23 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

23 Temmuz 2015 Perşembe günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 23 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar,  23 Temmuz-23 Ağustos Güneş ve 23 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde Merkür Aslan burcunda ilerleyecek. Bu iki geçiş, aşk hayatınızla ilgili konularda karşı cinsin ilgisini tümüyle üzerinizde toplamanız yönünde sizi ışıklandırır.  Gayet öz, net ve kendinizden emin bir şekilde hareket edersiniz, iletişimde bulunursunuz. Kimseye eğilmeden bükülmeden neyseniz o şekilde dış dünya ile bağlantı kurarsınız. Koçlar için bu geçiş, hayatın keyifli ve güzel yanlarının tadına varma isteğidir. Girdiğiniz ortamlarda hemen gözler üzerinize çevrilir. Giyiminizle, duruşunuzla, kişiliğinizle, kullandığınız sözcüklerle beğenildiğiniz için, insanlar da sizi ilgiyle dinlerler. Ancak Venüsün 25 Temmuz tarihi itibariyle iki ayrı burçta gerileyecek oluşunu  göz önüne alırsak,  size yönelenler, beğenenler, kimdir neyin nesidir diye bilmek isterler. Sizin geçmiş ilişkilerinizi sorabilirler. Gözlemci olabilirler. Siz de aynı şekilde bunu yapma gereği duyabilirsiniz.

Saat 07:04 Ay-Mars görünümü gerek  karşı cinsle olan ilişkimizde ve gerekse dış dünyada hiç kimseye taviz vermekten yana değiliz.  Çünkü kendi alanımızı korumak istiyoruz ve  yarınlarımızı önemsiyoruz. Ancak şartlarımız gereği tam olarak özgür değiliz. Önümüze bir takım engeller çıktığı için, duygusal anlamda sıkıntılı saatler geçirebiliriz.

Saat 10:00 Ay-Uranüs zorlayıcı görünümü,  mesleki-özel hayat-ilişki- kişisel girişimlerinizle alakalı konulardaki hassasiyetin göstergesi. Size karşı olan sistem, kişi veya durumlarla hem dış hem iç anlamda mücadeleye zorlanabilirsiniz. Haksızlıklara dayanamayan bir kişi olarak, birileriyle çatışabilirsiniz. Yeniliklere oldukça açık bir kişi olduğunuz için, özellikle düşüncelerinize, değer verdiğiniz olgulara laf atıldığında, baskı uygulandığında kayıtsız kalmazsınız.

Saat 21:11-24 Temmuz saat 05:07  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hemen akabinde
Saat 22:24 Güneş-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Bu enerji, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmenizi, birilerinin onayını almak zorunda olmadığınızı, aşk hayatınız, çocuklarınızla alakalı konularda güven duygunuzun yüksekliğini işaret ediyor. Ay-boşluk etkisi altında gerçekleşeceği için, tabii ki dikkatli olmayı da bilmeliyiz. Ani kararlar vermeden önce incelemeliyiz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar,  23 Temmuz-23 Ağustos Güneş ve 23 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde Merkür-Aslan burcunda ilerleyecek. Yuvanız, aileniz, odak noktanız haline geliyor. Ailenizi yakından ilgilendiren her konuda liderlik isteğiniz son derece yükselecektir. Kendi bildiklerinizde diretebilir, haklı olduğunuzu düşünebilir, hatta sesinizi bir hayli yükseltirsiniz. Sizi değerli görmelerini, desteklemelerini beklersiniz. Bunu da baskın bir şekilde yapabilirsiniz. Evli olanlar söz hakkının kendilerine ait olmasını isterler.  Tabii ki yalnızsanız bir problem yok. Ancak eşiniz, büyükleriniz veya bir insanla aynı evi paylaşıyorsanız onların da söz hakkı olduğunu unutmayınız. Onların da fikirlerini dinlemek, baskı kurmaya kalkışmamaktır. Bu dönem içinde, evinizde değişimlere gitmek, yeni bir eve taşınmak, ev satın almak, kira sözleşmeniz gibi konular gündeme gelir. Ancak unutmayalım ki, 25 Temmuz itibariyle Venüsün iki ayrı geri hareketi nedeniyle bu gibi işlerinizi 6 Eylül hatta gölgeli günleri de hesaba katarsak 13 Eylül sonrası yapmanızda yarar var.

