcıdır.  Ancak merdivenleri tırmanırken yavaş ve emin adımlarla çıkmaya çalışmak gayet mantıklıdır.

Saat 07:29 Ay-Venüs karşıtlığında, bir yanımız huzuru bulmaktan yana, diğer yanımız sorumlukları yerine getirmekten yana. Hangisi daha huzur verirdi derseniz, tabii ki huzur tercihinden yanayız.

Saat 09:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, bir yandan dinlenmek, rahatlamak, sorunlardan uzak şöyle keyiflenmek arzumuzu işaret etse de, yapmakla zorunlu olduğumuz işler bizi fikren ve bedenen yoruyor. Bayram tatilinde olsak da, aklımız bazı meselelere bir hayli takılabilir.

Saat 14:18-25 Ekim saat 09:22 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ay-Boşluk etkisi, ruh dünyamızı besleyici, hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Bizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir. Zayıf yönlerimizi açığa çıkarabilir. Maddi değerlere pek önem vermeyiz bu saatlerde. Daha çok desteklenmek, motive edilmek isteriz. Uzun boşluk  hali, soyut çalışmalar, sanatsal uğraşılar, mistik faaliyetler, ritüeller için gayet uygundur. İnsanların bizi yargılamalarından hoşlanmayız. Kendinizle barışık olmak isteriz. Bu saatler arasında bazı meseleler duygusal olarak sizi  zorlandığında şöyle geri çekilip hayata ve kendinize bir mola armağan ediniz. Çünkü hiçbir şey sizin iç huzurunuz kadar önemli değil.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 06:07  Ay-Pluto görünüm etkisinde Cumartesi gününe adım atacağız. Bu enerji, inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Gün boyu hem güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz.

Saat 07:29 Ay-Venüs karşıtlığında, ılımlı paylaşımlar, dostlarla muhabbet, huzur bulmak arzumuz yoğun bir gündeyiz. Aşkta seçiciyiz ve mükemmeli istiyoruz.

Saat 09:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, dostlarınızla birlikte olmak, toplumla birebir ilişkilerinizi güçlü tutarak, rahatlamanızı sağlayıcıdır. Her şeyin güzel olacağına, gelişeceğine dair umudunuzu koruyarak günün bu saatlerini hoş bir şekilde geçirmeniz mümkündür.

Saat 14:18-25 Ekim saat 09:22 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde, hangi konuda olursa olsun, bir yön belirlemeniz pek kolay değildir. İlişkilerinizde aradığınız dürüstlük ve doğruluktur. Ancak bunu tam anlamıyla bulamayabilirsiniz. İlerlemek istediğimiz konularda yönümüzü bulmakta zorlanmamıza veya gittiğimiz yönden emin olmamamıza sebebiyet verebilir. Kişi alışkanlıklarının esiridir ve bunların tekini dahi kaybetmek istemez. Gerçekçi olmayan düşler kurabilir. Oysaki bu düşlerin ne kadar doğru olduğu hususunda iyi düşünmesi gerekir. İşte bütün bunlar boşluk etkisinin yarattığı ruh halleridir. Sakin olunup, mantıklı düşünülmeye çalışılır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Cumartesi gününe, saat 06:07  Ay-Pluto görünümüyle adım atacağız. Bu enerji, maddi ve manevi değerlerimizi korumak ve  çıkarlarınızın farkında olarak yaşamak istediğimizi, anlıyoruz. Çünkü güçlü olmanın insanı her türlü kötülükten koruyacağını düşünebiliriz.

Saat 07:29 Ay-Venüs karşıtlığında, birlikte çalıştığımız kişiler veya ailemizin bize karşı ılımlı ve sevgi dolu yaklaşmasından yanayız. Farklı bir dünyada yaşamak, zorluklardan uzak durmak, huzura kavuşmak istiyoruz. Ancak evimiz sınırları içinde üstümüze düşen görevler var.

Saat 09:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, toplumsal ve ailevi ilişkilerde daha gerçekçi olmanız gerektiğini işaret ediyor. Başkaları sizden farklı düşünüyor olabilir. Düşüncelerinizi sakin ve anlaşabilir şekilde ifade etmeye, kendinizle çelişmemeye gayret etmelisiniz.

