24 Ağustos 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

24 Ağustos 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 24 Ağustos  2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 09:09 Ay-Venüs görünüm etkisinde yeni haftaya adım atacağız. Bu enerji, bir yolculuğun, bir görüşmenin, bir araya gelmenin, kişide hissettireceği olumlu duyguların işaretçisidir. Kısa süreli hoş bir etki olarak memnunluk yaratır.

Saat 13:23 Ay-Chiron görünümü, herhangi bir yeniliğin, hayatınızda meydana gelebilecek bir değişimin sizi olumsuz şekilde etkilemesinden çekindiğinizi gösteriyor. Sizi yeniliklere açıksınızdır oysaki. Ancak bu etki altında, -Ya umduğum gibi gelişmezse, bilmediğim bir durum beni rahatsız ederse diye kaygılanırsınız.

Saat 13:34 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeni ve farklı olan deneyimlere hevesli bir şekilde katılmamızı veya açık olmamızı  sağlıyor. Heyecanımız yüksek ve özgürce hareket etmekten yanayız. Farklı insanlar ve ortamlar dikkatimizi bir hayli çekebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 09:09 Ay-Venüs görünümü, yeni haftamızın ilk etkili enerjisi olup, ortaklaşa hareket edebileceğimiz insanlar aradığımızın göstergesidir.  Kendimizi iyi hissedeceğimiz ortamda bulunmak istiyoruz. Bu saatlerde ailemiz, eşimiz, sevdiklerimizden olumlu davranışlar bekleriz.

Saat 13:23 Ay-Chiron görünümü, nakit para ihtiyacınızın göstergesi olduğu gibi, bazı borçların temizlenmesi adına bir hayli mücadele verdiğinizi gösteriyor.

Saat 13:34 Ay-Uranüs olumlu görünümü, sıkıntılarımızı, bizi bağlayan, zorlayan koşullarımızı aşabilmek, rahatlayabilmek arzumuzun işaretçisidir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler yeni haftamızı, saat 09:09 Ay-Venüs görünüm etkisinde selamlıyoruz. Bu enerji, ilişkide buzları eriten, sorunları ortadan kaldıran kısa etkili bir enerjidir. Özellikle ilk kez bir araya gelenler için bu saat gayet hoş olup, canlandırıcıdır. Ancak aşağıda belirttiğim Ay-Boşluk etkisini göz ardı edemeyiz. Eğer problemlerinizi konuşmak istiyorsanız, bu enerji size destektir.

Saat 13:23 Ay-Chiron görünümü, hem mesleki hem de ilişki anlamında zorlandığınızı, bunları halletmek için bir hayli ter döktüğünüzü gösteriyor. Bu meseleler  halledilmeden rahat bir nefes almanın kolay olmadığını düşünürsünüz.

Saat 13:34 Ay-Uranüs olumlu görünümü, değişik bir şeyler yaşamak isteğimizi gösteriyor. En azından ilişkimizde sorunlar varsa bunları daha fazla düşünmek niyetinde değiliz. Bir şeyler olmalı ve biz arzu ettiğimiz değişimi gerçekleştirmeliyiz. İlişkimiz yoksa, yeni biriyle tanışmak ne de güzel olur. Şöyle bizi canlandırabilecek bir aşk nasıl da rahatlatır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamızın bu ilk gününü, saat 09:09 Ay-Venüs görünüm etkisinde karşılıyoruz. Bu enerji, maddi ve iş hayatınızla ilgili konularda olumlu yönde desteklenmeye ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Özellikle bu saatte sevilmekten, takdir edilmekten, değerli bulunmaktan zevk alırsınız.

Saat 13:23 Ay-Chiron görünüm etkisi altında, çalışma hayatınız veya kişisel olarak  üstesinden gelmekte zorlandığınız meselelerin sizi yorduğunu gösteriyor. Birileri size dert anlatıyor ancak kimse sizin ne çektiğinizi görmek istemiyor sanki. Yaşadıklarınızı hafife almaları canınızı sıkıyor.