Saat 07:04 Ay-Mars görünümü,  her ne kadar ortalama hareket etmeye çalışsanız da, çevrenizde gelişen bir takım olayların veya gelişmelerin etkisi altında kalabilirsiniz. Bu durumların size olabilecek artı ve eksileri üzerine düşünebilirsiniz. İster istemez kıymetlerinizi, huzurunuzu güvenliğinizi daha fazla önemsersiniz.

Saat 10:00 Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınız, sağlığınız, keşif ve bilgilenme, duygusal ve fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Duygusal yönde gerginlik yaratabilir. Çünkü kişi kendini güvende hissetmek ister. Doğal olarak çevresinde gelişen olayları, insanları,  dünyayı duygusal anlamda değerlendirir. Bu değerlendirme biçimi aşırı olursa, zorlanmanıza neden olabilir.

Saat 21:11-24 Temmuz saat 05:07  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Saat 22:58 Güneş-Merkür kavuşumu, Ay-Boşluk saatleri içinde gerçekleştiğinden,  aile içindeki iletişimin gayet önemli olduğunun işaretçisidir. Sizleri birbirinizle ayrı gayrı kılan nedenler masaya yatırılarak konuşulabilir. Evle ilgili bir düşündüğünüz varsa, bunun üzerinde şöyle bir hesap kitap yapılır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler 23 Temmuz-23 Ağustos Güneş ve 23 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde Merkür-Aslan burcunda ilerleyecek. Güçlü bir ifade tarzınızla karşı cins üzerinde etkinizin yükseldiği zamandır. Kendinizden emin haliniz, düşünceleriniz, duruşunuz, bir hayli etkilidir. Günümüzde internet dünyası, yeni insanlarla tanışmada, popülerlik kazanmada, bir durum karşısında görüşlerinizi bildirmenizde hakikaten etkin bir araçtır. Sizler gibi sözel iletişimin ustaları için, bu geçiş bir çok insanın sizden etkilenmesinde güçlü bir araç olacaktır. Kişi fikrini, yapmak istediklerini ifade ederken, bir hayli kendinden emindir. İkna gücünüz yükselir. Takdir edilmekten mutlu olursunuz. Ancak 25 Temmuz itibariyle Venüs iki ayrı burçta gerileyecek.  Eylül ayına dek, yeni iş girişimleri, görüşmeler, projeler, uygulamalar adına, bağlantımız olan kişilerle ilişkilerimizde dikkatli olalım. Zaman olgusunu gözeterek düşünmeye çalışalım. Özellikle ilişkilerimizde temkinli olmayı bilmemiz, karşımızdaki insanı tanımamız, hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir.

Saat 07:04 Ay-Mars görünümü, kendinizi garanti altına alma ihtiyacınızı belirler. Hangi konuda olursa olsun getirisine ve size katacağı güzelliklere dikkat edersiniz. Bu yüzden de, her şeyin güvenlik içermesine, uzun vadeli olmasına önem verirsiniz. Yaşadığınız ortamdaki gelişmelere, aşk hayatınızla ilgili konulara da, yine bu bakış açısıyla yanaşırsınız.

Saat 10:00 Ay-Uranüs görünümü,  finansal durum, kazanç, hedefleriniz, aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için, güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen  isteklerinizi  elde edemeyeceğinizi  düşünerek kaygılanabilirsiniz.