Saat 14:18-25 Ekim saat 09:22 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Dilediğimiz biçimde kendimizi ifade edemediğimizi düşünürüz. Dikkatli olmak, bilinçli hareket etmek ve neyin üzerinde ilerlediğimizin farkında olmak lazımdır. Ani kararlar veya fazlasıyla iyi niyetli düşünmek, hislerimiz doğrultusunda kararlar vermek bizi zorlayabilir. Yenilik içeren kararlarımızı gözden geçirmek faydalıdır. Duyguların esiri olduğunuz zaman, gözünüzün önündeki hakikati görmeniz zor olur. Bu durum tabii ki yanlış bir saptamada bulunmanıza yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Cumartesi günümüz,  saat 06:07  Ay-Pluto görünüm etkisinde başlıyor. Bu enerji,  ruhsal olarak kendinizi güçlü hissetmemizi ve  maddi konularda olumlu düşünmemizi sağlar.

Saat 07:29 Ay-Venüs karşıtlığında, ılımlı ve sevgi dolu bir şekilde duygularımızı iletmemizi sağlarken, etrafımızdaki kişilerle iş veya özel anlamdaki paylaşımları da önemseyeceğiz.

Saat 09:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, olumlu bir etkidir. Bu saatlerde kendinizi hem duygusal anlamda huzurlu hem de başkalarıyla güzel bağlantılar kurabilecek şekilde moralli hissedersiniz.

Saat 14:18-25 Ekim saat 09:22 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız ve bu süre oldukça uzun. Hayal dünyamızın kapılarını ardına kadar açık. Sıradan hayatımızın, değişime uğrayacağı günü özlemle bekliyoruz. Algımız o kadar berrak ki, etrafımızda olan biteni farklı bir gözle görmeye, anlamaya çalışırız. Ancak bir yandan da arzularımıza gem vuramayız.  İllaki olmalı, artık bu sıkıntılar sona ermeli diyerek çırpınırız. Zamanı gelmeyen, henüz yerli yerine oturmamış olan şeyler canımızı daha fazla sıkabilir. Boşluk süresince, karşımıza çıkabilecek terslikleri şefkatli ve ılımlı yaklaşımlarla çözmemiz gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 06:07  Ay-Pluto görünüm etkisinde Cumartesi günümüz başlayacak. Bu enerji,  ilişkinizle ilgili meselelerde, partneriniz veya siz birbirinize karşı ılımlı yanaşmaya çalışınız.

Saat 07:29 Ay-Venüs karşıtlığında, sevgiyi bedelsiz, karşılıksız verecek bir cana ihtiyacımız var. İlişkilerimizde en çok bunu önemseyeceğiz. Diğer yandan, yapılması gereken ödemeler veya parasal işlerimizi de titiz bir şekilde düzenlememiz gerekecek.

Saat 09:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, kimseye bağımlı kalmadan, bir an önce yeni bir adım atarak güçlenme arzumuzu işaret ediyor. Para bu anlamda tabii ki önemli. Ancak bir başka önemli konu, moral yüksekliğidir. Gereksiz meseleleri sürekli kafamıza takarsak, kendimizi yormuş oluruz.

Saat 14:18-25 Ekim saat 09:22 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun saatler boyu, olayların etkisi altında kalmadan, rehavete düşmeden aklı başında hareket etmemiz gerekiyor. Bu zaman dilimi süresince duygularımız kimi zaman kuruntulu kuşkulu kimi zamansa haddinden fazla cömerttir. Harekete geçmekte zorlanan birey, olanı olduğu haliyle kabullenmeye hazır gibidir. Boşluk zamanları özellikle Ay Balık burcunda boşlukta olduğunda tatsız duygulardan kaçmak isteriz. Telefonları duymazlıktan gelmek, biri bir şey sorduğunda kestirmeden cevap vermek bu zaman dilimi içinde  fazlaca etkilidir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 06:07  Ay-Pluto görünümüyle Cumartesi gününü selamlayacağız. Bu enerji, başkalarıyla ortak hareket etmek ve farklı düşüncelere saygı göstermek anlamındadır. İşimize gelmese de, bunu yapmakta yarar var.

