24 – 30 Mart 2014 haftası astroloji yorumu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Çok önemli bir haftaya giriyoruz. Hafta sonu doğacak Yeniay, önemli bir dönemin başlangıcı olacağa benzer.

24 Mart Pazartesi
Haftanın ilk gününe yoğun bir çalışmayla başlayabilirsiniz. Ay, kararlı Oğlak burcunda olacağı için, işinizle daha yakından ilgilemek durumunda olabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirip hızla ilerlemenin yararını göreceksiniz.

Ay ile Güneş arasında oluşacak olan sert kare açıya dikkat etmeniz gerekir. Önemli kişilerle çatışmaya girmemelisiniz. Eleştirilere açık olmalısınız. Ay’ın gizemli Neptün’le kurcağı altmışlık açı, bazı sertlikleri yumuşatabilir. Ancak dağılmamak, konsantre olmak için dikkatli olmak gerekir. Aynı zamanda iletişim gezegeni Merkür’ün de, Neptün’le açı yapmasıyla, odaklanmak zorlaşıp, aklınız karışabilir. Ay’ın bereketli Jüpiter’le yapacağı karşıtlık açıyla, etrafınızdan yardım alabilirsiniz. Tüm bu etkilere bakarak, sorumlulukla ilerlemeniz işe yaratacak. Ay’ın sıradışı Uranüs gezegeniyle karesinde fark etmeden sert tepki verebilirsiniz. Birden bire ortaya çıkacak farklı olaylara hazırlıklı olmalı, inatçı davranmamalısınız. Ay’ın güçlü Pluto’yla birleşmesi, günün önemini anlatıyor. Güç savaşı değil, güç birliği yapmalısınız. O zaman günü zaferle bitiren siz olacaksınız.

25 Mart Salı
Ay, bugün de iş bitirici Oğlak burcunda yoluna devam edecek. Ayrıca bu hafta sonu doğacak Yeniay’a kadar, Ay kapanırken ilerliyoruz. Biriken işleri bitirmek için güzel bir süreç… Ancak bugün, öğleden sonra 14:35 ile gece 00:39 arasında Ay Boşlukta yani açısız olacağı için, dikkatli olmalısınız. Önemli işleri bu saatlere denk getirmemenizi dilerim.

Günün enerji akışına, gezegen açılarına bakarsak; Ay ile sorumluluk gezegeni Satürn arasındaki altmışlık açı, size odaklanma konusunda yardımcı olacak. Yılmadan ilerlerseniz gösterdiğiniz çabanın karşılığını alabilirsiniz. Ardından Ay’la savaşçı Mars arasında kare açı gerçekleşiyor. Kare açının doğası bazı olayları ortaya çıkarmak olduğu için hazırlıklı olmalı, duygusal tepki vermemelisiniz. Mars’ın kavgacı yönünü ortaya koymaktan kesinlikle çekinmelisiniz. Hatırlarsanız, Mayıs sonuna kadar geri harekette olan Mars, rahat etmediği Terazi burcunda yer alıyor. Her türlü kavgadan, öfkeden ve hırstan uzak durmalısınız.

26 Mart Çarşamba
Güne Kova burcunun farklı enerjisiyle başlıyoruz. Olayları, kişileri daha değişik bir bakış açısıyla değerlendirebilirsiniz. Kova’nın mucit tarafıyla hareket edebilirsiniz. Daha arkadaş canlısı olabilir, olaylara daha umutlu bakabilirsiniz. Yanı sıra kendinizi daha özgür hissedip, kişisel farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Günün bağlantılarına baktığımızda, Güneş’le Ay arasında gerçekleşen altmışlık, sadece takviminizdeki değil, gökyüzündeki ayın da sonuna geldiğimizi söylüyor. Bugünden itibaren yeni, önemli işlere başlamak için acele etmemelisiniz. Elinizdeki işleri bitirmek için çok güzel bir zaman bu. Aynı zamanda diyete başlamak için de… Ay’ın küçüldüğü bugünlerde, bedende su tutmaz, ödemi ve fazlalıkları atmaya başlar.
Kıştan çıkıp, bahara girdiğimiz bugünleri daha sağlıklı, fit olmak için fırsat bilmelisiniz. Ayrıca bu etkiyle, sizin için önemli kişilerden dedestek alabilirsiniz. Ay’ın sıradışı Uranüs’le kurduğu altmışlık açı da sizi destekleyecek. Yeter ki her zamanki bakış açınızı değiştirin.
Günün son bağlantısı, iletişim gezegeni Merkür ile bereket gezegeni Jüpiter arasında olacak. Fikirlerinize, projelerinize dönük yatırım desteği alabilirsiniz. Ancak Merkür’ün rahat çalışmadığı Balık burcunda oluşu, aklınızın karışma ihtimalini de gösteriyor. İki kere düşünmeli, bir bilene danışmalısınız. 

1
2
3
4
5
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.