Saat 21:11-24 Temmuz saat 05:07  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Saat 22:58 Güneş-Merkür kavuşumu, Ay-Boşluk saatlerine denk geldiği için, çevre ilişkilerinde ılımlı, hoşgörülü ve ego tuzaklarına düşmeden iletişimde bulunmakta yarar var. İster akrabalık bağınız olan kişilerle isterseniz konu komşunuzla, eşiniz dostunuzla anlaşırken birbirinizi kırmamanız gerekiyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler 23 Temmuz-23 Ağustos Güneş ve 23 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde Merkürün Aslan burcunda seyrine başlaması yolculuklar, eğlenceli aktiviteler, hayatın güzel yanlarının keyfine varma, yeni tanışmalar, farklı bir şeyler yapmak arzusuyla dolu olduğunuz bir süreçtir. Fikirlerinizi dış dünyaya sunuş biçiminiz artistik ve çok etkileyicidir. Sanatçılar için bu hem taklit gücünün artması hem de yeni bir karakter üzerinde çalışılması yönünde olumludur. Bildiklerimizi açıklamak, öğretmek, tasdik edilmek hoşunuza gider. Bu süreç, aşk hayatınızla ilgili konularda da etkili olup farklı yerler görmek, insanlarla tanışmak arzumuzu işaret etmektedir. Ancak Venüsün 25 Temmuz itibirayle, iki burçtaki geri hareketi  hem ailevi hem yolculuklar, yakın çevre, eğitim ve iş hayatımızla ilgili konuların gözden geçirilmesi gerektiğini işaret ediyor. O kadar özgür değiliz. Halledilmesi gereken meseleleri göz ardı edemeyiz.

Saat 07:04 Ay-Mars görünümü, kendinizi, değerlerinizi, sevdiklerinizi koruma altına almanızı sağlar. En ufak bir olumsuzluk halinde hemen tepkinizi koyarsınız. Çünkü güvenliğinizin tehdit edildiğini  düşünürsünüz. Kafanızın içinde bir takım planlar yaparak bunları uygulamak istersiniz. Ancak bu planların işler hale gelmesi için sabırlı olmanızda yarar vardır. Bu görünüm kişinin her ne olursa olsun, kaybetmemek için var gücüyle mücadele etmesini sağlayıcıdır.

Saat 10:00 Ay-Uranüs görünümü,  iş hayatınız, evliliğiniz veya uzun süreli ilişkiniz, geleceğinizle  alakalı konularda güven içinde yaşamak isteğinizi işaret ediyor.  İster istemez her durumu kontrol altına almaya çalışırsınız. Bunu yapmadığınız takdirde içiniz rahat etmez. Başkalarının sizi onaylamasından hoşlanırsınız. Buna karşı gelen olursa kendinizi reddedilmiş hissedersiniz. Bu reddedilme gün boyu stres yaşamınıza yol açabilir. Biraz gevşemekte, kendinizi yormamakta yarar var.

Saat 21:11-24 Temmuz saat 05:07  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Saat 22:58 Güneş-Merkür kavuşumu, Ay-Boşluk zamanına denk geldiği için,  harcamalarınıza lütfen dikkat ediniz. Alışverişlerin bilinçli bir şekilde yapılması yararlı olur. Borç-Alacaklar anlamında bütçenizi şöyle bir gözlem altına alınız. Nerelerden kazanç sağlamaktasınız ve nelere para harcamaktasınız. Bunları bilinçli şekilde ele alınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar 23 Temmuz-23 Ağustos Güneş ve 23 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde Merkürün burcunuzda ilerlemeleri,  özgüveninizi yükselticidir. Özgürce hareket etmek, dilediğiniz gibi planlar yapmak ve uygulamaktan yanasınızdır. Neşeli, canlı, gayet aktif bir şekilde insanlarla temas ederek, onların ilgisini, sevgisini kazanmak cömert yüreğinizi mutlu eder. İnsanları etkilemenin kolaylaştığı bir dönemdir. El becerilerinizi sergileyebilir, yaratıcı tarzda düşünürsünüz. Ancak bu geçişlerin gölge etkilerine de dikkat etmek gerekir. İş ilişkilerinde hassasiyet yükselebilir. Huzursuzluk, bazı  kişilerin tuhaf hareketleri, yoğunluk canınızı sıkabilir.  Kafanıza bir şeyleri takarsınız sonra da bunu büyütürsünüz. Benim tavsiyem izninizi bu zaman denk getirip, dinlenmenizdir. Yoksa verimli çalışmak zor olur. Bir de eklemede bulunayım. 25 Temmuz itibariyle  Venüsün iki ayrı burçta gerileyecek. Maddi konularda dikkatli olalım. Sabır önemli. Zaman faktörünü önemseyelim. Bunların tekrar ele alınması, gözden geçirilmesi, biraz da bilinçli şekilde hareket edilmesinde yarar var. Ev ve ailevi konulardaki harcamalara dikkat etmek lazım. Yanlış kararlar vermemek için çok iyi düşününüz. Masraflar artabilir.