Saat 07:29 Ay-Venüs karşıtlığında, partnerimizin ılımlı, şefkatli, anlayışlı yaklaşımlarına ihtiyacımız var. Biz seçiciyiz, dikkatliyiz, gözlemciyiz. Gördüklerimiz, duyduklarımız ve yaşadıklarımız bizim için çok kıymetli. Yeter ki, dürüst ve vicdanlı yaklaşılsın. Biz bunu istiyoruz.

Saat 09:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, ikili ilişkilerde kimi zaman bağımlılığın yükselmesine, bazen de eleştirilerin dozunun artmasına sebep olabilir. Aslında her iki kişi de, doğru düzgün olgunlukla konuşabilse, bu enerji sayesinde birbirinizi tamamlamanız mümkündür.

Saat 14:18-25 Ekim saat 09:22 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun boşluk süresi içinde sizlere tavsiyem, birileriyle takışmaktan veya fazlasıyla iyi niyetli davranıp kendimizi ezdirmekten uzak duralım. Bu zaman içinde, kolayca aşık olmamız veya bize söylenen bir söze inanmamız mümkündür. Bazen bir mesele üzerinde kolaylıkla dağılırız bazen toparlanmaya çalışırız, kimi zaman da ipin ucunu kaçırıp, ne olacaksa olsun diyerek boş veririz her şeye. Karşımızdaki kişinin doğru biri olması veya olmaması pek fark etmez. Önemli olan aşktır. Ancak unutmayalım ki, boşluk etkisi altında siz böyle düşünürken karşınızdaki kişi deyim yerindeyse kaçak dövüşebilir. Dikkatli olmakta yarar var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Cumartesi günümüzün ilk etkili görünümü, saat 06:07  Ay-Pluto arasında oluşuyor. Bu enerji, partnerinizle olan  iletişiminizi güçlendiricidir. Birbirinize destek vermeniz, hayatı birlikte kotarmaya çalışmanız, el birliğinde  bulunmanız gayet olumludur.

Saat 07:29 Ay-Venüs karşıtlığında, halledilmesi gereken işlerimizin bir an önce çözüme kavuşturulması gerekiyor. Bu nedenle seçiciyiz. Ancak diğer yandan insanların da bize karşı anlayışlı olmasını arzuluyoruz. İyi niyetimizin kullanılmaması için, dikkatli olmaya çalışmalıyız.

Saat 09:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, bazen fikirlerinizi ifade etmekten kaçınmanıza, bazen de tam tersine kabul ettirmek için baskıda bulunmanıza yol açabilir. Bu saatlerde, biraz sakin olmak, dinlenmek, hoşunuza giden aktivitelerde bulunmak rahatlatıcı olabilir. Negatif konuşmalardan, olumsuz düşünmekten, abartılı sözler sarfetmekten kaçınalım.

Saat 14:18-25 Ekim saat 09:22 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin zorlayıcı yönleri vardır. Dalgınlık ve unutkanlıkların olabileceğini düşünerek önleminizi alınız. Kaçmakla veya problemi yok saymakla kökünü kazıyamazsınız. Ortada bir sorun varsa, çözümlemek de bizlere düşüyor. İşte boşluk etkisi altında kişi problemini çerçeve içine aldığında aksayan noktaları rahatlıkla tespit etmiş olur.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 06:07  Ay-Pluto görünüm etkisiyle Cumartesi gününü selamlayacağız. Bu enerji,  partnerinizin size karşı hem dürüst hem de ılımlı davranmasını istersiniz.

Saat 07:29 Ay-Venüs karşıtlığı, aşk hayatımıza hoş bir esinti getiriyor. Rahatlıyoruz, güven içinde olmanın huzurunu yaşıyoruz. Gerek sosyal gerekse özel paylaşımlarda adil yaklaşım ve özenli yaklaşımlarda bulunulması bizi bir hayli mutlu edebilir. Şüphelerimizden kurtarır.