Saat 13:34 Ay-Uranüs olumlu görünümü, işimiz gücümüz, sağlığımız ve ilişkimize farklı bir pencereden bakabilmemizde yardımcı oluyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar yeni haftaya, saat 09:09 Ay-Venüs görünüm etkisinde başlayacağız. Bu enerji günü canlandıran, paylaşımları güçlendiren, çevrenizle aranızdaki bağlantıyı sağlayan bir enerjidir. Aşk ilişkilerinde duygular gayet akışkan, gönüller bir o kadar şenliklidir. Kısa süreli bir etki de olsa, bu saatlerde ruhumuzu ışıklandıracağını söyleyebilirim.

Saat 13:23 Ay-Chiron görünümü, birilerine bağımlı veya zoraki  yaşamaktan dolayı sıkıldığınızın göstergesi. Sanki yaşamınız hep böyle devam edecekmiş gibi düşünüyorsunuz. Ne olacaksa olsun, şimdiki durumdan daha iyidir diye içinizden geçirebilirsiniz.

Saat 13:34 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yenilikleri uygulama, aşkla sarmaş dolaş olma, özgür bir şekilde yol alabilme anlamında bizi teşvik ediyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 09:09 Ay-Venüs görünüm etkisinde yeni haftamızın ilk gününe adım atıyoruz. Bu enerji, arzu ettiğimiz bir hayatın, ailenin, ilişkinin özlemi içindeyiz. Kimileri yanlış bulabilir, sorgulayabilir, ancak biz ne istediğimizi gönülden biliyor ve gerçekleşmesini diliyoruz. Kısa süreli bir etki olmasına rağmen, yüreğimizdeki duyguları bir hayli yükselttiğini söyleyebiliriz.

Saat 13:23 Ay-Chiron görünümü, sizi biraz hassas kılabilir. Değerinizin bir türlü bilinmediğini ve bu yüzden bir hayli zaman kaybettiğinizi düşünürsünüz.

Saat 13:34 Ay-Uranüs olumlu görünümü, şu sıralarda yaşadığımız ailevi ve finansal anlamdaki sıkışmalara çözüm bulabilmek ve artık rahatlamak istediğimizi gösteriyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  yeni haftamız, saat 09:09 Ay-Venüs görünüm etkisinde başlayacak. Bu enerji, kısa süreli bir etki olsa da, güzelliklerin farkında olmamızı, arkadaşlıkları, olumlu paylaşımları işaret ediyor. Çevremizdeki insanların hoş bakışları, sözleri, tavırları gayet memnun edicidir.

Saat 13:23 Ay-Chiron görünümü, şu anda en önemli meselemizin, iş, sağlık, ilişki konularının akıllıca ele almak gerekliliğini işaret ediyor. Evet bir çok şey, sizin açınızdan tatmin edici değil. Ancak umutsuz da düşünmeyelim.

Saat 13:34 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yolunda gitmeyen ilişkimiz, iş ortaklığımızla alakalı meselelerin aslında gözümüzü dört açmamız gerektiğini gösteriyor. İstikrarsız bir şeyin devamı mümkün olmaz diye düşünebiliriz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 09:09 Ay-Venüs görünüm etkisinde yeni haftaya adım atıyoruz. Bu enerji, maddiyat, ilişki, iş hayatı gibi önemli konularda desteklenmeye olan ihtiyacımızı vurguluyor. Anlayış bekliyoruz. Moralimizi yerine getirecek sözler, davranışlar gönlümüzü hoş kılabilir.

Saat 13:23 Ay-Chiron görünümü, aşka ve paraya ne kadar ihtiyacınız olduğunu hatırlatıyor. Hassas düşünüyoruz. Bazen içimizden, -Benim en zayıf noktam bu iki konu diye söyleniyoruz.