Saat 07:04 Ay-Mars görünümü,  etrafınızda olan bitenler, ilişkileriniz, çevresel konulardaki hassasiyetin işaretçisidir. Genelde dışa karşı gayet nazik ve ölçülü davranmaya çalışırken, aslında iç dünyanızda bir çok meseleyi gözlem altına almaktasınız. Bu gözlem, aileniz ve sevdiğiniz her şeyle alakalıdır. Bazen elinizde olmadan gerilim duyarsınız. Çünkü ummadığınız bir takım gelişmeler, planlarınızı uygulamanın önüne geçiyordur. Ancak renk vermemeye çalışırsınız.

Saat 10:00 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında,  hayatınıza renk getirecek sizi huzurlu kılabilecek değişimlerin bir an önce gerçekleşmesini istersiniz. Bir yanıyla hayata güvenir, şükredersiniz ancak bir yanınız beklemeye tahammüllünüz yoktur.

Saat 21:11-24 Temmuz saat 05:07  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Saat 22:58 Güneş-Merkür kavuşumu, Ay-Boşluk etkisi nedeniyle, dış dünyada kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz pek mümkün olmaz. Fiziksel açıdan sağlığınıza, özellikle iletişim, aşk hayatınız, ilişkileriniz, girişimleriniz anlamında dikkat etmekte yarar vardır. Sizin çok iyi bildiğinizi sandığınız meselelerde dahi yanılma payı bırakmanız iyi olur.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar 23 Temmuz-23 Ağustos Güneş ve 23 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde, Merkür Aslan burcunda seyirlerine başlıyorlar. Otoritemizi kabul ettirmemiz, kendimizi ifade edebilmemiz, dış dünyada etkin olmamız biraz daha efor gerektiriyor. Her şeyin mükemmel olmasını beklemek ve tedirgin olmak yerine akışa bırakmak ve olabildiğini kadarıyla mutlu olmak en güzeli. Dinlenmeye, moralinizi güçlü tutmaya, kendimize zaman ayırmaya çalışınız. Bunu bir hazırlık dönemi gibi düşününüz. Bırakın hakkınızda ne düşünürlerse düşünsünler. Kendinizi strese sokarsanız yanlışlar yaparsınız. Yetenekli olduğunuz alanlara yönelmeli ve hiçbir şeyin sizi üzmesine, yenmesine izin vermemelisiniz. Kaldı ki, Venüs iki ayrı burçta gerileyecek. Böyle zamanlarda insan kendine, hayata, yapmak istediklerine ve mevcut durumuna odaklanırsa, gayet faydalı eserler üretebilir, çalışmalar yapabilir.

Saat 07:04 Ay-Mars görünümü, kendinizi garanti altına alabileceğiniz şekilde hareket etmenizi sağlar. Bu maddi veya duygusal anlamda olabilir. Sözgelimi parasal açıdan güven içinde yaşamak için kararlar alınabilir. Ancak bu kararlar tam olarak yerli yerine henüz oturmuş değildir. Üzerinde düşünürsünüz. Ne yaparsam benim açımdan daha iyi olur diyerek hesaplamalarda bulunabilirsiniz. Ailevi ve ilişkiler anlamında da, yarınlarınızı garanti altına alacak şekilde düşünürsünüz.