Saat 09:41 Ay-Jüpiter karşıtlığında, kendinizi mutlu edebilecek aktivitelere yönelerek, moral toplayabilirsiniz. Sevdiğiniz dostlarla bir araya gelmek, biraz kafanızı boşaltmak iyi olur. Her şeyi sürekli endişeyle ele almak böylesi daha iyidir.

Saat 14:18-25 Ekim saat 09:22 arasındaki bu uzun boşluk etkisi altında, sizi birebir ilgilendiren konularda gerçekçi düşünmekte yarar görüyorum. Ancak bazen duygularımız bizi esir alır. Hiç değmeyecek kişi ve olaylar hakkında  fazlasıyla iyi niyetli düşünürüz kimi zaman da dikkat etmemiz gereken noktaları es geçeriz. Bastığımız yeri bilemeyecek kadar zorlu bir dönem yaşıyorsak doğal olarak umutsuzluğa kapılabiliriz. Balık burcu geçişlerinde ise genel olarak bir iyimserlik hali mevcuttur. Boşluk etkisi, bağımlılıklarınızın esiri olmamıza nedendir. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, bunları çözüme kavuşturmak için mücadele etmek yerine tam tersine sevgilinize doğru çekilebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir. Romantizm, bağımlılık duygusu sizi farklı bir dünyaya götürür. Gerçekçi düşünmeye çalışmalısınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Cumartesi günümüzü,  saat 06:07  Ay-Pluto görünümüyle karşılıyoruz. Bu enerji, zorlukları gözünüzde büyütmeden hedefinize ulaşmanız için destekleyici olan bu görünüm,  engelleri kolayca  aşabilmenizde yardımcıdır. Evinizin, ailenizin geçimi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için para kazanmayı, biriktirmeyi, güç sahibi olmayı çok daha fazla arzularsınız.

Saat 07:29 Ay-Venüs karşıtlığında, evimiz içinde sevgi ve şefkat duygusu, ılımlı davranışlar bizim için çok önemli. Çünkü huzurumuz  buna bağlı. Ne kadar mutlu ve doyumlu isek,  o denli başarılı olacağımızın farkındayız.

Saat 09:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, evimiz-ailemiz, iş hayatımız, sorumluluklarımız bizi ne kadar zorlasa da, bu saatlerde biraz mola vermek, şöyle bir kendimizi rahatlatmak faydalıdır.

Saat 14:18-25 Ekim saat 09:22 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre boyunca, dikkat edilecek husus, kendinizde ve gücünüzden şüpheye düşmemek, azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmayacağını bilmektir. Bizi olabilecek zararlardan koruyucu en önemli olgu, kendimizin farkında olmaktır. Bu süre içinde, gerçek duygu ve düşüncelerinizi dışa karşı ifade etmekten sakınabilir, susmayı tercih edebilirsiniz. Önünüzü net olarak görmekte zorlanabileceğiniz bu sürede, kafanızın içi epeyce meşguldür. Çözüm bulmakta zorlandığınız meseleleri kendi içinizde ele almayı tercih edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 06:07 Ay-Pluto görünüm etkisiyle Cumartesi gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  çevrenizde bulunan kişileri gayet rahatlıkla etkileyebilir, bir mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz.

Saat 07:29 Ay-Venüs karşıtlığında, çevremizdeki insanlarla gayet ılımlı, sevgi dolu, merhametli bir şekilde iletişimde bulunabiliriz. İşimizde de buna önem vereceğiz. Bizim arzumuz, yaptıklarımızın değerinin bilinmesidir. Ben titiz çalışıyorsam, özen gösteriyorsam, insanlara yardımcı oluyorsam, onların da bana karşı aynı şekilde yaklaşmasını beklemek hakkımdır diye düşüneceğiz.

Saat 09:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, bu saatlerde şöyle bir kendinizi dinlendirmek, enerjinizi toplamak amaçlı aktivitelerin rahatlatıcı olacağını işaret ediyor.