Saat 13:34 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeni arayışların işaretçisi. Kendi yolumuzu bulmak istiyoruz. Hem parasal hem çalışma hayatımız hem de her alanda değişimin hayrımıza olmasını arzuluyoruz. Bazı kişilerle anlaşmakta zorlanıyoruz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar yeni haftamız saat 09:09 itibariyle etkili olacak Ay-Venüs görünümüyle başlıyor. Bu, olumlu güzellikleriyle sizleri kucaklayıcı bir enerjidir. Aşk ve özgürlük birbiriyle arkadaştır. Dilediğiniz gibi hareket etmekten zevk alırsınız. Sevilmek ve sevmek, paylaşmak olguları aşınızın tacıdır. Yeni olan her şeyi hayatınızda istersiniz. İlişkileri güçlendirici bu yansıma kısa süreli de olsa, mutlu edici gelişmelerin işaretçisidir.

Saat 13:23 Ay-Chiron görünümü, bazı gelişmelerin, işinizde veya özel hayatınızdaki durumların  sizi bir hayli düşündürdüğünü gösteriyor. Kaçıp kurtulma arzunuz yoğundur. Sizi bağlayan koşullardan sıkılırsınız.

Saat 13:34 Ay-Uranüs olumlu görünümü, değişim eğer güzel olacaksa hayır demeyiz. Bu görünüm, bize farklı ve heveslendirici olan ne varsa, ona doğru yönlenmemizde yardımcı olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 09:09 Ay-Venüs görünüm etkisinde yeni haftaya atım atıyoruz. Bu enerji, bir ilişki nasıl olmalıdır, paylaşım ne demektir, gerek kişisel gerek toplumsal hayattaki beklentilerimiz nedir bütün bunlara cevap arayacağız. Bazen fikri ve tavrı bizden farklı olan kişilere içerleyebilir, ancak pek bozuntu vermeyiz.

Saat 13:23 Ay-Chiron görünüm etkisinde, sıkıntılarınızı paylaşabileceğiniz, sizi gerçekten anlayabilecek kişilerin azlığından şikayetçi olursunuz. İster istemez bazı durumları sorgularsınız.

Saat 13:34 Ay-Uranüs olumlu görünümü, ev içinde hareketliliğin, psikolojik anlamda pozitif ve sıra dışı düşünmenin işaretçisidir. Yeniliklere hevesli ve açığızdır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar yeni haftanın ilk etkili enerjisi,  saat 09:09 Ay-Venüs görünümüdür. Paylaşımları güçlendiriyor, anlaşmazlıkları çözüme kavuşturan olumlu bir hava estiriyor. Kısa süreli olsa da, ilişkinin güçlenmesini,  ortak bir noktada buluşulması yönünde faydalıdır.

Saat 13:23 Ay-Chiron görünümü, alışkanlıklarınıza olan düşkünlüğünüzü vurgularken,  bir çok şeyden mahrum yaşadığınızı, yeterince özgür olamadığınızı düşünmenize de yol açar. Bu sizin gibi biri için bir hayli rahatsız edicidir.

Saat 13:34 Ay-Uranüs olumlu görünümü, kendinizi hafife almamanızı söylüyor. Çünkü sosyal kimliğiniz, zekanız ve popülerliğinizle her zaman gözdesiniz. Hoş sürprizler yaşanabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 09:09 Ay-Venüs görünümü yeni haftanın ilk etkili enerjisi olup, yaşadığımız toplum ve dünyadaki sorunları çözmek, düzeltmek arzumuzun işaretçisidir. Bir şeyler bize ters gelirken, başkaları farklı düşünebilir.  Özellikle ilişkilerimiz söz konusu olduğunda, bu ayrılık gayrılıktan hoşlanmayız. Özgür olmak ihtiyacı duyarız. Denetlenmekten hoşlanmayız.

Saat 13:23 Ay-Chiron görünümü, hayatın bir seyri alem olduğunu, bu seyrin aslında kendimizi tanıma yolculuğu olduğunu hatırlatırken,  biraz hüzünlendirebilir sizi.

Saat 13:34 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bilginizden, yeteneklerinizden şüphe duymamanız gerektiğini gösteriyor. Öne çıkmaya, iş alanında gelişmeye açık olursanız, geliriniz de ona göre artacaktır.  Ancak harcama alışkanlıklarınızı gözden geçirin. Bunun ayarını bilirseniz sorun yaşamazsınız.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here