Saat 10:00 Ay-Uranüs görünümü,  güven içinde yaşamak ve hedefinize varmak yönündeki arzularınızı işaret eder.   Bunlar oluştuğu takdirde kendinizi huzurlu hissedeceğinizi düşünürsünüz.  Diğer insanlar ve dünyanın sizi tasdik etmesinden yanasınız. Eğer başa çıkamadığınız bir takım meseleler varsa, bir yandan  tepki göstermek istersiniz diğer yandan susmak. Bu iki farklı ruh hali sizi yorabilir.

Saat 21:11-24 Temmuz saat 05:07  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Saat 22:58 Güneş-Merkür kavuşumu, Boşluk saatlerine denk geldiği için,  yaşamınızı ilgilendiren her türlü meselenin dikkatli bir şekilde  gözden geçirilmesinde yarar var. Karar değişikliğinde bulunmayınız, bekleyiniz. Elde olmayan bazı şartlar, şu an beklemede kalmanıza neden oluyorsa, bunu büyütmeyiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  23 Temmuz-23 Ağustos Güneş ve 23 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde Merkür aynı zamanda Aslan burcunda ilerlemeye başlıyorlar. Bu dönemi, sosyal faaliyetlerin yoğunlaşması, kendimize zaman ayırma, hoşlandığımız aktivitelerde bulunma, paylaşımcı olma, öne çıkma,  keyiflenme süreci olarak tanımlayabiliriz. Kişiliğimizi güçlü bir şekilde ifade ederek bulunduğumuz ortamlarda ilgi uyandırmaktan mutlu oluruz.  Sosyal ilişkilerde de, zekanız, artistik yetenekleriniz, organize etme kabiliyetiniz, sesiniz, taklit yeteneğiniz ön plandadır.  Animasyon, tiyatro, televizyon şovları, spor, eğlence dünyası, arkadaşlıklar önemlidir.  Bu yıl, Venüsün iki ayrı burçtaki geri hareketini diğer bu hafta size geniş bir şekilde izah etmeye çalıştım. Bahsettiğim noktalara dikkat edebilirsek, dönemi gayet olumlu şekilde değerlendirebiliriz. Gözden geçirmelere, tekrar dönüp şöyle bir mevcut durumumuza bakmamız yerinde olur.

Saat 07:04 Ay-Mars görünümü bir yanıyla rahatlatıcı gibi dursa da, diğer taraftan bir çok meselenin sizi hassas düşünmeye sevkettiğinin işaretçisi. Hem başkalarıyla iyi geçinmek hem de sorumluluklarla başa çıkmak pek kolay olmuyor. Ancak bugünlerde asıl mesele, iş hayatınız, yaşadığınız çevre ve ailevi konular. Bunlar üzerinde mutlaka bilinçli hareket etmek lazım. Arzu ettiğiniz gelişmelerin yavaşlaması, bazen de kaygı uyandırması  sizi üzmesin.

Saat 10:00 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz. Gün boyunca bu meseleler üzerinde bir hayli yoğunlaşabilir, duygusal düşünebilirsiniz.

Saat 21:11-24 Temmuz saat 05:07  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Saat 22:58 Güneş-Merkür kavuşumu, Boşluk etkisi nedeniyle, sosyal hayatın içindeki tüm paylaşımlarınızda ölçülü hareket etmenin önemini vurguluyor. Bu saatlerde iletişimin daha ılımlı ve dikkatli yapılmasında yarar var. Planlanmış yolculuklara çıkarken bile, tedbirli olmayı bilelim.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler 23 Temmuz-23 Ağustos Güneş ve 23 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde Merkür-Aslan geçişleri başlayacak.  Gerek toplum içinde ve gerekse iş hayatımızda kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmek son derece önemlidir. Eğer amacımız sesimizi duyurmaksa, o zaman sorumluluk almaya, bunları başarılı bir şekilde yerine getirmeye çalışmalıyız. Bu geçişte en önemli husus ne istediğinizi bilmek ve karşınıza çıkabilecek zorluklardan yılmamaktır. İş hayatınızdaki ifade gücünüz ve zekanız bir hayli önem taşır. İnsanların ilgisini çekebilmek için sözleriniz, fikirleriniz etkileyici olmalıdır. Yetenek ve becerilerinizi sergilemek, göstermek adına bir hazırlık dönemi olarak da görebiliriz bu geçişleri. Çünkü Venüsün iki ayrı burçtaki gerileme hareketi hem iş hayatında hem de hedefleriniz anlamında tekrar bir gözden geçirme süreci olarak önem taşıyor.