Saat 14:18-25 Ekim saat 09:22 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, genel olarak soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcı olacaktır. Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir. Ancak  gerçekçi yönde ele alınması gereken konular için bu zaman dilimi etkili değildir. Yanlış değerlendirmede bulunmamıza neden olabilir. Birilerinin bizi anlamasını, çektiğimiz sıkıntıları anlamasını beklesek de, bunu elde etmemiz pek kolay olmaz. Bu süre içinde kendinizi rahatlatmak, hayatın gürültüsünden uzak, huzur içinde zamanı geçirmekte yarar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 06:07 Ay-Pluto görünüm etkisinde Cumartesi günümüz başlayacak. Bu enerji maddi konular üzerinde etkili. Bütçemizi, alışkanlıklarımızı, derinliklerimizdeki her duyguyu gözden geçirmenizde bize yardımcı oluyor.  Ayrıca gizli sırlarımızı, hayallerimizi, fantezilerimizi, dünyayı ele alış biçimimizi ılımlı hale getiriyor.

Saat 07:29 Ay-Venüs karşıtlığında, finansal konularda beklentilerimiz var. Çünkü ödenmesi gerekenler, hayatın devamı, rahat etmek, kazanmak ve huzurlu olmak tek başına kolay değil. Bu görünüm, ikili ilişkilerde de, bize karşı özenli davranılmasından yana olduğumuzu gösteriyor. Sabah saatlerinde parasal işlerimizi düzgün bir şekilde yerli yerine koymamız gerekiyor.

Saat 09:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, isteklerimizi elde etmek amaçlı harekete geçmenin işaretçisidir. Ancak bazen dengesiz hatta aşırı bağımlılık bizi gerçekçi düşünmekten alıkoyabilir. Fazla para harcamak, aşırı hoşgörülü olmak veya tuhaf ilişkilerde bulunmak gibi.

Saat 14:18-25 Ekim saat 09:22 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre oldukça uzun. Tabii ki dikkatli olmamız lazımdır. Çok bilinçli düşünmek lazım. Bu sizi hayal kırıklığı yaşatabilecek durumların önüne geçilmesinde bizi korur. Bu zaman dilimi içinde hayati kararlar vermeyiniz. Boşluk zamanları yeniliklerin uygulanması yönünde sakıncalıdır. Karar vermeden önce hangi konuda olursa olsun dikkatli olmakta yarar görüyorum.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Cumartesi günümüz saat 06:07  Ay-Pluto görünümüyle başlıyor. Bu enerji her türlü zorluğu aşabilmenin işaretçisidir. İleriye yönelik bir şekilde hem hedeflerinizi gözden geçirmenizde hem de ılımlı bir şekilde olanı biteni değerlendirmenizde, gücünüzü kaybetmeden neler yapmanız gerektiğini saptamanızda bu enerji size yardımcıdır.

Saat 07:29 Ay-Venüs karşıtlığında, aşkı tüm güzellikleriyle çağırıyor, istiyoruz ve onun derinliklerinde huzur bulmak istiyoruz. Aşık olmak istiyoruz, yeniden aşkla buluşmayı diliyoruz. Gönlümüzün kapılarını aşk için, ardına kadar açmış durumdayız.

Saat 09:41 Ay-Jüpiter karşıtlığında, bir yanımız aşırı bağımlı diğer yanımız eleştirmeye hazır gibidir. Özellikli ilişki meselelerinde bu durum açıkça görülür. Oysaki sapla samanı birbirinden ayırmak zamanı daha iyi kullanmak adına faydalıdır.

Saat 14:18-25 Ekim saat 09:22 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu zaman dilimi, ruhsal ve duygusal açıdan sizi güçlendirici olan sezgilerinizle, siz de başkalarına rehberlik edebilirsiniz. Birilerini mutlu etmek, onlara destek olmak, empatide bulunmak için olumludur. İnancınızı yükselten, içe yöneldiğinizde kendinizi keşfetmenizi sağlayan boşluk etkisi dünyanın gamını, tasasını, derdini, karmaşasını bir yana koyarak kendinize sahip çıkmanın önemini size hatırlatır. Hayatı kendi akışında değerlendirmenizi sağlar. Rahatlatıcı ve faydalıdır. Yeniliklerin mercek altına alınmasında yarar vardır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.