24-31 Mart haftası burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uzman Astrolog Nuray Sayarı’dan, 24-31 Mart haftasına ait burç yorumunuzu öğrenin!

 

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Sevgili koç bu hafta iletişim ve ilişkiler konusunda ciddi zorlanmalar yaşayacaksınız. Parasal beklediğiniz işler gecikebilir, yapmanız gereken sakinliğinizi korumak. Aşkta ciddi ilişkileriniz geleceğe dair kararlar almaya zorlayabilirsiniz. İş hayatınızda yaratıcılık gerektiren tüm işlerinizde ve uğraşılarınızda ön planda olarak, istediğiniz işleri elde ederek, arzu ettiğiniz gibi başarıyla sonuçlandıracaksınız. Sosyal hayatınızda ve kariyer çevrenizde başarılarınızla kendinizden oldukça fazla olumlu yönde söz ettirerek uzun bir süredir arzuladığınız ün ve ünvanı hak ettiğiniz başarılarla sahip olacaksınız. Hayatınızda sadakat çok önemli. İki ilişkiyi bir arada sürdürüyor iseniz yada partneriniz dışında başka birisine heyecan duyuyorsanız, bu durum mevcut ilişkinizden de olmanıza neden olabilir. Artan çalışma enerjiniz başarılı işlere girişmenize, yarım kalan plan ve dileklerinizin çok çabuk gelişmesine yardımcı olurken, yarınlarınızla ilgili sizi kaygılandıran sorunlardan ve zorlanmalardan uzaklaşıyorsunuz. İş ve kariyeriniz konusunda hızlı ve hareketli günlerde olacaksınız. Geleceğinizi ilgilendiren konularda önemli kişilerle iletişimlere geçerek, yeni atılımlarınız için istediğiniz destekleri göreceksiniz.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Sevgili boğa bu hafta kredi, borç almak veya başkaları için maddi sorumluluklar taşımak, sizi yorup zorlayabilir. Bu nedenle mümkünse sadece kendinizi ve geleceğinizi düşünün. İyi tanımadığınız insanlarla yeni işlere girişmeyin. Aşkta huzurlu olmayı isteyeceksiniz. Önemli parasal işlemlerinize oldukça fazla zaman ayırmak durumunda olacaksınız. Kendinizi yıpratacak ve üzecek bitmiş hiçbir ilişkiye mümkünse bu dönem geri dönmeyin. İş hayatınızda ve çevrenizde ortaklaşa planlanan ve çalışmakta olduğunuz işlerin olumlu sonuçlarını görmek için sabırlı olmalısınız geleceğinizi ilgilendiren konularda iletişimi akıllıca kullanmak ve gereksiz tartışmalardan kaçınmak gerekiyor. Önemli imza, konuşma ve yazışmalarınızı planla yapın. İş ve profesyonellikle ilgili konular açısından bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Çalıştığınız işte üstlerinizle olumlu ilişkiler sağlayabilme açısından da avantajlı bir dönemdesiniz. Başkalarıyla iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir. Projelerinize destek alabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı dikkatli olun.

İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Sevgili ikizler bu hafta iş hayatınızda, ortaklaşa işlere girmek ve iş hayatınızdaki kişiler plansız seyahatlere çıkmak açısından uygun bir süreçte değilsiniz. Ayrıca çalışma çevrenizdeki kişilerin fikirlerine ihtiyaç duymayın. Sorumluluğu size ait işlerden yana kendinize ve hislerinize güvenmelisiniz sadece bu sayede başarılı olmanız olası, fedakarlık, vericilik temaları ön plana çıkıyor. İşleri çözebilmek için, mantıktan ziyade sezgisel yönlerinizi ve empati yeteneğinizi kullanacaksınız. Aşkta partnerinize uyumlu olun. Tartışmalardan kaçının. Hayattaki sorunlara, sorumluluklara ve görevlere daha fazla eğilmek gerekiyor. Daha önce ihmal ettiğiniz konuların çözülmesi gerekebilir. Günlük hayatınıza biraz neşe ve eğlence katmak size çok iyi gelecek. Gerek özel ilişkilerinizde, gerek ailevi ilişkilerinizde çok olumlu etkiler alıyorsunuz. Maddi hırslarınızı törpülemek, başkalarına maddi yardımda bulunmak adına olumlu etkiler söz konusu.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz) 

Sevgili yengeç bu hafta aşkta sezgilerinize güvenmelisiniz iş ve çalışma hayatınızda işlerinizin rahat akacağı bu günlerde, başarınızı köstekleyecek tavırlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Sert sözler kurmaktan gereksizce yorumlar yapmaktan kaçının. İç dünyanızdaki olumlu değişimler davranışlarınıza da yansıyacak. Özel ilişkinize her zamankinden daha fazla önem vermeye başlayacaksınız. Maddi işlerinizde Her ne kadar yalnız kalmak isteseniz de, dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Gelecekle ilgili planlar yapabilir, yapmayı istediğiniz işler ile geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz. Sosyal ikili ilişkilerinizde kısa bir süre için aksamalar, yanlış anlaşılmalar, hatalı konuşmalar ve duygusal kaynaklı durumlar yüzünden olumsuzluklar yaşamayın. Kariyer alanında son derece olumlu gelişmeler sizi bekliyor. İleride daha fazla işinize yarayacak dostlukların temelini atmak için uygun bir dönemdesiniz. Enerjinizin de yüksek olduğu bu dönemi iyi değerlendirmeye bakın.

1
2
3
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.