Saat 07:04 Ay-Mars görünümü, bir takım sebepler nedeniyle bazı insanların fikirleri, davranışları ve dışa yansıttıkları hallerinden hiç mi hiç hoşlanmazsınız. Anlamaya çalıştıkça onlarla aranızdaki uçurumun büyüdüğüne tanık olursunuz. Sahiplendiğiniz, koruma altına altığınız değerlerin hiçe sayılmasına kızarsınız. Bazen bu durumlara tepkide bulunursunuz bazen de ne halleri varsa görsünler diyerek hiç karışmazsınız.

Saat 10:00 Ay-Uranüs görünümü,  uzun vadeli hedefleri belirleme, kişisel anlamda kendinizi güvende hissetme arzunuzu baskın hale getirir. Çoğu zaman dış dünyada kendini ispat etmek isteyen kişi, bazen duyguları veya karmaşık durumlar sebebiyle zorlanabilir.

Saat 21:11-24 Temmuz saat 05:07  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Saat 22:58 Güneş-Merkür kavuşumu, boşluk etkisi nedeniyle,  kariyer yaşamınız, ailevi ilişkiniz, toplum içindeki yerinizi belirleyici konularda iletişiminize dikkat etmekte yarar var. Kararlarınızı bir daha gözden geçiriniz. Aceleci davranmayınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar 23 Temmuz-23 Ağustos Güneş ve 23 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde Merkür-Aslan burcunda seyirlerine başlıyor. Yolculuklar, tanışmalar, kültürel ve sanatsal konular ilgimizi çeker. Yaratıcı düşünürüz. El üstünde tutulmak isteriz. Yaz tatili zamanı tabii ki. Güzel bir tatil geçirmek, yeni insanlarla tanışmak, değişik bir şeyler yapmak arzusu bizi sarar. İlişkilerde iletişimin bir hayli etkili olduğu zamandır. Zihninizde yarattığınız güzellikleri tatlı bir dille ve akıllıca ifade ederek karşınızdaki kişiyi kendinize bağlarsınız. Bu süreçte yeni biriyle tanışmak, gittiğiniz tatil yöresinde birçok insanla bağlantılar kurmak yönünde etkilidir. Ancak Venüsün iki burçtaki geri hareketi bazen durdurucu, zaman olgusunu göz önüne alarak hareket etmemizi gerektiriyor. Belki bir program değişikliği gündeme gelebilir. Gitmeyi düşünürüz, fakat erteleriz veya kısa süreli düşünürüz, bir bakmışız tatili uzatmışız. Eğitim, iş veya farklı bir nedenle halledilmesi gereken işlerimiz olabilir.

Saat 07:04 Ay-Mars görünümü,  etrafınızda gelişen ve oldukça canınızı sıkan bir takım meseleler yüzünden kaygılanırsınız. Şöyle bir dış dünyaya baktığınızda, mevcut şartlar ve gidişat sizin planlarınızla örtüşmediği için kendinizi güvende hissetmezsiniz. Gün içinde ailenize veya size ait konularda elinizden geldiğince bilinçli hareket etmenizi ve bu denli hassas düşünmemenizi tavsiye ediyorum.

Saat 10:00 Ay-Uranüs görünümü,  finansal-kazanımlar-aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde güvenliğinizi bir hayli önemsediğinizi gösteriyor. Bir meydan okuma veya size karşı ters bir şey yapılması halinde doğal olarak sınırlarınızı korumak istersiniz.  Kararlarınızı kendiniz vermek ve hiçbir terslikle karşılaşmadan uygulamak istersiniz. Yönetilmekten, yönlendirilmekten hiç hoşlanmazsınız.

Saat 21:11-24 Temmuz saat 05:07  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Saat 22:58 Güneş-Merkür kavuşumu, boşluk saatlerine denk geldiği için, farklı görüşte olan kişilerle aramızda sorun yaşanmaması için dikkatli olalım. Yolculuğa çıkıyorsak eksik bir şey var mı diye bir daha bakalım.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar,  23 Temmuz-23 Ağustos Güneş ve 23 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde Merkür aynı gün, Aslan burcunda seyirlerine başlıyorlar. Finansal anlamdaki bölüşümler, iş, eş veya farklı kanallardan gelen veya beklenen destekler anlamında önem taşıyor. Borçlanma gibi durumlarda getiri-götürü hesabını iyi yapmak lazım. Bir ortaklık kurulacaksa hesabınızı iyi yapınız. Bu dönemde,  hem ilişkilerimizi her anlamda gözden geçireceğiz hem çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız hem de yapmak istediğimiz bir takım işler ve girişimlerin önündeki engelleri, zorlukları ele alacağız. Özel ilişkilerde ise, var olan krizlerin aşılması veya yeni bir ilişki gündeme geldiğinde, her iki tarafın da, birbirlerinin hayatlarındaki önemi üzerinde durmak lazım. Venüsün iki ayrı burçtaki geri hareketi önemlidir. Öyle aklımıza estiği gibi hareket edemeyiz. Duruma bakmak lazım.

Saat 07:04 Ay-Mars görünümü, sizden farklı düşünen kişilerin canınızı sıkması anlamına gelebilir. Bu bazen  partnerinizdir. Halim selim hali canınızı sıkar. Bazen ailenizdir, üzerinizde hassasiyetle baskı kurar. Bazen de karşılaştığınız insanlardır. Tuhaf davranışlarıyla sizi rahatsız ederler. Hangisi olursa olsun, yaşadığınız her olumsuz durum, moraliniz üzerinde ters etki yaratır. Kızsanız olmaz, sussanız olmaz. Bu da sizi gerilim altına alır.

Saat 10:00 Ay-Uranüs görünümü, hem ilişkimiz hem dış dünyada  yarınlarımızı garanti altına alabilme ve olumlu değişimleri uygulama arzumuzu gösteriyor. Ancak bu görünüm, dış dünyadaki haksızlıklara, yanlışlıklara, bazı kişilere, durumlara sabır göstermekte zorlanmamıza neden oluyor. İçimizden bir çok şey söylemek geçiyor.  Biz, herkesin dürüst davranmasını istiyoruz. Fakat bunu göremediğimiz için sinirleniyoruz.

Saat 21:11-24 Temmuz saat 05:07  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Saat 22:58 Güneş-Merkür kavuşumu, boşluk saatlerinde gerçekleşecek. Finansal konularda dikkatlice düşünelim. Hangi konuda olursa olsun, verilen sözlere hemen kanmayalım. Bazı insanlar canımızı sıkıyorsa, belli bir mesafe koyalım.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, 23 Temmuz-23 Ağustos Güneş ve 23 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde Merkür  karşıt burcunuz Aslanda ilerleyecek. Bu iki geçiş, ikili ilişki ve iş ortaklıklarıyla alakalı konular üzerinde etkili olacak. Anlaşmaya razı isek, beraberlikteki sorunlarımızı dengeli ve ılımlı davranarak çözümleyebiliriz. Ancak tam tersine her iki her iki taraf da baskın olmaya, aşırı gururlu tepkilerde bulunmaya çalışırsa sorunlar daha fazla büyüyebilir. Bekar Kovalar için bu dönem, yeni biriyle tanışmamızı sağlayabilir. Ancak 25 Temmuz tarihinde Venüs gerileyecek. Bu nedenle, ilişki anlamında dikkatli olacağız, birbirimize karşı anlayışlı olmayı bileceğiz.

Saat 07:04 Ay-Mars görünümü,  sesimizi yükseltmemizi sağlıyor. Nerde bir eksik, tuhaflık veya bozulmuşluk, güvensizlik varsa orada sesinizi yükseltirsiniz. Birilerine uyarak, onlarla birlikte hareket ederek isteklerinizi dile getirirsiniz. Bu görünüm, hassasiyetin bir hayli yoğunlaşmasıdır. Özellikle sevdiklerinizi koruma ve gözetme duygusu verir.

Saat 10:00 Ay-Uranüs görünümü, duygusal yaşamınız-bağlantılarınız ve çalışma hayatınızla ilgili konularda düzenleme ve işler hale getirme çabanızı işaret ediyor. Siz yenilikçi düşünen kişilersiniz. Bulunduğunuz ortamda zekanızla, duruşunuzla ve buluşlarınızla daima göz doldurursunuz. Ancak eski kafalı,  sisteme aşırı bağlı insanlar  nedeniyle sıkılabilirsiniz.

Saat 21:11-24 Temmuz saat 05:07  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Saat 22:58 Güneş-Merkür kavuşumu, Boşluk saatlerine denk geldiği için,  ilişkinizle ilgili konularda lütfen iletişiminize dikkat ediniz. Sorunlu bir dönem yaşıyorsanız hayati kararlar vermeyiniz. Yeni biriyle tanışırsanız, hakkında hemen olumlu veya olumsuz düşünmeyin. Sadece gözlemde kalınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, 23 Temmuz-23 Ağustos arasında Güneş ve 23 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde Merkür, Aslan burcunda seyirlerine başlayacak.  Bu dönem genel açıdan, çalışma hayatımızla ilgili uğraşıların, aktivitelerin, kendimizi güçlü bir şekilde ifade edebilmek adına işimize gücümüze sarılmanın işaretçisidir. Böyle bir enerji altında hem sağlığımıza özen göstereceğiz hem kazanç elde etmek adına gayretli bir şekilde çalışacağız. Ancak bu süreçte tatmin olmamız kolay değildir.  Bizi takdir etmediklerinde,  aferin demediklerinde,  sırtımızı sıvazlamadıklarında, işler umduğumuz gibi yürümediğinde sıkılırız, gurur yaparız. İnsanlarla konuşacağız, ikna etmeye çalışacağız, bol bol söyleşide bulunacağız ve bildiklerimizi aktaracağız. Dinlenir olmak için, dinlemeyi de bilmemiz gereken zamandır. El yeteneklerimizi sanatsal veya farklı bir alanda değerlendirebiliriz. Eğitmenlik de bunlardan biridir. Ancak işlerinizi çok iyi organize etmeniz gerekiyor. Sağlığımıza dikkat etmemiz lazım. Venüsün iki ayrı burçtaki geri hareketi hem iş hem ilişkiler anlamında önemli. Kafamız karışabilir. Her durumu dikkatlice gözden geçirmekte yarar var.

Saat 07:04 Ay-Mars görünümü değerlerimizi fazlasıyla hassas bir şekilde ele almamızı sağlıyor. Bir yandan haklarımızı gözetiyoruz ancak diğer yandan birilerine de uymamız gerekebilir. Pek kimseye güvenemiyoruz. Çünkü herkesin kendi çıkarları söz konusu olduğunda adil düşünmeyeceğini biliyoruz. Özellikle ilişkilerde bu güven meselesi, bizi hayli düşündürebilir.

Saat 10:00 Ay-Uranüs görünümü,  arzu ve isteklerinizi elde etme-sosyal yaşamda ilgi görme,  idealleriniz ve parasal konularda ise güven içinde yaşama arzunuzu işaret ediyor.

Saat 21:11-24 Temmuz saat 05:07  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Saat 22:58 Güneş-Merkür kavuşumu, boşluk saatlerine denk geldiği için, titizlikle üzerinde durduğumuz konuları başkaları önemsemediğinde tepki gösterebiliriz. Egomuz güçlüdür. Değerli bulunmak isteriz. Konuştuklarımız dikkate alınsın diye bekleriz. Ancak biraz esnek olmamızda yarar var.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.